Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 291 άτομα (18 μέλη και 273 επισκέπτες)

yes-baby

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2018
Μηνύματα
73
Like
82
Πόντοι
0
Ξερει κανει που βρισκετε η Μαρια-Μπεμπα ?
 

VAT 69

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2018
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα,μήπως γνωρίζετε αν ο οίκος Καλύμνου 36Α άνοιξε?
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Πέρασμα λίγο μετά της 13:00 από τα εξής μαγαζιά

Διδυμου 8 Ελενα μια ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα συμπαθητική φάτσα χαμογελαστή ευδιάθετη
Φωκαιας25 ισόγειο μια νεαρή Μαρία μέτρια αδιάφορη παρουσία,στον όροφο μια καινούργια κοπελίτσα Ειρήνη μελαχρινή κοντή αδύνατη καχεκτική δειλά δειλά βγήκε στο σαλόνι για λυπηση......
Άγκυρας12Α Τζένη με την περίεργη φάτσα και μια Ναταλία ξανθιά Νταρντανα συμπαθητική
Πιπίνου 118 Όλγα η όρθια Φακλανα δοκιμασμένη με καθόλου καλά αποτελέσματα και Χριστίνα ήταν δωμάτιο
Ιωαννίνων3 ισογειο Ελένη γκιλφ άσχημη φάτσα αδιάφορη εντελώς

Αυτά δεν ξέρω αλλά γενικότερα η εικόνα που παρουσιάζει η πιάτσα είναι θλιβερή κάθε πέρσι και καλύτερα δυστυχώς
 

Καλό παιδί

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2018
Μηνύματα
8
Like
34
Πόντοι
0
Το πρωί στο Διδυμου 22 ήταν η Σόνια.Νεκρα στο μαγαζί.
Το διπλανο 20 ήταν κλειστο.
Έξω στον πεζοδρομο ήταν σταθμευμένο για πολύ ωρα ένα κλειστό λευκό ευρυχωρο φορτηγάκι της PRAKSIS του Τζόρτζ Σόρος.
Κατέβηκε από διαμέρισμα αλλοδαπού ο οδηγός της PRAKSIS και ένας μελαμψός με κόκκινο γιλέκο και κόκκινη τσάντα και μεταφέρανε ένα καλό πλυντηριο από το διαμέρισμα στο φορτηγάκι.Έλεγαν οτι θα κατεβάσουν και ένα ψυγείο.Μετακομίζει ο αλλοδαπός και όλα τζάμπα και πληρωμένα βέβαια.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Πέρασμα λίγο μετά της 13:00 από τα εξής μαγαζιά

Διδυμου 8 Ελενα μια ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα συμπαθητική φάτσα χαμογελαστή ευδιάθετη
Φωκαιας25 ισόγειο μια νεαρή Μαρία μέτρια αδιάφορη παρουσία,στον όροφο μια καινούργια κοπελίτσα Ειρήνη μελαχρινή κοντή αδύνατη καχεκτική δειλά δειλά βγήκε στο σαλόνι για λυπηση......
Άγκυρας12Α Τζένη με την περίεργη φάτσα και μια Ναταλία ξανθιά Νταρντανα συμπαθητική
Πιπίνου 118 Όλγα η όρθια Φακλανα δοκιμασμένη με καθόλου καλά αποτελέσματα και Χριστίνα ήταν δωμάτιο

Μάλλον 1ος όροφος εννοείς για Φωκ. 25α.

Επίσης , από την μοντελο-αλυσίδα, μόνο 2 ήταν ανοιχτά:

Φυλ. 24β ισ.: η Σοφία
Φυλ. 66α: η Νάνσυ, φοβερό σώμα , αναλογίες πορνίδιο. Την είχα πάρει παλιότερα 2 φορές με μέτριες εντυπώσεις. Ξέρετε πως είναι τώρα?

Φυλ. 66δ: Μια Αντζελίνα σε φουλ.
Φυλ. 72: μια γεματούλα

Φωκ. 17 ισ.: 2 καινούργιες νεαρες, Μια γεματούλα και μια αδυνατούλα, αλλά πιο βαριεστημένες στο σαλόνι πεθαίνεις...

Έλλης 3 : 2 μιλφομαούνες
 

LYKMAN69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2012
Μηνύματα
324
Κριτικές
10
Like
639
Πόντοι
251
Μάλλον 1ος όροφος εννοείς για Φωκ. 25α.

Επίσης , από την μοντελο-αλυσίδα, μόνο 2 ήταν ανοιχτά:

Φυλ. 24β ισ.: η Σοφία
Φυλ. 66α: η Νάνσυ, φοβερό σώμα , αναλογίες πορνίδιο. Την είχα πάρει παλιότερα 2 φορές με μέτριες εντυπώσεις. Ξέρετε πως είναι τώρα?

Φυλ. 66δ: Μια Αντζελίνα σε φουλ.
Φυλ. 72: μια γεματούλα

Φωκ. 17 ισ.: 2 καινούργιες νεαρες, Μια γεματούλα και μια αδυνατούλα, αλλά πιο βαριεστημένες στο σαλόνι πεθαίνεις...

Έλλης 3 : 2 μιλφομαούνες


Φυλής 66α Νάνσυ το ίδιο είναι ακόμη μέτρια πραγματα
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.239
Κριτικές
4
Like
7.237
Πόντοι
2.586
καλημερα θα παω με φιλαρακι μου για παρτουζιτσα ξερει κανεις καμια μεχρι 35 χρονων λεπτη ομως που να κανει καλη παρτουζα και να την γαμησουμε ταυτοχρονα ο ενας απο το μουνι καιο αλλος απο τον κολο και αν ναι σε ποιο μπουρδελακι δουλευει και σε ποια βαρδια;

Καλή είναι η Άντζυ από Φωκαίας 19 αλλά δεν την έχω δει στις τελευταίες ενημερώσεις. Ίσως ειναι διακοπές
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Λέω να ξαναπάρω την Σοφία για να δω αν είναι ρομαντικη.
Δεν θα μπω ακαποτα αλλά να επιβεβαιώσω αν ισχύουν αυτά που λένε για αυτήν την Λυδία και την φωτεινή.
Καμία άλλη καλή παίζει τώρα στο Μεταξουργείο;
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.309
Πόντοι
9.477
...
... Υπηρξε αυτη την φορα και συγκινηση διοτι καθος ειμασταν αγκαλια μετα της ειπα ευχαρηστο και μου ειπε εγω ευχαρηστο διοτι μεκανες και τελειοσα!
...
Τύπε, εσύ συγκινήθηκες, ή εκείνη;
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
532
Like
228
Πόντοι
26
χθες αργα στο κολωνου 53 αννα και ζανα
σε συνεχομενα δωματια!!!οι πουτσες επεφταν βροχη!!
οι πουτσιες ακουγονταν απεξω(γυψοσανιδα ολο το θεμα εκει)
αυτες οι ξεκωλιαρες ειδικα η ζανα ειναι για παρτουζες
gangbang και τετοια!!!
 

Filler101

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2018
Μηνύματα
12
Like
4
Πόντοι
0
σαμπρινα ιασονος ξερουμε ποια βαρδια ειναι ?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.152
Κριτικές
1.245
Like
194.784
Πόντοι
45.465
τώρα live


Μαγνησίας 1 Μπετυ ξανθιά νταρντανα με 2αρι σιλικονατο βυζι, δεν ξέρω αν είναι ενχειρησμενη η όχι, απλό πρόγραμμα.

Μαγνησίας 11 Σοφία ξανθια μιλφ με καρέ μαλλί μέχρι τους ώμους, παχουλη με 2αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Πιπινου 65 κλειστό.

Φυλής 136 κλειστό.

Φυλής 134β Μόνικα χοντρή κοπέλα με ξανθοκαστανο πολύ μακρύ ίσιο μαλλί, 2αρι βυζι, με πρωκτικο.

Φυλής 134α Ιωάννα ξανθοκαστανη λεπτή ψηλή κοπέλα με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, μικρο βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 134 Γκαμπριέλα μελαχρινή μαυριδερή νταρντανα με 3αρια σιλικονατα βυζια, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 109β Καρίνα μελαχρινή με μακρύ ίσιο μαλλί ωραίο λεπτό κορμί 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα  και αυταρχικό και Νελι καστανή κοπελίτσα, από λεπτή έχει φτάσει στα όρια της σκελετομενης... 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό.

Φυλής 109α κλειστό.

Φυλής 81 κλειστό.

Φυλής 71α Μαίρη καστανή μουναρα κορμαρα κωλαρα υπέροχη 2.5αρι βυζι τατουάζ στην ωμοπλάτη, σαλοναρισε με ροζ μπικίνι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 71 Στέλλα ξανθιά μιλφ κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.


 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
χθες αργα στο κολωνου 53 αννα και ζανα
σε συνεχομενα δωματια!!!οι πουτσες επεφταν βροχη!!
οι πουτσιες ακουγονταν απεξω(γυψοσανιδα ολο το θεμα εκει)
αυτες οι ξεκωλιαρες ειδικα η ζανα ειναι για παρτουζες
gangbang και τετοια!!!
Δουλεύουν σαν slot machine...Κάθε πάτημα και σου τρώνε 10 ευρώ χωρίς να το πάρεις χαμπάρι  :kneel:
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
886
Κριτικές
35
Like
7.020
Πόντοι
2.836
Λέω να ξαναπάρω την Σοφία για να δω αν είναι ρομαντικη.
Δεν θα μπω ακαποτα αλλά να επιβεβαιώσω αν ισχύουν αυτά που λένε για αυτήν την Λυδία και την φωτεινή.
Καμία άλλη καλή παίζει τώρα στο Μεταξουργείο;
καντο δικέ μου κ περιμένουμε ανατριχιαστικες λεπτομέρειες πρόσεχε μην παρασυρθείς μόνο..
Την Σοφία δεν την ξέρω καθόλου η Λυδία δεν μου αρέσει στη φωτεινή την αδύνατη είμαι χρόνια πελάτης δεν έκανε ποτέ κίνηση ρομαντική απεναντίας μάλιστα.. Αλλά να είναι όλες σε αυτών τον οίκο ρομαντικες  κάτι παίζει εκεί..
 

mitsmitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2018
Μηνύματα
122
Κριτικές
10
Like
826
Πόντοι
371

Ξέρει κανείς τι λέει ένα skinny πιπίνι Ναταλί που ενίοτε παίζει μπαλίτσα στη Φωκαίας 27Β;
 

poutsoskabilos2018

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2018
Μηνύματα
168
Like
92
Πόντοι
1
χθες αργα στο κολωνου 53 αννα και ζανα
σε συνεχομενα δωματια!!!οι πουτσες επεφταν βροχη!!
οι πουτσιες ακουγονταν απεξω(γυψοσανιδα ολο το θεμα εκει)
αυτες οι ξεκωλιαρες ειδικα η ζανα ειναι για παρτουζες
gangbang και τετοια!!!

ουρές τα Πακιστάνια??
 

ocmax

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2018
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα στο φορουμ. Γνωριζει καποιος κατι αξιολογο με φουλ προγραμμα εκτος μεταξι?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom