Νέα

Τριχοφυία στον άνδρα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kiadimundi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 261
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
523
Πόντοι
36
Καποιος ειχε ρωτησει για αποτριχωση , αλλα και για οποιον ενδιαφερεται , δειτε σε αυτο:
Ροιγιαλ Μπιουτι, Καλλιθεα


ΥΓ. Κι αφηστε και κανα σχολιο εδω, αφου το δοκιμασετε
 

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.324
Κριτικές
3
Like
453
Πόντοι
36
Καποιος ειχε ρωτησει για αποτριχωση , αλλα και για οποιον ενδιαφερεται , δειτε σε αυτο:
Ροιγιαλ Μπιουτι, Καλλιθεα


ΥΓ. Κι αφηστε και κανα σχολιο εδω, αφου το δοκιμασετε
Ωραιος φίλε,αλλά όπως και να έχει,δεν είναι και τόσο εύκολα ολόκληρος μαντραχαλος να τρεχω στα ινστιτουτα να ξεβρακωνομαι και να μου κανει οτι μου κανει η κοπελιτσα εκει μεσα.ασε που θα μου σηκωθεί και θα έχουμε αλλά μετα
 

MelaxrinosPeirasmos

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2012
Μηνύματα
100
Like
196
Πόντοι
1
Παιδιά θέλω να μου πει κάποιος αν ξέρει από προσωπική εμπειρία αν η κρεμα ξυρισ ματος τύπου.... veet for men, αν κάνει για τα γεννητικά όργανα. Επιτρέπεται ή δεν ενδείκνυται για εκείνη την περιοχη;Αλλιώς πως μπορώ να πάρω τις τρίχες εκτός από αφρό και ξυραφι;

Yπάρχει κρέμα γι'αυτή τη δουλειά, την απλώνεις στη περιοχή και μετά από 6-7 λεπτά που θα δράσει, θα "ξύσεις" με μια πλαστική σπάτουλα την περιοχή και οι τρίχες αφαιρούνται. Οπότε καταλαβαίνεις πως η κρέμα αυτή "καίει" την τρίχα. Θα νιώσεις κάψιμο στη περιοχή για κάποιες ώρες. Μου το έχουν κάνει 2 διαφορετικές αισθητικοί.

Πλέον κάνω χαλάουα (ζεστό κερί). Ακούγεται επίπονο αλλά δεν είναι, ειδικά αν αυτή (ή αυτός για τους μερακλήδες) που το κάνει, ξέρει. Η αισθητικός που μου το κάνει είναι ελαφροχέρα, πολύ καλή. Κρατάει 1+ μήνα. Αλλιώς ξυράφι (ή μηχανή) και υπομονή...
 

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.324
Κριτικές
3
Like
453
Πόντοι
36
Yπάρχει κρέμα γι'αυτή τη δουλειά, την απλώνεις στη περιοχή και μετά από 6-7 λεπτά που θα δράσει, θα "ξύσεις" με μια πλαστική σπάτουλα την περιοχή και οι τρίχες αφαιρούνται. Οπότε καταλαβαίνεις πως η κρέμα αυτή "καίει" την τρίχα. Θα νιώσεις κάψιμο στη περιοχή για κάποιες ώρες. Μου το έχουν κάνει 2 διαφορετικές αισθητικοί.

Πλέον κάνω χαλάουα (ζεστό κερί). Ακούγεται επίπονο αλλά δεν είναι, ειδικά αν αυτή (ή αυτός για τους μερακλήδες) που το κάνει, ξέρει. Η αισθητικός που μου το κάνει είναι ελαφροχέρα, πολύ καλή. Κρατάει 1+ μήνα. Αλλιώς ξυράφι (ή μηχανή) και υπομονή...
Αυτό ακριβώς παίκτη.αυτη την εντύπωση είχα. Πώς αυτή η κρέμα που λες είναι αυτή που ανέφερα.αν θες πες μου με π.μ το όνομα της εταιρείας για να μην θεωρηθεί διαφήμιση.αν όχι τώρα Όταν ξαναπάς ρωτά την αισθητικό σου να σου πει.παντως αυτή που ανέφερα είναι με σπάτουλα. Εσύ δεν ντρέπεσαι όταν πας στην αισθητικό σου και σου το κάνει όλο αυτο;;
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
523
Πόντοι
36
Ωραιος φίλε,αλλά όπως και να έχει,δεν είναι και τόσο εύκολα ολόκληρος μαντραχαλος να τρεχω στα ινστιτουτα να ξεβρακωνομαι και να μου κανει οτι μου κανει η κοπελιτσα εκει μεσα.ασε που θα μου σηκωθεί και θα έχουμε αλλά μετα

φιλε ειμαι ο netsome.


πηγαινε.


αφου πας, θελω να γραψεις εδω περα εαν θυμηθηκες το ονομα μου... ;-)
 

MelaxrinosPeirasmos

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2012
Μηνύματα
100
Like
196
Πόντοι
1
Αυτό ακριβώς παίκτη.αυτη την εντύπωση είχα. Πώς αυτή η κρέμα που λες είναι αυτή που ανέφερα.αν θες πες μου με π.μ το όνομα της εταιρείας για να μην θεωρηθεί διαφήμιση.αν όχι τώρα Όταν ξαναπάς ρωτά την αισθητικό σου να σου πει.παντως αυτή που ανέφερα είναι με σπάτουλα. Εσύ δεν ντρέπεσαι όταν πας στην αισθητικό σου και σου το κάνει όλο αυτο;;

Όταν πάω θα ρωτήσω για τη κρέμα, όσον αφορά το αν ντρέπομαι... Τι να ντραπώ; Για αποτρίχωση πάω, όχι για ληστεία :cheesy: Να ντραπώ που μια γυναίκα θα με δει γυμνό; Όχι, δεν ντρέπομαι. Ούτε σχόλια κάνουν, ούτε με νοιάζει τι θα πει με τη φίλη/συνάδελφο της μετά. Εδώ με βλέπουν τσίτσιδο τόσα χρόνια όταν κάνω γυμνισμό σε διάφορες παραλίες...
 

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.783
Like
139
Πόντοι
16
Πόσο κοστίζει η φάση μάγκες? Είναι απαγορευτικές οι τιμές?  :think:

 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
523
Πόντοι
36
Οπως αγαπας.

Ομως να ρωτησω, τι σε χαλαει να το ψαξεις εκει?
δεν ξερεις?/δεν μπορεις?/η τεχνολογια ειναι το προβλημα?... τι?
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
523
Πόντοι
36

Εδω εισαι: 22Ε φουλ μποντυ για αντρες

Το΄χεις? ΟΚ?




10€ από 22€ για μια αποτρίχωση Full πόδια και πλαϊνό μπικίνι ή χέρια (με βιολογικό κερί υποαλλεργικό) και καθαρισμό φρυδιών ή αποτρίχωση άνω χείλους με κλωστή-Ή-14€ από 27€ για μια αποτρίχωση Full πόδια, Full μπικίνι (με βιολογικό κερί υποαλλεργικό) και αποτρίχωση προσώπου (full face) με κλωστή-Ή-18€ από 35€ (γυναικείο) για μια αποτρίχωση Full Body WAX(με βιολογικό κερί υποαλλεργικό)-Ή-22€ από 40€ (ανδρικό) για μια αποτρίχωση Full Body WAX(με βιολογικό κερί υποαλλεργικό) για να αποκτήσετε βελούδινο δέρμα χωρίς ανεπιθύμητη τριχοφυΐα στο ινστιτούτο αισθητικής Royal Beauty στην Καλλιθέα. Έκπτωση 55%.




σου στελνω το λινκ με τις λεπτομεριες της προσφορας με πμ


 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.690
Like
1.440
Πόντοι
216
Netsome αφου τα ξερεις τοσο καλα τα κερια και μαγαζια καλλωπισμου, καμια καλη προσφορα laser θα πεις στο κοσμο?
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
523
Πόντοι
36
Καλημερα.

Αχαχαχαχα!
οχι δεν τα ξερω ...
Απλα τα εψαξα (πανευκολο) στο ιντερνετ μεσω deals (των προσφορων που βγαινουν για να τραβηξουν πελατες)
Απορω κιολας , τωρα πια που ειναι τοσο ευκολο, πως καθεστε ακομα και ρωτατε που/ποσο/ποιο! (στον...χρυσο οδηγο!)
Ο συν-μελος πιο πανω δεν ηξερε και ειπα να του τα δωσω ετοιμα και βεβαια σε οποιον αλλον ηθελε ενδιαφρεθει.
Τωρα για λειζερ ψαχτε αντιστοιχα και βρειτε.
Εγω εχω ενα απο το περιφτερο και κανω την δουλεια μου τριχα τριχα... μου παιρνει λιγο καιρο αλλα ...ειναι τζαμπα!

;-)
 

obi1

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
506
Κριτικές
2
Like
636
Πόντοι
86
Yπάρχει κρέμα γι'αυτή τη δουλειά, την απλώνεις στη περιοχή και μετά από 6-7 λεπτά που θα δράσει, θα "ξύσεις" με μια πλαστική σπάτουλα την περιοχή και οι τρίχες αφαιρούνται. Οπότε καταλαβαίνεις πως η κρέμα αυτή "καίει" την τρίχα. Θα νιώσεις κάψιμο στη περιοχή για κάποιες ώρες. Μου το έχουν κάνει 2 διαφορετικές αισθητικοί.
Με την συγκεκριμένη κρέμα σου έκαναν αποτρίχωση και στην κάτω περιοχή δηλαδή όρχεις, περίνεο κτλ ή μόνο στις τρίχες γύρω από το πέος;
 

MelaxrinosPeirasmos

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2012
Μηνύματα
100
Like
196
Πόντοι
1
Όλη την περιοχή. Προτιμώ τώρα την αποτρίχωση με κερί κι ας κοστίζει λίγο παραπάνω....
 

kokopops12

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2017
Μηνύματα
75
Κριτικές
3
Like
170
Πόντοι
0
Είχες ερεθισμούς μετά;

γεμισαμε λουληδες..αντε ξυριστε χερια ποδια ξυριστε και τον κωλο να σας γαμησουν...και αν δεν αρεσει στη γυναικα..χαιρετε...υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες..που παει αυτος ο κοσμος ρεεε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom