Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

nakayama

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2010
Μηνύματα
406
Like
70
Πόντοι
1
Warning.png
 

frank zane

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
386
Like
47
Πόντοι
1
εχω γραψει ξανα για μια σοφια γυρω στα 35 συμπαθητικη ελληνιδα με ωραιο τσιμπουκι μαλλον βγαινει μετα την μια
ακομη θα πρεπει να σημειωσω και την ρωσιδα την ηρα οχι το πρεζονι πολυ καλο γαμησι 25 ευρω με ελευθερη πιπα και χυσιμο στο στομα και αυτη μετα τη μια φοβερο δερμα και κωλαρακι
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
Σημερα απο το πρωι μου εχει καρφωθει να κατεβω να φορτωσω κατι απο πιατσα. Η μοναδικη μου εμπειρια ηταν η Μαρια η Αλβανιαρα, ομορφη μεν, αμιλητη αγελαστη δε.

Διαβαζω για μια Βεσκα, και κατι αλλες. Καποιος εμπειρος να με δασκαλεψει; Κυριως θελω καλη εμφανησιακα
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Μετά από σύντομο πέρασμα από την πόλη έκανα μια βόλτα στην πιάτσα όπου τιμήθηκε μια ξανθια αδύνατη
λίγο πριν το σελ. Μου συστήθηκε ως αννα μαρία και μιλούσε λίγα ελληνικά. Η συνενόηση γινόταν στα αγγλικά
κυρίως. Δεν ξέρω λεπτομέρειες από την πιάτσα μιας και δε μένω στην πόλη. Είχε αρκετή κίνηση πάντως και
5-6 γυναίκες να περιφέρονται. Στο φανάρι στα τουντεις δεξιά ήταν μια ψηλή όμορφη αλλά μου είπε μόνο πίπα κι έτσι
δεν... Αυτή που πήρα λοιπόν καλή πιπα πάντα με προφυλακτικό (δεν ζήτησα χωρίς) και καλό στήσιμο. 20 ευρώ σύνολο
θεωρώ ότι ήταν καλά γι αυτό που πήρα.
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
Δυστυχως σε μια δυο βολτες που εκανα δεν ειχε κατο ενδιαφερον πλεον της Μαριας Αλβανιαρας αλλα δεν ηθελα παλι αυτη. Περιεργως εκανα ενα περασμα και απο Αισωπου που ειναι τα κινεζικα και απεναντι απο το υπαιθριο παρκινγκ καθοταν 4 ομορφουλες και καπνιζαν.εκανα τον κυκλο να ξαναπερασω αλλα τους την ειχανε πεσει στουμφακια και εφυγα. Ειναι οντως βιζιτες αυτες; Η ειναι τιποτα ξεμπαρκες και ξεφτιλιστουμε
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
καλα χτες το βραδυ κατα τις 10 γινοταν ο χαμοσ, πανω απο 15 γυναικες, ολες στο ποστο τους σχεδον, προσπαθουσα να φορτωσω αυτη τη μελαχρινη που βγαινει εκει κοντα στη μπριζολα πιο κατω απο το φεβερ αλλα την κυνηγουσαν κατι τουρκοι μπας και γαμησουν αλλα ματαια την εψαξα στα στενακια τιποτα, βγηκα στο στενο πριν την σελλ ξαναμπηκα γιαννιτσων και εφυγα σφερα για στουντιο
 

sos1908

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2015
Μηνύματα
429
Κριτικές
4
Like
264
Πόντοι
1
μάγκες θέλω τη γνώμη σας για κάτι η κατσαρίδα αξίζει το 50αρικο για μισή ώρα σπίτι ή όχι?
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.181
Κριτικές
35
Like
4.509
Πόντοι
2.046
Φίλε μου,στην ζωή υπάρχουν και γυναίκες οι οποίες άλλα δείχνουν μπρός και άλλα πίσω!ότι λάμπει δεν είναι χρυσός,τώρα άν θέλεις να μπλέξεις με την λεγόμενη κατσαρίδα,το λιγότερο με αυτά που έχει στο αχούρι-στάβλος σπίτι της μπορείς να βρεθείς συγκατηγορούμενος,το άλλο είναι να γίνεις ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ!Η επιλογή δική σου!Συμβουλή μου?ΜΑΚΡΥΑΑΑΑΑΑΑ!
Κοψε τις παπαριες και τα χαπια σε πειραζουν τυπε
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.181
Κριτικές
35
Like
4.509
Πόντοι
2.046
μάγκες θέλω τη γνώμη σας για κάτι η κατσαρίδα αξίζει το 50αρικο για μισή ώρα σπίτι ή όχι?
Κοιτα τυπε για αλλους αξιζει η κατσαριδα για αλλους οχι δοκιμαζεις και βλεπεις αλλα σε γενικες γραμμες ειναι ψιλοξεπετα φαση
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.181
Κριτικές
35
Like
4.509
Πόντοι
2.046
Φίλε μου να μην παίρνεις θέση με βλακείες!Δοκίμασες σπίτι της την κατσαρίδα?όπως έγραψε ξεπέτα του 7 λέπτου και 50 ευρώ χαμένα!και βρωμιάρα :vomit:
Tυπε εγω 2-3 χρονια που την εχω παρει πααααααααααααααααρα πολλες φορες στο σπιτι της αχουρι δε το ειδα ποτε οσον αφορα την καθαριοτητα παντα πηγαινε στο μπανιο και πλενοταν οσο για τη φαση ξεπετα το ειπα οτι ειναι ψιλοξεπετα φαση αλλα μπορεις να βγαλεις και καλο γουστο μαζι της τωρα ποιος λεει βλακειες εγω που την εχω παρει τοσα χρονια ακομα και στο σπιτι μου η εσυ που την πηρες μια φορα ετσι λες τουλαχιστον οτι την πηρες
 

frank zane

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
386
Like
47
Πόντοι
1
σημερα το κατι αλλο αηδιασα μιλαμε ενα γκρεμλιν ουγγαρεζα 10 ευρω ωρε που καταντησαμε μετα ενα μηνα ξανα στην πιατσα μπας και αλλαξει τιποτα
 

sonnylock

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2017
Μηνύματα
410
Like
67
Πόντοι
1
Εγώ πέρσι το καλοκαίρι που πέρασα για πρώτη φορά από την πιάτσα γινόταν κυριολεκτικά της πουτανας.Φετος γιατί αυτό το χάλι.Πιο πολλά τραβελια έχει πάρα γυναίκες
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
Εκανα 1-2 γυρες χθες στην περιοχη, απο αρχη προς today, μια χοντρη μελαχροινη απαισια, μια αδιαφορη ξανθουλα, η Μαρια η Αλβανη, Απεναντι κατι ξωανα που δε ξερω αν ηταν γυναικα η τρανς, στο Shell μια γυφτισα γεματουλα, και στριβωντας δεξια στο today 3 κοπελιτσες, μελαχροινες, 2 χοντρουλες και μια ψηλη με πολυ μακρυ μαυρο μαλλι. Στην Μοναστηριου η Νικολετα μου φωναξε αλλα δε σταματησα. Δε με εψησε τιποτα και περασα για ενα ξεκαβλωμα απο blue iguana
 

foxio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
1.051
Πόντοι
361
Αν και δεν ειμαι πελατης της πιατσας, κανω μια στο τοσο καμια αναγνωριστικη βολτα. Χθες ειδα στο στενο του fever κατεβαινε πιπινι καστανοξανθο με μακρυ ισιο μαλι, με ενα πορτοκαλι-ροζ φουστανακι, μουρλια ! Εκανα την υπερβαση να της μιλησω αλλα δεν μου εδωσε σημασια και μιλουσε στο κινητο. Μπηκε στο parking διπλα στο fever ... Κατι μου λεει οτι δεν πρεπει να ηταν της πιατσας ... Ξερει κανεις τιποτα παραπανω ?
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
834
Κριτικές
1
Like
603
Πόντοι
86
Την Τρίτη το βράδυ κατέβηκα στην πιάτσα με «άγριες» διαθέσεις ψάχωντας αποκλειστικά ακά πίπα. Βρήκα διαθέσιμη μια ελληνίδα milf αρχικά, η οποία δεν ήταν όμως του γούστου μου. Στην συνέχεια έπεσα σε μια τριάδα πιπινοειδών που νόμισα αρχικά ότι ήταν βουλγαράκια 20-25 χρονών, από τις οποίες καμιά δεν έκανε. Στην δεύτερη γύρα η μία ήταν μόνη της. Τελικά ήταν ελληνίδα μισή gipsy αλλά με πατέρα μπαλαμό (Λευκό caucasian) και έκανε ακά πίπα απλά δεν ήθελε να το πει μπρος στα βουλγαράκια. Έπλυνα το εργαλείο με νερό που αγόρασα. Καλή αλλά βιαστική η πιπούλα της με CIM στο τέλος ! Κόστος 20 €. Δεν έχει κινητό ! Γαμιέται σε ξενοδοχείο έναντι 60 € ρτα πάντα όλα αλλά όχι anal. Το όνομά της Κατερίνα από Σέρρες !
 

rage

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2008
Μηνύματα
74
Like
197
Πόντοι
0
Πήρα αυτό το μικρό βουλγαρακι εκεί απέναντι από το shell , τελείως άπειρη στην πίπα.
Αυτή η ζωή παρακάτω από το fever καλό γαμησι κάνει. Η ξανθιά η Βουλγάρα στο shell απέναντι τι λέει από υπηρεσίες;Πάντως μιλάει καλά αγγλικά.
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
Αν και δεν ειμαι πελατης της πιατσας, κανω μια στο τοσο καμια αναγνωριστικη βολτα. Χθες ειδα στο στενο του fever κατεβαινε πιπινι καστανοξανθο με μακρυ ισιο μαλι, με ενα πορτοκαλι-ροζ φουστανακι, μουρλια ! Εκανα την υπερβαση να της μιλησω αλλα δεν μου εδωσε σημασια και μιλουσε στο κινητο. Μπηκε στο parking διπλα στο fever ... Κατι μου λεει οτι δεν πρεπει να ηταν της πιατσας ... Ξερει κανεις τιποτα παραπανω ?

Αυτη που ειδες ειναι μαλλον η Μαρια η Αλβανη. Συνηθως εκει μεσα στο παρκινγκ γαμιωταν με τους πελατες οσο ηταν κλειστο το fever, για τωρα δε ξερω. Παντα μετα το τελειωμα μιλαει στο κινητο. Ομορφη γκομενα, αλλα πολυ μηχανικη και στην πιπα και στο πηδημα, ουτε κιχ βγαζει
 

anestis83

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
344
Like
254
Πόντοι
21
αυτό το ξανθό απέναντι απο το shell πολύ δυνατό φένεται...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom