Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 287 άτομα (22 μέλη και 265 επισκέπτες)

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Τι γράφετε για κλωνους βρε τύποι δεν κάνετε για ντετέκτιβ.
Ο τύπος απλώς μπέρδεψε μια παράθεση που ήθελε να μου κάνει.
Ρωτήστε να το ψάξει κανένας διαχειριστής αν νομίζεται ότι έρχεται δίκιο όχι αερολογίες.
Και επαναλαμβάνω λεφτά σε καμία που δεν το αξίζει αλλιώς ρίχνεται λάδι στη φωτια.
Και για τον τύπο που γράφει για μαύρη λίστα πελατών αυτό είναι κάπως αδύνατο σε μπουρδελο που δεν έχει ξαναπατήσει το ποδαρι του κάποιος.
Όπως πάνε τα μπουρδελα από το κακό στο χειρότερο έτσι πάει και αυτό το νήμα.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Δεν υπαρχή περίπτωση καμία!
Όπως είναι αυθεντικό το εικοσάρικο που δίνω έτσι πρέπει να είναι και οι υπηρεσίες όλων στον οίκο και της ιερόδουλης αν πονάει, είναι κουρασμένη, νευριασμενη να μην δουλέψει και να μην πάρει τα λεφτά μου. Το ίδιο και για την τσατσα να έχει τρόπους από την στιγμή που μπω μέχρι να φύγω χωρίς κουτοπονηριές. Κάτι αντίστοιχο ισχύει και για τους ιδιοκτήτες αλλιώς περνούν ολοι μπαν για όσο γουστάρω και δίνω τα λεφτά μου αλλού που το αξίζουν.
παίρνουν μπαν για όσο γουσταρης ; Γιατί ρε ποιος είσαι ; Ξεκολα γιατί έχεις ξέφυγει. Τύπε !!! Και εμείς εργαζόμαστε κουρασμένοι και άλλες φορές άρρωστοι στις δουλειές μας και αποδίδουμε λιγότερο !! Τι κάνει το αφεντικό έρχεται με το μαστίγιο; Όχι βέβαια απλά μας λέει οκ σήμερα κάνε τα βασικά για να βγει η δουλειά !!! Ξαναλέω ξεκολα το μυαλό σου και μην ξανά ασχοληθείς με την Εβελίνα !!!!!!!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
τύπε, πρώτον έμπλεξες τα διπλοπρόφιλα σου aekprt και Andrew256
Δεύτερο πολύ κομπλεξικό ποιανού γυιός είσαι
Τρίτο, στις συναλλαγές οποιοδήποτε από τα δύο μέρη έχει το δικαίωμα να αρνηθεί χωρίς υποχρέωση εξήγησης.
Τέταρτον ηρέμησε γιατί δίνεις εντύπωση διαταραγμένου
Δεν δίνει απλά την εντύπωση .. εκεί είναι το θέμα !!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
εγω Θα πω πως βρίσκουν κάποιοι και τα κάνουν!! Αν αυτό γινόταν στο Φυλής 67 θα της είχε άρπαξει κανονικά ο τύπος !!και τον προκαλο να πάει να άνοιξη λογοπαίγνιο στο Φυλής 67 έτσι για την εμπειρία για να δει το σημαίνει ο ΠΑΝΟΣ !!!  Πέρα από αυτό θα πάω να δω τι κάνει η Εβελίνα και το ακριβός έγινε !!! Πέρα και από αυτό με ένα τηλ.. είμαι εκεί....
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Ισχυριζεται οτι τον ενδιωξαν χωρις λογο. Δεν γινονται αυτα τα πραματα ετσι χωρις λογο. Τι δηλαδη ξαφνηκα απο συχνος πελατης τον εδιωξαν σαν πακιστανο δηλαδη; Μα χωρις λογο;

Υπαρχουν πολλα αντιφατικα σε αυτο το φορουμ απο μελη που ετσι και τα διαβασει ο καθενας, στη καλυτερη καταλαβαινει οτι ειναι φαντασιοπληκτος ειτε γραφει αρλουμπες για προσωπικες σκοπιμοτητες. Για αρκετα μελη ισχυει αυτο που γραφω αν ας με διαψευσει οποιος θελει.

Αλλα ας μη γινομαστε δικαστες ομως. Ειδικα αν εχουμε λερωμενη τη φωλια μας..
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Τι γράφετε για κλωνους βρε τύποι δεν κάνετε για ντετέκτιβ.
Ο τύπος απλώς μπέρδεψε μια παράθεση που ήθελε να μου κάνει.
Ρωτήστε να το ψάξει κανένας διαχειριστής αν νομίζεται ότι έρχεται δίκιο όχι αερολογίες.
Και επαναλαμβάνω λεφτά σε καμία που δεν το αξίζει αλλιώς ρίχνεται λάδι στη φωτια.
Και για τον τύπο που γράφει για μαύρη λίστα πελατών αυτό είναι κάπως αδύνατο σε μπουρδελο που δεν έχει ξαναπατήσει το ποδαρι του κάποιος.
Όπως πάνε τα μπουρδελα από το κακό στο χειρότερο έτσι πάει και αυτό το νήμα.
το νήμα μια χαρά πάει και οι ενημερώσεις και μια χαρά όλα τα μελοι συνηπαρχουμε , εσυ κοιτά να ξεκολησης και μην με κανείς να νευρίασω διότι την Εβελίνα την αγαπώ όσο δεν φαντάζεσαι είναι για μένα το φως στο σκοτάδι μου το οξυγόνο στο βρόμικο αέρα που αναπνεο !!! Καταλαβαινο πως ξενεροσες από όσα έγραψες αλλά πήγαινε παρακάτω ,και μην σκέφτεσαι να ξαναπάς να τις τραμπουκίζεις γιατί θα με βρεις απέναντι !!! Πέρα από αυτό να ξεκαθαρίσω πως δεν έχω κανένα προσωπικό όφελος που την υπερασπίζομαι είναι καθαρά θέμα αγάπης !!! Και ένα τελευταίο ποιος είναι αυτός ο πελάτης που χωθηκε στην κουβέντα σας ; Τι της είναι ; Τι ζόρι τραβάει ;
 

Καθηγητής

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2019
Μηνύματα
34
Like
197
Πόντοι
0

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Απλά θα πω πως μου συμπεριφέρεται πολύ όμορφα και με κάνει και παιρναω πολύ καλά !!!! Είναι κακό που την αγαπώ ; Ποτέ δεν την έχω φέρει σε δύσκολη θέση και σε τίποτα κύριε καθηγητή μου !!
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.322
Κριτικές
10
Like
1.653
Πόντοι
5.975
Βρε παιδιά... Βρε παιδιά... Πάλι σπαμάρουμε το thread με τις ροματζάδες του formet (που δε λέι να αλλάξει και άβαταρ) και της Εβελίνας;;; Ας ανοίξουμε ένα thread, μέρα που είναι, να τα έχουμε εκεί μαζεμένα...
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Βρε παιδιά... Βρε παιδιά... Πάλι σπαμάρουμε το thread με τις ροματζάδες του formet (που δε λέι να αλλάξει και άβαταρ) και της Εβελίνας;;; Ας ανοίξουμε ένα thread, μέρα που είναι, να τα έχουμε εκεί μαζεμένα...
το θέμα ξεκίνησε με τον τύπο που τραμπούκιζε την Εβελίνα όχι με εμένα και είναι σοβαρό και σε καμία περίπτωση δεν θέλω η Εβελίνα να πέραση δύσκολες κατάστασης !!!!!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Οι ιερόδουλες και οι τσατσάδες γνωρίζονται μεταξύ τους και ανταλλάσσουν συχνά πληροφορίες σχετικά με τους πελάτες που είτε γουστάρουν πολύ είτε δεν γουστάρουν καθόλου! Είναι προφανές ότι εσύ ανήκεις στη 2η κατηγορία!

Αν δεν σε γουστάρει για οποιοδήποτε λόγο κάποια ιερόδουλη, καλό θα κάνεις όχι μόνο σε αυτήν αλλά και στον εαυτό σου να μην ξαναπαρουσιάζεσαι μπροστά της συχνά, και μάλιστα απαιτώντας να περάσεις μαζί της!

Ένας φυσιολογικός άντρας δεν την "βρίσκει" κάνοντας έρωτα με μια γυναίκα που ο ίδιος γνωρίζει ότι δεν τρέφει κανένα θετικό αίσθημα για αυτόν!

Υπάρχουν και άλλες πορτοκαλιές που κάνουν πορτοκάλια !!!
  Σοφά λόγια !!!! Εύγε τύπε μου !!!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
:2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:

Για την Εβελίνα την γεματούλα με κάτι τατουάζ στους ώμους μιλάμε τόση ώρα;  :uglystupid:

Νομίζω ότι πρέπει να σοβαρευτούμε....  :hi:
τύπε μου δεν υπαρχη κάτι πιο ομορφο από αυτό το πλάσμα πίστεψε με
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.109
Κριτικές
27
Like
19.481
Πόντοι
5.946
Όταν έγραφες εδώ μέσα πως έπαιρνες την Εβελίνα ακάποτα με την δύσοσμη ψωλή σου δεν την έφερες σε δύσκολη θέση;
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Την επόμενη φορά που θα την επισκεφτείς φρόντισε να μάθεις και τα δικά της αισθήματα για εσένα!

Το παραπάνω ισχύει για όλους! Δεν αρκεί να αγαπάς κάποια γυναίκα, χρειάζεται να σε αγαπά κι εκείνη. Η απλή συμπάθεια δεν αρκεί για να έχει μέλλον μια ερωτική σχέση!
την αγαπώ γιατί μου ξηγιεται τέλεια .. σε όλα.... φυσικά έχω την προσωπική μου ζωή στην έξω ζωή και περναο τέλεια ... αλλά θα την υπερασπίζομαι όσο δεν Πάει!!!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Καλημέρα!
Με έκπληξη διάβασα μια παράθεση απ'το δικό μου username.
Προφανώς κάποιο μέλος(?) παραβίασε τον λογαριασμό εδώ μέσα ή υπέκλεψε τον προσωπικό κωδικό σύνδεσης, που είναι ίδιος από την αρχική εγγραφή πριν χρόνια στο παρόν site.
Διαμαρτύρομαι για να διαβεβαιώσω ότι δεν ήθελα να γίνω, ούτε είμαι κλώνος κανενός μέλους κι ούτε αντιλήφθηκα να έγινα έστω κάποια στιγμή.
Άλλωστε απουσιάζω στην Ρουμανία για επαγγελματικούς λόγους από πέρσι 25 Ιουλίου και δεν προβλέπεται να επιστρέψω πριν 19 Ιουνίου τρέχοντος έτους.
Επιπλέον την Εβελίνα την είχα δει αρκετές φορές αλλά ποτέ δεν πέρασα μαζί της γιατί προσωπικά 1ον) δε μου αρέσουν τατουάζ σε γυναίκες και 2ον) δεν τη θεώρησα ελκυστική σαν εμφάνιση.
Φυσικά είμαι μοναδικός απόγονος ενός δυναμικού πατρός, που τυγχάνει να τον γνωρίζετε όλοι σας εδώ μέσα -κι ενώ από άγνοια τον υποτιμάτε, είμαι σίγουρος ότι αν ξέρατε θα ζηλεύατε!-, αλλά σίγουρα δε θ' αποκάλυπτα τ' όνομά του σε οίκο ανοχής. Απλούστατα θ' αντιδρούσα αποτελεσματικότερα. Είπαμε να μου ανοίγει πόρτες στην επαγγελματική σταδιοδρομία αλλά όχι και μπουρδέλων. Συγγνώμη που δεν είμαι μετριόφρων!
Πολλές φορές σε ανταλλαγή απόψεων με pm το είχα γράψει ανώνυμα σε μερικούς και το ύποπτο μέλος ήξερε και το ανέφερε σαν επιχείρημα για να δείξει ότι κάποιος είναι. Αλλά μάταια όμως διότι δε μπορεί να είμαστε όλοι το ίδιο τυχεροί στη ζωή!

Εν πάσει περιπτώσει, θ' αλλάζω συχνά-πυκνά τον κωδικό πρόσβασης για να εκμηδενίσω τις πιθανότητες και να μην εκτεθώ πάλι ανάμεσά σας, επειδή κάποιο μέλος θα καταφέρει να χρησιμοποιήσει ξανά το username.

Και μια τελευταία παρατήρηση αποκλειστικά για τον FORMET κι ας θυμώσει (στ' αρχιδια μου!):
Ώπα ρε φίλε! Πλατωνικός έρωτας είναι να την αγαπάς χωρίς ανταπόκριση. Δεν ξέρω αν είναι αλήθεια όσα έγραψε ό,τι συνέβη και καθόλου δεν είναι αυτό που με νοιάζει. Μην τα βάζεις με τον καθένα που την κρίνει αρνητικά. Δεν είναι δα και σπάνιας εξωτικής ομορφιάς. Κι άλλοι την γαμάνε φτηνά με μόνο €20, παίξτο νταβατζής να'χεις το κεφάλι σου ήσυχο.
νταβατζιλικια δεν κάνω ούτε έκανα ούτε θα κάνω ποτέ δεν τα γουσταρο αυτά!  Επηδη δεν κατάλαβες είπα την αγαπώ διότι μου ξηγιεται σε όλα τέλεια !!! Φυσικά έχω την προσωπική μου ζωή εκτός οίκων ανοχής και περνάω και εκεί τέλεια !!!  Τα πια ? .... θα την υπερασπίζομαι την Εβελίνα όσο δεν πάει !!! Και κοιτά σύνελθε διεστραμμένε !! Βρήκες την Εβελίνα που είναι χαμηλών τόνων βλάκα και τραμπούκισες !! Μαγγια ε; Πήγαινε στο Φυλής 67 και κανε τα ίδια να δεις μετά τον ΠΑΝΟ μετά που θα έρθει να πιείτε καφεδάκι μετά !!!! Εμένα με τρελενη η αδικία !!! Και είναι άδικο να τραμπούκος η κανείς την Εβελίνα !! Και όλες της γυναίκες της σεβόμαστε προσωπικά μου έχουν φερθο άσχημα και ιεροδουλες παλιά και απλά έφυγα διότι δεν έχω ψυχολογικά προβλήματα και πήγα παρακάτω !!τωρα ένας που έχει θέματα θα φάει σκαλομα !! Δηλαδή ρε αλήτη αν μια κοπέλα μέσα στο δωμάτιο σε βριση και σε ξεφτιλιση θα την χτυπήσεις ; Τι σου έκανε πια η Εβελίνα ;
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.407
Κριτικές
6
Like
10.551
Πόντοι
3.936
Πολλές γυναίκες σίγουρα έχεις δει γυρίζοντας στα μπουρδέλα για χρόνια, όμως οι ωραιότερες, εξυπνότερες και θερμότερες πηγαίνουν κατ'ευθείαν στα στούντιο και τα ξενοδοχεία χωρίς να έχουν περάσει ποτέ από τα μπουρδέλα! Έχω συναντήσει δεκάδες τέτοιες στη ζωή μου στο  επαγγελματικό μου περιβάλλον!
Ο καθένας με τα γούστα του!
Όλα αυτά που προαναφέρεις είναι συγκοινωνούντα δοχεία τύπε. Παλιότερα έτυχε να πάρω
c.g σπίτι, σε χοτέλ, σε στουντιο, και μετά απο λίγο καιρό να τις συναντήσω στα μπου.
στο εικοσάρικο, έχει συμβεί μερικές φορές. Για αυτό ποτέ μην λές ποτε..
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Παιδιά, ξέρει να μου πει κανείς σίγουρα αν η Τζέσικα δουλεύει απογεύματα στο Αγ. Πέτρου; Οι βάρδιες που λέει η σελίδα του μαγαζιού είναι ό,τι να 'ναι και δε θέλω να κατεβαίνω τσάμπα.
 

Ben Dover

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2011
Μηνύματα
159
Like
823
Πόντοι
81
Παιδιά, ξέρει να μου πει κανείς σίγουρα αν η Τζέσικα δουλεύει απογεύματα στο Αγ. Πέτρου; Οι βάρδιες που λέει η σελίδα του μαγαζιού είναι ό,τι να 'ναι και δε θέλω να κατεβαίνω τσάμπα.

Χθες το πρωί που πέρασα κι εγώ για Τζέσικα δούλευαν Πατρίτσια και Μισέλ. Η τσατσα μου είπε ότι θα ήταν σήμερα πρωί η Τζέσικα αλλά δεν μπόρεσα να πάω.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom