Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 150 άτομα (9 μέλη και 141 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Έτσι λοιπόν κατά της 21:30 βράδυ πέρασα μια από Μεταξουργείο όπου επικρατούσε ησυχία λίγος κόσμος αναμεικτος δηλαδή όχι μόνο Άραβες Ασιάτες αλλά υπήρχαν αρκετοί Έλληνες
Μπήκα στα εξής

Κολωνου48 Ειρήνη χοντρούλα Μιλφ με κοντόκουρεμενο καστανοκόκκινο μαλλί
Κολωνου45 στο βάθος Αλινα ξανθιά Μιλφ μετρίου ύψους με ωραίο πρόσωπο κανονικό σώμα
Κολωνού 11 ισόγειο εδώ υπάρχει μια απόκαλυψη ψηλή ξανθιά νεαρή κοπέλα μοντέλο πάρα πολύ αξιόλογη εμφανισιακά ότι καλύτερο είδα στο σαλόνι πάντως ολίγον ψυχρή
Κολωνού11 υπόγειο μια μελαχρινή αδιάφορη κοπέλα χοντρούλα
Ιάσωνος32 ισόγειο δύο χοντρουλες Μιλφ μέτριας εμφάνισης μια μελαχρινή και μια με κάστανα μαλλί κοντό πάντως είχαν πολύ όρεξη και θετική ενέργεια στο σαλόνι
Στον όροφο μια νεαρή κοπέλα Ιωάννα που μέχρι πρότινος δούλευε στο ισόγειο του 37 πολύ ωραίο νεανικό σωματακι αδύνατο και πολύ θετική ορεξατη στο σαλόνι πολύ καλή

Αλλαγή κατεύθυνσης πέρασα μια από Βεργας3 όπου δούλευαν δεξιά Λανα δοκιμασμένη πρόσφατα με απόλυτη αποτυχία έχω ανεβάσει κριτική
Αριστερά Λεϊλά μελαχρινή νεαρή κοπέλα πολύ ωραίο σωματακι αντικειμενικά αξιόλογη η μόνη κοπέλα που μοιάζει με απλές νεαρές όμορφες καθημερινές κοπέλες δυστυχώς όμως στο δωμάτιο πολύ ψοφια χωρίς πρωτοβουλίες νωθρή ανευρη υποτονική χωρίς ζωή μέσα της την είχα δοκιμάσει παλιότερα και το ξενερωμα μεγάλο τώρα αν βελτιωθεί δεν ξέρω μαζί της μια εντελώς αδιάφορη Εύα μπαζο
Αυτά τα ολίγα καλό βράδυ
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.323
Πόντοι
7.195
Αισθητά λίγες οι κριτικές για μπουρδέλα, όπως φαίνεται η αποχή παίζει γερά.
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
819
Κριτικές
66
Like
11.172
Πόντοι
3.506
Αισθητά λίγες οι κριτικές για μπουρδέλα, όπως φαίνεται η αποχή παίζει γερά.
Η αποχή παίζει, αλλά ο εχθρός είναι εντός. Διαβάζω για μαλάκες που πληρώνουν 150€ για 20χρονες μέτριες Αλβανίδες call girls, με νορμάλ πρόγραμμα. Μπαρμπάδες, αγάμητα ναυάγια, οι οποίοι σκάνε 250άρες για βίζιτες και τις μπάζουν στα εξοχικά τους, χωρίς να σκέφτονται το σκοτεινό background που τις περιβάλλει. Τύποι που πληρώνουν και αποθεώνουν σαπάκια όπως, Τζούλια Θωρηκτό, Φωτεινή Γκμοχ, Ελένη Ξεδοντιάρα και Μαρία Φυλακόβια. Επίσης, βρέθηκε κάποιος, ο οποίος έγραψε κριτική για πουτάνα ηλικίας 70+.

ΥΓ: Δεν απέχουμε μόνο, κάνουμε και την αυτοκριτική μας.
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.460
Κριτικές
53
Like
9.213
Πόντοι
25.786
Η αποχή παίζει, αλλά ο εχθρός είναι εντός. Διαβάζω για μαλάκες που πληρώνουν 150€ για 20χρονες μέτριες Αλβανίδες call girls, με νορμάλ πρόγραμμα. Μπαρμπάδες, αγάμητα ναυάγια, οι οποίοι σκάνε 250άρες για βίζιτες και τις μπάζουν στα εξοχικά τους, χωρίς να σκέφτονται το σκοτεινό background που τις περιβάλλει. Τύποι που πληρώνουν και αποθεώνουν σαπάκια όπως, Τζούλια Θωρηκτό, Φωτεινή Γκμοχ, Ελένη Ξεδοντιάρα και Μαρία Φυλακόβια. Επίσης, βρέθηκε κάποιος, ο οποίος έγραψε κριτική για πουτάνα ηλικίας 70+.

ΥΓ: Δεν απέχουμε μόνο, κάνουμε και την αυτοκριτική μας.
Μήτσο αν έμεινες από 10άρικο να πας να γαμήσεις σε μπουρδελάκι και μιλάς για αποχή, έλα να σου δανείσω ρε μαλάκα.
Και αν είσαι άντρας να μιλάς ανοιχτά ρε μουνόπανο και όχι με μισόλογα.
Εσύ ρε μουνάκι ούτε σε ποστ μου δε θα απαντήσεις ενώ μιλάς για μένα πίσω από την πλάτη μου?
Θα γίνεις άντρας ρε, ή θα κλαις όπως έκλαιγες στο τηλέφωνο παλιά παρακαλώντας πουτάνες να σε δεχθούν δωμάτιο?
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Μου φαίνεται ότι το μόνο που θα πετύχει η αποχή θα είναι να κάνει τους οίκους να κλείσουν.
 

nikos55

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
229
Like
385
Πόντοι
21
Μετα απο αποχή Μεγάλη χθες τα μεσάνυχτα περασα απο κολονου έκανα μια βόλτα και στο 30Β βλέπω μια μαυρο μαλλα με ύφος αδιάφορο αλλά απίστευτο κολο... λέω όσο και φολα να είναι αυτη Την κολαρα ήθελα να τη δω στα τέσσερα... μαγκες ήταν σα ρομπότ ενα κρύο και βιαστικο πραγμα κ θέλει κ 15€ μακριά αααααα Μεγάλη φολαρααα
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλημέρα Πριν κάνα μισάωρο πέτυχα στην συμβολή των οδών Ακομινάτου και Δεληγιώργη την Νίκη καυλουσκα είχα να την δω πολύ καιρό σε ποιο μαγαζί δουλεύει?
 

Επισκέπτης
Η αποχή παίζει, αλλά ο εχθρός είναι εντός. Διαβάζω για μαλάκες που πληρώνουν 150€ για 20χρονες μέτριες Αλβανίδες call girls, με νορμάλ πρόγραμμα. Μπαρμπάδες, αγάμητα ναυάγια, οι οποίοι σκάνε 250άρες για βίζιτες και τις μπάζουν στα εξοχικά τους, χωρίς να σκέφτονται το σκοτεινό background που τις περιβάλλει. Τύποι που πληρώνουν και αποθεώνουν σαπάκια όπως, Τζούλια Θωρηκτό, Φωτεινή Γκμοχ, Ελένη Ξεδοντιάρα και Μαρία Φυλακόβια. Επίσης, βρέθηκε κάποιος, ο οποίος έγραψε κριτική για πουτάνα ηλικίας 70+.

ΥΓ: Δεν απέχουμε μόνο, κάνουμε και την αυτοκριτική μας.
Η φυλακοβια πριν μερικα χρονια ηταν πολυ γυμνασμενη. 6pack
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.032
Κριτικές
1.245
Like
191.076
Πόντοι
45.465
Καλημέρα Πριν κάνα μισάωρο πέτυχα στην συμβολή των οδών Ακομινάτου και Δεληγιώργη την Νίκη καυλουσκα είχα να την δω πολύ καιρό σε ποιο μαγαζί δουλεύει?
τσέκαρε Κολωνού 32γ και 27γ μετά τις 1200-1230 σε αυτά την έχω πετύχει
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Η φυλακοβια πριν μερικα χρονια ηταν πολυ γυμνασμενη. 6pack
αυτή μια φορά ενο ήταν στα τέσσερα στημένη και δεν μου είχε βαλη καποτα μου έλεγε θες έτσι ? Εγώ μούγγα και μουρμουράγε αφού δεν καταλαβαίνεις .. γύρισε μου έβαλε καποτα την γαμησα και έκτοτε δεν ξαναπήγα ... πριν γίνει αυτό την είχα γαμηση 8 φορές περίπου!!!και πάντα μου έκανε τράκα τσιγάρα και 2ευρα μετά το γαμηση !!
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
819
Κριτικές
66
Like
11.172
Πόντοι
3.506
αυτή μια φορά ενο ήταν στα τέσσερα στημένη και δεν μου είχε βαλη καποτα μου έλεγε θες έτσι ? Εγώ μούγγα και μουρμουράγε αφού δεν καταλαβαίνεις .. γύρισε μου έβαλε καποτα την γαμησα και έκτοτε δεν ξαναπήγα ... πριν γίνει αυτό την είχα γαμηση 8 φορές περίπου!!!και πάντα μου έκανε τράκα τσιγάρα και 2ευρα μετά το γαμηση !!
Ρε συ Formet,  σταμάτα επιτέλους! Δεν τολμάμε να γράψουμε για κάποια κοπέλα και μπαίνεις σφήνα για να γράψεις ότι σου πρότεινε ή την γάμησες ακάποτα.
 

johnleon

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2017
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
Παρακαλώ όποιος συναγωνιστής έχει έγκυρες και πρόσφατες πληροφορίες για ρομαντικά κορίτσια να στείλει p.m για ανταλλαγή πληροφοριών
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.460
Κριτικές
53
Like
9.213
Πόντοι
25.786
Ελα Μητσάκο, που κρύφτηκες μωρή πούστρα?
Έλα στο εστιατόριο είμαι και σε περιμένω. Έλα να δεις το τρεμάμενο χειλάκι μου.

Ελα και πας μετά να σε χύσουν τα πάκια εκεί που συχνάζεις
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.614
Κριτικές
32
Like
9.819
Πόντοι
11.746
Με τα λεφτά μας πηδάμε βλάκα και ότι θελουμε κάνουμε!!

Για δες κάτι ζωντοβολα που θα μας σχολιάσουν κιόλας  :jerking2: :jerking2: :jerking2:
Ζηλεύουν  ;)
ήθελαν και αυτοί το γαμησάκι τους αλλά δε προλαβαίνω να τους βολέψω
 

downunder

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2012
Μηνύματα
316
Κριτικές
4
Like
120
Πόντοι
1
Για την Νίκη καυλουσκα που αναφερθηκα πριν δούλευει τώρα στο Κολωνου32Γ υπόγειο έχει παχύνει και το μαγαζί βρωμάει
Αστα φίλε έχει γίνει τετράπαχη.
Πάντως είναι τίμια μέσα, για τα δεδομένα της περιοχής και της εποχής.
Αν δεν ήταν η αποχή των μπουρδελιάρηδων εγώ θα πήγαινα
 

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.127
Πόντοι
26.336

xlm

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
1.600
Κριτικές
78
Like
7.405
Πόντοι
17.436
Στη διδυμου εχει δυο Αλιονα ?
Μια στο 18 και μια στο 27?
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
819
Κριτικές
66
Like
11.172
Πόντοι
3.506
Στη διδυμου εχει δυο Αλιονα ?
Μια στο 18 και μια στο 27?
Ναι, αλλά είναι δύο τελείως ξεχωριστές περιπτώσεις. Η Αλιόνα της Διδύμου είναι η βασίλισσα της πίπας, γνωστή εδώ και χρόνια. Την άλλη την έχω δει μόνο στο σαλόνι και δεν ξέρω τι κάνει μέσα στο δωμάτιο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: xlm
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom