Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (2 μέλη και 22 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 852 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 499 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.897

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.335
Κριτικές
54
Like
2.704
Πόντοι
7.216
Το κοιτάμε,αλλά δεν το έχουμε και πάνω πάνω όπως αυτές.Φαντάζομαι σχεδόν όλοι μας πρώτα κοιτάμε την εμφάνιση σε μια γκόμενα.Άμα μας καυλώνει η άλλη,περνάμε καλά και δεν μας τα πρήζει,μικρό το κακό εαν δεν δουλεύει.
Μεγάλε έχεις κάνει ποτέ σοβαρή σχέση? Που να έχει προοπτικές για παραπέρα?
Τι καβλες κ κουραφεξαλα μου λες. Αυτά είναι default settings του κατασκευαστή. Δεν τα λαμβανουμε καν ως παραμέτρους. Είναι προφανές ότι για να κάνεις κάτι με μια γκόμενα πρέπει να σε καβλωνει.
Για να συνεχίσεις όμως πέρα από το γαμησι χρειάζονται κι άλλα πραατακια.
Πχ συνεννόηση, ταίριασμα, χρήμα... Χωρίς αυτά δεν πας παρακάτω.
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
36
ποιος παντρεμένος κάνει τεστ dna; Και πόσοι τελικά χαλάνε την οικογένεια τους αν έχουν και άλλο παιδί; Οι γυναίκες έχουν το πάνω χέρι.
Και τι κανεις εαν δεν ειναι δικο σου ? καθεσε και το ταιζεις για να θυμασαι οτι η πουτανα οι γυναικα σου γαμιοτανε με αλλους και εσενα σε εχει για τον πουτσο.
Μονο και μονο για να πληρωνεις?

Εαν ειναι ετσι εγω προτιμω να ειμαι μονος μου .
 

meat factory

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2018
Μηνύματα
120
Like
39
Πόντοι
1
Βαζω ποτακι θα και θα διηγηθω τι εγινε σημερα αδερφια
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
η γυναικα είναι ον καταναλωτικο.
για κάθε 5 μαγαζια με γυανικεια ρουχα υπαρχει και 1 που εχει γυναικεια και ανδρικα.
λες και εχουν 10πλασια σωματα να ντυσουν.
δεν αρκει να εχουν 1 μαυρο νυκτερινο φορεμα.
θελουν να εχουν όλα τα χρωματα και αν δουν κατι που τους αρεσει θα παρουν πεμπτο κοκκινο φουστανι.
ενας ανδρας ποτέ δεν θα αγορασει δευτερο πρασινο παντελονι.
ειχα μια φιλη με το που διοριστηκε αναπληρωτρια καθηγητρια εκει που επαιρνε 400 από τα ιδιατερα πηρε πανω από 1000 και τα εφαγε όλα. όχι του πρωτου μηνα για να το γιορτασει, ολων των μηνων.

καλα της λεω εγω παιρνω 800 συντηρω επιπλέον αμαξι που εσυ δεν εχεις κα βγαζω στην ακρη εσυ που τα εφαγες?

σε τσαντες, ρουχα, μαλακιες.

δηλαδή ειχε ηδη 5 τσαντες και πηγε και αγορασε άλλες 10 επειδή τωρα ειχε τα λεφτα να το κανει, χωρις φυσικα να της χρειαζονται.


εγω ένα σακο και για να παρω δευτερο επρεπε πρωτα να μου σκιστει ο πρωτος.


πρεπει να υπαρχουν ορια που οι γυναικες δεν εχουν.


θες ένα αμαξι, εχεις 2.000 παιρνεις ένα μεταχειρισμενο μικρο παλιο με 1500 και κρατας και 500.

η γκομενα θα παρει ένα καινουριο με 14.000 για ν απληρωνει τοκους και δοσεις με λεφτα που μπορει να μην εχει δουλεια του χρονου για να τα βγαλει.

τοσο κοκορομυαλια.

καλα ειπε ο αμερικανος σε ένα βιντεακι πιο πριν ,αν μια εχει τρελα κατω από 4, είναι αντρας ψαξτο.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
52
Like
16.743
Πόντοι
10.686
η γυναικα είναι ον καταναλωτικο.
για κάθε 5 μαγαζια με γυανικεια ρουχα υπαρχει και 1 που εχει γυναικεια και ανδρικα.
λες και εχουν 10πλασια σωματα να ντυσουν.
δεν αρκει να εχουν 1 μαυρο νυκτερινο φορεμα.
θελουν να εχουν όλα τα χρωματα και αν δουν κατι που τους αρεσει θα παρουν πεμπτο κοκκινο φουστανι.
ενας ανδρας ποτέ δεν θα αγορασει δευτερο πρασινο παντελονι.
ειχα μια φιλη με το που διοριστηκε αναπληρωτρια καθηγητρια εκει που επαιρνε 400 από τα ιδιατερα πηρε πανω από 1000 και τα εφαγε όλα. όχι του πρωτου μηνα για να το γιορτασει, ολων των μηνων.

καλα της λεω εγω παιρνω 800 συντηρω επιπλέον αμαξι που εσυ δεν εχεις κα βγαζω στην ακρη εσυ που τα εφαγες?

σε τσαντες, ρουχα, μαλακιες.

δηλαδή ειχε ηδη 5 τσαντες και πηγε και αγορασε άλλες 10 επειδή τωρα ειχε τα λεφτα να το κανει, χωρις φυσικα να της χρειαζονται.


εγω ένα σακο και για να παρω δευτερο επρεπε πρωτα να μου σκιστει ο πρωτος.


πρεπει να υπαρχουν ορια που οι γυναικες δεν εχουν.


θες ένα αμαξι, εχεις 2.000 παιρνεις ένα μεταχειρισμενο μικρο παλιο με 1500 και κρατας και 500.

η γκομενα θα παρει ένα καινουριο με 14.000 για ν απληρωνει τοκους και δοσεις με λεφτα που μπορει να μην εχει δουλεια του χρονου για να τα βγαλει.

τοσο κοκορομυαλια.

καλα ειπε ο αμερικανος σε ένα βιντεακι πιο πριν ,αν μια εχει τρελα κατω από 4, είναι αντρας ψαξτο.
Το καταναλωτικό σύστημα της Οικονομίας καλύπτει όλα τα γούστα,από κάπου θα σε ''πιάσει''!Οι γυναίκες είναι ευάλωτες και... επιρρεπείς  στα ρούχα,αξεσουάρ και διάφορα μπιχλιμπίδια αλλά αγνοούν τα πάντα για τα τεχνικά και τα μηχανολογικά,οι άντρες στην πλεοψηφία τους αδιαφορούν για το καλό ντύσιμο και βολεύονται με φτηνόρουχα,αλλά μπορεί να  χώσουν έναν σκασμό λεφτά στο αυτοκίνητο ή τη μοτοσυκλέτα χωρίς κάποιο ουσιαστικό όφελος,μόνο για μόστρα και καγκουριές... Σκέψου από την άλλη τι θα συνέβαινε εάν όλοι έψαχναν για μεταχειρισμένο αυτοκίνητο ή αγόραζαν ρούχα από το καλάθι της λαϊκής μία φορά τον χρόνο,πώς θα κατέρρεε η Οικονομία χωρίς να ανοίξει ούτε μία μύτη... ;)
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.138
Like
2.971
Πόντοι
506
Να ρωτήσω κάτι ρε μαγκες γιατί πολύ θιγμένοι μου το παίζεται.

Εσείς δλδ δεν κοιτάτε το χρήμα όταν επιλέγεται γυναίκα για κάτι σοβαρό?
Καί όταν λέω χρήμα δεν εννοώ να είναι κονομιμένη ή γόνος κανενός κροίσου,ξέρετε με την έννοια του προικοθήρα, αλλα να δουλεύει, να βγάζει τα προς το ζήν της.
To να κατηγορεις τους αλλους ειναι ευκολο. Τις βαφτιζουν ολες πουτανες και έληξε το θεμα.

Οι γυναίκες θελουν να περνάνε καλα αυτο ειναι ολο. Που ειναι το κακο?

Εκτιμουν πολυ περισσότερο κάποιον που βγάζει 1000 ευρω και ξοδεύει γι αυτες 500 παρα εναν που βγαχει 3.000 και κοιταει να τη βγαλει στο τζάμπα.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.552
Like
13.613
Πόντοι
3.656
To να κατηγορεις τους αλλους ειναι ευκολο. Τις βαφτιζουν ολες πουτανες και έληξε το θεμα.
Οι γυναίκες θελουν να περνάνε καλα αυτο ειναι ολο. Που ειναι το κακο?
Εκτιμουν πολυ περισσότερο κάποιον που βγάζει 1000 ευρω και ξοδεύει γι αυτες 500 παρα εναν που βγαχει 3.000 και κοιταει να τη βγαλει στο τζάμπα.

Έχω μια απορία, κι αν μπορείς μου τη λύνεις. Αν θέλω να ξοδέψω 500€ για μια γκόμενα, γιατί να μην τα χαλάσω σε σεξεργάτριες οι οποίες θα μου κάτσουν ότι ώρα γουστάρω, με τον τρόπο που γουστάρω, θα έχουν καλύτερη εμφάνιση, καλύτερη απόδοση κι όταν τελειώσω θα φύγουν χωρίς να μοιραστώ τις υστερίες τους και να μου τα κάνουν αερόστατα; 
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
52
Like
16.743
Πόντοι
10.686
Εδώ κολλάει αυτό που είχα γράψει παλιότερα σε άλλο νήμα,ότι οι ασχολούμενοι με τον αγοραίο έρωτα σε όλες του τις μορφές έχουμε κάνει μια άτυπη σιωπηρή συμφωνία πως θα χρηματοδοτούμε από κοινού τις σεξεργάτριες,ανάλογα με τις οικονομικές μας δυνατότητες φυσικά,επειδή ο καθένας από μόνος του είτε δεν μπορεί,είτε δεν θέλει,είτε και τα δύο μαζί,να χρηματοδοτεί αποκλειστικά την καθεμία που είναι πελάτης της.
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.486
Κριτικές
56
Like
6.193
Πόντοι
3.556
Έχω μια απορία, κι αν μπορείς μου τη λύνεις. Αν θέλω να ξοδέψω 500€ για μια γκόμενα, γιατί να μην τα χαλάσω σε σεξεργάτριες οι οποίες θα μου κάτσουν ότι ώρα γουστάρω, με τον τρόπο που γουστάρω, θα έχουν καλύτερη εμφάνιση, καλύτερη απόδοση κι όταν τελειώσω θα φύγουν χωρίς να μοιραστώ τις υστερίες τους και να μου τα κάνουν αερόστατα; 
Φίλε η νορμάλ σου "τρώει" παραπάνω αλλά είναι καλύτερο vfm. Μόνιμο ποιοτικό γαμησι. Ζεστό φαγητό στο σπίτι, μόνιμη φροντίδα και περιποίηση....ολα αυτά αρκεί να μην μπλέξεις με ελληνίδα χαμουρα βέβαια...
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.138
Like
2.971
Πόντοι
506
Έχω μια απορία, κι αν μπορείς μου τη λύνεις. Αν θέλω να ξοδέψω 500€ για μια γκόμενα, γιατί να μην τα χαλάσω σε σεξεργάτριες οι οποίες θα μου κάτσουν ότι ώρα γουστάρω, με τον τρόπο που γουστάρω, θα έχουν καλύτερη εμφάνιση, καλύτερη απόδοση κι όταν τελειώσω θα φύγουν χωρίς να μοιραστώ τις υστερίες τους και να μου τα κάνουν αερόστατα;  
Ειπε κανεις οτι οι γκομενες κοστιζουν φτηνοτερα?
Αλλα πες μου εσυ,
γιατι πολλοι που πανε σ αυτες τις βιζιτογκομενες περιγράφουν την εμπειρία σαν τελειο gfe?
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.552
Like
13.613
Πόντοι
3.656
Φίλε η νορμάλ σου "τρώει" παραπάνω αλλά είναι καλύτερο vfm. Μόνιμο ποιοτικό γαμησι. Ζεστό φαγητό στο σπίτι, μόνιμη φροντίδα και περιποίηση....ολα αυτά αρκεί να μην μπλέξεις με ελληνίδα χαμουρα βέβαια...

Αν μου βρεις μια τέτοια, ξαναπαντρεύομαι. Ξέρεις πολλές τέτοιες ΣΗΜΕΡΑ;
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.486
Κριτικές
56
Like
6.193
Πόντοι
3.556
Έχοντας γαμησει αρκετές ξενες εθνικότητες πιστεύω οτι έχουμε μακράν τις χειρότερες γυναίκες. Ακόμα και οι αγγλιδες, σκανδιναβες που το παίζουν ανεξάρτητες αγαπάνε όποιον τις γαμαει και τους φέρεται καλά. Τέτοια τσολια σαν τις ελεηνιδες δύσκολο να βρεις. Ένα 30% χοντρικά είναι καλό στην Ελλάδα για σχεση . Οχι οτι οι ξένες είναι άγιες...
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.552
Like
13.613
Πόντοι
3.656
Ειπε κανεις οτι οι γκομενες κοστιζουν φτηνοτερα?
Αλλα πες μου εσυ,
γιατι πολλοι που πανε σ αυτες τις βιζιτογκομενες περιγράφουν την εμπειρία σαν τελειο gfe?

Το πιθανότερο, κρίνοντας εξ ιδίων, είναι ότι οι συγκεκριμένες σεξεργάτριες σου φέρονται σαν να είναι το κορίτσι σου. Τουλάχιστον, αυτές είναι ειλικρινείς. Δεν προσποιούνται ότι σε αγαπούν, για να μπορέσουν να σε ελέγξουν και να σε μαδήσουν στη συνέχεια
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
ο καλυτερος ανδρας ειναι αυτος που γαμαει χωρις φασαρια εχει δικο του σπιτι  και μια δουλιτσα  και γαμαει  οποια θελει και οποτε θελει
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
σιγουρα  υπαρχουν και καλες κοπελες και ελληνιδες οπως και οι ξενες δεν ειναι ολες καλες  το θεμα ειναι περισσοτερο το θεμα χαρακτηρα και σιγουρα το οικονομικο μετραει 
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.138
Like
2.971
Πόντοι
506
Μια χαρα είναι οι ελληνιδες. Εγω βέβαια εχω να γαμησω τετοια κατι δεκαετίες αλλα καλες ειναι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom