Νέα

Ψαχνω κοπελα με μονιμο μισθο να μενει σπιτι μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα EterosDioskouros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 176
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.136
Πόντοι
496
Δηλαδή το ότι χώρισες ίσως να σου έσωσε την ζωή , η αν όχι την ζωή σίγουρα την σιλουέτα. Θυμάμαι αυτή η σωσω από τα εγκλήματα που ήθελε να σκοτώσει τον άντρα της είχε σκοπό να τον σκοτώσει μέσω της διατροφής , πολλά τηγανητά κτλ η απλά το είχε προτείνει κάποιος στην σειρά , δεν θυμάμαι καλά  :S
Στα κρυα του λουτρου μαφησε!Καλυτερα βεβαια γιατι υπαρχει πιο συχνα η δυνατοτητα των μπουρδελων/στουντιο και μια φορα στο διμηνο καμια βιζιτα!Υπαρχει και το 24ωρο στη συγγρου που εχει γινει γκουρμε!μονο ο καλτ σερβιτορος παραμενει.Για τον φιλο σοβαρα το ειπα αν καταθεσει το αντιτιμο τον φορ χαντς για 2ωρο τουλαχιστον απο καποιο εγκριτο γραφειο η ενα μονοημερο με καποιο σιτι τουρ του κανω τα κονε με την πρωην μου που ειναι σπιτικο πουτανακι και τσιναει για λιγα πραγματα,μπορει να δραπετευει μερικες φορες για να ξενογαμηθει αλλα εφοσον ο φιλος θα ειναι συνεπης με το μισθο θα γυρνα παντα πισω..αα χυνει και ευκολα τυπε δεν θα χρειαζετε να σε και εργατης,τυπικο στουντιακο γαμησι σε gfe ρυθμους που αν θα τα βρειτε θα εξελιχθει σε pse
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.298
Κριτικές
6
Like
10.320
Πόντοι
3.936
Οπως λεει κ ο τιτλος ψαχνω μια κοπελα να μενει σπιτι με μισθο κ ολα πληρωμενα. Ελευθερη να φυγει , να βγει , να παει διακοπες να κανει οτι θελει. Δουλευω πολλες ωρες, ειμαι εμφανισημος κ βαρεθηκα τις γκομενες που δεν ξερουν τι θελουν. Δεν θελω ερωτες γαμους κ παιδια απλα να γυρναω κ να με περιμενουν για οτι εχω ορεξη απλα κ ξεκαθαρα. Ειτε αυτο ειναι βολτα, ποτο, σεξ. Ειμαι 37 , ιδανικα θα προτιμουσα κοπελες 25-35, αν ενδιαφερεται καμια ας στειλει μυνημα
Για μπελάδες στο κεφάλι σου ψάχνεις τύπε; και τσολιά στα βαρίδια σου;
Άλλοι θα παρακαλούσαν για ένα μαγικό ραβδί που θα εξαφαφάνιζε την γυναίκα τους σε άλλη διάσταση
δια παντός. Για να μείνουν λίγο μόνοι τους, και να κάνουν ότι γουστάρουν.
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
206
Πόντοι
6
Τυπε αν δεν εισαι ο ντοπας εισαι φτυστος!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom