Νέα

'Μπηκε σε μπουρδελο και της ζητησε να κανει γρηγορα'

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Τυπος Νασος γαμαει 11 λεπτα και τον πεταει εξω απο το μπουρδελο με τις κλωτσιες η τσατσα...γνωμη σας!
 

Επισκέπτης
Λες να πήγε τσάρκα με τον Picker και να μας το κρύβει;

Εγώ λέω ότι πήγαν και παρτουζοσαν την Κορινα  :rockon:

Το σκεφτηκα αυτο τυπε αλλα ποιος τολμαει να παει να γαμησει παρεα με τον υπερμεγιστο γαμια του 5λεπτου Πικερ...ρεζιλι θα γινει. :S :S :S
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Το σκεφτηκα αυτο τυπε αλλα ποιος τολμαει να παει να γαμησει παρεα με τον υπερμεγιστο γαμια του 5λεπτου Πικερ...ρεζιλι θα γινει. :S :S :S
Ο Νάσος δεν είναι όποιος και όποιος  :S :S  :S
 

Επισκέπτης
ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ έγραψε:
γυρισε προθυμα,εβαλε ενα μαξιλαρι απο κατω και στηθηκε καλα.τον εχωσα μονομιας στο μουνι της και αρχισα να επιταχυνω.της ανοιξα τα κωλομερια.η κωλοτρυπιδα της φανηκε αρκετα δουλεμενηConfused
τη γραπωσα και αρχισα να χυνω στο μουνι της.την προειδοποιησα μην τραβηχτει πριν στραγγιξω και το επραξε υπακουα.
[size=30pt]-ρε τι μας εκανες,χυσαμε στο πενταλεπτο[/size]

:think: :think: :think:
 

Επισκέπτης
εκει που λεει οτι στηθηκε κλπ μαλλον εννοει ο Νασος οτι προηγηθηκε ενα μισαωρο δυνατο :takethis: σε αλλες στασεις πριν την τελυταια :S :S :S

:S :S :S

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ έγραψε:
Η πονηρογρια,που στο μεταξι την ειχα ακουσει να μιλαει Αλβανικα με την Ζωη καθιστη στο σαλονι.Το σαλονι ηδη ψιλογεματο,σιγουρα με πακι,δεν θυαμαμαι αν ηταν κανας λευκος.ενω λοιπον βγαινω και ειμαι το σαλονι μου λεει μπροστα σε ολουςAngryAngry
-τοσο γρηγορα;σε δυο λεπτα τελειωσες.
-'Τι λες μωρη; της λεω
καθως της το ελεγα,πριν καταλαβει το τι λεω,γυρνα προς σε οσους ηταν στο σαλονι και λεει
-'τελειωσε σε δυο λεπτα'
Καλα το θεμα δεν ειναι προφανως αν τα λεπτα ηταν 2 η 5.
Εξεραγγην
-ΣΚΑΣΕ ΜΩΡΗ ΜΑΛΑΚΩ,,τι καθεσαι και λες στον καθε ασχετο,δεν ντρεπεσαι καθολου;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom