Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 291 άτομα (26 μέλη και 265 επισκέπτες)

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.355
Κριτικές
6
Like
10.442
Πόντοι
3.936
Πέρασα από διδύμου 18 να δω αλιονα..τη θυμάμαι από τότε πού ξεκίνησε στο υπόγειο το δίπλα.. μάλιστα τότε εκτός ότι εγλυφε τα πάντα έδινε και κωλο στο 20ρικο..
Τώρα από εμφάνιση είναι υποκειμενικό.. προσωπικά έχει πάρει πολλά κιλά.. αλλά αυτό δεν είναι πρόβλημα.. το κακό είναι ότι πλέον η κοπέλα έχει ψυχολογικά προβλήματα.. μπαίνει μέσα και αρχίζει να λέει την ιστορία της ζωής της ότι δεν έχει πλέον πελατεία.. Αν την αφήσεις μπορεί να μιλάει ακατάπαυστα..δε θα μπω σε λεπτομέρειες..
Δυστυχώς πλέον δεν μπορεί να υποστηρίξει ουτε τη πίπα που έκανε..
Η κυρία έχει γίνει ο κλόουν της περιοχής. Όλοι αυτό λένε..  :cool2:
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.355
Κριτικές
6
Like
10.442
Πόντοι
3.936
Η τελευταία κριτική για την Ρενάτα αντικατοπτριζει την κατάσταση στην φυλής από όλες της πλευρές, κοπέλες, υπηρεσίες, τσατσάδες, πελάτες, μιζέρια κλπ. Θέλω να Στάθω σε κάτι άλλο, είναι 5 με 6 κοπέλες και βάλε που είναι πολλά χρόνια, πιστεύω πρέπει να ανανεώνεται το ροστερ, τώρα το φτάει κσι είναι η ίδιες εδώ και χρόνια δεν ξέρω, διάβασα την κριτική του φίλου όλη γιατί είναι σεντονι πραγματικά
Μα καλά ωρέ παιδιά σήμερα ανακαλύφθηκε ο τροχός; χρόνια τώρα η κυρία Ρενατ.  είναι ψεκάστε- σκουπίστε- τελειώσατε. Και όλη την ημέρα πλύση εγκεφάλου εδώ μέσα η μοντελοαλυσίδα και η μοντελοαλυσίδα. Φολοαλυσίδα μπορεί..
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.236
Κριτικές
90
Like
10.191
Πόντοι
17.885

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.245
Κριτικές
49
Like
22.246
Πόντοι
24.596
Οσο εσεις βλεπετε αγωνες καποιοι αλλοι γαμανε τις δικες σας τις πουτανες :takethis: :takethis: :takethis:

Ιασονος 19Α Ισογειο-Ντιανα,μελαχροινη πιτσιρικα με σκουλαρικι στην μυτη,σαλοναρισε με το μουνοτρυπιδι φορα παρτιδα,καλο σωμα σε απλο.
Ιασονος 19Α οροφος--Ναομι,μαυρη απο Γκανα,ωραιο σωμα και πατος,καλο προσωπο σε απλο.

Ιασονος 30-υπογειο-Μαρια,ξανθια Ρωσοφωνη μιλφ,παλαιουρας στο Μεταξι,σε απλο,παλια λαρρυγωτσιμπουκωνε και καραμελωνε  αρχιδια :pipa2:
Ιασονος 32-δεξια κατω--Αντζελα-αδιαφορη μιλφ με γκαβισμο στο ενα ματι,κριμα.

Ιασονος 37-οροφος-Μια καστανη προμιλφ με ανοιχτη περιφερεια.μετριας εμφανισης σε απλο
Ιασονος 46Α-Τερμα αριστερα-Νατασσα,σαπιο γκρανι με 10 ευρω για απλο και 15 για 'κωλαρακι' :headbang:
Πινετε τιποτα ληγμενο εκει μεσα :think:
Ιασονος 46-μεσαιο,διαδρομος,δυο αδιαφορες βλαχοφατσες απο τα Ουραλια,η μια η λιγο πιο καλη σε ελευθερο τσιμπουκι.


Εγαμηθη η Ναομι η μαυρουλα απο Ιασονος 19 :takethis:
Κανει και παρτουζες :alivedick:
Μονο που το νιμου ο Quaresma που γαμουσαμε παρεα μεγαλοπιαστηκε και δεν μας μιλα πλεον :'(
Να σαι καλα παλιε μου φιλε οπου και να σαι και μπορει να τα πουμε καμια φορα τυχαια στον δρομο :'(

:S :S :S
 

desireme

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2018
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
21
Πόντοι
0
Παιδες η Μονικα απο φυλης 65 κατω δουλευει ακομα ποτε την βρισκουμε?
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
δε γινεται να εχουν τις ιδιες κοπελες και αλλον ιδιοκτητη

Γίνεται αλλά είναι πολύ σπάνιο. Η τσατσά που δουλεύει στο ΣΠ40 μου το είπε. Επίσης μου ανέφερε όπως είχα πει προηγουμένως είναι ότι ανήκουν σε διαφορετικές κατηγορίες.

Με λίγα λόγια, οι δύο ιδιοκτήτες συνεργάζονται μεταξύ τους.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Μα καλά ωρέ παιδιά σήμερα ανακαλύφθηκε ο τροχός; χρόνια τώρα η κυρία Ρενατ.  είναι ψεκάστε- σκουπίστε- τελειώσατε. Και όλη την ημέρα πλύση εγκεφάλου εδώ μέσα η μοντελοαλυσίδα και η μοντελοαλυσίδα. Φολοαλυσίδα μπορεί..
Η γυναίκα με διαφορά αξεσουάρ, μεικαπ, ντυσίματα γίνεται σεξοβόμβα, εγώ στην άσπρη πόρτα πριν μια εβδομάδα μπαίνω, βλέπω μια ξανθιά κοντή Με παντόφλες και προσπαθούσα να καταλάβω ποια είναι, ω ναι, ήταν η Άννα, που πάντα την έχω πετύχει με 20ποντα, μεικαπ κλπ
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Καλημέρα...Μιας και σκέφτομαι να πάω Φυλής τις επόμενες ημέρες,ποια μπουρδέλα έχουν μπάνιο και σφραγισμένη πετσέτα ;
Μέχρι στιγμής,γνωρίζω ότι το Φ81 είναι από τα καλύτερα.
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Το Αγκ9 εχει τζακουζι, τωρα για πετσετα παρε μια δικια σου.
 
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.379
Πόντοι
1.071
Επιτρέπονται οι παρτούζες ;

Ότι επιτρέπονται φυσικά... Το θέμα είναι να υπάρχουν τουλάχιστον δύο κοπέλες στον οίκο και επίσης να το προσφέρουν σαν υπηρεσία. Βασικό όμως είναι να γίνεται σωστά και όχι απλά η 2η κοπέλα να βρίσκεται σαν φυσική ύπαρξη στο χώρο (βλέπε Λιοσίων 73)....
 
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.379
Πόντοι
1.071
3η φορά με Μπάρμπορα, αυτή τη φορά μόλις γύρισε απο διακοπές. Επίσκεψη την προηγούμενη βδομάδα, πρωί πρωί...

Εμφάνιση, άγρια ομορφιά, σκυλέ πρόσωπο με φουσκωμένα τσιμπουκοχειλα, μαύρο μαλλί, μεγάλο σιλικονάτο στήθος και κωλο. Νταρντανογυναίακα πολύ γεμίζει το κρεβάτι.
Μπαίνει μετά από αρκετή ώρα αναμονής στο δωμάτιο, ευδιάθετη και ξεκινάει την καβλάντα.. Παίρνει το πουτσο μου που ήταν ηδη σηκωμένος στα χέρια της και αρχίζει ένα αργό τσιμπούκι χωρίς σκούφο... Τον έβαλε στο στόμα κατευθείαν ούτε καν ρώτησε για προφυλακτικό... Όπως με τσιμπουκωνε αργά και αισθησιακά, έπαιζε πολύ με τον καθρέφτη και βλέποντας με πόσο είχα καβλωσει, μου φαιρνει την κωλαρα της κοντά μου για να μπορώ να πιάνω με άνεση. Πέρασμα καποτας και αρχίζει ένα ροντέο, το κάτι άλλο! Ανεβοκατέβαινε στον πουτσο μου με τόσο καύλα, εμπειρία και πάθος που είχα γίνει τούρμπο. Όσο περνούσε η ώρα τόσο αύξανε τους ρυθμούς, παρά το σάπιο το στρώμα που βυθιζότανε τέρμα μέσα... αφου μου έκανε εντύπωση κιόλας η αντοχή της στα πόδια! Λίγο πριν χύσω, αισθάνομαι να γλιστράει η καποτα έντονα μέσα στη μουναρα της καυλιάρας Μπαρμπορας ... Είχε γίνει το μουνι μέσα στο υγρό από την καύλα.. Με το όλο σκηνικό, τέρμα εγκεφαλικό, αρχίζω να χύνω σαν τρελός μέσα στη καποτα! Η στύση μου παρόλα αυτά ήταν ακόμα δυνατή και συνεχίσαμε για λίγο ακόμα αλλά σταμάτησα γιατί φοβήθηκα μη γλιστησει το προφυλακτικό και έχουμε άλλα... Μου βγάζει το σκούφο με χαρτί, κάθεται λιγάκι να πούμε δυο λογακια και φεύγει για τον επόμενο και εγώ για τη δουλειά... Για γυναίκα που εμφανισιακά δεν είναι του γούστου μου, αλλά ξέρω πως θα περάσω πολύ ωραία μαζί της...
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Ότι επιτρέπονται φυσικά... Το θέμα είναι να υπάρχουν τουλάχιστον δύο κοπέλες στον οίκο και επίσης να το προσφέρουν σαν υπηρεσία. Βασικό όμως είναι να γίνεται σωστά και όχι απλά η 2η κοπέλα να βρίσκεται σαν φυσική ύπαρξη στο χώρο (βλέπε Λιοσίων 73)....

Α, εγώ νόμιζα ότι εννοούσατε να μπουν δύο άντρες με μια κοπέλα στο δωμάτιο.
 
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.379
Πόντοι
1.071
Α, εγώ νόμιζα ότι εννοούσατε να μπουν δύο άντρες με μια κοπέλα στο δωμάτιο.

Και αυτό κάποιες το επιτρέπουν. Φυσικά εξαρτάται βέβαια από τη κάθε κοπέλα μέχρι που θα το φτάσει...
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
  • Like
Αντιδράσεις: Alobar
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom