Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (3 μέλη και 16 επισκέπτες)

MrJohn27

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2018
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Αυτην τη περιοδο για θεσσαλονικη εχει κανεις να πει καμια προταση. Ειμαι ενεργητικος.
Για elena sunrise καποια αποψη ????
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
Αυτην τη περιοδο για θεσσαλονικη εχει κανεις να πει καμια προταση. Ειμαι ενεργητικος.
Για elena sunrise καποια αποψη ????

δεν κανει παπαδες ειναι αρκετα όμορφη και απλα θα περασεις ψιλοκαλα..αναλογα τη ορεξη που θ εχει παντα 
 
  • Like
Αντιδράσεις: maldi

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246
Η σανραιζ ειναι χανια...ποτε θα επιστρεψει θεσσαλονικη αγνωστο :hi:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246
Ψευτικο προφιλ.
Κανε τον κοπο να διαβασεις τις 2 προηγουμενες σελιδες του θεματος.
Παιδια εχει αρχισει να γινεται κουραστικο και ενιοτε εκνευριστικο.Ειστε ολοι τοσο πολυ πολυασχολοι και δεν μπορειτε να αφιερωσετε 5 λεπτα να διαβασετε τις προηγουμενες σελιδες;;;
Τελος παντων με περιμενει ο ειδικος τρανσολογος Αλεφαντος για  :coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :coffee:
Τα λεμε :rockon: :rockon:
 

Toni_M_A_P

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2014
Μηνύματα
292
Κριτικές
7
Like
361
Πόντοι
281
Ψευτικο προφιλ.
Κανε τον κοπο να διαβασεις τις 2 προηγουμενες σελιδες του θεματος.
Παιδια εχει αρχισει να γινεται κουραστικο και ενιοτε εκνευριστικο.Ειστε ολοι τοσο πολυ πολυασχολοι και δεν μπορειτε να αφιερωσετε 5 λεπτα να διαβασετε τις προηγουμενες σελιδες;;;
Τελος παντων με περιμενει ο ειδικος τρανσολογος Αλεφαντος για  :coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :coffee:
Τα λεμε :rockon: :rockon:

Έκανα ένα ξεφύλλισμα αλλά δεν είδα κάτι και δεν περίμενα βασικά να δω κάτι για τις αγγελίες αυτές γιατί χρησιμοποιώ μόνο το ts-dating. Θα με συγχωρέσεις ποτέ;
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246
Μαλλον ειμαι δυσκολος και γκρινιαρης τυπος :grin: :grin: :grin:.Μαλλον και νευρικος θα ελεγα.Ας τα παρουμε απο την αρχη τα πραγματα.Απο τις 6-10 2011 ειμαι μελος και γραφω και ενημερωνω στο σαιτ.Ειδικα στο θεμα της θεσσαλονικης το εχω αποδειξει πολες φορες.
Το να ειμαι σχεδον μονιμα εδω και να ενημερωνω και να μου λεει ο κοσμος στα μυνηματα του οτι κρατω μονος μου το θεμα της θεσσαλονικης μου ανεβαζει κατακορυφα την αυτοπεποιθηση αλλα μηπως δεν ειναι ετσι ακριβως τα πραγματα;
Εδω ο στοχος ειναι απλος αλλα και δυσκολος.Στοχος μου ειναι να μην χρειαζεστε κανενα λαγνο και κανενα απο τους υπολοιπους που γραφουν εδω σε οτι εχει να κανει την ενημερωση.
Για να γινει αυτο ομως χρειαζεται να διαθεσετε και χρονο.Το χρημα ειναι ενας αλλος σοβαρος παραγοντας γιατι ειναι ακριβο το αθλημα.
Ο σωστα ενημερομενος πελατης παντοτε ξοδευει λιγοτερα χρηματα.
Το σαιτ εχει καποια θρεντ...θεσσαλονικη τρανς τραβελια γενικη συζητηση τραβελια με προσοντα ενημερωση για κρος και αφιξεις αλλοδαπων τρανς.
Ποσα θεματα ειναι;5στον αριθμο.Αν παρεις ενα καφε στο σπιτι και μεχρι να τον τελειωσεις μπορεις να διαβασεις τουλαχιστον 20 σελιδες απο καθε θεμα.Σε λιγοτερο απο 1 ωρα εισαι ενημερωμενος για την τρεχουσα επικαιροτητα.Αν πιεις 5 καφεδες στο σπιτι μπορεις να διαβασεις 100 σελιδες απο το καθε θεμα.
Μπορει να ειναι καποιος απειρος αλλα με τοσο διαβασμα εχει απποκτησει καποιες βασικες γνωσεις.
Σε προσωπικο επιδεδο δεν εχω να χωρισω τιποτα και με κανεναν οποτε δεν εχω προβλημα .
 

Toni_M_A_P

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2014
Μηνύματα
292
Κριτικές
7
Like
361
Πόντοι
281
Μαλλον ειμαι δυσκολος και γκρινιαρης τυπος :grin: :grin: :grin:.Μαλλον και νευρικος θα ελεγα.Ας τα παρουμε απο την αρχη τα πραγματα.Απο τις 6-10 2011 ειμαι μελος και γραφω και ενημερωνω στο σαιτ.Ειδικα στο θεμα της θεσσαλονικης το εχω αποδειξει πολες φορες.
Το να ειμαι σχεδον μονιμα εδω και να ενημερωνω και να μου λεει ο κοσμος στα μυνηματα του οτι κρατω μονος μου το θεμα της θεσσαλονικης μου ανεβαζει κατακορυφα την αυτοπεποιθηση αλλα μηπως δεν ειναι ετσι ακριβως τα πραγματα;
Εδω ο στοχος ειναι απλος αλλα και δυσκολος.Στοχος μου ειναι να μην χρειαζεστε κανενα λαγνο και κανενα απο τους υπολοιπους που γραφουν εδω σε οτι εχει να κανει την ενημερωση.
Για να γινει αυτο ομως χρειαζεται να διαθεσετε και χρονο.Το χρημα ειναι ενας αλλος σοβαρος παραγοντας γιατι ειναι ακριβο το αθλημα.
Ο σωστα ενημερομενος πελατης παντοτε ξοδευει λιγοτερα χρηματα.
Το σαιτ εχει καποια θρεντ...θεσσαλονικη τρανς τραβελια γενικη συζητηση τραβελια με προσοντα ενημερωση για κρος και αφιξεις αλλοδαπων τρανς.
Ποσα θεματα ειναι;5στον αριθμο.Αν παρεις ενα καφε στο σπιτι και μεχρι να τον τελειωσεις μπορεις να διαβασεις τουλαχιστον 20 σελιδες απο καθε θεμα.Σε λιγοτερο απο 1 ωρα εισαι ενημερωμενος για την τρεχουσα επικαιροτητα.Αν πιεις 5 καφεδες στο σπιτι μπορεις να διαβασεις 100 σελιδες απο το καθε θεμα.
Μπορει να ειναι καποιος απειρος αλλα με τοσο διαβασμα εχει απποκτησει καποιες βασικες γνωσεις.
Σε προσωπικο επιδεδο δεν εχω να χωρισω τιποτα και με κανεναν οποτε δεν εχω προβλημα .

Δεν σε παρεξήγησα. Απλά δοκίμασε να διαβάσεις 100 σελίδες από κινητό με το layout του μπου και θα με καταλάβεις. Και οι 10 πολύ ήταν.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246
Δεν σε παρεξήγησα. Απλά δοκίμασε να διαβάσεις 100 σελίδες από κινητό με το layout του μπου και θα με καταλάβεις. Και οι 10 πολύ ήταν.
Eνταξει εγω προσωπικα αποφευγω το κινητο.Εδω εχεις δικιο...
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.398
Κριτικές
216
Like
17.293
Πόντοι
35.697
Eνταξει εγω προσωπικα αποφευγω το κινητο.Εδω εχεις δικιο...

Το παλιό κινητό σου έμπαινε στο μπου και γενικά άνοιγε σελίδες στο δευτερόλεπτο,το καινούργιο έχει μόνο viber  :2funny:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246
Το παλιό κινητό σου έμπαινε στο μπου και γενικά άνοιγε σελίδες στο δευτερόλεπτο,το καινούργιο έχει μόνο viber  :2funny:
Eιναι υπερσυχρονο το κινητο μου :P :P :P και ναι εχει και βαιμπερ :birdman: :birdman: :birdman: και ναι κατεβηκα απο τα βουνα και εμαθα να χρησιμοποιω και το βαιμπερ :coolcondom: :coolcondom: :coolcondom: :coolcondom:
 

dimwhoo

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
255
Κριτικές
18
Like
488
Πόντοι
4.460
Οποτε την βλεπω παντοτε μου ερχονται στο μυαλο σκηνες στην πιατσα...Ο κοσμος στην κυριολεξια σταματουσε για να την χαζεψει.Πολυ εντυπωσιακη.
Δεν ειναι πιτσιρικα αλλα σιγουρα δεν περνα απαρατηρητη.Αν και δεν ειμαι παθητικος ..οι παλιοι που γνωριζουν προσωπα και καταστασεις..θα συμφωνησουν οτι η συγκεκριμενη εχει ως δυνατο της σημειο το ενεργητικο.
Τωρα για το εξτρα λαρτζ εργαλειο...θα σου ελεγα κομψι κομψα....
o ...lagnos (μεγαλο nickname φιλε) εχει απόλυτο δικαιο. Εκανε πιάτσα με ενα cabrio peugeot στα δικαστήρια ηταν απλά μοντέλο και ναί απο την την δική μου οπτικη Χlarge εργαλείο δυστυχώε όμως τα χρονια περνάνε για όλους μας.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246
Ωραια πασα μου δινεις dimwhoo :hi:.Ας υποθεσουμε πως ειναι μια τρανς ειναι ηλικια 40 πλας.Η πλειοψηφια των περιπτωσεων ξεκινανε να αλλαζουν γυρω στα 18 και απο τα 20-21 ξεκινανε να εκδιδονται.Με απλα μαθηματικα ειναι πανω απο 20 χρονια στον χωρο.
Αυτο σημαινει κοινως πως τα εχουν δει ολα.Ακομη και αν γουσταρουν αυτο που κανουν ειναι απολυτως λογικο να εχουν μεγαλα σκαμπανεβασματα στην αποδοση τους.
Αλλες αντοχες εχει ενας 20χρονος αλλες ο τριανταρης αλλες ο σαρανταρης.Οσο αυξανεται η ηλικια μειωνονται οι αντοχες
Οταν πουλας το σωμα σου τοσα πολλα χρονια με ελαχιστα η καθολου διαλειμματα ειναι φυσιολογικο σε καποια στιγμη να γυρισουν τα μυαλα και να φρικαρεις.
Υπαρχει ο ανταγωνισμος.Θεμιτος και αθεμιτος.Εδω ειναι μεγαλο κεφαλαιο και θα το αναλυσω καποια αλλη στιγμη.
Εχετε σκεφτει πως μπορει να αντιδρα μια 50αρα τρανς οταν βλεπει η δουλεια της να πεφτει κατακορυφα επειδη ερχεται απολυτως φυσιολογικα το 20χρονο κρος η το 20χρονο τρανς να της περνει την δουλεια;
Θα μου πειτε τωρα..ρε λαγνε στα αρχιδια μας πελατες ειμαστε να περασουμε καλα θελουμε.
Σωστα.Αν εχεις ομως ολα αυτα υποψην θα ξερεις πως μπορεις να χειριστεις μια τρανς που δεν ειναι πιτσιρικα .Αλλα πραγματα μπορει να προσφερει το 20χρονο και αλλα μια 50ρα τρανς.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.388
Πόντοι
456
η 50αρα θα σε κερασει κι ενα χαμομηλι :P
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
οι τρανς και οι ιεροδουλες γενικα βγαζουν σε μια μερα 10πλα απο οτι εμεις, με δεκα χρονια δουλειας απο τα 20 ως τα 30 εχουν βγαλει οσα θα βγαζαμε εμεις σε 100 χρονια,

λιγο μυαλο θελουν να τα κανουν κουμαντο αντι να τα σπρωχνουν σε κανενα νταβατζη ή σε λουσα , τσαντες-επωνυμες, καμπριο πολλα κυβικα κι αλλες μαλακιες και στα 40 μπορουν να αποσυρθουν και να κανουν πιατσα μονο για το κεφι τους χωρις να αγχωνονται για την πελατεια και τα φραγκα

ειναι σαν τους ποδοσφαιριστες δηλαδη, ξεσκιζονται απο τα 20 ως τα 30 και μετα εχουν λεφτα και για τα δισεγγονα τους ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΣΚΟΡΠΑΝΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΤΑ ΤΡΩΝΕ
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom