Νέα

Η επιστροφή του Τάκη Τσουκαλά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα asteroskoni
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 120K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.717
Like
26.603
Πόντοι
5.506
Τι θα δεις πιθήκους? Άντε και μαι μέρα στο γήπεδο...εκεί να δεις πιθήκους...θες να δεις πιο εξευγενισμένα είδη πιθήκων? πήγαινε σε καμιά μάζωξη κομμάτων να δεις τι γίνεται...

όλοι πίθηκοι είμαστε ή μπορούμε να γίνουμε, απλά άλλοι γεννήθηκαν με κουστούμι και άλλοι με το σόβρακο μόνο
βυζγια και γουφερ ρε σαουλ....
εισαι πολυ οκ
:grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug:
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.216
Κριτικές
3
Like
10.666
Πόντοι
3.936
Και για δεν πανε στα αδέρφια τους στη Σαουδική Αραβία που ειναι και δίπλα?
Προφανως γιατι δεν μπορουνε οπως δεν θελουν να μεινουν εδω. Ομως εσυ εχεις το δικαιωμα να φυγεις εαν δεν σαρεσει.Δεν κραταει κανεις κανεναν με το ζορι.
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
195
Πόντοι
166
Eνταξει μπορει να υπερεβαλε ο τυπος. Απο την αλλη βλεπουμε να  μπαινουν ανεξελεγκτα και παρανομα μεσα στην ευρωπη
ή και σε αλλες ανεπτυγμενες χωρες. Αρκετοι απο αυτους εχουν ακομη πρωτογονα  ενστικτα, και εχουν ακρως παραβατικη συμπεριφορα. Συν οτι εχουν ρατσιστικη διαθεση απεναντι στις γυναικες γενικα.
Ναι και ξανά ρωτάω τι σχέση έχει η προσφυγιά ή η λαθρομετανάστευση αν θες...με το χρώμα και ιδιαίτερα με τον χαρακτηρισμό πήθικος? Εγώ συφμωνώ ότι στις χώρες τους οι γυναίκες είναι σε δυσμενή θέση αλλά δεν είδα και κανέναν ''πατριώτη'' εδώ παλιοσειρά να συμμετέχει σε καμιά διαδήλωση για τα δικαιώματα τους. Εννοώ ότι περισσότερο μας ενοχλεί το χρώμα τους παρά όλα τα άλλα.
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
230
Πόντοι
86
για βαλε εσυ φωτο τυπε...

εισαι ο λακογαμημενος brabus?


Αναρωτιέμαι αν διατυπώνατε τις ίδιες ενστάσεις
όταν ο ΑΝΑΝΔΡΟΣ ΠΟΥΣΤΑΡΑΣ BRAMBUS σχολίαζε εμένα
μετά τη διαγραφή μου για ... χρόνια ....

Συγκεκριμένα , είχα διαγραφεί τον Ιούνιο του 2014
και με σχολίαζε ολόκληρο το 2014 και το 2015 ...


Η ερώτηση είναι ρητορική, δεν χρειάζεται απάντηση.


Αν υπάρχει αμφιβολία για τα απαξιωτικά σχόλια που έκανε για μένα
Ο ΠΟΥΣΤΑΡΑΣ BRAMBUS , μετά τη διαγραφή μου,
δεν μου είναι ιδιαίτερα δύσκολο να βρω τα αυθεντικά posts
του και να τα παραθέσω ...


Αυτό είναι αντρίκιο.
Όλες οι απαξιωτικές αναφορές που έκανε σε μένα ο ΠΟΥΣΤΑΡΑΣ BRAMBUS
δεν ειχαν ούτε ένα quote ... κάτι που δικαιώνει το χαρακτηρισμό
ΤΟΥ ΠΟΥΣΤΑΡΑ , που του αποδίδω ...



Ο κύριος τρουμπάκης, γράφτηκε προχθές (ΜΑΡΤΙΟΣ 2017)  και κανει εκτενείς αναφορες
στην προηγούμενη παρουσία μου εδώ, που είχε τερματιστεί τον Ιούνιο του 2014.

Με δεδομένο ότι ο μπράμπους έχει επιστρέψει, είναι 1 από τους 2-3 πιθανούς υποψήφιους ...


Δεν είδαμε να έχει αντιρρήσεις ο ίδιος ...
 

Σνουκερ

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.728
Like
4
Πόντοι
16
τυποι ολα λυνονται μ'ενα ραντεβου θανατου  :takethis:
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.747
Like
709
Πόντοι
96
οσοι γαυγιζετε εναντιον των λαθραιων στηριζετε και τις πολεμικες επιχειρησεις του νατο που ισοπεδωνουν τις χωρες και το χρησιμοποιουν ως αλλοθι οι καπιταλιστες βγαινοντας και κερδισμενοι απο το φθηνο εργατικο κοστος?

ειστε απεναντι στις κεντροδεξιες ελιτ που θελουν τους μεταναστες γιατι αυτο εξυπηρετει την κερδοφορια τους και εχουν αποταξει το οποιο ψευτοσυντηρητικο ιδεολογικο κελυφος του παρελθοντος και πλεον θεωρεουν συμπατριωτη τους τον ινδο προγραμματιστη και οχι τον γερμανο εργατη?
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
230
Πόντοι
86
εισαι αρωστακι....ακου σκουπιδι
δεν ειμαι ο μπραμπους αλλα εγω και ο μπραμπους σας γαμει ολο το συναφι ναζακια....


ελα με την οπισθεν αλλα θα φας κλωτσιδια
τον σαπιο κωλο σου τον γαμανε μονο πιθηκοι αφου τους πληρωσεις
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.052
Κριτικές
33
Like
7.143
Πόντοι
3.496
Οπως ανεξελεγκτα γινονται πολεμοι στις χωρες τους για τα Ευρωπαικα συμφεροντα φιλε. Σκεψου τι εγινε στην Ελλαδα? Οικονομικος πολεμος. Ποσοι μεταναστευσαν? Καπως ετσι ειναι και οσους ερχονται εδω μονο που εκει σκοτώνονται η πνιγονται.
Δεκτο, αλλα δεν υπαρχει πολιτισμικη συγκλιση με τους λ/μεταναστες. Οι ελληνες, πηγαν νομιμα σε δυτικες χωρες σαν μεταναστες και συμβαδιζουν με τον πολιτισμο εκει. Επισης οι περισσοτεροι εχουν και ενα χαρτι π.ε. για να εμπλουτισουν το επιστημονικο τους προσωπικο. Σε αντιθεση με αυτους που ερχονται εδω σε εμας(στους απιστους),απο τα ισλαμικα κρατη, και θελουν την μιζερια που αφησαν στις πατριδες τους, να την κανουν εικονα και ομοιωση στις χωρες που μεταναστευουν. Πχ. Μουσουλμανικος μεσαιωνας,Σαρια, κτλπ..
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
230
Πόντοι
86
Δεκτο, αλλα δεν υπαρχει πολιτισμικη συγκλιση με τους λ/μεταναστες. Οι ελληνες, πηγαν νομιμα σε δυτικες χωρες σαν μεταναστες και συμβαδιζουν με τον πολιτισμο εκει. Επισης οι περισσοτεροι εχουν και ενα χαρτι π.ε. για να εμπλουτισουν το επιστημονικο τους προσωπικο. Σε αντιθεση με αυτους που ερχονται εδω σε εμας(στους απιστους),απο τα ισλαμικα κρατη, και θελουν την μιζερια που αφησαν στις πατριδες τους, να την κανουν εικονα και ομοιωση στις χωρες που μεταναστευουν. Πχ. Μουσουλμανικος μεσαιωνας,Σαρια, κτλπ..

Συμφωνω περαν του ''δεκτο''
αυτοι παντα πολεμουσαν μεταξυ τους για θρησκευτικους λογους
σιιτες εναντιων σουνιτων κλπ
στα αρχιδια μας δηλαδη
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.216
Κριτικές
3
Like
10.666
Πόντοι
3.936
Δεκτο, αλλα δεν υπαρχει πολιτισμικη συγκλιση με τους λ/μεταναστες. Οι ελληνες, πηγαν νομιμα σε δυτικες χωρες σαν μεταναστες και συμβαδιζουν με τον πολιτισμο εκει. Επισης οι περισσοτεροι εχουν και ενα χαρτι π.ε. για να εμπλουτισουν το επιστημονικο τους προσωπικο. Σε αντιθεση με αυτους που ερχονται εδω σε εμας(στους απιστους),απο τα ισλαμικα κρατη, και θελουν την μιζερια που αφησαν στις πατριδες τους, να την κανουν εικονα και ομοιωση στις χωρες που μεταναστευουν. Πχ. Μουσουλμανικος μεσαιωνας,Σαρια, κτλπ..
Δηλαδη όσοι Έλληνες έφυγαν μετανάστες προ 40+ ετών είχαν χαρτιά και ήταν νόμιμοι; Σπουδαγμένοι;  Στο εξωτερικό δεν υπάρχουν ελληνικές εκκλησίες; Γιατί όχι και εδώ αντίστοιχα;
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
230
Πόντοι
86
δεν ειμαι ο μπραμπους

αλλη μια παραθεση που κανει ο ΜΕΓΙΣΤΟΣ λακης στο νικ troubakis


[size=14pt]Έλα ρε brambus ...[/size]

Καιρός ήταν ... μας έλλειψες ...
Καλά έκανες και ξαναγύρισες.
Δεν πειράζει που δεν καταφέρατε να με βγάλετε πρώτο !!
Προσπαθήσατε πάντως.

Έτσι κι αλλιώς δεν είχατε τίποτε να κάνετε τις μέρες των εορτών.
Πουτάνες δεν γαμάτε ... ναυάγια είστε ...
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.052
Κριτικές
33
Like
7.143
Πόντοι
3.496
Ναι και ξανά ρωτάω τι σχέση έχει η προσφυγιά ή η λαθρομετανάστευση αν θες...με το χρώμα και ιδιαίτερα με τον χαρακτηρισμό πήθικος? Εγώ συφμωνώ ότι στις χώρες τους οι γυναίκες είναι σε δυσμενή θέση αλλά δεν είδα και κανέναν ''πατριώτη'' εδώ παλιοσειρά να συμμετέχει σε καμιά διαδήλωση για τα δικαιώματα τους. Εννοώ ότι περισσότερο μας ενοχλεί το χρώμα τους παρά όλα τα άλλα.
Σημερα τυπε ειδα εναν  νεαντερταλ  λ/μουσουλμανο 50αρη που εχει παντρευτει; ενα  14χρονο κοριτσακι  την α΄ ξαδελφη του. Της εχει κανει και ενα κουτσουβελο και σερνει το καροτσακι της μεσα στην Αθηνα με την 'μαντηλα', συμβολο της γυναικειας καταπιεσης, και του ισλαμοφασισμου.
Και εδω δεν μιλαει κανεις.. γιατι φαινεται φυσιολογικο ολο αυτο; Ποσα αδικηματα εχουμε εδω..  :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom