Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 588K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 55 άτομα (4 μέλη και 51 επισκέπτες)

Ilias940

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2019
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Στην χανιοπορτα που ακριβώς είναι τα στούντιο;;
 

vaggelisvag

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2019
Μηνύματα
190
Like
36
Πόντοι
1
Καλημέρα παιδιά, στη Ξένια είναι 50 ευρώ αλλά χωρίς βιασύνες κτλ. Η κινέζα που είχα πάρει ήταν top σίγουρα αν την ξαναφέρει θα την επισκεφτώ 
 

markos13

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2019
Μηνύματα
538
Κριτικές
1
Like
595
Πόντοι
86
Γνωριζουμε γιατι η Εμμανουελα τον τελευταιο καιρο εχει πτωση στην αποδοση της και δεν ειναι τοσο καλη οσο ηταν οταν ηρθε απο τη χωρα της το 2015? Μου κανει εντυπωση για ποιο λογο. Πηπως εχει καποιο οικογενειακο προβλημα? Απο την αλλη και η Αντζελα κοιταζει πλεον αφ υψηλου τους πελατες της. Την ειδε πορνη πολυτελειας εκει που ειναι. Η Λιλη κανει περιορισμενες βαρδιες. Τελος οι βιζιτες που ειναι αυτη τη στιγμη στο Ηρακλειο δεν αξιζει καμια. Μια καλη που ειχε η Ξενια εφυγε κι αυτη. Τι στο καλο περονοσπορος εχει πεσει? Φετρε καμια καλη ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ.
 
Εγγρ.
28 Δεκ 2014
Μηνύματα
12
Like
11
Πόντοι
0
Πήρα πρόσφατα την εμμανουέλα μάγκες κοιτάει να σε ξεπετάξει όσο πιο γρήγορα γίνετε. δεν είχα συμπλήρωσή καλά καλά ούτε 10 λεπτά στο δωμάτιο και μου έλεγε άντε γιατί πρέπει να φύγω.
 

markos13

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2019
Μηνύματα
538
Κριτικές
1
Like
595
Πόντοι
86
Παιδια πραγματι η Εμμανουελα απο το εβδομο λεπτο αρχιζει και διαμαρτυρεται λες και χυνουμε με το χρονομετρο... Δεν σημαινει οτι επειδη ειναι 10 λεπτα κατα μεσο ορο θα πρεπει απο τα 7 να αρχιζει να φωναζει. Ακομα και 11 και 12 και 15 να κανουμε θα πρεπει ο πελατης να τελειωσει και να μεινει ικανοποιημενος για να ξαναπαει...Διαφορετικα αν δεν συμορφωθει μονο κατι 75αρηδες θα μπαινουν σε αυτη...
 

markos13

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2019
Μηνύματα
538
Κριτικές
1
Like
595
Πόντοι
86
Αλλα ουτε η Αντζελα σεβεται τους πελατες της. Εγω καλυτερα εχω να το πεταξω στα σκουπιδια το 35αρι παρα να το δωσω στη Χανιοπορτα. Χιλιες φορες οι βιζιτες( Οταν φερουν καλες).
 

markos13

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2019
Μηνύματα
538
Κριτικές
1
Like
595
Πόντοι
86
Συμφωνα με πληροφοριεςμου 15 του μηνα θα εχουμε νεες αφιξεις στο Ηρακλειο...
 

SexEd

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2017
Μηνύματα
28
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες, οι κοπέλες που φέρνει η Ξενια προσφέρουν υπηρεσίες ως βίζιτες ή ως στούντιο; Οποίαδήποτε άλλη πληροφορία ευπρόσδεκτη! Ευχαριστώ αν των προτέρων.
 

vaggelisvag

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2019
Μηνύματα
190
Like
36
Πόντοι
1
Καλησπέρα παίδες, οι κοπέλες που φέρνει η Ξενια προσφέρουν υπηρεσίες ως βίζιτες ή ως στούντιο; Οποίαδήποτε άλλη πληροφορία ευπρόσδεκτη! Ευχαριστώ αν των προτέρων.
Καλημέρα παιδιά, μια φορά επισκέφτηκα την Ξένια εκείνη την  περίοδο είχε μια Κινέζα πολύ όμορφη και καυλιάρα δεν έλεγε όχι σε τίποτα. Δεν ΄ρτησα για υπηρεσίες έσκασα 50 και μπήκα αλλά πέρασα καλά με την συγκεκριμμένη ένα 20λεπτο χαλαρά και μπάνιο αν θέλεις
 

carlosx71

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2013
Μηνύματα
126
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
1
Εχει παρει κανεις την Laoura που λεει στις αγγελιες στο kanesex οτι ειναι στο μαγαζι στην Αϊνικολιωτη?
 

Freddo Espresso

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2015
Μηνύματα
525
Like
782
Πόντοι
86
Αυτή που έχει αυτόν τον καιρό η Ξένια λέει τίποτα;
 

markos13

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2019
Μηνύματα
538
Κριτικές
1
Like
595
Πόντοι
86
Αυτη που εχει τωρα η Ξενια δεν ειναι καλη. Θα φερει ομως σε 10 μερες περιπου καινουργια. Μου ειπε οτι μαλλον Ρωσσιδα θα φερει. Για να δουμε αν ειναι καλη σαν τη προηγουμενη που ειχε. Θα παω και θα σας ενημερωσω. Τη Λαουρα την εχω παρει πιο παλια εγω. Δεν ειναι κατι το ξεχωριστο. Εχουν φερει και καλυτερες στην Χανιοπορτα.
 

SexEd

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2017
Μηνύματα
28
Like
4
Πόντοι
0
Ευχαριστώ παιδες για τις απαντήσεις, από ότι κατάλαβα θυμίζει στούντιο η κατάσταση.
 

vaggelisvag

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2019
Μηνύματα
190
Like
36
Πόντοι
1
Ευχαριστώ παιδες για τις απαντήσεις, από ότι κατάλαβα θυμίζει στούντιο η κατάσταση.
Νομίζω ότι είναι το πιο καθαρό μέρος που έχω πάει και είναι και σε διακριτικό σημείο. Δεν θυμίζει σε τίποτα τα χαμόσπιτα που έχουμε συνηθίσει. Γενικά πιστεύω ότι είμαστε πίσω, τυχαία ανακάλυψα τη Ξένια σε καταδρομική αλλά όπως είπα και παραπάνω η κινέζα που είχε τότε άξιζε και 100αρικο
 

Freddo Espresso

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2015
Μηνύματα
525
Like
782
Πόντοι
86
Ευχαριστώ παιδες για τις απαντήσεις, από ότι κατάλαβα θυμίζει στούντιο η κατάσταση.
Η Ξένια δεν θυμίζει καθόλου στούντιο. Ευγένεια, άνεση χρόνου και ωραιο σπίτι σε διακριτικό σημείο. Ενίοτε και πάρα πολυ καλά μουνιά.
 

papakos13

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2018
Μηνύματα
227
Like
277
Πόντοι
21
Ξέρουμε τις βάρδιες στην Αινικολιώτη αυτόν τον καιρό?
 

markos13

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2019
Μηνύματα
538
Κριτικές
1
Like
595
Πόντοι
86
Γιατι τα μπουρδελα σταματησαν να ανανεωνουν τις πορνες που φερνουν? Θυμαμαι πιο παλια ανα ενα μηνα αλλαζαν πορνη. Η Εμμανουελα εχει κολλησει στο λιμανι και εχει ριξει και τη ποιοτητα των υπηρεσιων της, κοινως βαριεται που ζει. Η Λιλη ειναι πια αξια αλλα την εχουμε παρει πολλες φορες. Τελος και η Αντζελα ειναι 3 χρονια πια στο Ηρακλειο. Θελουμε ανανεωση επιτελους. Διαφορετικα θα τα παιρνουν οι βιζιτες...
 

Animakias

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2017
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερες.
Μπορεί να μου προτείνετε προς τα πού να πάω πάω γιατί έχω μια βδομάδα στην Κρήτη και δεν ξέρω που μου παν τα τέσσερα
Ευχαριστώ
 

Freddo Espresso

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2015
Μηνύματα
525
Like
782
Πόντοι
86

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom