Νέα

Blue Iguana Live Show

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aggelooos2000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 644
  • Εμφανίσεις 174K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
459
Πόντοι
36
Eπισκεψη  χθες στο μαγαζι μετα απο παρα πολυ καιρο...για οσους δε γνωριζουν το Ιγκουανα αποτελεσε μονιμο στεκι μου για μια τριετια περιπου εκει γυρω στο 2007-2009 οπου ειχα φαει το κολλημα με την Ταρα και πηγαινα συνεχεια και μονο εκει μεχρι που αποχωρησε η Ταρα και ανοιξε και το Sol στη Γιαννιτσων οποτε και ξεκοψα...ακολουθησαν ελαχιστες επισκεψεις τα επομενα χρονια αλλα αυτο το μαγαζι το αγαπαω και παντα περναω καλα.
Και συνεχιζει την ιδια πετυχημενη συνταγη ολα αυτα τα χρονια.

Στο κεντρο της πολης,στην καρδια του Βαρδαριου μικρος χωρος με καναπεδακια,γωνιακη πιστα φωτιζομενη με δυο στυλους οπου τα βλεπεις ολα ανετα μιας και οι κοπελες το βγαζουν το κιλοτακι πανω στο χορο.

Απο κοπελες:
-Μαρκελα Ρουμανα μελαχρινη με κοντο καρε και εναν απο τους πιο ομορφους κωλους που εχω δει.Μεγαλος,στητος,τρυφερος,επιβλητικος...και πολυ συμπαθητικη κοπελα
-Ντανιελα Ρουμανα,ξανθια μοντελισια με γυαλακια και επισης εναν πανεμορφο και ιδιαιτερο κωλο που πεταγεται προς τα εξω
-Μιλενα ελληνιδα λεει,μελαχρινη ομορφη ζουζουνα νεαρης ηλικιας,με δυνατο κορμι και καλο χαρακτηρα.Τη γνωριζα προσφατα σε αλλο μαγαζι και ηταν δυνατη στο πριβε
-Βικτωρια Ρουμανα,μελαχρινη με κοντο καρε και πολυ ομορφο προσωπο,βαρυ κορμι με πιο πλαδαρο κωλο αυτη και επισης πολυ συμπαθητικη
-Μανταλινα Ρουμανα,μετριας εμφανισης και ως προς το προσωπο και σαν σωμα...νομιζω δε δενει με την υπολοιπη ομαδα αλλα και με την παραδοση του μαγαζιου
-Γιαννα ή Ντιανα,νεαρο μελαχρινο κοριτσι καθημερινης εμφανισης με συμπαθητικο προσωπο και αφρατο κωλαρακι αλλα δου ηρθε καθολου
Οι κοπελες ευγενικες και δε σου σπανε τα αρχιδια για ποτο ή χορο

Η συχνοτητα που ανεβαινουν οι κοπελες στην πιστα ειναι ικανοποιητικη ωστε να μη βαρεθεις,νομιζω οτι η Μιλενα κανει πιο δυσκολα κολπα στην πιστα,μουσικη που ταιριαζει με το περιβαλλον και σε λογικη ενταση να μη σου σπαει τα αρχιδια...Καλο σερβις και καθαρη τουαλετα οπως παντα

10 ευρω το ποτο και 12 το σπεσιαλ αλλα ηταν πολυ λιγη ποσοτητα και αυτο ειναι ισως το μονο αρνητικο που βρηκα συν οτι χρεωνουν δωρο 2 ευρω αυτες τις μερες κατι που ειχα χρονια να ακουσω σε οποιονδηποτε επαγγελματικο κλαδο...
20ε ο πριβε χορος οπου οι κοπελες τα βγαζουν ολα,τωρα το κερασμα στην κοπελα δε ξερω ποσο ειναι γιατι δε κερασα,παλιοτερα ηταν στα 15 ευρω...επισης ισχυει ακομα η προσφορα οπου εκτυπωνεις μια καρτα χορου απο το site του μαγαζιου και σου αφαιρουνται 10ε στο συνολο

Πηρα 4 πριβε,2 με Μαρκελα για χορτασω την κωλαρα της,ενα με Ντανιελα και ενα με Βικτωρια...
Τα ευχαριστηθηκα και τα 4,οι κοπελες φουλ εκδηλωτικες,ξερουν να κουνηθουν πανω σου και να σε καυλωσουν,πιασιματα παντου,κωλοτρυπιδα μες τη μουρη...πηρα και τις αναλογες γλειψιες μου σαν αλητακος που ειμαι  :rolleyes:
Η Ντανιελα και η Μαρκελα σαφως καλυτερα κορμια αλλα η Βικτωρια φουλ ερωτευσιμη στο προσωπο,κουκλακι κανονικο.
Αλλα εγω σαν συνολο ξεχωρισα τη Μαρκελα,πολυ αισθησιακη γυναικα,πολυ προσιτη και κωλαρα
Είσαι παίχτης, πολύ παίχτης ρε Άλ! :hi:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
Eπισκεψη  χθες στο μαγαζι μετα απο παρα πολυ καιρο...για οσους δε γνωριζουν το Ιγκουανα αποτελεσε μονιμο στεκι μου για μια τριετια περιπου εκει γυρω στο 2007-2009 οπου ειχα φαει το κολλημα με την Ταρα και πηγαινα συνεχεια και μονο εκει μεχρι που αποχωρησε η Ταρα και ανοιξε και το Sol στη Γιαννιτσων οποτε και ξεκοψα...ακολουθησαν ελαχιστες επισκεψεις τα επομενα χρονια αλλα αυτο το μαγαζι το αγαπαω και παντα περναω καλα.
Και συνεχιζει την ιδια πετυχημενη συνταγη ολα αυτα τα χρονια.

Στο κεντρο της πολης,στην καρδια του Βαρδαριου μικρος χωρος με καναπεδακια,γωνιακη πιστα φωτιζομενη με δυο στυλους οπου τα βλεπεις ολα ανετα μιας και οι κοπελες το βγαζουν το κιλοτακι πανω στο χορο.

Απο κοπελες:
-Μαρκελα Ρουμανα μελαχρινη με κοντο καρε και εναν απο τους πιο ομορφους κωλους που εχω δει.Μεγαλος,στητος,τρυφερος,επιβλητικος...και πολυ συμπαθητικη κοπελα
-Ντανιελα Ρουμανα,ξανθια μοντελισια με γυαλακια και επισης εναν πανεμορφο και ιδιαιτερο κωλο που πεταγεται προς τα εξω
-Μιλενα ελληνιδα λεει,μελαχρινη ομορφη ζουζουνα νεαρης ηλικιας,με δυνατο κορμι και καλο χαρακτηρα.Τη γνωριζα προσφατα σε αλλο μαγαζι και ηταν δυνατη στο πριβε
-Βικτωρια Ρουμανα,μελαχρινη με κοντο καρε και πολυ ομορφο προσωπο,βαρυ κορμι με πιο πλαδαρο κωλο αυτη και επισης πολυ συμπαθητικη
-Μανταλινα Ρουμανα,μετριας εμφανισης και ως προς το προσωπο και σαν σωμα...νομιζω δε δενει με την υπολοιπη ομαδα αλλα και με την παραδοση του μαγαζιου
-Γιαννα ή Ντιανα,νεαρο μελαχρινο κοριτσι καθημερινης εμφανισης με συμπαθητικο προσωπο και αφρατο κωλαρακι αλλα δου ηρθε καθολου
Οι κοπελες ευγενικες και δε σου σπανε τα αρχιδια για ποτο ή χορο

Η συχνοτητα που ανεβαινουν οι κοπελες στην πιστα ειναι ικανοποιητικη ωστε να μη βαρεθεις,νομιζω οτι η Μιλενα κανει πιο δυσκολα κολπα στην πιστα,μουσικη που ταιριαζει με το περιβαλλον και σε λογικη ενταση να μη σου σπαει τα αρχιδια...Καλο σερβις και καθαρη τουαλετα οπως παντα

10 ευρω το ποτο και 12 το σπεσιαλ αλλα ηταν πολυ λιγη ποσοτητα και αυτο ειναι ισως το μονο αρνητικο που βρηκα συν οτι χρεωνουν δωρο 2 ευρω αυτες τις μερες κατι που ειχα χρονια να ακουσω σε οποιονδηποτε επαγγελματικο κλαδο...
20ε ο πριβε χορος οπου οι κοπελες τα βγαζουν ολα,τωρα το κερασμα στην κοπελα δε ξερω ποσο ειναι γιατι δε κερασα,παλιοτερα ηταν στα 15 ευρω...επισης ισχυει ακομα η προσφορα οπου εκτυπωνεις μια καρτα χορου απο το site του μαγαζιου και σου αφαιρουνται 10ε στο συνολο

Πηρα 4 πριβε,2 με Μαρκελα για χορτασω την κωλαρα της,ενα με Ντανιελα και ενα με Βικτωρια...
Τα ευχαριστηθηκα και τα 4,οι κοπελες φουλ εκδηλωτικες,ξερουν να κουνηθουν πανω σου και να σε καυλωσουν,πιασιματα παντου,κωλοτρυπιδα μες τη μουρη...πηρα και τις αναλογες γλειψιες μου σαν αλητακος που ειμαι  :rolleyes:
Η Ντανιελα και η Μαρκελα σαφως καλυτερα κορμια αλλα η Βικτωρια φουλ ερωτευσιμη στο προσωπο,κουκλακι κανονικο.
Αλλα εγω σαν συνολο ξεχωρισα τη Μαρκελα,πολυ αισθησιακη γυναικα,πολυ προσιτη και κωλαρα
Επισκεψη και χθες στο μαγαζι απο κοπελες εχουν μεινει η Ντανιελα και η Βικτωρια και οι αλλες καινουριες και εμφανισιμες.Ξεχωρισα μια ξανθια μουναρα Λιζα αν θυμαμαι καλα με απιστευτο κωλο αλλα δυστυχως δε μου ηρθε...7-8 κοπελες στο συνολο
Η κωλαρα της Ντανιελας στο πριβε ειδικα οταν πεφτει στα 4 μπροστα σου και στην πεταει μες τη μουρη ειναι μοναδικη εμπειρια  :P

Κατα τ'αλλα ισχυουν ολα τα παραπανω και ενα μπραβο στον dj για τις μουσικες επιλογες του που ειναι παντα προσεγμενες και σε σωστη ενταση ωστε να μη σου σπαει τ'αρχιδια.
Ασφυκτικα γεματο το μαγαζι,κυριολεκτικα δε χωρουσε ο κοσμος πραγμα που δειχνει οτι η ποιοτητα,ο σεβασμος προς τον πελατη και η σωστη συμπεριφορα των κοριτσιων περα απο την εμφανιση ειναι ο συνδυασμος της επιτυχιας για ενα τετοιο μαγαζι και φαινεται οτι εκει στο Ιγκουανα το γνωριζουν πολυ καλα αυτο
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.694
Πόντοι
3.796
al pacino παντα αρχηγος τοσα χρονια στην ενημερωση!
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
al pacino παντα αρχηγος τοσα χρονια στην ενημερωση!
:rockon: με συγκινησε αυτο το μηνημα σου και ενιωσα την αναγκη να ξαναπαω αν και δεν ηθελα ωστε να σου δωσω μια πιο ολοκληρωμενη εικονα

Η ομαδα εχει ως εξης:

Λιζα το υπερμουνο!Ρωσσιδα νομιζω,μια ξανθια επιβλητικη γυναικαρα που δε μπορουσα να παρω τα ματια μου απο πανω της οσο χορευε στην πιστα.Φαινεται οτι ειναι εμπειρη στο χορό αλλα δυστυχως και παλι δε γνωριστηκαμε

Ντανιελα η μουναρα!Ρουμανα ξανθια,ψηλη κορμαρα με πανεμορφο κωλο που στον μοστραρει με καθε δυνατο τροπο στο πριβε αλλα και στην πιστα

Ελενα Ελληνιδα...ενας αγγελος  :smitten: :smitten:...ενα μελαχρινο ψηλο κοριτσι αδυνατο,με πανεμορφα μελαχρινα σπαστα μαλλακια,μεγαλη πεταχτη ρωγα και αερα μοντελισιο....Αξιαγαπητο,ευγενικο πλασμα με ποιοτητα και ηθος στο χαρακτηρα της να μη θες να ξεκολλησεις απο πανω της

Μονικα Ουγγαρεζα...Ενα πολυ καλο κοριτσι με το χαμογελο ολη την ωρα,ξανθια ομορφουλα με πιο βαρβατο κωλο μεν αλλα σφιχτο και στητο και ενα απιστευτα τρυφερο δερμα.Της συμπαθω απο παλια τις Ουγγαρεζες και αυτη η κοπελα ειναι μια πανάξια εκπροσωπος αυτη της μεγαλης σχολης

Λωρα Ρουμανα...ενα μελαχρινο κοριτσι ηπιων τονων θα ελεγα και πιο γηινης εμφανισης με ωραιο αφρατο κωλαρακι.Με παροτρυνε να χαϊδεψω το αποτριχωμενο με λεϊζερ μουνακι για να δω ποσο λειο ειναι...αναρωτηθηκα αν συμβαινει το ιδιο και με τη σουφρα της...μου λεει ναι και εκει εκανα λεϊζερ...της λεω δε σε πιστευω θα πρεπει να βαλω το χερι μου για να το διαπιστωσω...ε βαλε μου λεει  :o
Μπραβο το καλο κοριτσι

Αλισια Ρουμανα...ξανθο κοριτσι,πιο εκφυλο και λαϊκο γκομενακι και προφανως και πιο απειρο στο χωρο αλλα αξιοπροσεχτο κοριτσι

Αναστασια Ρωσσιδα...πολυ ομορφο προσωπο και καλος χορος στην πιστα,απ'το λιγο που μιλησαμε φαινεται οτι ειναι εμπειρη και θελει να παιζει και με το μυαλο σου πριν σου ζητησει ποτο ή χορο πραγμα το οποιο λιγες κατεχουν οποτε επιφυλασσομαι για μελλοντικη πιο στενη γνωριμια.Νομιζω εχει ενδιαφερουσα προσωπικοτητα αλλα δε ξερω αν ειναι καλο κοριτσι  :-

Μισελ ουκρανια...μελαχρινη με ομορφο προσωπο,καλο χορο στην πιστα και στο πριβε και αξιολογο κορμι

Οπως εχουμε ξαναπει στα 20ε τα πριβε και αν εχεις εκτυπωσει καρτα χορου απο το site του μαγαζιου σου αφαιρουνται 10ε για εναν χορό
Καλη συχνοτητα που ανεβαινουν οι κοπελες στην πιστα η οποια ειναι καλα φωτιζομενη και τα βλεπεις ολα μιας και οι κοπελες το βγαζουν το κιλοτακι.Οταν λεμε strip club και πριβε χορος πρεπει να θεωρουμε δεδομενο οτι θα κατεβει το βρακακι  ;)
Επισης οι κοπελες ηταν καθαρες και μοσχοβολιστες ολες και καθολου πιεστικες ως προς να τις κερασεις.Τοσο οσο πρεπει δηλαδη...δε σπαμε τα αρχιδια του πελατη οταν μας αρνηθει το κερασμα

Λειτουργικα αψογο το μαγαζι,ανετοι καναπεδες,καθαρο ποτο και δυο πολυ καλα παιδια στο σερβις.
Για τη μουσικη οπως εγραψα και λιγες μερες πριν ειναι ευχαριστη και ταιριαστη με το χώρο και σε σωστη ενταση το ιδιο και ο φωτισμος
Παντα ηταν ενα οργανωμενο μαγαζι το Ιγκουανα με ωραιες γυναικες και συνεχιζει την ιδια συνταγη και αυτο φαινεται να εκτιμαται απο τους πελατες

Αλλα ρε παιδια εγω αγαπω μία...μονο μία...την Ταρα μου  :smitten: :smitten:



 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.749
Κριτικές
183
Like
3.123
Πόντοι
8.535
αλ πατσινο= σταθερη αξια στα της Θεσ/κης,εδω κ χρονια.... :respect:
 

touristas13

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα ειμαι καινουριος. Επειδη προσπαθω να ξεχασω την πρωην μου και τα 40αρια σε μπουρδελα ή σε τσιπουρα δεν αξιζουν θελω να μου πει καποιος αν ο πριβε χωρος στο μαγαζι αυτο αξιζει. Ποση ωρα διαρκει ο απλος με 20 ευρω που ελπιζω να ειναι full strip, τι μπορω να πιασω,η κοπελα μεχρι που φτανει κτλ κτλ Πρωτη φορα προκειται να επισκευθω στριπτιτζαδικο και δεν εχω ιδεα τι παιζει. Ευχαριστω και καλη χρονια σε ολους
 

ArisThess

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
6
Κριτικές
2
Like
30
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα, ηθελα να ρωτησω που ακριβως στο σαιτ του μαγαζιου εκτυπώνουμε καρτα χορου για τα μειον 10 ευρω;; Η εχει σταματησει;; Γιατι δεν το βρισκω. Ευχαριστω
 

ArisThess

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
6
Κριτικές
2
Like
30
Πόντοι
0
Ευχαριστω πολύ και παλι για την αμεση απαντηση και βοηθεια
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
Ντανιελα...Λίζα... Ελένα... Μόνικα  :rockon: :rockon:...σα να λέμε dream team Θεσσαλονίκης...και επίσης επέστρεψε και η Γιασμιν για τους παλιούς που θυμούνται την dream team Τσεχίας της προηγούμενης δεκαετίας.

Δεν είναι τυχαίο ότι βουλιάζει το μαγαζί,συχνοι χοροί στην πίστα και ξεσηκωτικα πριβε... Η κωλοχαραδρα της Ντανιελας δεν ενδύκνειται για καρδιακούς...
Άαα και μια λεπτομέρεια... Όταν λέμε πάμε σε στριπτηζαδικο εννοούμε ότι θέλουμε να δούμε και λιγο μουνάκι, και λίγη σουφρίτσα... Έτσι να πάρουμε τις μυρωδιές μας...αν θέλαμε να βλέπουμε κυλότες που περιφερονται άσκοπα θα πηγαίναμε σε καμιά παραλία...
Στο Ιγκουανα λοιπόν τα περιττά κυλοτάκια κατεβαίνουν  :headbaning1: :headbaning2:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246
Για ποιο μαγαζι χτυπα η καμπανα αραγε;;;;;; :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
Για ποιο μαγαζι χτυπα η καμπανα αραγε;;;;;; :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
καμιά καμπάνα για κανένα μαγαζί... Το ότι παινευουμε ένα μαγαζί δε σημαίνει ότι υποτιμούμε κάποιο άλλο.
Η περίπτωση του Ιγκουανα είναι πραγματικά αξιοπροσεκτη διότι είναι πλέον ένα από τα πιο παλιά νυχτερινά μαγαζιά στη Θεσσαλονίκη και αντί να παρακμαζει όπως συμβαίνει συνήθως, αντιθέτως πρωταγωνιστεί...
Και οφείλουμε να πούμε ότι αυτή τη στιγμή είναι μια πολύ εντιμη πρόταση διασκέδασης με πολύ ωραίες γυναίκες.
Και επίσης δεν έχω κρύψει ποτέ ότι έχω μια ιδιαίτερη συναισθηματικη σχέση με το μαγαζί από πολύ παλιά όπως και με άλλο μαγαζί που επίσης δε το έχω κρύψει και έχω κατηγορηθεί κιόλας γι'αυτο.

Και επίσης την άλλη βδομάδα μπορεί να πάω και στο Λε Καμπαρε και να γράψω τα καλύτερα  ;)...Αυτό δε σημαίνει ότι θα ακυρώσω αυτά που γράφω σήμερα για το Ιγκουανα

 

hunter_30

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2017
Μηνύματα
125
Like
576
Πόντοι
81
Σε ποιο ή ποια στριπτιζάδικα παίζει να δει κανεις πελάτισσες να τα πετάνε στη σκηνή;
 

Kauliaris27

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2014
Μηνύματα
151
Like
70
Πόντοι
1
Μονο στο blue γινονται αυτα, ενω στο le cabaret εχει ανδρικο show  και συνηθως ανεβαζει πελατισσες πανω στην σκηνη αν και δεν τα βγαζουν ευκολα τα ρουχα...  :embarrased:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
216
Like
17.286
Πόντοι
35.697
Μονο στο blue γινονται αυτα, ενω στο le cabaret εχει ανδρικο show  και συνηθως ανεβαζει πελατισσες πανω στην σκηνη αν και δεν τα βγαζουν ευκολα τα ρουχα...  :embarrased:

Παρθένες με ταμπού...
 

hunter_30

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2017
Μηνύματα
125
Like
576
Πόντοι
81
Στο Le cabaret έχω πετύχει πάντως πριν 3-4 χρόνια μια τύπισσα δύο φορές που τα βγαλε στην πίστα και τη μία φορά είχε πάει πριβέ πάνω με μια στριπτηζού.
 

kosts

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
737
Like
229
Πόντοι
26
Καλησπέρα μήπως ξέρουμε ποιες μέρες δουλεύουν η γιασμιν και η ντανιελα;;
Και από εμφάνιση τι λέει η γιασμιν;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom