Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

takhs andr

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2017
Μηνύματα
469
Like
274
Πόντοι
21
την κλειτοριδα και το σκισιμο τηστανιασ κελλυ δεν το φτανη καμια  :tn04: :tn04: :tn04:
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.516
Κριτικές
37
Like
1.457
Πόντοι
1.096

ιταλίδα (αυθεντική, όχι από την Κυψέλη) κρος (δηλαδή χωρίς στήθος), όμορφη, νέα, παθητική.  Στα 50 ευρώ το μισάωρο. Καλούτσικη περίπτωση για ενεργητικούς παίχτες. Χώρος σε μια παράλληλη της οδού Πειραιώς, κάτω από την Ομόνοια. Συνεννόηση σε αγγλικά ή ιταλικά και μόνον.  Καλή διασκέδαση σε όλους
 

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
517
Πόντοι
1.530
χτύπα transexuals mykonos στο you tube για να δεις αυτήν που ψάχεις.
Είναι η κοκκινομάλλα όχι η ξανθιά.

και βάλε μου άλλα 3 likes

όταν θα έρθει ο χειμώνας θα σου προτείνω μία κατόπιν test drive που θα έχω κάνει
Καβλα η Σαμπρίνα Νόρα
Ηδικα όταν σε εχη ανάσκελα και με το πόδι της σου κανη ακρι το δικό σου για να σε ανηξη , γκαβλονης αμεσος
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 29511

Επισκέπτης
Κυριοι

Με κατυ23 , Ιταλιδα κατι παιζει , ο νοων νοητω . Αλαργα η δικη μου αποψη.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Καλησπέρα.. με το κορίτσι που παραθέτω παρακάτω, ξέρουμε τι παίζει; Έχει σταματήσει πλέον;


εχει αναφερθει πολλες φορες
χαμηλα στη συγγρου παλια εβγαινε


Για την κατυ τι εννοειται ρε παλλικαρια ;
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
προσφατο ραντεβου με την κοπελα η οποια ειναι απο κυπρο(εχω μια αντιπάθεια γενηκος στις κυπριες γιατι ερχονται για αρπαχτες).Ραντεβου μετα μεσονυχτιού χωρος κέντρο αθηνα και χωρις  καθυστερησεις.
φτανω στη ωρα μου λιγο αγχωμένος γιατι η φωτο που εχει μερικές ειναι λιγο παλιες και δεν ξερω αν θα κατσω η θα φύγω παρολα αυτα κατυ μου ελεγε να παω .μπενω τι βλεπω δυνω δυο λεπτα για να δω αν πραγματικα θα κατσω με καλησπερες τ κανεις και τ σχετικά διαπιστωνοντας οτυ η φωτο την αδυκουν και μπενω για μπανακι.περι τ εργου η κοπελα ηταν παθητικη αφυσε ομως υπονοουμενα οτι δρα κ ενεργητικα πιπα απίστευτη απο τις λυγες που μ εχουν κανει σε διαφορές στασεις και μεχρι τ λαιμο πολυ υγρη..στασεις πισοκολητα με λιγα σκαμπιλια στη κωλαρα της για αρχη απο πανω εγω και τελιωμα πλαγια να της χουφτωνω την απίστευτη βηζαρα που εχει.τριλεπτη κουβεντα στο κρεβατι μπανακι και αναεωση ραντεβου..
άφησε δηγματα καλου χαρακτήρα,επαγγελματια γιατι δρα μονη της κ τηρεί τη σημφωνια που θα κανει,πλήρης εχεμύθειας και καθαριότητας.διαρκια κατυ λιγοτερο απο 1 ωρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom