Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 65 άτομα (1 μέλη και 64 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Δυστυχώς για μας,οι εποχές που ζήσαμε οι παλιότεροι τα πρώτα χρόνια της δεκαετίας 90 -που περνούσαμε στο δωμάτιο χωρίς να δούμε την κοπέλα,ξέροντας πως θα'ναι Ρωσίδα μορφονιά - πέρασαν ανεπιστρεπτί!
Βολευόμαστε με γηραιές της πάλαι ποτέ Σοβιετίας και τσιγγανορουμανοβουλγαράκια δευτερότριτα,μερικά εκ των οποίων ιδρώνουν το στριγκ..
Μέσα σ'αυτό το πλαίσιο,κάποιοι πορνοπεριηγητές μιλούν κολακευτικά για κάποιες από τις κυρίες..

Φιλε η σημερινη κατασταση δεν συγκρινεται καν με την κατασταση του 13. Τοτε ηταν ευχαριστηση η μπουρδελοτσαρκα, τωρα ειναι αγγαρεια. Οι κοπελες στην καλυτερη περιπτωση μετριοτατες και ας τις παρομοιαζουν με μοντελα μερικοι και ας κανουν ο,τι μπορουν να τις αβανταρουν. Δεν κανουν για Ελληνες αυτες, παρτε το χαμπαρι οι ιδιοκτητες.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
40
Like
7.305
Πόντοι
1.936
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Επισκέπτης
Οι πραγματικοί ιδιοκτήτες είναι Γερμανοί και χαίρονται που οι Έλληνες πληρώνουν για να γαμήσουν μπάζα και φόλες! Προτιμούν ως πελάτες τους Ασιάτες και όχι τους Έλληνες!
Εγω για Αλβανους ηξερα και κατι πρωην πουτανες.
 

Ben Dover

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2011
Μηνύματα
159
Like
823
Πόντοι
81
ΠΡΟΣΟΧΗ,

Πέρασα πριν λίγο με τη νέα πιτσιρίκα Λεάνδρα από Λιοσίων 73Β όροφος. Δυστυχώς δεν περίμενα ότι θα έτρωγα τέτοια φόλα. Η κοπέλα έχει όχι μόνο πολύ κακό χαρακτήρα αλλά είναι και επικίνδυνη και εξηγούμαι:

Καταρχάς να αναφέρω ότι πρώτη φορά η τσατσά έκανε παράκληση και σε συναγωνιστή που έμπαινε με άλλη κοπέλα πριν από μένα και σε μένα να πλύνω το πουλί μου, αν δε θέλω να κάνω μπάνιο ολόκληρος, γιατί τα κορίτσια κάνουν ελεύθερο στοματικό και παραπονιούνται. Μάλλον θα πήγε ο συναγωνιστής με το δύσοσμο πουλί.
Τώρα όταν η κοπέλα με ρώτησε πως θέλω στοματικό της είπα χωρίς και επειδή προφανώς δε γούσταρε, αφού έκανε μια γκριμάτσα βαριεστημάρας προχώρησε στο στοματικό. Για να με "εκδικηθεί" όμως στο στοματικό η έξυπνη έβαζε δόντι και μου έσφιγγε δυνατά τα αρχίδια σε σημείο να αναγκαστώ, μετά από 2 παρατηρήσεις, να τη σταματήσω από τον πόνο και το φόβο μη με τραυματίσει. Όταν της έκανα τις παρατηρήσεις απλά χασκογελούσε και έκανε πως δεν καταλαβαίνει τι προσπαθώ να πω. Μετά μου πέρασε καπότα σε στυλ κάλτσας (2ο φάουλ) και στήθηκε στα 4 από μόνη της.

Τώρα είναι το επικίνδυνο κομμάτι. Μετά από κανένα τρίλεπτο σφυροκόπημα στα 4, επειδή δε στηνόταν καλά τη γυρίζω για ιεραποστολικό. Κοιτάω το μουνί της και βλέπω μια αποικία από κονδυλώματα. Είχε ακόμη και στα μπούτια της. Δεν έχω ξαναδεί κάτι τέτοιο σε τόσο μεγάλη έκταση. Απορώ πως δεν το έχει αναφέρει κανένας άλλος. Με το που το βλέπω αυτό, φυσικά ξενέρωσα, σηκώνομαι να ντυθώ και έφυγα.

Γι αυτό συνιστώ προσοχή με τη συγκεκριμένη κοπέλα και καλό θα ήταν να τη στείλουν να τη δει ένας γιατρός.
Αυτά από μένα, καλό βράδυ και προσοχή.

 

dimistan

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2019
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Η Λαρίσα άπο Ιωαννινων 5 έχει ξαναεμφανιστεί ?
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
ΠΡΟΣΟΧΗ,

Πέρασα πριν λίγο με τη νέα πιτσιρίκα Λεάνδρα από Λιοσίων 73Β όροφος. Δυστυχώς δεν περίμενα ότι θα έτρωγα τέτοια φόλα. Η κοπέλα έχει όχι μόνο πολύ κακό χαρακτήρα αλλά είναι και επικίνδυνη και εξηγούμαι:

Καταρχάς να αναφέρω ότι πρώτη φορά η τσατσά έκανε παράκληση και σε συναγωνιστή που έμπαινε με άλλη κοπέλα πριν από μένα και σε μένα να πλύνω το πουλί μου, αν δε θέλω να κάνω μπάνιο ολόκληρος, γιατί τα κορίτσια κάνουν ελεύθερο στοματικό και παραπονιούνται. Μάλλον θα πήγε ο συναγωνιστής με το δύσοσμο πουλί.
Τώρα όταν η κοπέλα με ρώτησε πως θέλω στοματικό της είπα χωρίς και επειδή προφανώς δε γούσταρε, αφού έκανε μια γκριμάτσα βαριεστημάρας προχώρησε στο στοματικό. Για να με "εκδικηθεί" όμως στο στοματικό η έξυπνη έβαζε δόντι και μου έσφιγγε δυνατά τα αρχίδια σε σημείο να αναγκαστώ, μετά από 2 παρατηρήσεις, να τη σταματήσω από τον πόνο και το φόβο μη με τραυματίσει. Όταν της έκανα τις παρατηρήσεις απλά χασκογελούσε και έκανε πως δεν καταλαβαίνει τι προσπαθώ να πω. Μετά μου πέρασε καπότα σε στυλ κάλτσας (2ο φάουλ) και στήθηκε στα 4 από μόνη της.

Τώρα είναι το επικίνδυνο κομμάτι. Μετά από κανένα τρίλεπτο σφυροκόπημα στα 4, επειδή δε στηνόταν καλά τη γυρίζω για ιεραποστολικό. Κοιτάω το μουνί της και βλέπω μια αποικία από κονδυλώματα. Είχε ακόμη και στα μπούτια της. Δεν έχω ξαναδεί κάτι τέτοιο σε τόσο μεγάλη έκταση. Απορώ πως δεν το έχει αναφέρει κανένας άλλος. Με το που το βλέπω αυτό, φυσικά ξενέρωσα, σηκώνομαι να ντυθώ και έφυγα.

Γι αυτό συνιστώ προσοχή με τη συγκεκριμένη κοπέλα και καλό θα ήταν να τη στείλουν να τη δει ένας γιατρός.
Αυτά από μένα, καλό βράδυ και προσοχή.

Να σαι καλά για την ενημέρωση φίλε μου!  :hi:
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
836
Κριτικές
66
Like
11.641
Πόντοι
3.506
ΠΡΟΣΟΧΗ,

Πέρασα πριν λίγο με τη νέα πιτσιρίκα Λεάνδρα από Λιοσίων 73Β όροφος. Δυστυχώς δεν περίμενα ότι θα έτρωγα τέτοια φόλα. Η κοπέλα έχει όχι μόνο πολύ κακό χαρακτήρα αλλά είναι και επικίνδυνη και εξηγούμαι:

Καταρχάς να αναφέρω ότι πρώτη φορά η τσατσά έκανε παράκληση και σε συναγωνιστή που έμπαινε με άλλη κοπέλα πριν από μένα και σε μένα να πλύνω το πουλί μου, αν δε θέλω να κάνω μπάνιο ολόκληρος, γιατί τα κορίτσια κάνουν ελεύθερο στοματικό και παραπονιούνται. Μάλλον θα πήγε ο συναγωνιστής με το δύσοσμο πουλί.
Τώρα όταν η κοπέλα με ρώτησε πως θέλω στοματικό της είπα χωρίς και επειδή προφανώς δε γούσταρε, αφού έκανε μια γκριμάτσα βαριεστημάρας προχώρησε στο στοματικό. Για να με "εκδικηθεί" όμως στο στοματικό η έξυπνη έβαζε δόντι και μου έσφιγγε δυνατά τα αρχίδια σε σημείο να αναγκαστώ, μετά από 2 παρατηρήσεις, να τη σταματήσω από τον πόνο και το φόβο μη με τραυματίσει. Όταν της έκανα τις παρατηρήσεις απλά χασκογελούσε και έκανε πως δεν καταλαβαίνει τι προσπαθώ να πω. Μετά μου πέρασε καπότα σε στυλ κάλτσας (2ο φάουλ) και στήθηκε στα 4 από μόνη της.

Τώρα είναι το επικίνδυνο κομμάτι. Μετά από κανένα τρίλεπτο σφυροκόπημα στα 4, επειδή δε στηνόταν καλά τη γυρίζω για ιεραποστολικό. Κοιτάω το μουνί της και βλέπω μια αποικία από κονδυλώματα. Είχε ακόμη και στα μπούτια της. Δεν έχω ξαναδεί κάτι τέτοιο σε τόσο μεγάλη έκταση. Απορώ πως δεν το έχει αναφέρει κανένας άλλος. Με το που το βλέπω αυτό, φυσικά ξενέρωσα, σηκώνομαι να ντυθώ και έφυγα.

Γι αυτό συνιστώ προσοχή με τη συγκεκριμένη κοπέλα και καλό θα ήταν να τη στείλουν να τη δει ένας γιατρός.
Αυτά από μένα, καλό βράδυ και προσοχή.
Λιοσίων 73Α και 73Β, μακράν και με μεγάλη διαφορά τα μεγαλύτερα φολόσπιτα της Λιοσίων. Με τρεις κοπέλες έχω περάσει, από τις δύο έφαγα φόλα. Δηλαδή 75% αποτυχία!
 

Καθηγητής

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2019
Μηνύματα
34
Like
197
Πόντοι
0
Προ μίας ώρας.
Χωματιανού 11 κάτω.Χριστίνα.Διά τα καλλιστεία! Μελαχροινή λυγερόκορμη με σαρκώδη χείλη και κωλαράκιον προεξέχον-σφαιρικόν.Απλό πρόγραμμα.Οσμή φόλας.Όποιος έχει πληρώσει,ας μας πει.
Χωματιανού 11 άνω.Δεν είπε όνομα.Ξανθιά ομορφούλα, κανονικής σωματοδομής μου εφάνη.Ελεύθερο στοματικό.Αυτοπαρουσιάσθη και είπε οτι θα περάσουμε καλά.Αυτή είναι η Αλεξάνδρα, dimitrxxx;
Το σαλόνι βρώμαγε.Τι σκατά μυρωδιά είναι αυτή; Από τον απόπατο; Και την προηγούμενη φορά (πρωί),βρώμαγε.

Βέργας 2.Βίκυ,ξανθιά θεία με τσιμπουκόχειλα και πλαδαρότητα.Ρωσίδα και τα κάνει όλα εκτός πρωκτικού,είπε η τσατσά.
Βέργας 3 δεξιά.Μαίρη.Καστανόξανθη γλυκιά νεάνιδα! Ψηλή,κανονική,καθημερινή.Με τα μαλλιά κότσο.
Βέργας 3 αριστερά.Χριστίνα.Η αριστεύσασα στις κριτικές.Ελεύθερο στοματικό και φιλάκια.Καλοδιατηρημένη καστανόξανη λεπτή γυνή στό όριο η υπερβαίνουσα τα πρώτα «άντα»
.
Βέργας 3 άνω.Λάνα.Ψηλή,προσηνής,εύχαρη χαριτωμένη.Τσολιάς! Πελάτες της είχαν αναφέρει οτι χάλασε λόγω τσατσάς.Σήμερα ήταν ένας τσατσός σκουλαρικάτος.Λέτε με αυτόν να επανήλθε σε καλή απόδοση χωρίς βιασύνη;
Έκανα λάθος στα Βέργας 3.Στο δεξί,όπως εισερχόματε ισόγειο ήταν η Χριστίνα.Στο αριστερό η Μαίρη.
 

Καθηγητής

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2019
Μηνύματα
34
Like
197
Πόντοι
0
Παίδες, καμμιά καλή που να τον λαρυγγώνει τον πούτσο και να βλέπεται,υπάρχει στην πρωινή βάρδια στην Φυλής και πέριξ;
 

zac123

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2008
Μηνύματα
531
Κριτικές
8
Like
143
Πόντοι
6
δύο στα τρία είναι 66 % αποτυχία
Λιοσίων 73Α και 73Β, μακράν και με μεγάλη διαφορά τα μεγαλύτερα φολόσπιτα της Λιοσίων. Με τρεις κοπέλες έχω περάσει, από τις δύο έφαγα φόλα. Δηλαδή 75% αποτυχία!
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666

[/quote]
#Αχαρνών 85 → Εβελίνα♡
#Διδύμου 22 → Στέλλα♡
#Φυλής 109Β → Μαρίνα♡
#Μαραθώνος 59Α → Γιάννα
Στέλλα και Μαρίνα πολύ καλύτερες επιλογές Εβελίνα και Γιάννα ακατάλληλες πλέον πολλά χιλιόμετρα ούτε ΚΤΕΟ δεν περνανε
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.896
Πόντοι
3.506
Εβελίνα ακατάλληλες πλέον πολλά χιλιόμετρα ούτε ΚΤΕΟ δεν περνανε
Αγαπητέ φίλε ramada μια απλή συμβουλή (αν μου το επιτρέπεις)
Λιγο ποιο προσεκτικός με το τι λες για την Εβελίνα γιατί ο Καψουρης μαζι της (με το δύσοσμο.  :alivedick:)θα παρεξηγηθεί!  :new_shocked: :new_shocked:  :heavymetalbig:
 

ilvara

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
41
Like
4
Πόντοι
0
Κοπελες που κανανε ακαποτα sex καιρο ειναι επικινδυνες πολυ οπως η κοπελα με τα τατου εβελινα. Αλλο μια φορα και τερμα και αλλο γινετε συχνα.

Η Γιαννα ειναι αυτη που δουλευε στο φυλης200 η λεβεντισα;
 

ADAM66

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2018
Μηνύματα
34
Κριτικές
2
Like
187
Πόντοι
0
Στέλλα και Μαρίνα πολύ καλύτερες επιλογές Εβελίνα και Γιάννα ακατάλληλες πλέον πολλά χιλιόμετρα ούτε ΚΤΕΟ δεν περνανε
Έχω δοκιμάσει και τις τέσσερις και εκτιμώ ότι όλες είναι έμπειρες σε αυτό που μας προσφέρουν !!!! Αν κάποιοι διαφωνούν είναι δικαίωμά τους να το κάνουν χωρίς να κάνουν κρίσεις περί του είναι επικίνδυνες, αν δεν θέλουν μπορούν να ζητήσουν χρήση προφυλακτικού.
 
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
0
1η βάρδια Μεταξουργείο, Κολωνού 45, Ντιάνα. Τσιγγάνα, μπαμπάτσικη με μεγαλούτσικο βυζί.
Μαυρομάλλα με σκοτεινά χαρακτηριστικά  :grin:
Γαμήθηκε πολύ καλά σε όλες τις στάσεις και όταν είχε ανέβει από πάνω και την έσκιζα μου φώναζε στο αυτί ''Σκίσε την μουνάρα μου'' Η καύλα είχε φτάσει στο απροχώρητο !!!  :wanker:
 

Rotem

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2019
Μηνύματα
147
Like
70
Πόντοι
1
Προ μίας ώρας.
Χωματιανού 11 κάτω.Χριστίνα.Διά τα καλλιστεία! Μελαχροινή λυγερόκορμη με σαρκώδη χείλη και κωλαράκιον προεξέχον-σφαιρικόν.Απλό πρόγραμμα.Οσμή φόλας.Όποιος έχει πληρώσει,σας μας πει.
Όταν βγει και είναι ορεξάτη στο σαλόνι,μια χαρά περνάς με τη Χριστίνα.
Και το σκουφωτο κλαρίνο το κατέχει και στήνεται όπως πρέπει(υπερθέαμα!)και το απολαμβάνει κιόλας όταν θέλει.
Σωστοί και κυρίως καθαροί να είμαστε και τα υπόλοιπα έρχονται ακόμη και με τις πιο εμφανισημες κορασίδες.
 

jimadams71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2016
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
872
Πόντοι
311
Χωματιανου 11 πάνω δούλευε η Αλεξάνδρα πρωί η Αντριανα θα λείπει μερικές μέρες
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

liontari123456

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2014
Μηνύματα
155
Like
54
Πόντοι
1
Μήπως ξέρει κάποιος τώρα πρώτη βάρδια στο φυλής 109 πια κοπέλα εργάζεται;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom