Νέα

GNTM 2

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα msakis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 240K
  • Ετικέτες
    gntm reality tv
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποια θεωρείτε πως θα είναι το επόμενο GNTM ;;

  • Κάτια Ταραμπάνκο

    Ψήφοι: 110 31,1%
  • Σουζάνα Κουόλ

    Ψήφοι: 3 0,8%
  • Μαρτίνα Χαφιιτσούκ

    Ψήφοι: 1 0,3%
  • Άννα Χατζή

    Ψήφοι: 4 1,1%
  • Αργυρώ Μαγγλάρη

    Ψήφοι: 3 0,8%
  • Ασημίνα Χαρίτου

    Ψήφοι: 3 0,8%
  • Κέισι Μίζιου

    Ψήφοι: 49 13,8%
  • Κατερίνα Πεφτίτση

    Ψήφοι: 2 0,6%
  • Άννα-Μαρία Ηλιάδου

    Ψήφοι: 51 14,4%
  • Γκλόρια Ντενίκη

    Ψήφοι: 2 0,6%
  • Εμμανουέλα Μάινα

    Ψήφοι: 9 2,5%
  • Ίλντα Κρόνι

    Ψήφοι: 3 0,8%
  • Ελευθερία Καρναβά

    Ψήφοι: 25 7,1%
  • Κωνσταντίνα Φλώρου

    Ψήφοι: 13 3,7%
  • Ιωάννα Κυρίτση

    Ψήφοι: 3 0,8%
  • Λυδία Κατσανικάκη

    Ψήφοι: 3 0,8%
  • Μαρίνα Γρηγορίου

    Ψήφοι: 11 3,1%
  • Μαρία Μιχαλοπούλου

    Ψήφοι: 8 2,3%
  • Όλγα Καλογήρου

    Ψήφοι: 1 0,3%
  • Νίνα Τζιβανίδου

    Ψήφοι: 2 0,6%
  • Σίλια Ευαγέλλου

    Ψήφοι: 3 0,8%
  • Πόπη Γαλετσά

    Ψήφοι: 2 0,6%
  • Σπυρούλα Κάιζερ

    Ψήφοι: 10 2,8%
  • Χαρά Παππά

    Ψήφοι: 33 9,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    354

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.366
Κριτικές
6
Like
10.454
Πόντοι
3.936
εσύ που είσαι πολυταξιδεμένος δεν έχεις παρατηρήσει τι γίνεται τα τελευταία χρόνια
στην βόρεια Ευρώπη με τις σχέσεις "τριτοκοσμικών" και μαύρων με βορειοευρωπαιες
Τόσα χρόνια όλοι αυτοί είχαν αποικίες και τους γ@μουσαν.. τώρα ήρθε η σειρά τους
να γ@μησουν και αυτοί.. Όπως τα έκαναν ας τους λουστούν τώρα, εμείς τι φταίμε..  :S
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Μπορείς όμως να είσαι ελλάδα και να ασχολείσαι μόνο με ξένες γκόμενες όπως και εγω

Αυτό δυστυχώς δεν είναι εφικτό για όλους.

Για παράδειγμα στις περισσότερες μη τουριστικές επαρχιακές περιοχές,κάτι τέτοιο είναι αδύνατο.

Πάντως πιστεύω ότι η σημερινή κατάσταση των ελλεηνίδων, είναι επαρκής λόγος για να σκεφτεί κάποιος τη μετανάστευση.


Μένοντας έξω,έχω δεχτεί πολλές φορές την ερώτηση ακόμη και σε πρώτο ραντεβού,πως και δε με ενδιαφέρει να βρω ελληνίδα γυναίκα..
Αλλά αυτή η ερώτηση είναι περισσότερο στα πλαίσια του shit test, παρά ειλικρινής απορία..
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.366
Κριτικές
6
Like
10.454
Πόντοι
3.936
Βέβαια, άμα η πλειοψηφία των Ελλήνων τις θεωρεί άσχημες και τις απορρίπτει, τι θα κάνει
και η καημένη ελλεεινιδα για να ικανοποιήσει την καύλα της; Θα στραφεί σε αυτούς.
Όταν η μέση ελληνίδα είναι κακομαθημένη και επειδή έτυχε να έχει μια τρύπα την βλέπει πριγκίπισσα,
και αυτή η χοντρο κοντοστούμπα ονειρεύεται έναν Μαρτάκη με τσέπη Λάτση, απο εκεί και πέρα τι άλλο να πουμε..
Φαντάσου τι θα γίνεται με τα πραγματικά 8αρια και πάνω.
Το παράδοξο είναι ότι απο τον ελληνα ζητάνε να είναι ο Αλεν ντελόν, ενώ απο αυτούς τους τριτοκόσμιους
και ο Αλα Ντ'άλλων να είναι Δεν τις πειράζει..  :S
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Ρε τυπε εσύ που είσαι και πολυταξιδεμένος δεν έχεις παρατηρήσει τι γίνεται τα τελευταία χρόνια στην βόρεια Ευρώπη με τις σχέσεις "τριτοκοσμικών" και μαύρων με βορειοευρωπαιες. Εδώ διάσημες μουναρες έχουν δημιουργήσει οικογένεια με τέτοιους τύπους. Και; Μην σου πω ότι η ελλεεινιδα είναι "ρατσιστρια" σε τέτοια θέματα, δεν θέλει να τους βλέπει. Βέβαια, άμα η πλειοψηφία των Ελλήνων τις θεωρεί άσχημες και τις απορρίπτει, τι θα κάνει και η καημένη ελλεεινιδα για να ικανοποιήσει την καύλα της; Θα στραφεί σε αυτούς.

Οι γυναίκες είναι γνωστό ότι ακολουθούν τάσεις,μόδες,κ.λ.π.

Οι χάιντι κλουμ,ντούτζεν κρόους και κάποιες άλλες γνωστές που έκαναν οικογένεια με αράπηδες,το έκαναν πριν το 2010...
Τότε που ήταν μόδα και ήσουν δήθεν cool να είσαι μουλτι κούλτι..

Τώρα όλο και κάτι μπορεί να γαμάει κανάς τριτοκοσμικός,αλλά πρέπει να ειναι κάτι πολύ ιδιαίτερο σε εμφάνιση ή φράγκα.

Όλοι αυτοί που ξεβράζονται με τις βάρκες και το παίζουν ότι είναι ράπερς από το μπρουκλιν γαμάνε τίποτα χοντρές με πράσινα μαλλιά.

Το ίδιο ισχύει και για τους χασάν και αμπντουλάχ..
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.206
Like
5.503
Πόντοι
1.056
Αυτό δυστυχώς δεν είναι εφικτό για όλους.

Για παράδειγμα στις περισσότερες μη τουριστικές επαρχιακές περιοχές,κάτι τέτοιο είναι αδύνατο.

Πάντως πιστεύω ότι η σημερινή κατάσταση των ελλεηνίδων, είναι επαρκής λόγος για να σκεφτεί κάποιος τη μετανάστευση.


Μένοντας έξω,έχω δεχτεί πολλές φορές την ερώτηση ακόμη και σε πρώτο ραντεβού,πως και δε με ενδιαφέρει να βρω ελληνίδα γυναίκα..
Αλλά αυτή η ερώτηση είναι περισσότερο στα πλαίσια του shit test, παρά ειλικρινής απορία..
Αυτό λέω και εγώ. Σε όποιον δεν αρέσει η σημερινή κατάσταση ελλεεινιδων γιατί δεν μεταναστεύει; Εσύ καλά τα έχεις βρει με τον εαυτό σου. Εξάλλου η Ελλάδα μαλλον αργοπεθαίνει σιγά σιγά. Οπότε και οι μετανάστες που έρχονται στην χώρα μας μάλλον καλώς έρχονται. Θα πάρουν τη θέση των γηγενών και άσε που με τις προσμίξεις καλό θα μας κάνουν, αφού το ελληνικό dna βγάζει άσχημες γυναίκες.
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.206
Like
5.503
Πόντοι
1.056
Οι γυναίκες είναι γνωστό ότι ακολουθούν τάσεις,μόδες,κ.λ.π.

Οι χάιντι κλουμ,ντούτζεν κρόους και κάποιες άλλες γνωστές που έκαναν οικογένεια με αράπηδες,το έκαναν πριν το 2010...
Τότε που ήταν μόδα και ήσουν δήθεν cool να είσαι μουλτι κούλτι..

Τώρα όλο και κάτι μπορεί να γαμάει κανάς τριτοκοσμικός,αλλά πρέπει να ειναι κάτι πολύ ιδιαίτερο σε εμφάνιση ή φράγκα.

Όλοι αυτοί που ξεβράζονται με τις βάρκες και το παίζουν ότι είναι ράπερς από το μπρουκλιν γαμάνε τίποτα χοντρές με πράσινα μαλλιά.

Το ίδιο ισχύει και για τους χασάν και αμπντουλάχ..
Μπορεί και να ισχύει. Πάντως εγώ σε νησί που πήγα διακοπές είδα αρκετά ζευγάρια ξανθών (μάλλον βορειοευρωπαιων) αρκετά εμφανισιμων γυναικών με μαύρους.
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.480
Like
11.041
Πόντοι
3.556
Μυτούδες, κοντοστούμπες, χοντρές, στραβομούρες, δυσανάλογες, όλες αυτές θέλουν να γίνουν μοντέλα.
Καθρέπτη δεν έχουν σπίτι τους; Αλλά τι να λέμε.. αν στα f/b, insta, και ο περίγυρος τους λένε ότι είσαι
μια Θεά παίρνουν τα μυαλα τους αέρα, πηγαίνουν στο gntm και τρώνε τα μούτρα τους μετά  :grin:

Εχθες στο ΠΑΝΩ-ΚΑΤΩ του Φερεντινου, ειχαν ερωτηση:
Τι ποσοστο των γυναικων θεωρει οτι ειναι ομορφη;
Η απαντηση, προς εκπληξη ολων ηταν...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
μολις 4%  :S
Αρα ολοι οι μυθοι περι ψωνισμενων κλπ, πανε περιπατο. Κατι αλλο συμβαινει

Το βιντεο, στο 27:42
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.206
Like
5.503
Πόντοι
1.056
Εχθες στο ΠΑΝΩ-ΚΑΤΩ του Φερεντινου, ειχαν ερωτηση:
Τι ποσοστο των γυναικων θεωρει οτι ειναι ομορφη;
Η απαντηση, προς εκπληξη ολων ηταν...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
μολις 4%  :S
Αρα ολοι οι μυθοι περι ψωνισμενων κλπ, πανε περιπατο. Κατι αλλο συμβαινει

Το βιντεο, στο 27:42
Άσε να λένε φίλε. Δεν υπάρχει πιο ανασφαλές ον από τη γυναίκα. Αλλιώς δεν θα έκαναν πάρτι οι πλαστικές, τα ινστιτούτα αισθητικής και τα καταστήματα ένδυσης.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.366
Κριτικές
6
Like
10.454
Πόντοι
3.936
Αυτό δυστυχώς δεν είναι εφικτό για όλους.
Για παράδειγμα στις περισσότερες μη τουριστικές επαρχιακές περιοχές,κάτι τέτοιο είναι αδύνατο.

Πάντως πιστεύω ότι η σημερινή κατάσταση των ελλεηνίδων, είναι επαρκής λόγος για να σκεφτεί κάποιος τη μετανάστευση.
Στο α΄ μέρος θα συμφωνήσω.. Στο β΄ μέρος αν δουλεύεις 12ωρο+ 2h τα πήγαιν'έλα επί 5-6 ημέρες την εβδομάδα
και είσαι σκοτωμέμενος απο την κούραση, που καιρός για να το παίζεις πλέι-μπόι. Αναγκαστικά θα το ρίξεις σε μία
σχεσούλα όπως ελλάδα, άρα ποιός ο λόγος να ξενιτεύεσαι ;

 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.366
Κριτικές
6
Like
10.454
Πόντοι
3.936
Εχθες στο ΠΑΝΩ-ΚΑΤΩ του Φερεντινου, ειχαν ερωτηση:
Τι ποσοστο των γυναικων θεωρει οτι ειναι ομορφη;
Η απαντηση, προς εκπληξη ολων ηταν...
Αφού είναι έτσι λοιπόν ξεχύσου στους δρόμους για καμάκι,(σε ανθυπομέτριες όχι 8αρια)
και το βράδυ να μας πεις εντυπώσεις και το ποσοστό επιτυχίας σου..  :cool2:
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.480
Like
11.041
Πόντοι
3.556
Αφού είναι έτσι λοιπόν ξεχύσου στους δρόμους για καμάκι,(σε ανθυπομέτριες όχι 8αρια)
και το βράδυ να μας πεις εντυπώσεις και το ποσοστό επιτυχίας σου..  :cool2:

Το συμπερασμα ειναι οτι η δυσκολια στο να καθονται, δεν εχει σχεση με την αυτοπεποιθηση και την αυταρεσκεια τους, κατι αλλο συμβαινει
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.206
Like
5.503
Πόντοι
1.056
Κατάλαβα.. απ' τη  ΜΚ0 και εσύ   :S
Δεν είμαι απ' τη ΜΚΟ τυπε. Αν δεν κατάλαβες ήταν ειρωνικό το σχόλιο. Με θλίβει το γεγονός ότι η Ελλάδα αργοπεθαίνει, αλλά από την στιγμή που οι σχέσεις Ελλήνων και Ελληνίδων χειροτερεύουν, δυστυχώς είναι κάτι αναπόφευκτο.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.366
Κριτικές
6
Like
10.454
Πόντοι
3.936
Το συμπερασμα ειναι οτι η δυσκολια στο να καθονται, δεν εχει σχεση με την αυτοπεποιθηση και
την αυταρεσκεια τους, κατι αλλο συμβαινει
Αλληλένδετα είναι αυτά.. / Αυταρέσκεια = πλασματική Αυτοπεποίθηση <=> Δεν είμαι για τα μούτρα σου <=>
αρα Δεν καθομαι.. <=> γιατί πιστεύω ότι αξίζω κάτι καλύτερο απο εσένα.. <=> και στόχος μου είναι πχ. ο π.λάτσης   :S
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.480
Like
11.041
Πόντοι
3.556
Αλληλένδετα είναι αυτά.. / Αυταρέσκεια = πλασματική Αυτοπεποίθηση <=> Δεν είμαι για τα μούτρα σου <=>
αρα Δεν καθομαι.. <=> γιατί πιστεύω ότι αξίζω κάτι καλύτερο απο εσένα.. <=> και στόχος μου είναι πχ. ο π.λάτσης  :S

αρα πως εξηγεις το 4%;
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.366
Κριτικές
6
Like
10.454
Πόντοι
3.936
Eσύ είσαι ο px ο 75 ; που άλλοι τα λένε ακριβώς.. κι αυτός στο παραπέντε ;
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
Μα δεν τρώνε τα μούτρα τους, αυτό είναι το θέμα. Οι περισσότερες έτσι και αλλιώς δεν πήγαν για να γίνουν μοντέλα. Πήγαν για "λίγη" δημοσιότητα, για να αυξήσουν τους "followers" στο instagram, για να "ανοίξουν" κανάλι στο youtube, έτσι ώστε να κερδίσουν κάνα λεφτο ακούραστα. Ήδη η χοντρή με τα μπλε μαλλιά, έχει διπλασιάσει τους ακόλουθους στο instagram. Φαντάσου τι θα γίνει με τα σχετικά καλά "κομμάτια".
Δεν νομίζω μόνο στην Ελλάδα. Και στο εξωτερικό όταν κάποιος συμμετέχει σε ριάλιτι, αυξάνεται η δημοτικότητα του.
Ρε τυπε και εσύ είσαι λιγουλακι υπερβολικός. Έχω ταξιδέψει σε Λονδίνο και Παρίσι και δεν είδα (συγκριτικά με τον πληθυσμό) πολλές όμορφες στα Μ.Μ.Μ.. Πιο πολλές έχω δει σε λεωφορείο που πάει στην πανεπιστημιούπολη Ζωγράφου.
Σωστοτατος σε ολα  :thumbsup:
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
οι ελλεεινιδες αντικειμενικα ειναι κατω απο τον μεσο ορο παγκοσμιως

οι περισσοτερες εχουν κοντα ποδια, χοντρους αστραγαλους, χαλαροτητα και κυτταριτιδα στα μπουτια, ανοιχτη λεκανη, στενους ωμους και εντονη τριχοφυια

αυτα τα ονομαζουμε με τον γενικο ορο "μεσογειακη ομορφια" για να τους χρυσωσουμε το χαπι

αντικειμενικα ομορφες γυναικες εχουν τα σλαβικα κρατη, τα σκανδιναβικα κρατη και κυριως η σουηδια και η λατινικη αμερικη
Οι αμερικανες δηλαδη ειναι πιο λεπτες απ τις Ελληνίδες; Εγω διαφωνώ οτι οι ελληνίδες ειναι ασχημες,στη σχολη μου για παραδειγμα οπου και να κοιταξω  θα δω σιγουρα μια που ομορφη με κωλαρα,ωραιο προσωπο κτλ. Επισης σκεψου οτι οι ελληνιδες εχουν πολυ ωραιο προσωπο σε σχεση με γυκαικες απο βορεια ευρωπη ή απο ασια,αφρικη,αμερικη κτλ..
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
138
Πόντοι
166
Θέλω να δω αν γίνει gntm με άντρες αν θα το βλέπετε :P
Εγώ πάντως σίγουρα.

Από αυτό Κατερίνα Φλώρου (:inlove:) και ίσως Άννα-Μαρία Ηλιάδου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom