Νέα

Τί θα κάνατε αν κερδίζατε το Τζόκερ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα savvass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 307
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
Το ρετιρέ που θα πάρεις να έχει κλειστό πάρκινγκ τύπε μου.
Μην σου κλέψουν την 458 όσο θα λείπεις στο Αμέρικα.  :S
στανταρ θα τους εχει βαλει η εσκορτ να το κανουν αυτο που θα ξερει οτι θα λειπω
 

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.502
Like
4.677
Πόντοι
1.706
στανταρ θα τους εχει βαλει η εσκορτ να το κανουν αυτο που θα ξερει οτι θα λειπω

Να την προσέχεις την έσκορτ τύπε μου.
Θα σου ρίξει τίποτε στο ποτό και θα ξυπνήσεις στο μπάνιο με πάγο και ένα νεφρό λιγότερο.
Και επειδή θα είσαι και λεφτάς θα ζητούν λύτρα για να στο βάλουν πίσω.  :S
 

Celebc

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2017
Μηνύματα
6.390
Like
100
Πόντοι
66
Να την προσέχεις την έσκορτ τύπε μου.
Θα σου ρίξει τίποτε στο ποτό και θα ξυπνήσεις στο μπάνιο με πάγο και ένα νεφρό λιγότερο.
Και επειδή θα είσαι και λεφτάς θα ζητούν λύτρα για να στο βάλουν πίσω.  :S
:S :S :S
 

Συνημμένα

  • kidney.jpg
    kidney.jpg
    43,7 KB · Εμφανίσεις: 33

Επισκέπτης
Ενα δυο εκατομυρια ευρω :think: Πολλα λεφτα. Θα μ΄ετρωγε το αγχος που να τα χαλασω. Αστο καλυτερα.

 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.224
Κριτικές
46
Like
3.672
Πόντοι
4.365
Πόσα δηλαδι αν κερδιζαμε....???
5εκατομμυρια...??
ΟΚ.. παμε...
Εχω ακομα 30 χρονια για  συνταξη.. :2funny: (αν παρουμε ποτε... :2funny:)
Οποτε...
5.000.000  / 30χρονια = 166.666€ τον χρονο
166.666    / 12μηνες =  13.888€ τον μηνα...!!!!
Ε..με 13 χιλιαρικα τον μηνα... νομιζω δεν ειναι ασχημα... και μπορω να περναω αρκετα καλα... με διαφορες δραστηριοητες.....!!!!! :pipa1: :fuck1: :tits: :tits2: :grin: :sunglasses:
 

PetranGTi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2017
Μηνύματα
160
Κριτικές
10
Like
595
Πόντοι
291
Πόσα δηλαδι αν κερδιζαμε....???
5εκατομμυρια...??
ΟΚ.. παμε...
Εχω ακομα 30 χρονια για  συνταξη.. :2funny: (αν παρουμε ποτε... :2funny:)
Οποτε...
5.000.000  / 30χρονια = 166.666€ τον χρονο
166.666    / 12μηνες =  13.888€ τον μηνα...!!!!
Ε..με 13 χιλιαρικα τον μηνα... νομιζω δεν ειναι ασχημα... και μπορω να περναω αρκετα καλα... με διαφορες δραστηριοητες.....!!!!! :pipa1: :fuck1: :tits: :tits2: :grin: :sunglasses:


Αυτό ακριβώς. Όχι αγορές περιουσίας. Μόνο να περνάς καλά χωρίς υπερβολές. Ταξίδια και πολλές πουτάνες σίγουρα.
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
θα εβαζα αγγελια για ενηλικες βεβαια αλλα μικρης ηλικιας να με συνοδευσουν σε ταξίδια.
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
φατε ματια ψαρια,και η κοιλια περιδρομο.ο πεινασμενος,καρβελια ονειρευεται.ομως περα απο πλακουλα,οταν τα λεφτα ειναι πολλα ,πρεπει να σκεφτομαστε και τον συνανθρωπο.αν ο θεος και η τυχη μου τα εδειναν,θα βοηθουσα με φαγητο και οτι αλλο,οποιον φτωχο γνωριζω οτι το εχει αναγκη.καθημερινα.θα εφταναν να περναω και εγω καλα,χωρις αγχος.το καλυτερο για τετοια ποσα παντως,ειναι μια επενδυση απο ενα μερος του ποσου,για να γεναει.
 

paxoulokompsos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
245
Like
127
Πόντοι
1
φατε ματια ψαρια,και η κοιλια περιδρομο.ο πεινασμενος,καρβελια ονειρευεται.ομως περα απο πλακουλα,οταν τα λεφτα ειναι πολλα ,πρεπει να σκεφτομαστε και τον συνανθρωπο.αν ο θεος και η τυχη μου τα εδειναν,θα βοηθουσα με φαγητο και οτι αλλο,οποιον φτωχο γνωριζω οτι το εχει αναγκη.καθημερινα.θα εφταναν να περναω και εγω καλα,χωρις αγχος.το καλυτερο για τετοια ποσα παντως,ειναι μια επενδυση απο ενα μερος του ποσου,για να γεναει.
Τυπε μου και οι βιζιτες συνανθρωποι ειναι. Κλεφτρες θα γινουνε;
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Τυπε μου και οι βιζιτες συνανθρωποι ειναι. Κλεφτρες θα γινουνε;
σωστο και αυτο.ομως θα βρουν αν δεν τις παρω εγω και εσυ.ο ανημπορος και αυτος που εχει αναγκη θα βρει βοηθεια?εδω ειναι το ερωτημα.
 

Kotopoulo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2011
Μηνύματα
104
Like
85
Πόντοι
1
Τα λεφτά είναι το χαλινάρι της ανθρωπότητας, όταν είναι πολύ σφιχτό πονάει, όταν είναι πολύ λάσκα δεν υπάρχει έλεγχος. Γι'αυτο και άνθρωποι που έχουν φανεί λίγο τυχεροί και κέρδισαν κάποια περιουσία δείξαν τον πραγματικό εαυτό τους. Ή τα περισσότερα παιδιά πλουσίων καταλήγουν να εξαρτώνται απο ουσίες γιατί ότι θέλουν το έχουν, δεν υπάρχει κόπος, μόνο αμοιβή γ'ιαυτό και δε βρίσκουν κάποιο νόημα στη ζωή τους, κάτι να τους γεμίζει. Καλοί και αυτοί που σκέφτονται τον συνάνθρωπο που έχει ανάγκη, καλοί και αυτοί που το μόνο που έχουν στο μυαλό είναι η καλοπέραση, καλοί και αυτοι που νομίζουν οτι όταν έχουν 10 εκατομμύρια στη τράπεζα θα έχουν την όρεξη να πηγαίνουν στη δουλειά τους ακόμα! Ξέρω προσωπικά άτομο που είχε κερδίσει 1,5μ ευρώ το 2007 και πήγε και το έφαγε σε ενα βράδυ στο λουτράκι. Τέλος πάντων, ιστορίες για αγρίους!

Εγω προσωπικά αν κέρδιζα ενα σεβαστό ποσό (3μ και πάνω) θα ξεχρέωνα καποια χρέη της οικογένειάς μου (και πολύ θα τους ήταν) και ότι έμενε το 30% θα πήγαινε αποταμίευση για τα γεράματα, τα υπόλοιπα θα πήγαιναν σε καλοπέραση και επενδύσεις και πάντα με μέτρο. Αλλίως, απλά θα έκλεινα κάποιες οικονομικές τρύπες και θα ζούσα πιό άνετα.
 

christos_021187

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2016
Μηνύματα
788
Κριτικές
8
Like
1.295
Πόντοι
486
Κι αν σε έπαιρνε τηλέφωνο ο νοικάρης και σου έλεγε οτι κάηκε ο θερμοσίφωνας θα έπαιρνες το λήαρ τζετ να πας να του τον αλλάξεις τύπε μου;  :S
Καλύτερα αγόρασε δέκα γκαρσονιέρες στο μπραχάμι να μην τα πληρώσεις σε βετζίνες.  :grin:

Χαχαχαχα επειδή τυχαίνει να μένω στο Μπραχάμι προτιμώ να νοικιάσω ληαρ τζετ παρά να κυνηγάω τα καγκουρια με τα παπάκια που θα μένουν στις γκαρσονιέρες μου
 
OP
OP
S

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.768
Κριτικές
6
Like
3.441
Πόντοι
736
Tυπε τι οικοδομη αγοραζεις στο εξωτερικο με 2εκατ στο τζοκερ  :think: :S :S :S


Η χαρα των κληρονόμων ειναι ολοι εδω μεσα

Θα πανε να δωσουνε 2 εκατομμύρια για να αγορασουνε ενα διαμερισμα για να περνουνε 1500 χιλιαρικο τον μηνα ενοικιο.

Και μετα απο μερικα χρονια που θα τεζαρουνε θα το πατησουν οι κληρονομοι ενα πουλημα και θα τρωνε με χρυσα κουτάλια  ενω ο μαλακας ζουσε με 1500 χιλαριακο το μηνα.  :S :S :S
Την πάτησα κι εγω , σαν τους τυπους που θέλανε να πάρουν ιδιωτικό τζέτ .... δεν είχα ιδέα πόσο πάει μια οικοδομή εξω , δηλαδή για να πάρεις οικοδομή που σκέφτηκα (για να μην είσαι με 1500 το μηνα) θες γερό τζάκ ποτ , μια 5οροφη ας πούμε στην ελβετία πόσο μπορει να κάνει γυρω στα 10 εκατομμύρια ;
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
απ οσους ξερω οτι κερδισαν καλα ποσα στο τζοκερ/λοττο/λαχειο και ξερω συγκεκριμενα 3 , ολοι τους μπατιρισαν σχετικα συντομα αφου ηταν μανιωδεις τζογαδοροι    :vomit:,
αν καθοταν σε μενα  :orchestra: θα αλλαζα χωρα κ θα σας ποσταρα κωλαρακια  :kneel: απ το παναμα  :hi: στο "φωτο απ τισ γυναικες κοπελες μας" μεχρι να σβησει ο ηλιος... :fuck2:
τα φαγια θα τα ποσταρα στο ινστα   :worship: σαν κλασικος νεοπλουτος κ τη διαθεση στο φβ ....
συγγενεις κ φιλοι θα μου παταγαν μανιωδως like και καρδουλες μπας κ φανε απ τ αποφαγια μου :takethis: .... αλλα τελικα θα τσιμπαγαν απ τα 3 το μακρυτερο!!  :wanker:
 

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
66
απ οσους ξερω οτι κερδισαν καλα ποσα στο τζοκερ/λοττο/λαχειο και ξερω συγκεκριμενα 3 , ολοι τους μπατιρισαν σχετικα συντομα αφου ηταν μανιωδεις τζογαδοροι    :vomit:,
αν καθοταν σε μενα  :orchestra: θα αλλαζα χωρα κ θα σας ποσταρα κωλαρακια  :kneel: απ το παναμα  :hi: στο "φωτο απ τισ γυναικες κοπελες μας" μεχρι να σβησει ο ηλιος... :fuck2:
τα φαγια θα τα ποσταρα στο ινστα   :worship: σαν κλασικος νεοπλουτος κ τη διαθεση στο φβ ....
συγγενεις κ φιλοι θα μου παταγαν μανιωδως like και καρδουλες μπας κ φανε απ τ αποφαγια μου :takethis: .... αλλα τελικα θα τσιμπαγαν απ τα 3 το μακρυτερο!!  :wanker:
τυπε ουτε στον Αγγελο κ στον Στελιο θα δινες κατι?..... :S :S
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.664
Πόντοι
2.606
απ οσους ξερω οτι κερδισαν καλα ποσα στο τζοκερ/λοττο/λαχειο και ξερω συγκεκριμενα 3 , ολοι τους μπατιρισαν σχετικα συντομα αφου ηταν μανιωδεις τζογαδοροι    :vomit:,
αν καθοταν σε μενα  :orchestra: θα αλλαζα χωρα κ θα σας ποσταρα κωλαρακια  :kneel: απ το παναμα  :hi: στο "φωτο απ τισ γυναικες κοπελες μας" μεχρι να σβησει ο ηλιος... :fuck2:
τα φαγια θα τα ποσταρα στο ινστα   :worship: σαν κλασικος νεοπλουτος κ τη διαθεση στο φβ ....
συγγενεις κ φιλοι θα μου παταγαν μανιωδως like και καρδουλες μπας κ φανε απ τ αποφαγια μου :takethis: .... αλλα τελικα θα τσιμπαγαν απ τα 3 το μακρυτερο!!  :wanker:

εκλασα στο γελιο....  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom