Νέα

Συνελήφθη ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fansadox
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 414
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
229
Πόντοι
86
Πουλα παραμυθι αλλου παπαρα ... επιστημονικος συμβουλος σε ευρωβουλευτη (μισθος 10 απο τα 25 χιλιαρικα που εχει να διαθεσει ο καθε ευρωβουλευτης) με απολυτηριο Γυμνασιου (οχι λυκειου) ΜΟΝΟ η ΧΑ εχει. Λες και δε ξερουν να βαλουν αγγελια, οοοοοοοοοοοχι, πρεπει να 'χωσουν'το παιδι του συντροφου, για να χωσει ο συντροφος το δικο τους παιδι.

Τα μα μου σου αλλου. Τα ιδια σκατα με τους ΣΥΡΙΖΑΙΟΥΣ ειστε, πεινασμενοι που μολις πιασετε κουταλα τρωτε μεχρι σκασμου.

Τα λοιπα περι κομματοσκυλων, μεχρι να ποσταρεις εκαθαριστικο να τα λες μονο στην τοπικη της ΧΑ. Μεχρι τοτε θα σαι ενα απλο εμμισθο κομματοσκυλο που τσιμπολογαει 50ευρα για να προμοταρει το Κομμα.

καραγκιοζακο
μπορεις να ξεχωρισεις τους ΔΙΟΡΙΣΜΟΥΣ στο ΔΗΜΟΣΙΟ απο την ΕΠΙΛΟΓΗ ΣΥΝΕΡΓΑΤΩΝ?

δεν νομιζω ατομο με σοβαρη καριερα να μπλεξει με την υποδικη εστω και μεσω ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΑΚΙΑ ΧΑ

το πως σιτιζομαι το ξερουν αρκετα μελη του forum με τα οποια εχω συναντηθει μεταξύ των οποιων και ο ΠΕΛΩΡΙΟΣ yorkie

εσυ εχεις διοριστει η περιμενεις κουλη :2funny:

 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
229
Πόντοι
86
αν βγουν τυπε κυβερνηση να δεις ποσα θα υπαρξουν και με τη χα
στην ελλαδα παντοτε τα κομματόσκυλα ηταν ο πυλώνας του κάθε κομματος και οποιο κομμα εδιωχνε δημοσιους κομματόσκυλα το ετρωγε η μαρμαγκα.κοιτα το ΠΑΣΟΚ με το πρωτο μνημονιο.

ισως ναι ισως οχι

τα ''παραδοσιακα'' κομματα ηδη εχουν ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΜΕΝΟΥΣ ΚΛΕΦΤΕΣ και στρατιες ΔΙΟΡΙΣΜΕΝΩΝ ΚΟΜΜΑΤΟΣΚΥΛΩΝ που θα πληρωνουμε μεχρι να ψοφησουν
 

Zane

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2013
Μηνύματα
2.086
Like
71
Πόντοι
16
καραγκιοζακο
μπορεις να ξεχωρισεις τους ΔΙΟΡΙΣΜΟΥΣ στο ΔΗΜΟΣΙΟ απο την ΕΠΙΛΟΓΗ ΣΥΝΕΡΓΑΤΩΝ?

δεν νομιζω ατομο με σοβαρη καριερα να μπλεξει με την υποδικη εστω και μεσω ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΑΚΙΑ ΧΑ

το πως σιτιζομαι το ξερουν αρκετα μελη του forum με τα οποια εχω συναντηθει μεταξύ των οποιων και ο ΠΕΛΩΡΙΟΣ yorkie

εσυ εχεις διοριστει η περιμενεις κουλη :2funny:

αργομισθιες ειναι ρε παπαρα ... τι επιστημονικη συμβουλη εχει να προσφερει σε και καλα νομοθετη ενας που με το ζορι εβγαλε το γυμνασιο?

Στ'αρχιδια μου με ποιους λες οτι εχεις συναντηθει. Εδω εισαι ενα απλο κομματοσκυλο. Προυφ? Μπαινεις σε ασχετς θεματα να προμοταρεις ΧΑ. Λιγοτερο προμοταρει ο Χωνης ΠΑΣΟΚ απο οτι εσυ (που και καλα δεν "εισαι" ΧΑ) προμοταρεις ΧΑ.

Το οτι εισαι κοντος, ασχημος και αγαμητος και το ξερουν και μελη που σε εχουν συναντησει δε μας ενδιαφερει.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
αν βγουν τυπε κυβερνηση να δεις ποσα θα υπαρξουν και με τη χα
στην ελλαδα παντοτε τα κομματόσκυλα ηταν ο πυλώνας του κάθε κομματος και οποιο κομμα εδιωχνε δημοσιους κομματόσκυλα το ετρωγε η μαρμαγκα.κοιτα το ΠΑΣΟΚ με το πρωτο μνημονιο.
επισης για κάθε κυβερνων κομμα ηταν καυτη πατατα στο να απολυσουν δημοσιους υπαλληλους μιας και αυτό σημαινε πολιτικη αυτοκτονια.
την εποχη με την τροικα παντοτε εβαζαν στο τραπεζι μειωση των δημοσιων υπαλληλων με λιγα λογια απολυσεις αλλα και ο σαμαρας προτιμησε να βαλει παραπανω φορους για να γλιτωσει τις απολυσεις αλλα και ο τσιπρας.
βεβαια οι τροικανοι το εβλεπαν τελειως φυσιολογικο να μειωθουν οι δημόσιοι και οι δαπανες του δημοσιου αλλα οι εδώ κυβερνησεις παντοτε διαπραγματευονταν πανω σ αυτό το ζητημα με αντιτιμο αντι για αυτου παραπανω φοροι.
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
αργομισθιες ειναι ρε παπαρα ... τι επιστημονικη συμβουλη εχει να προσφερει σε και καλα νομοθετη ενας που με το ζορι εβγαλε το γυμνασιο?

Στ'αρχιδια μου με ποιους λες οτι εχεις συναντηθει. Εδω εισαι ενα απλο κομματοσκυλο. Προυφ? Μπαινεις σε ασχετς θεματα να προμοταρεις ΧΑ. Λιγοτερο προμοταρει ο Χωνης ΠΑΣΟΚ απο οτι εσυ (που και καλα δεν "εισαι" ΧΑ) προμοταρεις ΧΑ.

Το οτι εισαι κοντος, ασχημος και αγαμητος και το ξερουν και μελη που σε εχουν συναντησει δε μας ενδιαφερει.
πιλοτος σαιτας ομως τυπε..
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
229
Πόντοι
86
αργομισθιες ειναι ρε παπαρα ... τι επιστημονικη συμβουλη εχει να προσφερει σε και καλα νομοθετη ενας που με το ζορι εβγαλε το γυμνασιο?

Στ'αρχιδια μου με ποιους λες οτι εχεις συναντηθει. Εδω εισαι ενα απλο κομματοσκυλο. Προυφ? Μπαινεις σε ασχετς θεματα να προμοταρεις ΧΑ. Λιγοτερο προμοταρει ο Χωνης ΠΑΣΟΚ απο οτι εσυ (που και καλα δεν "εισαι" ΧΑ) προμοταρεις ΧΑ.

Το οτι εισαι κοντος, ασχημος και αγαμητος και το ξερουν και μελη που σε εχουν συναντησει δε μας ενδιαφερει.


ΗΛΙΘΙΕ
σε ξαναρωταω και δεν μου αρεσει να επαναλαμβανομαι

ΣΥΓΚΡΙΝΕΙΣ ΔΙΟΡΙΣΜΟΥΣ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΜΕ ΕΠΙΛΟΓΗ ΣΥΝΕΡΓΑΤΩΝ??

πες μας οτι ειναι το ΙΔΙΟ ΟΙ ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ ΕΚΑΤΟΝΤΑΔΩΝ ΧΙΛΙΑΔΩΝ ΚΟΜΜΑΤΟΣΚΥΛΩΝ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΣΥΝΕΡΓΑΤΩΝ

Πες ρε ΒΛΑΚΑ οτι ειναι το ιδιο

ετσι για να δουν αυτοι που διβαζουν ΤΙ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΕΙΣΤΕ

το κοντος απο το εταιρο κομματοσκυλο το πουλι το διαβασες :2funny: :2funny:
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
το κοντος απο το εταιρο κομματοσκυλο το πουλι το διαβασες :2funny: :2funny:
και κοντος και καραφλας και μπαρμπα-τζοβενος εισαι κακομοιρη
γελαει ολο το σαη με την παρτη σου
ξεφτιλα σε εχω κανει
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
229
Πόντοι
86
και κοντος και καραφλας και μπαρμπα-τζοβενος εισαι κακομοιρη
γελαει ολο το σαη με την παρτη σου
ξεφτιλα σε εχω κανει

Ειπε ο αργυρος μιστερ μαλακας του μεγαλυτερου σαιτ της χωρας.


με τις μαλακιες που γραφεις ακομα και τα φιλαρακια σου σε κοροιδευουν
ΝΑΥΑΓΙΟ
 

Zane

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2013
Μηνύματα
2.086
Like
71
Πόντοι
16
ΗΛΙΘΙΕ
σε ξαναρωταω και δεν μου αρεσει να επαναλαμβανομαι

ΣΥΓΚΡΙΝΕΙΣ ΔΙΟΡΙΣΜΟΥΣ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΜΕ ΕΠΙΛΟΓΗ ΣΥΝΕΡΓΑΤΩΝ??

πες μας οτι ειναι το ΙΔΙΟ ΟΙ ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ ΕΚΑΤΟΝΤΑΔΩΝ ΧΙΛΙΑΔΩΝ ΚΟΜΜΑΤΟΣΚΥΛΩΝ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΣΥΝΕΡΓΑΤΩΝ

Πες ρε ΒΛΑΚΑ οτι ειναι το ιδιο

ετσι για να δουν αυτοι που διβαζουν ΤΙ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΕΙΣΤΕ

το κοντος απο το εταιρο κομματοσκυλο το πουλι το διαβασες :2funny: :2funny:


ΝΑΙ ΒΛΑΚΑ

ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΔΙΟΡΙΣΕΙ 3 ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΤΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΑΝ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΕΧΕΙ ΤΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΔΙΟΡΙΣΕΙ 10, 100, 1000, 10000 ΑΥΤΟΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΨΗΦΟΦΟΡΟΙ. ΝΟΜΟΤΕΛΕΙΑΚΑ.

Το κοντος το εμαθα απο καποιον που μου ειπε οτι στο 1.95 μου εισαι καταλληλο υψος για να μου παιρνεις πιπες. Καχεκτικη τελειωμενη ρομπα που το παιζεις και εθνικι.Μιση σφαλιαρα ανθρωπος. Ρε αν υπηρχε Χιμλερ σε κρεματαριο θα ησουν ετσι οπως εισαι, Αρειε της πουτσας.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.232
Like
21.196
Πόντοι
5.506
ξαναμοιραζει φαπες στους δεξιουληδες παντοφλακηδες μικροαστους ο acapoeira?

δεν βαρεθηκε? :2funny: :2funny:


Τύπε, ειλικρινά τώρα, πιστεύεις οτι με το να τον στηρίζεις τον ακαποειρα ΕΣΥ του κάνεις καλό ή κακό;
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
229
Πόντοι
86
ΝΑΙ ΒΛΑΚΑ

ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΔΙΟΡΙΣΕΙ 3 ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΤΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΑΝ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΕΧΕΙ ΤΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΔΙΟΡΙΣΕΙ 10, 100, 1000, 10000 ΑΥΤΟΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΨΗΦΟΦΟΡΟΙ. ΝΟΜΟΤΕΛΕΙΑΚΑ.

Το κοντος το εμαθα απο καποιον που μου ειπε οτι στο 1.95 μου εισαι καταλληλο υψος για να μου παιρνεις πιπες. Καχεκτικη τελειωμενη ρομπα που το παιζεις και εθνικι.Μιση σφαλιαρα ανθρωπος. Ρε αν υπηρχε Χιμλερ σε κρεματαριο θα ησουν ετσι οπως εισαι, Αρειε της πουτσας.

ΗΛΙΘΙΕ
σου επαναλαμβανω οτι ΚΑΝΕΙΣ με σοβαρη καριερα δεν θα συνεργαζοταν με κομμα που το εχωσε στην φυλακη ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΑΚΙΑΣ

Το 1.95 ειναι μια χαρα για να σκυβεις στους καδους να τρως απο τα σκουπιδια αν δεν βγει ο κουλης σου που περιμενεις να σε διορισει
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.898
Πόντοι
366
ΗΛΙΘΙΕ
σε ξαναρωταω και δεν μου αρεσει να επαναλαμβανομαι

ΣΥΓΚΡΙΝΕΙΣ ΔΙΟΡΙΣΜΟΥΣ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΜΕ ΕΠΙΛΟΓΗ ΣΥΝΕΡΓΑΤΩΝ??

Ε τότε ας μην προσλάβουν συνεργάτες.

Υποχρεώνει κανένας τους Ευρωβουλευτές να έχουν συνεργάτες;

Για ποιο λόγο;

Για να τοποθετούνται και να κάνουν κριτική στις Ευρωπαϊκές ντιρεκτίβες; (εδώ γελάμε).

Πόσες φορές έχουν μιλήσει Ευρωβουλευτές της ΧΑ στο Ευρωκοινοβούλιο;

Ε, ας μην διόριζαν συνεργάτες και με τους μισθούς τους να αγόραζαν κρεμμύδια να μοιράζουν στους φτωχούς.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.232
Like
21.196
Πόντοι
5.506
Ε τότε ας μην προσλάβουν συνεργάτες.

Υποχρεώνει κανένας τους Ευρωβουλευτές να έχουν συνεργάτες;

Για ποιο λόγο;

Για να τοποθετούνται και να κάνουν κριτική στις Ευρωπαϊκές ντιρεκτίβες; (εδώ γελάμε).

Πόσες φορές έχουν μιλήσει Ευρωβουλευτές της ΧΑ στο Ευρωκοινοβούλιο;

Ε, ας μην διόριζαν συνεργάτες και [size=30pt]με τους μισθούς τους να αγόραζαν κρεμμύδια να μοιράζουν στους φτωχούς.[/size]


Σωστό.
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
229
Πόντοι
86
ΗΛΙΘΙΕ, πες μας λίγο για τους μετανάστες. Μετανάστη.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

τωρα δουλευω με συμβολαιο ΕΕ οποτε ειμαι μεταναστης οσο ημουν και ως στρατιωτικος, αντι για αθηνα ειμαι αμστερνταμ τυπικα το ιδιο

αφρικη και μ. ανατολη που δουλευα μου εκαναν πιπες για να παω και μου εξασφαλισαν ΠΡΙΝ την εισοδο μου, βιζα σπιτι κλπ
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
ΝΑΙ ΒΛΑΚΑ

ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΔΙΟΡΙΣΕΙ 3 ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΤΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΑΝ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΕΧΕΙ ΤΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΔΙΟΡΙΣΕΙ 10, 100, 1000, 10000 ΑΥΤΟΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΨΗΦΟΦΟΡΟΙ. ΝΟΜΟΤΕΛΕΙΑΚΑ.

Το κοντος το εμαθα απο καποιον που μου ειπε οτι στο 1.95 μου εισαι καταλληλο υψος για να μου παιρνεις πιπες. Καχεκτικη τελειωμενη ρομπα που το παιζεις και εθνικι.Μιση σφαλιαρα ανθρωπος. Ρε αν υπηρχε Χιμλερ σε κρεματαριο θα ησουν ετσι οπως εισαι, Αρειε της πουτσας.
τυπε θα σε πατησει με το ληαρ τζετ απο το τζαμπο..μην του την λες τοσο χοντρα..
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
...με τους μισθούς τους να αγόραζαν κρεμμύδια να μοιράζουν στους φτωχούς Ελληνες.
κρεμμυδια μονο για ελληνες
οχι για φτωχους γενικα
εισαι ελληνας κυριε;
δικαιουσαι μια τσαντα κρεμμυδια
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.898
Πόντοι
366
ΗΛΙΘΙΕ
σου επαναλαμβανω οτι ΚΑΝΕΙΣ με σοβαρη καριερα δεν θα συνεργαζοταν με κομμα που το εχωσε στην φυλακη ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΑΚΙΑΣ

Ενώ, οι τωρινοί ατρόμητοι.

Έτοιμοι να θυσιάσουν καριέρα και να πάνε φυλακή για τον Μιχαλολιάκο.

Το είδαμε και στην δίκη του Φύσσα πως κελάϊδισαν και δίναν ο ένας τον άλλο.
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
τωρα δουλευω με συμβολαιο ΕΕ οποτε ειμαι μεταναστης οσο ημουν και ως στρατιωτικος, αντι για αθηνα ειμαι αμστερνταμ τυπικα το ιδιο

αφρικη και μ. ανατολη που δουλευα μου εκαναν πιπες για να παω και μου εξασφαλισαν ΠΡΙΝ την εισοδο μου, βιζα σπιτι κλπ
τον αραπη που σε γαμαγε ξεχασες να αναφερεις..
ΠΟΙΟ ΒΛΑΚΑΣ ΨΟΦΑΣ ΜΩΡΗ ΠΙΛΟΤΙΝΑ ΧΑΡΤΑΕΤΟΥ..
ΕΔΩ ΗΡΘΕΣ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΕΙΣ ΤΟ ΣΑΝΟ ΣΟΥ???
ΤΡΑΒΑ ΨΟΦΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΗΣ ΟΥΡΑΝΙΑΣ ΜΩΡΗ ΤΙΠΟΤΕΝΙΑ ΠΕΟΡΟΥΦΗΧΤΡΑ..
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
τωρα δουλευω με συμβολαιο ΕΕ οποτε ειμαι μεταναστης οσο ημουν και ως στρατιωτικος, αντι για αθηνα ειμαι αμστερνταμ τυπικα το ιδιο

αφρικη και μ. ανατολη που δουλευα μου εκαναν πιπες για να παω και μου εξασφαλισαν ΠΡΙΝ την εισοδο μου, βιζα σπιτι κλπ
νταξει το ιδιο λετε
αυτος σου λεει απλα οτι εισαι λαθρομεταναστης
εσυ βαζεις και σαλτσες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom