Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 68 άτομα (13 μέλη και 55 επισκέπτες)

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
σου δίνει μέλος τηλέφωνο και προχωρας
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
326
Κριτικές
5
Like
766
Πόντοι
81
Θα σας παρακαλούσα και εγώ το τηλέφωνο της Άντζελας. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.819
Like
404
Πόντοι
36
Καλησπερα,

Πως μπορώ να βρω την Αντζελα απο deluxe?
Θα σας παρακαλούσα και εγώ το τηλέφωνο της Άντζελας. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
...για μασσαζ το θελετε boys ή για cg???????????????????
φωτο της εχετε δει????
 

nik_online

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
148
Like
246
Πόντοι
21
Πολλά σωστά αναφέρθηκαν στις προηγούμενες 2 σελίδες...
Και για σχέσεις με μασέζ...και για τηλεφωνάκια...και για συναίσθημα...και για βόλτα...και για πήδημα...και για επιλογή....και και και...
Απλώς δεν θα έμπαινα ποτέ στην διαδικασία να πέσω στην παγίδα τους...όπως και να το κάνεις οι κοπέλες αυτές πληρώνονται να κάνουν μασάζ (με εκτόνωση σχεδόν όλες και πολλές φουλ πρόγραμμα)...τι να ερωτευτώ??? βλέπουν καθημερινά 4-5 άτομα... να μου πουλάει φούμαρα τύπου μόνο εσένα θέλω και δεν κάνω τίποτα όταν πάω σε άλλους πελάτες? χαχαχα...κάποτε προσπάθησε μία (και όμορφη) να μου το παίξει έτσι, γι αυτό το αναφέρω...εξαίρεση δεν θα είμαι...θα πάρω ίσως κάποιο πήδημα χωρίς χρήμα...και με άλλους θα παίζει...και αλλού θα δίνει τηλέφωνο...και θα βγαίνω και θα την ξέρουν "πολλοί"...χαχα...καβάτζες ψάχνουν...και πελατάκια...ίσως και να κολλήσουν και με κάποιον γιατί ο χώρος που κινούνται είναι αυτός...ο μικρόκοσμός τους...είναι κάτι σαν τις barwoman...σου πετάει ψίχουλα να ορμήξεις...αλλά τα πετάει σε όλους...δεν είσαι ο μόνος...ο νοών νοείτω...συγνώμη αν ήμουν λίγο ωμός...!!!
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.624
Κριτικές
99
Like
5.170
Πόντοι
4.280
Πολλά σωστά αναφέρθηκαν στις προηγούμενες 2 σελίδες...
Και για σχέσεις με μασέζ...και για τηλεφωνάκια...και για συναίσθημα...και για βόλτα...και για πήδημα...και για επιλογή....και και και...
Απλώς δεν θα έμπαινα ποτέ στην διαδικασία να πέσω στην παγίδα τους...όπως και να το κάνεις οι κοπέλες αυτές πληρώνονται να κάνουν μασάζ (με εκτόνωση σχεδόν όλες και πολλές φουλ πρόγραμμα)...τι να ερωτευτώ??? βλέπουν καθημερινά 4-5 άτομα... να μου πουλάει φούμαρα τύπου μόνο εσένα θέλω και δεν κάνω τίποτα όταν πάω σε άλλους πελάτες? χαχαχα...κάποτε προσπάθησε μία (και όμορφη) να μου το παίξει έτσι, γι αυτό το αναφέρω...εξαίρεση δεν θα είμαι...θα πάρω ίσως κάποιο πήδημα χωρίς χρήμα...και με άλλους θα παίζει...και αλλού θα δίνει τηλέφωνο...και θα βγαίνω και θα την ξέρουν "πολλοί"...χαχα...καβάτζες ψάχνουν...και πελατάκια...ίσως και να κολλήσουν και με κάποιον γιατί ο χώρος που κινούνται είναι αυτός...ο μικρόκοσμός τους...είναι κάτι σαν τις barwoman...σου πετάει ψίχουλα να ορμήξεις...αλλά τα πετάει σε όλους...δεν είσαι ο μόνος...ο νοών νοείτω...συγνώμη αν ήμουν λίγο ωμός...!!!
σωστα αυτα που λες αυτα ειναι δικα τους θεματα και οσων τσιμπανε σ αυτα ...........
αν θες μας λες ποιες κανουν φουλ προγραμμα εδω η σε πμ τα σεβη μου !!!!
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.573
Like
5.343
Πόντοι
2.306
Πολλά σωστά αναφέρθηκαν στις προηγούμενες 2 σελίδες...
Και για σχέσεις με μασέζ...και για τηλεφωνάκια...και για συναίσθημα...και για βόλτα...και για πήδημα...και για επιλογή....και και και...
Απλώς δεν θα έμπαινα ποτέ στην διαδικασία να πέσω στην παγίδα τους...όπως και να το κάνεις οι κοπέλες αυτές πληρώνονται να κάνουν μασάζ (με εκτόνωση σχεδόν όλες και πολλές φουλ πρόγραμμα)...τι να ερωτευτώ??? βλέπουν καθημερινά 4-5 άτομα... να μου πουλάει φούμαρα τύπου μόνο εσένα θέλω και δεν κάνω τίποτα όταν πάω σε άλλους πελάτες? χαχαχα...κάποτε προσπάθησε μία (και όμορφη) να μου το παίξει έτσι, γι αυτό το αναφέρω...εξαίρεση δεν θα είμαι...θα πάρω ίσως κάποιο πήδημα χωρίς χρήμα...και με άλλους θα παίζει...και αλλού θα δίνει τηλέφωνο...και θα βγαίνω και θα την ξέρουν "πολλοί"...χαχα...καβάτζες ψάχνουν...και πελατάκια...ίσως και να κολλήσουν και με κάποιον γιατί ο χώρος που κινούνται είναι αυτός...ο μικρόκοσμός τους...είναι κάτι σαν τις barwoman...σου πετάει ψίχουλα να ορμήξεις...αλλά τα πετάει σε όλους...δεν είσαι ο μόνος...ο νοών νοείτω...συγνώμη αν ήμουν λίγο ωμός...!!!
Τσεκ πμ
 

SATYROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
351
Like
34
Πόντοι
1
Θα μπορούσε κάποιος να μου προτείνει με π.μ. κάποια από deluxe η οποία θα προσφέρει σίγουρα φραπεδιά; Δεν έχω ξαναπάρει μασάζ κατ'οίκον. Σήμερα Σάββατο παίζουν μπαλίτσα;

Ευχαριστώ
 

SATYROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
351
Like
34
Πόντοι
1
Θα μπορούσε κάποιος να μου προτείνει με π.μ. κάποια από deluxe η οποία θα προσφέρει σίγουρα φραπεδιά; Δεν έχω ξαναπάρει μασάζ κατ'οίκον. Σήμερα Σάββατο παίζουν μπαλίτσα;

Ευχαριστώ
..και όχι μόνο από deluxe. Από οποιοδήποτε άλλο...
 

del_piero

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2009
Μηνύματα
266
Κριτικές
1
Like
409
Πόντοι
21
Μαλλον μας διαβαζουν....
Δεν εξηγειτε....Ακου δεκαρικακι για να παιξει λιγο...Σαν εμφανιση λεει τιποτα τουλαχιστον..?
Το δεκαρικάκι της φάνηκε και λίγο..μιλάμε για νταού πεντέλης τελείως..εμφάνιση νορμάλ...
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
Τυπε οποία κάνει κάτι παραπάνω από μασάζ, το κάνει μόνο για τα λεφτά..
Όποια από αυτές τις θεραπεύτριες (της κακιάς ώρας συνήθως) των site δεν κάνει κάτι παραπάνω, αλλά κάνει μόνο μασάζ, το κάνει για τη δόξα? Εκμεταλλεύεται τις προσδοκίες κάποιων και τελειώνοντας τα ραντεβού, λέει και στο γκόμενό της πόσο καλό κορίτσι ήταν, που έβγαλε μεροκάματο πουλώντας αέρα κοπανιστό και υποτυπώδες μασάζ.                Δεν διαφωνώ, απλά μου έδωσες "πάτημα" να πω άποψη.
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
344
Κριτικές
1
Like
244
Πόντοι
21
Καλημέρα! Μπορεί να μου πει κάποιος αν στο osmose προχωράνε? Μέσω pm. Ευχαριστώ
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom