Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.421
Πόντοι
216
Kαμμια ενημερωση ποιεs τελικα ειναι εκει εχουμε γιατι εχω μπερδευτει ....οι του 6ου ειναι εκει ολεs πχ.λιζα -μονικα κλπ. αν κατεβηκε η κ. του 6ου αυτο ειναι πολυ καλο και θα επαιρνα ενα τηλ. να ενημερωθω αν ειναι η αλλη με την καμμια ...για αυτο αν καποιοs εχει ροστερ αs ποσταρει ....καλη χρονια !!!!
 

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.421
Πόντοι
216

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.224
Κριτικές
46
Like
3.672
Πόντοι
4.365
Γενικα ειναι ? μηπωs δεν ηταν τοτε που πηγεs ... η μηπωs εφυγε ?? εχω να κατηφορισω πολυ καιρο στα νοτια .... anyway ευχαριστω man !!! :hi:
Νομιζω γενικα ειναι εκει... οπως κατεβηκε κ η ευγενικη υπηρεσια του 6ου εκει... Οχι ομως ολες τις μερες...
 

lion13

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
καλησπερα σε ολους.λιγο πριν το τελους του χρονου επισκεφτηκα την τζεσικα για να παει καλα η καινουργια χρονια. εντα αυτου κολλησα χλαμυδια. ευτυχως εφυγαν με αντιβιωση. μηπως εχει καποιος αλλος συναγωνιστης αντιμετωπισει κατι αναλογο?
 

Grothos

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
137
Κριτικές
42
Like
1.106
Πόντοι
1.011
αυτό το μαγαζί έχει δεχτει χιλιάδες επιθέσεις με πιο σοβαρη τον εμπρησμό του 6ου πέρυσι... βγαίνει τώρα ο Lion με μία κριτική στο ιστορικό του και προσβάλει το αστέρι του μαγαζιου .... ναι φίλε Lion μας έχει ξανασυμβεί να βγαίνει ενας ανταγωνιστής και να πεταει μια φήμη... εμας περναει και χωρίς αντιβίωση πλεον
 

lion13

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Πρωτα απ ολα δεν ειμαι ανταγωνιστης αλλα συναγωνιστης. Δευτερον το μαγαζι το εχω τιμησει  πολλες φορες και ειμαι πιστος φαν του. Μετα απο χρονια εκει απλα εξεφρασα αυτο που μου ετυχε. Δεν προσβαλα κανεναν. Ισα ισα που ζητησα την γνωμη σας
 
  • Like
Αντιδράσεις: Bleach

livornezos

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
3.111
Κριτικές
2
Like
721
Πόντοι
96
Πρωτα απ ολα δεν ειμαι ανταγωνιστης αλλα συναγωνιστης. Δευτερον το μαγαζι το εχω τιμησει  πολλες φορες και ειμαι πιστος φαν του. Μετα απο χρονια εκει απλα εξεφρασα αυτο που μου ετυχε. Δεν προσβαλα κανεναν. Ισα ισα που ζητησα την γνωμη σας
καθόλου απίθανο, και ποια αντιβίωση πηρες
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.558
Κριτικές
31
Like
3.907
Πόντοι
5.595
Τα χλαμύδια κολλάνε εύκολα και με ακαποτη πίπα.Ειδικα αν η κοπέλα καταπίνει και σπέρμα.Επισης με ένα απλό τρίψιμο χωρίς προφυλακτικό στο μουνι είναι πιθανό.
Φεύγουν εύκολα με vibramycin, αλλά το θέμα είναι να γλιτώσει κάνεις τη γονορροια γιατί έχουν παρόμοια συμπτώματα.
Ο,τι και να λέμε εδώ μέσα :
1.Η ακαποτη πίπα δεν θα σε κολλήσει κατι θανατηφόρο, αλλά έχεις μεγάλες πιθανότητες να κολλήσεις ΣΜΝ γενικώς.
2.Ρωτηστε γιατρούς.
3.Οταν κάποιος καταγγέλει ότι κόλλησε ΣΜΝ από κάποια κοπέλα, είναι πιο συνετό να τον αντιμετωπίζουμε ως ειλικρινή, παρά ως ψεύτη και βαλτό. Όπως σε ένα τηλεφώνημα για βόμβα, το αντιμετωπίζεις ως σοβαρό και όχι ως φάρσα, έτσι και εδώ, καλύτερα να  εξετάζουμε την "καταγγελία".
 

gpap@13

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
2.964
Κριτικές
7
Like
9.026
Πόντοι
1.336
Γιατί ρε παιδιά θεωρείτε απίθανο να συμβεί? Με τη Τζέσικα έχω πάει και εγώ και τη θεωρώ και πολύ καθαρή μάλιστα. Αλλά αυτό είναι άσχετο. Τους κινδύνους τους γνωρίζουμε όλοι . Μπορεί να είναι μουφα ότι λέει ο φίλος μπορεί και όχι όμως.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.869
Κριτικές
67
Like
3.820
Πόντοι
4.130
Τα χλαμύδια κολλάνε εύκολα και με ακαποτη πίπα.Ειδικα αν η κοπέλα καταπίνει και σπέρμα.Επισης με ένα απλό τρίψιμο χωρίς προφυλακτικό στο μουνι είναι πιθανό.
Φεύγουν εύκολα με vibramycin, αλλά το θέμα είναι να γλιτώσει κάνεις τη γονορροια γιατί έχουν παρόμοια συμπτώματα.
Ο,τι και να λέμε εδώ μέσα :
1.Η ακαποτη πίπα δεν θα σε κολλήσει κατι θανατηφόρο, αλλά έχεις μεγάλες πιθανότητες να κολλήσεις ΣΜΝ γενικώς.
2.Ρωτηστε γιατρούς.
3.Οταν κάποιος καταγγέλει ότι κόλλησε ΣΜΝ από κάποια κοπέλα, είναι πιο συνετό να τον αντιμετωπίζουμε ως ειλικρινή, παρά ως ψεύτη και βαλτό. Όπως σε ένα τηλεφώνημα για βόμβα, το αντιμετωπίζεις ως σοβαρό και όχι ως φάρσα, έτσι και εδώ, καλύτερα να  εξετάζουμε την "καταγγελία".
Το vibramicyn θελει 7 μερες min, πιο γρηγορο ειναι το zithromax που παιρνεις 4 χαπια σε μια δωση και καθαρισες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: flynow

Marketeer

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2015
Μηνύματα
48
Like
7
Πόντοι
0
Η Τζεσικα καθαρή, αλλά άμα κάνει 8 γλυφοκώλια την ημέρα οι πιθανότητες αυξανονται τρελά!
 

tedbreaker

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2018
Μηνύματα
80
Κριτικές
4
Like
138
Πόντοι
0
Τα χλαμύδια κολλάνε εύκολα και με ακαποτη πίπα.Ειδικα αν η κοπέλα καταπίνει και σπέρμα.Επισης με ένα απλό τρίψιμο χωρίς προφυλακτικό στο μουνι είναι πιθανό.
Φεύγουν εύκολα με vibramycin, αλλά το θέμα είναι να γλιτώσει κάνεις τη γονορροια γιατί έχουν παρόμοια συμπτώματα.
Ο,τι και να λέμε εδώ μέσα :
1.Η ακαποτη πίπα δεν θα σε κολλήσει κατι θανατηφόρο, αλλά έχεις μεγάλες πιθανότητες να κολλήσεις ΣΜΝ γενικώς.
2.Ρωτηστε γιατρούς.
3.Οταν κάποιος καταγγέλει ότι κόλλησε ΣΜΝ από κάποια κοπέλα, είναι πιο συνετό να τον αντιμετωπίζουμε ως ειλικρινή, παρά ως ψεύτη και βαλτό. Όπως σε ένα τηλεφώνημα για βόμβα, το αντιμετωπίζεις ως σοβαρό και όχι ως φάρσα, έτσι και εδώ, καλύτερα να  εξετάζουμε την "καταγγελία".

Το Vibramycin είναι στην ουσία Doxycycline και έχει κύκλο 7 ημερών με αποχή από το σεξ 10-12 μέρες.
Συνήθως στην Αγγλία προτείνεται το Azithromycin (4 ταμπλέτες σε μία δόση) το οποίο έχει κύκλο 3 ημερών αλλά θέλει αποχή από το σεξ 7 ημέρες.
 

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.421
Πόντοι
216
Το Vibramycin είναι στην ουσία Doxycycline και έχει κύκλο 7 ημερών με αποχή από το σεξ 10-12 μέρες.
Συνήθως στην Αγγλία προτείνεται το Azithromycin (4 ταμπλέτες σε μία δόση) το οποίο έχει κύκλο 3 ημερών αλλά θέλει αποχή από το σεξ 7 ημέρες.

Η Δοξυκυκλίνη
Δεν ειναι στην ουσια .....η δραστικη του ουσια ειναι αυτη  απλα ...με αλλα εκδοχα βεβαια σε σχεση με καποια αλλα ουσιωδωs ομοια που κυκλοφορουσαν πιο παλια τωρα πια η επιλογη ειναι μονο σε 2 προϊοντα αν θυμαμαι καλα είναι ένα αντιβιοτικό φάρμακο της ομάδας των τετρακυκλινών.

Τωρα για την Αζιθρομυκίνη είναι το πρώτο αντιβιοτικό μίας υποομάδας των μακρολιδίων, γνωστής ως αζαλίδες εδω εχειs περισσοτερεs επιλογεs απο σκευασματα που κυκλοφορουν ....οσο για την δοσολογια και την χορηγηση αυτο το κρινει ο γιατροs ...αν και το spc καθε προϊοντοs αναφερει την δοσολογια .Αυτα τα ολιγα ...!!! χαιρετω :hi: :hi:



 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.457
Κριτικές
16
Like
13.661
Πόντοι
6.515
Πρωτα απ ολα δεν ειμαι ανταγωνιστης αλλα συναγωνιστης. Δευτερον το μαγαζι το εχω τιμησει  πολλες φορες και ειμαι πιστος φαν του. Μετα απο χρονια εκει απλα εξεφρασα αυτο που μου ετυχε. Δεν προσβαλα κανεναν. Ισα ισα που ζητησα την γνωμη σας

τι συμπτωματα εχουν αυτα φιλε?
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
πως το κατάλαβες , δηλαδή τι συμπτώματα είχες και πήγες στον αφροδισιολόγο ? ευχαριστώ


καλησπερα σε ολους.λιγο πριν το τελους του χρονου επισκεφτηκα την τζεσικα για να παει καλα η καινουργια χρονια. εντα αυτου κολλησα χλαμυδια. ευτυχως εφυγαν με αντιβιωση. μηπως εχει καποιος αλλος συναγωνιστης αντιμετωπισει κατι αναλογο?
 

tedbreaker

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2018
Μηνύματα
80
Κριτικές
4
Like
138
Πόντοι
0
Η Δοξυκυκλίνη
Δεν ειναι στην ουσια .....η δραστικη του ουσια ειναι αυτη  απλα ...με αλλα εκδοχα βεβαια σε σχεση με καποια αλλα ουσιωδωs ομοια που κυκλοφορουσαν πιο παλια τωρα πια η επιλογη ειναι μονο σε 2 προϊοντα αν θυμαμαι καλα είναι ένα αντιβιοτικό φάρμακο της ομάδας των τετρακυκλινών.

Τωρα για την Αζιθρομυκίνη είναι το πρώτο αντιβιοτικό μίας υποομάδας των μακρολιδίων, γνωστής ως αζαλίδες εδω εχειs περισσοτερεs επιλογεs απο σκευασματα που κυκλοφορουν ....οσο για την δοσολογια και την χορηγηση αυτο το κρινει ο γιατροs ...αν και το spc καθε προϊοντοs αναφερει την δοσολογια .Αυτα τα ολιγα ...!!! χαιρετω :hi: :hi:

Συνάδελφος?
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
καλησπερα σε ολους.λιγο πριν το τελους του χρονου επισκεφτηκα την τζεσικα για να παει καλα η καινουργια χρονια. εντα αυτου κολλησα χλαμυδια. ευτυχως εφυγαν με αντιβιωση. μηπως εχει καποιος αλλος συναγωνιστης αντιμετωπισει κατι αναλογο?
Δεν υπονοώ  ότι μας λες ψέματα, όμως για να είσαι τόσο σίγουρος, θα πρέπει για το διάστημα που αναφέρεσαι  να μην είχες οποιαδήποτε άλλη  ερωτική επαφή. Το να φταίει η πουτάνα για όλα μπορεί να είναι βολικό, όμως ξέρεις πόσοι έχουν πέσει από τα σύννεφα όταν ανακάλυψαν ότι το "αγαπουλίνι"  τους το  ξεκωλιάζει η μισή Αθήνα?????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom