Νέα

Ο Ντάνος έγραψε βιβλίο. Ποιά είναι η άποψη σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdeliaris82
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 216
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dionisiakos

Μέγας
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
372
Κριτικές
51
Like
737
Πόντοι
4.530
Ποια αμερικη και μαλακιες ... εδω δειτε. Αυτο που λενε: 15 minutes of fame. Ο καθε μαλακας μαλαπερδας που τον εκαναν τα media γνωστο βγαζει χρηματα με καθε τροπο. Και εχεις ανθρωπους πραγματικα αξιολογους να πλενουν πιατα, να κανουν τα γκαρσονια ή να φευγουν στο εξωτερικο μπας να βρουν την τυχη τους. Αλλα ετσι ειναι η κοινωνια την σημερον, αυτη ειναι η κουλτουρα μας. Ο καθε μαλαπερδας ασχετος, μαστακουνας και η καθε ξεκ ... αστοοο, φτου κυριε φυλακι το στομα μου πρωι πρωι θα μαγαριστω παλι, γινεται γνωστος και εξασφαλιζει ανετο βιοτικο επιπεδο, επειδη τα media τον-την επελεξαν να πρωοθηθει αναλογως. Και εσυ παιχτη μου που εχεις IQ μεγαλυτερο απο οτι ολα τουτα τα λαμογια, πηγαινε καπου που θα εκτιμηθεις και προκοψεις. Εχουμε χασει τον μπουσουλα και δεν μπορουμε πια να δουμε το αυτονοητο και το σωστο. Τετοια μαλακια μνας εχουν κατφερει να εντριφησουν. Αν ρωτησω καποιον αν ξερει ποιος ειναι ο Καβαδιας, βλεπω να μου απαντα, η κακια με τον κουρκουλο! Ελεος ρε ... οχι αλλο μπαζο ... οχι αλλο μπααζοοοο ( ειπα να το συνδεσω με κουρκουλο, λογο ανφορας). Αυτα    :tickedoff:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.662
Πόντοι
2.606

1:04  ''πολλες σελιδες εγω δεν εχω γραψει τοσες''

Εκλαψα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.672
Like
1.308
Πόντοι
366
:headbang:

Το θέμα είναι τι είναι αυτό που θα σε ωθήσει για να πάρεις ένα αυτοβιογραφικό βιβλίο του Ντάνου. Τι εμπειρίες ζωής που μπορεί να σε συναρπάσουν έχει ένας 35αρης της σημερινής εποχής;  

μη το λες, εχει φιλοσοφικο βαθος, επιρροες απο φουκω
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
λιγα λογια απο τον συγγρ.. :2funny: απο τον συγγραφεα:

(απο το σαη της εκδοτικης αθηνων)
Σε αυτό το βιβλίο καταθέτω, μέσα από τις ιστορίες που ακολουθούν, τους δικούς μου αγώνες και απώλειες. Έφτασα στα όριά μου ξανά και ξανά στην προσπάθεια να κάνω την πρόθεσή μου πραγματικότητα, για μια καριέρα, μια επιχείρηση, μια σωστή σχέση - μια αξιοπρεπή και όμορφη ζωή. Όλες οι εμπειρίες μου τελικά συνέβαλαν στο να είμαι εδώ που είμαι σήμερα. Να λέω την ιστορία μου και να ευχαριστώ τον Θεό που είχα το "προνόμιο" της απελπισίας και μια ζωή να σχοινοβατώ χωρίς δίχτυ. Γιατί μόνο έτσι δεν αφήνεις τη δύναμή σου να φύγει από τα μάτια σου. Όταν δεν έχεις κάπου να πιαστείς.
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20190226-115130_Chrome.jpg
    Screenshot_20190226-115130_Chrome.jpg
    470,9 KB · Εμφανίσεις: 18

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.896
Πόντοι
3.506
Πολύ φοβάμαι ότι θα με ξεπεράσει σε πωλήσεις  :think: :headbang:

 
 
 
 

Συνημμένα

  • 10271364.jpg
    10271364.jpg
    20,3 KB · Εμφανίσεις: 8

IanAlderson

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.603
Like
128
Πόντοι
16
Τα μέλη του bou δεν μπορούν ν' αφήσουν ασχολίαστο ότι μια τόσο σημαντική προσωπικότητα της ανθρωπότητας έγραψε βιβλίο για τη ζωή του.
Ίσως κάποια στιγμή να γυριστεί και η ταινία. Φήμες λένε οτι ο Di caprio έδειξε ενδιαφέρον να παίξει τον πρωταγωνιστικό ρόλο
Το τρελό είναι ότι πρώτα γυρίστηκε η ταινία και μετά γράφτηκε το βιβλίο!
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.900
Like
23.325
Πόντοι
6.056
λιγα λογια απο τον συγγρ.. :2funny: απο τον συγγραφεα:

(απο το σαη της εκδοτικης αθηνων)
Σε αυτό το βιβλίο καταθέτω, μέσα από τις ιστορίες που ακολουθούν, τους δικούς μου αγώνες και απώλειες. Έφτασα στα όριά μου ξανά και ξανά στην προσπάθεια να κάνω την πρόθεσή μου πραγματικότητα, για μια καριέρα, μια επιχείρηση, μια σωστή σχέση - μια αξιοπρεπή και όμορφη ζωή. Όλες οι εμπειρίες μου τελικά συνέβαλαν στο να είμαι εδώ που είμαι σήμερα. Να λέω την ιστορία μου και να ευχαριστώ τον Θεό που είχα το "προνόμιο" της απελπισίας και μια ζωή να σχοινοβατώ χωρίς δίχτυ. Γιατί μόνο έτσι δεν αφήνεις τη δύναμή σου να φύγει από τα μάτια σου. Όταν δεν έχεις κάπου να πιαστείς.
βαλτε τον Χεμινγουει να κλασει τα παπαρια του ντανου μας... :cum:
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
ο τανος γνωριζει οτι η μεση αγαμητη μπαζολα ελλεεινιδα θα σκασει τα 22 ευρω και θα ψωνισει το μαλακομπουκωμα και θα παει το ιδιο βραδυ στο κρεβατι της, θα διαβαζει τις περιπετειες του λαικου και τιμιου παλικαριου και κατω απο τα παπλωματα θα τριβει τη μουνα της
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.612
Πόντοι
2.660
Δεν υπάρχει σωτηρία ....

Όχι διότι ο Ντάνος έγραψε βιβλίο, αλλά επειδή υπάρχουν Ντανίτσες και Ντανίτσοι που κάνουν ουρά για να το αγοράσουν
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.280
Like
21.230
Πόντοι
5.506
Δεν υπάρχει σωτηρία ....

Όχι διότι ο Ντάνος έγραψε βιβλίο, αλλά επειδή υπάρχουν Ντανίτσες και Ντανίτσοι που κάνουν ουρά για να το αγοράσουν


Ζουν ανάμεσά μας, μη γίνεστε "ρατσίστες". Έχουν και αυτοί δικαίωμα στο πότισμα για να μεγαλώσουν. :S :S :S :S
 

IanAlderson

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.603
Like
128
Πόντοι
16
ο τανος γνωριζει οτι η μεση αγαμητη μπαζολα ελλεεινιδα θα σκασει τα 22 ευρω και θα ψωνισει το μαλακομπουκωμα και θα παει το ιδιο βραδυ στο κρεβατι της, θα διαβαζει τις περιπετειες του λαικου και τιμιου παλικαριου και κατω απο τα παπλωματα θα τριβει τη μουνα της
Εσεις κύριε! Εσείς είσθε το αγλάισμα του Ελληνικού marketing!
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.662
Πόντοι
2.606
Δεν υπάρχει σωτηρία ....

Όχι διότι ο Ντάνος έγραψε βιβλίο, αλλά επειδή υπάρχουν Ντανίτσες και Ντανίτσοι που κάνουν ουρά για να το αγοράσουν

Μπορει να καθονται στην ουρα για αλλο λογο τυπε.  :S :S :S

giphy.gif
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.896
Πόντοι
3.506
το κολλητηρι που κανει ο σκουρος στη σκουρα δεν το βλεπεις ρε τυπε
εσυ μικρος δεν εμπαινες στα stayer λεωφορεια της εθελ να κανεις κολλητηρι σε αποτιστες νοικοκυρες και απροστατευτες φοιτητριες;
μονο το εμπειρο ματι του πουλιου τα βλεπει αυτα
Ναι.Αλλα από τότε έχουν περασει κάτι δεκαετίες φίλε.Οσο να είναι η μνήμη ξεθωριάζει.  :embarrased:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom