Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 186 άτομα (9 μέλη και 177 επισκέπτες)

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.848
Κριτικές
6
Like
9.179
Πόντοι
1.686


Δευτέρα  11.06.2018  στην απογευματινή βάρδια
στο Φυλής 66 Α ήταν η Αλίνα , ρουμούνα
22χρονη με σφιχτό ωραίο κώλο, ωραίο δέρμα και
συνολικά ωραίο σώμα , μεσαίο ανάστημα και
νόστιμο πρόσωπο. Την  πήρα και έχει βελτιωθεί !
Το χαρακτηριστικό της είναι το ρηχό μουνί το οποίο
είναι σφιχτό. Φίλε Κοσαμφ αν την πάρεις, θα νοιώσεις
ψωλαράς !

Η μουνάρα Σούζυ έχει επανέλθει στα μαγαζιά
Πιπίνου 118- Αγκύρας 12α , και θα τιμηθεί σύντομα.
Την συστήνω και αυτή στο Κοσαμφ, και περιμένουμε
πότε θα τελειώσει το λογοτεχνικό κείμενο που
γράφει , να το διαβάσουμε !
( Κοσαμφ μάλλον θα  πάς στην έκθεση φωτογραφίας
  στην πανεπιστημιακή λέσχη στην Ιπποκράτους
  και μπορεί , ίσως, να πάει και το πουλί)


Στη Φυλής ήταν
84 Α  η Σόνια η γνωστή μουναροπιπίνα

65 Β η Σιμόνα με καλό κορμί

65 Α η Τζένη και η Μπιούτυ, η μαύρη κάβλα

72 η Αρίνα , ρωσόφωνη μούνα

56 η  Άννα-Ιλόνα ωραιότερη από ποτέ !
Κοσαμφ, πήγαινε έστω να τη δεις !  :rockon:

 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Μέρα σε όλους....

ερώτηση... είδα στο thens sex studios .gr/-3-/1186--.html νέο μωρό την Αλεξάνδρα....

ξέρουμε κάτι?
φαίνεται πετιτ που μαρέσει και μιλφ επίσης...

κάποιος έχει εμπειρία μαζί της μήπως???
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Δευτέρα  11.06.2018  στην απογευματινή βάρδια

56 η  Άννα-Ιλόνα ωραιότερη από ποτέ !
Κοσαμφ, πήγαινε έστω να τη δεις !  :rockon:
Αυτή έχει κλείσει δεκαετία πλέον έχουμε βαρεθεί να την βλέπουμε η Φυλής έχει τελειώσει τα ίδια και τα ίδια
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.469
Πόντοι
45.465
τώρα live

Φωκαίας 27Β πάνω Καρολίνα ξανθιά πιτσιρικά παχουλη με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαίας 27Β κάτω Αθήνα ξανθιά μιλφ με ωραία πιασίματα 2.5-3αρια φτιαχτα βυζια, με ελεύθερο στοματικό και αυταρχικό, πάλι στο δωμάτιο ήταν.

Φωκαιας 27α Καμελια μελαχρινή κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κωλαράκι και Άννα η Πολωνεζα ξανθιά κανονικό σώμα 2αρι βυζι τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση και το μεγάλο στο μπούτι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, η ξανθιά τσατσά φιλαγε τα βυζια και χουφτωνε την Καμελια ενώ η Άννα δεν την πλησίαζε αν και η τσατσά εξέφρασε την επιθυμία να την γλύψει ολόκληρη.

Φωκαιας 24 Κορινα ξανθιά νταρντανα με 4αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 25β κλειστό.

Φωκαιας 25α κλειστό.

Φωκαιας 19 Αντζι μελαχρινή ψηλή μολδαβεζα κανονικό σώμα μικρό βυζι τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό και πρωκτικο.

Φωκαιας 17β Λίζα μελαχρινή κανονικό σώμα τατουάζ στο στομάχι 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό.

Φωκαιας 17α κλειστό.

Φωκαιας 9 δεξιά κλειστό.

Φωκαιας 9 αριστερά Χριστίνα ξανθιά χοντρουλα με 3αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό και Άννα μελαχρινή κοντή παχουλη με 2αρι βυζι , με πρωκτικο. Και οι δύο κοπέλες από το αδελφό Φυλής 74.
φώτο από το σαλόνι του οίκου
IMG_20180612_115447.jpg


Φωκαιας 7 υπόγειο δεξιά κλειστό.

Φωκαιας 7 υπόγειο ευθεία κλειστό.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.469
Πόντοι
45.465
συνέχεια live στα κεντρικά της Φυλής

Φυλής 74 αριστερά Αλινα μελαχρινή κοντή με γυαλάκια κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό.

Φυλής 74 δεξιά Λένα ξανθιά με λίγα πιασιματακια στην περιφέρεια 2αρι βυζι, με πρωκτικο.

Φυλής 59 κάτω Εβελινα καστανοξανθη κατσαρομαλλα με πιασιματακια 2.5αρι με φουλ πρόγραμμα και Μαρία ξανθοκαστανη κοντή κανονικό σώμα 2αρι στητο βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 59 πάνω κλειστό.

Φυλής 61 κλειστό.

Φυλής 65β  Χριστίνα κοντοπουτανο με κάστανο σκούρο μαλλί, κανονικό σώμα 2αρι βυζι, σήμερα πρώτη φορά η τσατσά ανακοίνωσε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος μετά από πάρα πολύ καιρό.

Φυλής 65α Σονια καστανή στανή με μακρύ ίσιο μαλλί κανονικό σώμα 2αρι βυζι στητο, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 84α Τζένη καστανή κανονικό σώμα 2αρι βυζι τατουάζ στο στήθος, με ελεύθερο στοματικό και πρωκτικο και Μπούτι μαυρουλα με μαλλί ξσνθο/μπλε κόμπους νταρντανοχοντρη με 3.5-4αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό.

Φυλής 84β Μαρία/Μαρίνα μελαχρινή μιλφ με κάποια πιασίματα στα μπούτια 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 86α Αλιονα με κάστανο σκούρο μαλλί νταρντανοχοντρουλα με 1.5αρι βυζι, με φουλ πρόγραμμα. Θα συνεχίσει και δεύτερη βάρδια και μετά τις 2300 η Βερονικα.

Φυλής 86β Ρωξανη/Ροξι ξανθιά το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, κανονικό σώμα 2αρι βυζι, τατουάζ στο μπούτι και στην κλειδα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα στόμα.

Φυλής 67 κλειστό.

Φυλής 69α Εύα ξανθιά νταρντανα με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 69β Μαρία ξανθιά κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι μικρά τατουάζ, με πρωκτικο.

Φυλής 71 Μαίρη μελαχρινή μουναρα με 2.5αρια βυζια πολύ καλό κωλο, απλό πρόγραμμα, ήταν σε δωμάτιο, έχω παρά πολύ καιρό να την πετύχω σε δωμάτιο.

Φυλής 71α Νικόλ μελαχρινή λεπτή με μακρύ μαλλί ωραία μάτια 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.797
Πόντοι
10.686
τώρα live


Φωκαιας 27α Καμελια μελαχρινή κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κωλαράκι και Άννα η Πολωνεζα ξανθιά κανονικό σώμα 2αρι βυζι τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση και το μεγάλο στο μπούτι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, η ξανθιά τσατσά φιλαγε τα βυζια και χουφτωνε την Καμελια ενώ η Άννα δεν την πλησίαζε αν και η τσατσά εξέφρασε την επιθυμία να την γλύψει ολόκληρη.
Άλλο σόου κι αυτό πάλι!Μέχρι τώρα είχαμε μάθει να μας την πέφτουν οι πουτάνες στο σαλόνι,τώρα την πέφτουν οι τσατσάδες στις πουτάνες... :cheesy:
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Μέρα σε όλους....

ερώτηση... είδα στο thens sex studios .gr/-3-/1186--.html νέο μωρό την Αλεξάνδρα....

ξέρουμε κάτι?
φαίνεται πετιτ που μαρέσει και μιλφ επίσης...

κάποιος έχει εμπειρία μαζί της μήπως???

τίποτα παίδες??
 

serafin

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
267
Κριτικές
21
Like
959
Πόντοι
1.011
Φωκαιας 25α Ναντια ξανθιά πιτσιρικά με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό.


Η κοπέλα με την τεράστια κρεατοελιά στο κούτελο δοκιμάστηκε και είναι επιεικώς μέτρια. Στοματικό "άντε να τελειώνουμε" με πολύ χέρι και χωρίς προσοχή στο εργαλείο (κοινώς γουδοχέρι), χαζό χαρούμενη συμπεριφορά, βιαστική στο δωμάτιο.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.469
Πόντοι
45.465
τώρα live

Χωματιανου 11α Νταϊάνα καστανή κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Χωματιανου 11β Αλεξάνδρα ξανθιά με πιασιματακια 2.5αρι βυζι,  ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 76 κλειστό.

Λιοσίων 76β κλειστό.

Λιοσίων 73β Εμυ ξανθό κοντοπουτανο ζυμαράκι με μικρό βυζι, Ινα μελαχρινή κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι και Πατρίτσια μελαχρινή μαυριδερή με πιασιματακια 2αρι βυζι, όλες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 73α Κωνσταντίνα  ξανθιά πολύ λεπτή 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό, Μαρία ξανθοκαστανη ψηλή νταρντανοχοντρη με 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Οξανα ξανθοκαστανη χοντρουλα με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό στο σώμα.

Εξηκιου 18 Έλλη ξανθιά μιλφ κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Εξηκιου 18α Μελίνα ξανθοκαστανη μιλφ παχουλη 3αρια βυζια, τα πάντα εκτός πρωκτικου.

Εξηκιου 18γ Σοφια ξανθιά μιλφογκιλφ παχουλη με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Λιοσίων 79 όροφος κλειστό.

Λιοσίων 79 ισόγειο κλειστό.

Βεργας 3 δεξιά Καιτη ξανθιά νταρντανα με μικρό βυζι και Χριστίνα ξανθιά αρκετά λεπτή μικρό βυζι, αμφότερες τα πάντα εκτός πρωκτικου. Δοκιμάστηκε η Χριστίνα και ήταν σκέτη απογοήτευση, θέλει πολύ δουλειά...

Βεργας 3 αριστερά Μιλα ξανθοκαστανη μιλφ νταρντανα με 2.5αρι βυζι,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Βεργας 3 όροφος κλειστό.

Βεργας 2 Βίκυ καστανή χοντρουλα μιλφογκιλφ, τα πάντα εκτός πρωκτικου.

Βεργας 6α Νανσυ ξανθιά μιλφ με κοντό μαλλί σιλικονατο βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 6β Μαρίνα ξανθιά χοντρή μιλφ με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό.

Βεργας 7 Έλλη μελαχρινή με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό και μια κοπέλα στο δωμάτιο.

Παιωνιου 47 κλειστό.

Αδανων 3 κλειστό.

Λιοσιων 91 Έλλη ξανθό γκιλφ τραβεστί με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό και πρωκτικο... και Τζούλι ξανθιά μιλφ με πιασιματακια 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό, κάνουν και παρτουζα στα 30 ευρώ με την Τζούλι να γλύφει την Έλλη...

Προυσης 22 κλειστό.

Τροφωνιου 11 ισόγειο Γιάννα μελαχρινή νταρντανα με 2.5-3αρι σιλικονατο και τατουάζ, με πρωκτικο.

Τροφωνιου 11 όροφος Ρίτα ξανθιά μιλφ με πιασίματα 2αρι βυζι πιρσινγκ στην μύτη, με ελεύθερο στοματικό.

Τροφωνιου 13 ισόγειο Νατάσα ξανθιά χοντρή μιλφ με 3αρι βυζι και Ειρήνη μελαχρινή κοντή μιλφ με κανονικό σχετικά σώμα 2αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό.

Τροφωνιου 13 όροφος Μπαρμπορα μελαχρινή μιλφ κανονικό σώμα 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κωλαράκι.


Κνιδου 18 κλειστό.
 

high voltage

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Δεκ 2015
Μηνύματα
397
Κριτικές
33
Like
2.908
Πόντοι
2.591
Βράδυ Σαββάτου προς ξημερώματα Κυριακής τσάρκα με φιλαράκια στην τρίτη μεταμεσονύχτια βάρδια, πέρασα σχεδόν απ' όλα τα σπιτάκια αλλά δεν βρήκα ελεύθερο χρόνο την Κυριακή για ενημέρωση. Λίγα λόγια απο αυτά που είδα, 5-6 κοπέλες που δεν είχα ξαναδεί αλλά εμφανησιακά πολύ μέτριες για τα γούστα μου, γενικά το επίπεδο αρκετά πεσμένο. Εμφανησιακά εξακολουθεί να ξεχωρίζει η Μόνικα η ξανθιά μουνάρα απο το φ65 αλλά πλέον πρέπει να προσέξει και αυτή γιατί έχει πλαδαρέψει αρκετά στα μπούτια και έχει φουσκώσει επικίνδυνα ο κώλος της, γρήγορα γυμναστήριο κρίμα να χαθεί αυτός ο όμορφος κώλος. Πλάκα είχε μαυριδερό αφγανοόρκ που φλάσαρε 10ευρω στην τσατσά για να γαμήσει, ρε τι γίνετε, και ήθελε να μαγαρίσει την κοπέλα και να γαμήσει στην φυλής με 10ευρω  :uglystupid:. Ακόμα μια όμορφη που είδα η Μπιάνκα απο το φωκαίας 17 όροφος.

Εγώ βέβαια κατέληξα στο διπλανό σπιτάκι στο φωκαίας 17 ισόγειο όπου τίμησα την όμορφη ψηλή Τζένη, ουτέ εγώ ξέρω πώς μου είχε ξεφύγει τόσο καιρό αυτή η μουνίτσα. Μελανούρι με ένα πολύ γλυκό και όμορφο πρόσωπο, κορμί αδύνατο ψηλό σχεδόν 1,90 με τα τακούνια που φόραγε, αλλά λίγο πλαδαρό στην αφή σε σχέση πχ με της Σόνιας η της Αλίνας. Όσο για τον αγώνα, ένα ήρεμο τρυφερό γαμήσι που κράτησε όμως αρκετή ώρα 15 λεπτά, αλλάζοντας τέσσερεις στάσεις και με καλύτερη όλων την Τζένη απο πανώ μιάς και μου το πρότεινε η ίδια "I want to top you" μου έλεγε. Επίσης η υπηρεσία να μην ενοχλεί καθόλου και ας γινόταν ο κακός χαμός στο σαλόνι.
 

thalasolikos37

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
386
Κριτικές
3
Like
755
Πόντοι
81
Πλάκα είχε μαυριδερό αφγανοόρκ που φλάσαρε 10ευρω στην τσατσά για να γαμήσει, ρε τι γίνετε, και ήθελε να μαγαρίσει την κοπέλα και να γαμήσει στην φυλής με 10ευρω  :uglystupid:
μην σου φαίνεται αστείο νά ξερες πόσοι αράπηδες έχουν γαμησει αν όχι με 10 με 15 σηγουρα σε κάτι βάρδιες που είναι νεκρα ειδικά τόν Αύγουστο τις ψηλομητες που μας κάνουν και τις ζωρηκες και να λένε κι (ευχαριστώ καυλιαρη ) :babycry: από πάνω  :S , πέρυσι μια φορά στην πόρτα ήμουν και τον άκουσα έναν να λέει (15 έχω θέλει;;;;) και η τσατσά που δεν με είχε πάρει χαμπάρι στην πόρτα να του λέει (μπες γρήγορα καυλιαρη )
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.055
Κριτικές
33
Like
7.153
Πόντοι
3.496
Χτεσινή μεσημεριανή εξόρμηση στο Περγάμου-27 Β, με σκοπό να πάρω παρτούζα την Εύα και την Κατερίνα,  :pipa1: :pipa1: ύστερα από την πολύ καλή κριτική του συναγωνιστή D.Corso :hi: Δυστυχώς όμως τις πέτυχα σε άσχημη φάση, αφού μάλωναν και οι 2 τους με την τσατσά, σε πολύ έντονο ύφος.  :tickedoff: :tickedoff: Μάλιστα, ήμουν στο σαλόνι τουλάχιστον για 2 λεπτά, ακούγωντας τις φωνές τους στα Ρώσικα, προτού βγει η τσατσά μέσα στην τσαντίλα μαζί με την Κατερίνα, ενώ η Ειρήνη (δεν δούλευε η Εύα) μου παρουσιάστηκε μετά από άλλο 1 λεπτό λογομαχίας που είχαν στην κουζίνα :s&m_1: Ήταν όλες μέσα στην τσαντίλα, και μάλιστα όταν ρώτησα πόσο πάει η παρτούζα, μου απάντησε '40 ευρώ' σε έντονο ύφος η Κατερίνα :s&m_2: , ενώ ο συναγωνιστής την προηγούμενη ημέρα ειχε δώσει 30. Με το φόβο να φάω και ξύλο στο τέλος.:kneel: :kneel: Θα ξαναπροσπαθήσω την παρτούζα στην Περγάμου άλλη φορά, ελπίζοντας να τις πετύχω σε καλύτερο φεγγάρι, και δίνοντας 30 ευρώ και όχι 40
Συναγωνιστη, τo 'ντηλ' το ειχα κανει με θεια ευα μεσα στο δωματιο. Και συνωμοτικα μου ειπε για 3πλό κοκκινο εισοδοχαρτο.
  ;)     Οσο για το σερβις σιγουρα θα επεσα σε καλη ημερα. Τι να πω. :sunglasses:
Ομως η θεια ειναι ο μαεστρος της 3πούζας, αν τα πηγαινεις καλα με αυτην, μπορει να εξελιχθει η συνεδρια σε τσοντα.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.848
Κριτικές
6
Like
9.179
Πόντοι
1.686
Τρίτη 12.06.2018 απόγευμα πήγα στο Πιπίνου 118,
όπου ήταν η Τζένη και η Σούζυ.
Μάγκες, πέρασα στο δωμάτιο που είναι δεξιά !
Το Πιπίνου 118 ήταν στούντιο, και
έχει δωματιάρες. Ιδίως το δωμάτιο δεξιά,
είναι τεράστιο, με ντουζιέρα, με μεγάλη τηλεόραση
που είχε καλό πορνοφίλμ, κρεββατάρα και πετσέτα και
όλα αυτά με 20 ευρώ !
Πήρα τη Σούζυ, που έχει κόψει κοντά
τα ξανθά μαλλιά της και η κουπ
είναι περίπου σαν τις  πιο κάτω

pink-hair-11.jpg


ladies-short-pixie-hairstyles-81.jpg


Η Σούζυ είναι καλή μέσα και όμορφη ρωσόφωνη κοπέλα.


 

Επισκέπτης
μην σου φαίνεται αστείο νά ξερες πόσοι αράπηδες έχουν γαμησει αν όχι με 10 με 15 σηγουρα σε κάτι βάρδιες που είναι νεκρα ειδικά τόν Αύγουστο τις ψηλομητες που μας κάνουν και τις ζωρηκες και να λένε κι (ευχαριστώ καυλιαρη ) :babycry: από πάνω  :S , πέρυσι μια φορά στην πόρτα ήμουν και τον άκουσα έναν να λέει (15 έχω θέλει;;;;) και η τσατσά που δεν με είχε πάρει χαμπάρι στην πόρτα να του λέει (μπες γρήγορα καυλιαρη )
οι αφγανοι περνανε παντα με 15
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
ΔΙΔΥΜΟΥ 8Α (πάνω)
ΝΙΚΟΛ = Φ Ο Λ Α
12/6/2018

ΠΡΟΣΟΧΗ! Φ Ο Λ Α Ρ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!

Αφού πήγαινα σούμπιτος για Ιωαννίνων 3 ισόγειο για την καινούρια κοπέλα, φτάνω 17:40 υπολογίζοντας πως θα είμαι από τους τελευταίους της πελάτες (μια και έλεγε μέχρι 18:00 πως θα δουλεύει), δυστυχώς μόλις είχε φύγει και είχα την γνωστή Άννα... (μαυρισμένη μάλιστα από  κάνα μπάνιο).... Αν και καύλα, δεν πέρασα... ήθελα να κάνω μια μικρή βόλτα (μικρή όμως δεν είχα πολύ χρόνο). Μετά σκέφτηκα να καταλήξω Τζούλια-scorpion στο Πιπίνου αλλά λέω ας περάσω μία Διδύμου...
Μην κουράζω ανέβηκα στο Διδύμου 8Α και μέχρι να βγει η κοπέλα κοιτάω λίγο το site μας, και βλέπω 1 κριτική (καλή μάλιστα) για Νικόλ (έλα όμως που λίγο ο χαμηλός φωτισμός, λίγο η γρηγοράδα, δεν είδα πως είναι 2016 η κριτική...και νόμιζα 2018)... Βγαίνει λοιπόν η Νικόλ και βλέπω ένα πολύ καλό μωρό... και καλά ναζιάρικο...
Όμως το πορνο-ένστικτό μου μου έβγαζε κάτι αρνητικό.... δυστυχώς όμως κάτι που δεν είχα πολύ χρόνο, κάτι το ότι το μωρό ήταν καυλωτικό, κάτι η καλή κριτική που με μπερδεψε, πέρασα...

ε... δυστυχώς από τις χειρότερες ΦΟΛΕΣ ever!!!!!!!!!!!!!!

μπαίνει αμίλητη, ξινή, κάθετε κλασικά ανάμεσα και μπροστά από τα ανοιχτά μου πόδια, μου έπαιζε την πούτσα πριν βάλει καπότα με δείκτη-αντίχειρα και ο μαλάκας αντί να την διαολοστείλω κάθισα...ειλικρινά απορώ πως "ψιλο"καύλωσα έστω για να μου περάσει (άθλια κίόλας) καπότα.... τη γάμησα λίγο στα 4 και γεια σου έβγαλα 1 σταγόνα σπέρμα και αυτό ήταν....αφού σηκώθηκα να βγάλω καπότα, η τύπισσα έφυγε και δεν είπε ούτε ΓΕΙΑ!!!! Ντύθηκε, άνοιξε πόρτα και αυτό ήταν...

Εντωμεταξύ έχω σπάσει το κεφάλι που πως την συγκεκριμένη κάπου την έχω ξαναπηδήξει , επίσης με κακή εμπειρία αλλά δεν μπορώ με τίποτα να θυμηθώ που....

Αν μπορεί κανας συναγωνιστής να μου πει που σκατά ήταν το πουτανί αυτό πριν θα το ήθελα για να μου φύγει η απορία...

εν κατακλείδι... εμφανισιακά πολύ καλή (μέτριο ανάστημα, μπαμπάτσικη-λεπτή όμως, κωλάρα, καλό βυζάκι και πρόσωπο που θυμίζει μια πολύ πιο όμορφη εκδοχή της Αλίνας από Λεωνίδου) αλλά μέσα Α Π Ρ Α Δ Ε Κ Τ Η!!!!!!!!!!
 

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.186
Κριτικές
34
Like
3.797
Πόντοι
2.846
Συναγωνιστη, τo 'ντηλ' το ειχα κανει με θεια ευα μεσα στο δωματιο. Και συνωμοτικα μου ειπε για 3πλό κοκκινο εισοδοχαρτο.
   ;)     Οσο για το σερβις σιγουρα θα επεσα σε καλη ημερα. Τι να πω. :sunglasses:
Ομως η θεια ειναι ο μαεστρος της 3πούζας, αν τα πηγαινεις καλα με αυτην, μπορει να εξελιχθει η συνεδρια σε τσοντα.
Συναγωνιστή, δεν αμφισβήτησα την κριτική σου  :hi: εγώ δε μπήκα γιατί πρώτον κόντευαν να πλακωθούν στο ξύλο τη στιγμή που πήγα και ήταν όλες μέσα στην τσαντίλα (με φόβο ή να φάω ξύλο, ή να μου δαγκώσουν το τσουτσούνι :S :S), και δεύτερον δεν ήταν η Εύα αλλά Ειρήνη και Κατερίνα. Θα ξαναπροσπαθήσω πάντως, ακολουθώντας τη συμβουλή σου να κάνω το deal με την Εύα  :hi: :hi:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom