Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Baby face

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.802
Κριτικές
24
Like
3.795
Πόντοι
1.446
Κι εγώ μέσα είμαι, αν θεωρούμαι αξιόπιστος φυσικά.
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.198
Κριτικές
2
Like
712
Πόντοι
96
Το Viber είναι καλή ιδέα. Αλλά όχι σωστή πρακτική. Αφήνει πολλά ίχνη στο κινητό. Όπως όλα τα τσατ. Εγώ μιλάω για εδώ. Το site πρέπει να κάνει μια τέτοια ομάδα που να μην είναι φανερή παρά μόνο σε μέλη με πρόσκληση.

Αυτό προϋποθέτει όμως ότι το ίδιο το site δεν παίρνει θέση. Κάτι που δεν το ξέρει κανείς μας.

Τέλος πάντων. Κρίμα είναι όχι που χάθηκε η κοπέλα μόνο, αλλά που δε μπορεί ομάδα πάνω από 3 άτομα να συντονιστεί παρότι έχει κοινό σκοπό.
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.348
Κριτικές
7
Like
1.264
Πόντοι
216
καποια στιγμη θα πρεπει να γινουν μερικα θεματα προσβασιμα μονο στους αξιους, μετρημενους και σοβαρους, θα μπορουσα πολλες φορες να κανω καυγα με αρκετους απο το site, επιλεγω τη σιωπη και γενικα μιλαω μονο οταν μπορω να προσφερω...
Η καταιγιδα που πηρε την Πευκιωτησα ειχε παρει και την Στεφανια οταν αρχισε, οπως και καθε νεα κοπελα.

Και ΔΕΝ ειναι μονο τα μαλακισμενα, ειναι πολλες οι ομαδες που κανουν ζημια ποικιλοτροπως!


:rockon: :rockon: :rockon:
 

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
να αλλαξουμε τηλ με πμ ομαδικη viber που ειναι και κρυπτογραφημενα με φωτο κλπ κλπ

Δυστυχώς χαμένος κόπος και χρόνος. Το είχαμε προσπαθήσει και στο παρελθόν με μερικούς παλιούς που πιστεύαμε πως δεν έκαναν στραβές με βάση την εδώ συμπεριφορά τους.
Πέσαμε έξω... Οι ίδιοι άνθρωποι που κατακεραύνωναν τους νεότερους για τέτοιου είδους μαλακίες και άθλιες συμπεριφορές, έβγαζαν τον κακό τους εαυτό μόλις τους δινόταν η ευκαιρία. Έτσι διαλύθηκε και αυτή η προσπάθεια.
Μακάρι να τα καταφέρουν οι νεώτεροι (χρονικά στο site) σε τέτοια προσπάθεια. Αλλά εξακολουθώ να κρατώ τις επιφυλάξεις μου...
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.198
Κριτικές
2
Like
712
Πόντοι
96
Μακάρι να τα καταφέρουν οι νεώτεροι (χρονικά στο site) σε τέτοια προσπάθεια. Αλλά εξακολουθώ να κρατώ τις επιφυλάξεις μου...

Οχι, δεν ειναι εφικτο, θελει μια οργανωση περιπου οπως ειναι οι ομαδες στο ΦΒ, οπου βαζεις 3 κανονες ολους και ολους, και εχεις εναν κερβερο... Το εχω κανει με ομαδα που αριθμει 500 ατομα, δουλεψε και δουλευει ακομα. απλα δεν παρεκλινω στους κανονες ουτε για τον εαυτο μου τον ιδιο.
Αν θελουν ατομα της παρεας που εχουν δευτερο ΦΒ να κανουμε μια προσπαθεια, ισως να ηταν καλη ιδεα. Εκανα οσο εγραφα αυτες τις γραμμες μια μυστικη ομαδα στο ΦΒ, αν θελετε στειλετε ΠΜ οσοι ενδιαφερεστε για συμμετοχη.

Δεν θα ειναι active, μεχρι να φτιαξω τους κανονες, αλλα μπορουμε να το ξεκινησουμε!
 

socepic

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2012
Μηνύματα
292
Like
60
Πόντοι
1
στεφανία και μαρία μαυρούλα  Ν.Ιωνία
εχει πέσει περονόσπορος!
[/quot



Ευχαριστώ φίλε Στεφανία δεν μου άρεσε, μπορείς να στείλεις pm για την άλλη στην Νέα Ιωνία πληροφορίες, ευχαριστω
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
21
Like
6.863
Πόντοι
6.745
στεφανία και μαρία μαυρούλα  Ν.Ιωνία
εχει πέσει περονόσπορος!
[/quot



Ευχαριστώ φίλε Στεφανία δεν μου άρεσε, μπορείς να στείλεις pm για την άλλη στην Νέα Ιωνία πληροφορίες, ευχαριστω
αστο καλυτερα..μαυρα χαλια :2funny:
 

asanseras

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2017
Μηνύματα
50
Like
68
Πόντοι
0
Οι δυο μιλφ πισω απ την ελαϊς με το φραπε / καλαμακι στα 50€ συνεχιζουν; υπαρχει αγγελια, εχω χασει το τηλεφωνο τους
 

Vasilis9707

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2017
Μηνύματα
909
Like
613
Πόντοι
86
Ρε μάγκες καμια πληροφορία για την Μάρθα έχουμε; αξίζειοθ έστειλε 30 εύρο για μισή ώρα και 50 για Κόλο ισχύει;
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.167
Κριτικές
6
Like
6.775
Πόντοι
1.336
Ρε μάγκες καμια πληροφορία για την Μάρθα έχουμε; αξίζειοθ έστειλε 30 εύρο για μισή ώρα και 50 για Κόλο ισχύει;

Νομίζω ότι κώλο δίνει ΜΟΝΟ με 100 στην ώρα! τα 30 ευρώ είναι για πίπα. Μασάζ δεν κάνει ουσιαστικά. Επίσης από ότι έμαθα είναι με το ρολόι.

Δεν έχω δοκιμάσει και δεν ξέρω αν θα δοκιμάσω με αυτά που άκουσα! Οπότε μη μου στείλετε pm γιατι δεν ξέρω κάτι περισσότερο!!
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
817
Κριτικές
11
Like
1.361
Πόντοι
376
Ε τότε να πάμε σε κάνα στούντιο να μας κάνουν και έκπτωση. Τις ανεξάρτητες τις φοβάμαι από όλες τις πλευρές.
 

Vasilis9707

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2017
Μηνύματα
909
Like
613
Πόντοι
86
Ρε μάγκες καμια πληροφορία για την Μάρθα έχουμε; αξίζειοθ έστειλε 30 εύρο για μισή ώρα και 50 για Κόλο ισχύει;
[/quot

Ποια είναι αυτή έχεις link?
94 σελίδα φίλος από άλλον συναγωνιστή την βρήκα και εγώ αγγελια από σάιτ γνωριμιών
 

Vasilis9707

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2017
Μηνύματα
909
Like
613
Πόντοι
86
Gia misi wra masaz ispaniki.pipa 30e mazi me sex 50e an theleis kai kolo +20  Αυτά μου έγραψε στο Viber
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 79062

Επισκέπτης
Καλημερα σε ολους ! Εχει κάποιος πληροφοριες - εμπειρια απο το nuru massage στο Κολονακι;
Αν καποιος μπορει να βοηθησει ας απαντησει εδω ή inbox
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.198
Κριτικές
2
Like
712
Πόντοι
96
Καλημερα σε ολους ! Εχει κάποιος πληροφοριες - εμπειρια απο το nuru massage στο Κολονακι;
Αν καποιος μπορει να βοηθησει ας απαντησει εδω ή inbox

οχι σε αυτο το topic αρχηγε και αν θυμαμαι καλα, δεν ηταν πολυ καλα τα σχολια
 

pilotgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
294
Κριτικές
14
Like
598
Πόντοι
291
Καλημερα σε ολους ! Εχει κάποιος πληροφοριες - εμπειρια απο το nuru massage στο Κολονακι;
Αν καποιος μπορει να βοηθησει ας απαντησει εδω ή inbox
τι νουρου Κολωνάκι;όνομα μαγαζιου είναι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom