Νέα

Παράδεισος...Πράγα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PROFONDO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 554K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
Είναι 30+ ο τύπος ? ...

Το ζευγαράκι που έλεγα.

H τύπισσα πάντως φοράει sneakers 500ων ευρώ..
https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=2448.0;attach=1023802;image[/img[/URL]]

495 για την ακρίβεια.
Saint Laurent.
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Το trdelnik είναι σλαβικό και βάζω στοίχημα ότι αν εδώ το φάει Σλάβος θα το φτύσει στα μούτρα του Τσέχου πωλητή.

Έπαθα κοκομπολο με τις μπύρες έκατσα μιάμιση ώρα στη μπυραρία έκανα προσπάθεια να φυγω και δεν τράβαγε το σύστημα έκατσα παραδίπλα από το medieval torture museum σε κάτι παγκάκια και περίμενα καμιά ώρα ακόμα να πέραση η ζάλη .
Αλλά ποιότηκο βαρύ μεθυση χωρίς άσχημες παρενέργειες αν είχα ένα κρεβάτι να ξαπλαρα θα ήταν τέλειο.

Τώρα είμαι στο όνος .
Αλλα μαγαζιά εδώ από έξω φαίνονται μικρά και απλά ,ψάχνεις να τα βρεις αλλά όταν μπαίνεις μέσα άλλη φάση.
Το συγκεκριμένο με το που μπαίνεις κατευθείαν υπόγειο σχετικα μικρό αλλά πολύ όμορφα διακοσμημένο.

190 και 18 ετών η γαμιολιτσα ε ? ωρε μάνα μου τι με περιμένει.. :humpleg:.  

500 ευτες οι μαλακίες?

Πάρτε και ένα ασυνήθιστο ζευγαράκι για Πράγα από όσο έχω δει ως τώρα .
 

Συνημμένα

  • IMG_20180516_212346.jpg
    IMG_20180516_212346.jpg
    3,9 MB · Εμφανίσεις: 52
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
121
Like
251
Πόντοι
21
Και γιατί άμα είχε αρχίσει τίποτα ελλεηνιδίστικα:"Tζουτζουλίνι μου,πόσο κρατάει ακόμη το ματς;" και τα βαρέθηκα,κ.λ.π. ο Τσέχος ξέρει ακριβώς τι ΠΡΕΠΕΙ να κάνει.


Α μπράβο!

Εδώ ακόμα και ο μέσος μη-πιρφόρος τα ανέχεται αυτά και θα λέει "Έλα βρε μωρό μου, σε λίγο τελειώνει", "Μια φορά τον μήνα είναι το καλό ντέρπυ", κλπ. Με άλλα λόγια θα προσπαθήσει να κρατήσει κάποιες ισορροπίες (τάχα).

Για τον πιρφόρο δε, ούτε λόγος. Δεν θα τολμήσει καν να πάει στη παμπ να δει το ματς. Και αν τυχόν η ελεεινίδα ξεκινήσει την μουρμούρα προληπτικά στο στυλ "Δεν πιστεύω να πας να καθήσεις τώρα μπροστά στην τηλεόραση να δεις ματς", ενώ αυτή θα κάθεται να βλέπει survivor, eurovision, κλπ., ο πιρφόρος σαν μέγας Μαλάκας που είναι θα προσπαθήσει να το εκλογικεύσει με το στυλ "Όχι βρε μωρό μου, αφού είναι όλα στημένα τώρα..."
 

flowers lover

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
362
Like
158
Πόντοι
1
Andrew ωραίος και πολύ παραστατικος :hi: Φαίνεται από τα γραφόμενα σου πως μετά από τόσες μπύρες δεν την παλεύεις :2funny:
Με έφτιαξες με το Lucerna τόσο πολύ που Κυριακή βράδυ επιστρέφω από Θεσσαλονίκη και Δευτέρα την κάνω πρωί πρωί για ένα διήμερο στην Πράγα για να είναι πιο ομαλή η προσαρμογή. Έτσι κι αλλιώς Δευτέρα είναι αργία στην Γερμανία :rockon:
Πρώτη φορά θα επισκεφτώ Privat γιατί προτιμώ τις ακόμα πιο prive καταστάσεις δηλαδή κοπέλα μόνη στο διαμέρισμα της ή στο δικό μου. Αλλά είχα ψηθεί και εγώ με την Eva, την ζήτησα μια φορά να έρθει στο διαμέρισμα μου αλλά ήταν απασχολημένη. Τώρα θα πάω εγώ και θα κλείσω από σήμερα για να είμαι σίγουρος  :happy:
Καλά συνέχεια φίλε μου στον Παράδεισο της Πράγας :)
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
H τύπισσα πάντως φοράει sneakers 500ων ευρώ..
https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=2448.0;attach=1023802;image[/img[/URL]]

495 για την ακρίβεια.
Saint Laurent.
[/quote]

Και να σκάσει αρχηγός με 20ευρα στο χέρι,να την πλευρίσει στο τραμ και να της χώσει συνωμοτικά τον μπλε πύραυλο στο χέρι για χούφτο.
Θα φάει σούτι με παπούτσι των 500ευρώ  ;D

Μετά την πτώση του καθεστώτος και την άνοδο του τουρισμού,δημιουργήθηκε πολύ γρήγορα μια τάξη νεόπλουτων που προστέθηκε στους ήδη πλούσιους.
Έχω γνωρίσει πολλά φραγκάτα άτομα που η οικογένειά τους σχετίζεται με τον τουρισμό ή την εστίαση και μιλάμε για πολύ χρήμα.
Φυσικά υπάρχει και κόσμος μεροκαματιάρης και χαμηλόμισθος,εγκλωβισμένος στα πολυόροφα κομμουνιστικά μπετόν.
Για Πράγα μιλάω,γιατί παίζουν επαρχιακά μέρη που η κατάσταση οικονομικά είναι γτπ..

Ο τύπος στην φωτό,θεωρώ ότι εκπροσωπεί με λίγους πόντους παραπάνω και κάποια κιλά λιγότερα των μέσο 30άρη Τσέχο.
Αυτή η εμφάνιση,με μισθό 1200-1500 ευρώ/μήνα(καθόλου σπάνιο)
ρίχνει στα αυτιά σε όλους εμάς τους πορνοτουρίστες.
Υπάρχει τεράστια εσωστρέφεια πλέον,έχει χαθεί το "εξωτικό" στοιχείο του πορνοτουρίστα,
όλες θέλουν απλά να παντρευτούν έναν Τσέχο,να μείνουν σε ένα σπίτι με κήπο έξω από το κέντρο,να κάνουν παιδιά και να πηγαίνουν οικογενειακώς με ένα SUV maximum 10ετίας διακοπες στην Κροατία.

Αυτή είναι η φάση της σύγχρονης 25χρονης Τσέχας.
Ούτε διακοπές στην Αίγινα,ούτε μπαρμπούνια και γαλακτομπούρεκα.



 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
@Andrew αν σπρώξεις Simona πες μου λίγο για τη διάθεσή της,αν είναι κουρασμένη,κ.λ.π.,γιατί τον τελεύταίο καιρό έχει γίνει sold out με τη φάση της και φοβάμαι ότι θα την κάψουν από την πολύ δουλειά.

Σκέφτομαι την επόμενη φορά να την πάρω για ένα δίωρο στο διαμέρισμα,απλά ελπιζω μέχρι τότε να μην έχει μπει σε τελείως zombie mode..
 
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
121
Like
251
Πόντοι
21
Andrew:

Προτείνω το μπαρ U Sudu (Vodichkova 677/10). Εκεί αν πιεις καμοιά μπύρα παραπάνω μπορείς να μην βρίσκεις την έξοδο διότι είναι ένας υπόγειος λαβύρινθος. Προσπαθούσα να θυμηθώ το όνομα, τελικά έκανα πλοήγηση με το google maps και το βρήκα.
 

Επισκέπτης
Και να σκάσει αρχηγός με 20ευρα στο χέρι,να την πλευρίσει στο τραμ και να της χώσει συνωμοτικά τον μπλε πύραυλο στο χέρι για χούφτο.
Θα φάει σούτι με παπούτσι των 500ευρώ  :grin:

Μετά την πτώση του καθεστώτος και την άνοδο του τουρισμού,δημιουργήθηκε πολύ γρήγορα μια τάξη νεόπλουτων που προστέθηκε στους ήδη πλούσιους.
Έχω γνωρίσει πολλά φραγκάτα άτομα που η οικογένειά τους σχετίζεται με τον τουρισμό ή την εστίαση και μιλάμε για πολύ χρήμα.
Φυσικά υπάρχει και κόσμος μεροκαματιάρης και χαμηλόμισθος,εγκλωβισμένος στα πολυόροφα κομμουνιστικά μπετόν.
Για Πράγα μιλάω,γιατί παίζουν επαρχιακά μέρη που η κατάσταση οικονομικά είναι γτπ..

Ο τύπος στην φωτό,θεωρώ ότι εκπροσωπεί με λίγους πόντους παραπάνω και κάποια κιλά λιγότερα των μέσο 30άρη Τσέχο.
Αυτή η εμφάνιση,με μισθό 1200-1500 ευρώ/μήνα(καθόλου σπάνιο)
ρίχνει στα αυτιά σε όλους εμάς τους πορνοτουρίστες.
Υπάρχει τεράστια εσωστρέφεια πλέον,έχει χαθεί το "εξωτικό" στοιχείο του πορνοτουρίστα,
όλες θέλουν απλά να παντρευτούν έναν Τσέχο,να μείνουν σε ένα σπίτι με κήπο έξω από το κέντρο,να κάνουν παιδιά και να πηγαίνουν οικογενειακώς με ένα SUV maximum 10ετίας διακοπες στην Κροατία.

Αυτή είναι η φάση της σύγχρονης 25χρονης Τσέχας.
Ούτε διακοπές στην Αίγινα,ούτε μπαρμπούνια και γαλακτομπούρεκα.
Αν το εισαι καλλιτεχνης μποεμ παντα τσιμπας τα εναλλακτικα γκομενακια πιυ δεν απορροφηθει ακομα απο το μικροαστισμο.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.590
Πόντοι
4.765
Υπάρχει τεράστια εσωστρέφεια πλέον,έχει χαθεί το "εξωτικό" στοιχείο του πορνοτουρίστα,
τύπε απλά οι καιροι αλλαξαν,για τον πορνοτουριστα που πάει ακομα με μπαρμπουνακι,καλαμαρακι ,γαλακτομπουρεκο τα σλαβικα μουνολιβαδα θα ειναι αφιλοξενα τα μερη,παγωμενες οι καρδιες,πορνοτουριστας τη σημερον  σημαινεις πυραύλους......
HFwqtIW.gif
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Τελικα μυστη, παιζει η οχι δαχτυλιασμα?...εαν δαχτυλιασουμε σε σταθμους που πανε για επαρχια?
Ο Τσεχος εχει και μια προοπτικη! Εμεις ΟΧΙ! Ο ελληνας της ελλαδος δεν θα εχει ουτε τα 1500, γιατι θα εχει κοφτη στα 400-800!
ΥΓ. αχαχαχαχαχαααχαχαχαχα Βαλκανικο Πυρ κατα βουληση
τύπε απλά οι καιροι αλλαξαν,για τον πορνοτουριστα που πάει ακομα με μπαρμπουνακι,καλαμαρακι ,γαλακτομπουρεκο τα σλαβικα μουνολιβαδα θα ειναι αφιλοξενα τα μερη,παγωμενες οι καρδιες,πορνοτουριστας τη σημερον  σημαινεις πυραύλους......
HFwqtIW.gif
 
  • Like
Αντιδράσεις: poppop

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.341
Like
7.616
Πόντοι
2.356
Με έφτιαξες με το Lucerna τόσο πολύ που Κυριακή βράδυ επιστρέφω από Θεσσαλονίκη και Δευτέρα την κάνω πρωί πρωί για ένα διήμερο στην Πράγα για να είναι πιο ομαλή η προσαρμογή. Έτσι κι αλλιώς Δευτέρα είναι αργία στην Γερμανία :rockon:
Πρώτη φορά θα επισκεφτώ Privat γιατί προτιμώ τις ακόμα πιο prive καταστάσεις δηλαδή κοπέλα μόνη στο διαμέρισμα της ή στο δικό μου. Αλλά είχα ψηθεί και εγώ με την Eva, την ζήτησα μια φορά να έρθει στο διαμέρισμα μου αλλά ήταν απασχολημένη. Τώρα θα πάω εγώ και θα κλείσω από σήμερα για να είμαι σίγουρος  :happy:
Θα σου ερθω καποια φορα σιγουρα  :happy: εμπιστευομαι το γουστο σου ,δοκιμασμενο αλλωστε.
ελπιζω να ταιριαξει και με τον ΒΠ την ιδια περιοδο φυσικα.
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
F.lover αν δεν υπήρχε το autocorrect δεν θα βγάζατε νόημα.

Η οικονομική τους κατάσταση φαίνεται και από τα αμάξια στο δρόμο.
Αμαξαρες  τεράστια  και  καινούργια με δυσκολία έβλεπα κάνα Φίατ ή κάνα παλιό του 2003-2004.

Σήμερα κάρφωσα την Simona όπως ξέρεις δεν μιλά αγγλικά αλλά από διάθεση ήταν όπως οι άλλες όχι χειρότερη. Η μόνη που με κοίταζε συνέχεια στα μάτια και χαμογελούσε συνέχεια ενώ οι άλλες δεν το είχαν αυτο. Εμφανισιακά την περίμενα πιο σφιχτή αλλά οκ ,είχε και καινούργιο τατουάζ στο μπούτι και την ψιλοποναγε στο πιάσιμο μου,όταν ανέβηκε από πάνω δεν... η έβα αρκετά καλυτερη.
Ευτυχώς και με τις γόβες δεν μου έριχνε και πολύ στο ύψος :).
Σήμερα είδα και την Σουζάνα , εμφανισιακά πολύ καλή ,πολύ σφικτή καλύτερη από τις φωτογραφίες της.
Μια νταρντανα εντυπωσιακη μεγαλυτερης ηλικίας γυναικάρα που δεν φαίνεται Τσέχα και δεν  είναι στο ροστερ ποια είναι?
Πολύ θα ήθελα να την γαμαγα αν καθότανε.
Πολύ ζέστη στο Πριβατ εσταζα ιδρώτα πάνω στη Simona φανταστούν να πιάσουν οι ζεστες.

Το u sudu θα το έχω στα υποψην για την επόμενη φορά αν μου έγραφες ότι έχει και κρεβάτια να ξαπλαρουν οι κουδουνισμενοι θα το είχα στέκι :).

Έκατσα σε δύο τσέχικα μαγαζιά για φαι το Ferdinand και το konvikt ,το κρέας και η μπύρα πολύ καλά τα υπόλοιπα χάλια,οι τιμές καλές.

Στο onos το ελληνικό ταβερνακι πολύ καλό φαγητο, εξυπηρέτηση ωραια από τους Χιώτες σερβιτόρους,ωραία κατάσταση να το επισκεφτείτε έστω μια φορά ,ο μουσακάς τους ιδιαιτερος και ποιότηκος.

Koble αναλογα με το παιχνίδι που κάνεις.
Αν η γκόμενα είναι παιχνίδιαρα προχωράς σε δακτυλιασμα .

Από όσο καταλαβαίνω κοιτώντας όλη την εικονα μάλλον Πράγα είναι καλύτερη για μετανάστευση από Γερμανία και από ότι μου είπαν Έλληνες εδω έχουν πιο χαλαρούς ρυθμούς,ανθρώπους ,συστήματα κτλ πράματα σημαντικά εν είναι μόνο το οικονομικο αλλά αυτά είναι για άλλο θέμα.






 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Μια νταρντανα εντυπωσιακη μεγαλυτερης ηλικίας γυναικάρα που δεν φαίνεται Τσέχα και δεν  είναι στο ροστερ ποια είναι?

Mια ξανθιά milf με βυζάρες λες;
Αν ναι,γαμιέται και αυτή.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
@Andrew για δώσε μια περιγραφή Σουζάνα γιατί την είχα απορρίψει από τις φωτό λόγω αγορέ μαλλιού.

Η Simona τι μαλακία τατού έκανε στο μπούτι;Κανά μεγάλο;
Εν τω μεταξύ μισά Τσέχικα-μισά νοηματική μου είχε πει ότι δεν πρόκειται να κάνει άλλα τατού :rolleyes:

Εύχομαι μέχρι να την ξαναπάρω να μην έχει γίνει σαν καμιά φυλακόβια,αν και τα τατού που έχει είναι light..Μια κορώνα,κάτι πουλάκια στο σβέρκο και ένα ηλίθιο τριαντάφυλλο στο αριστερο βυζί.
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Μιλφαρα ψηλη με βυζάρες πολύ εμφανίσιμη αλλά όχι ξανθιά πιθανό να τα έβαψε αλλιώς αν δεις ξανθια τότε θα είναι αλλη.

Η Σουζάνα έχει πάρα πολύ καλό σώμα σφιχτο σαν της Εύας και ας γράφει 24 ηλικία ξεπερνά τις δεκαοκταρες,πολύ κοριτσίστικη παρουσία ,κινηση ,προσωπάκι .
Έχουν την τάση να κρύβονται στα δωμάτια να μην τις βλέπουν ε? Ότι προλάβεις να δεις στα γρήγορα.
Το αγορέ μαλι της πάει και δεν τις το πατάς κατά λάθος και να τσιριζει αν δεν το έχει κότσο κτλ  :).

Το τατουάζ της simona είναι ένας λύκος στην έξω πλευρά του δεξιού της μπουτιου σε μέγεθος 25υψος 15πλατος περίπου.

Η julia μου φάνηκε κάπως κοντόχοντρη,μου άνοιξε την πόρτα μια φορά . Στις φωτό έχουν φωτοσοπιασει το τατουάζ στο χέρι της εκτός από μια που φαίνεται καθαρά ,επαγγελματίες σου λεει μετά.
Βέβαια μπορεί να είναι πιο καλή στο πήδημα μια δοκιμή θα με έπειθε αλλά δεν προλαβαίνω αύριο περνω το δρόμο του γυρισμού .
Δεν θα με χαλαγε να καθόμουν τρις μερες ακομα να γυρναγα και να δοκίμασα δύο κοπελίτσες ακόμα αλλά περιμένουν εκκρεμότητες πίσω σπίτι.

Όσους Έλληνες έτυχε να γνωρίσω εδώ δείχνουν χαλαρωμενοι και ευχαριστημένοι συγκριτικά με αυτούς που άφησα πίσω και θα ξαναφαω στη μάπα σε λίγο.

Για λέγε βαλκανιε που έχεις γυρίσει πολλά ,πια Πριβατ έχουν το επίπεδο του lucerna αν όχι και καλύτερα να τα έχουμε υποψην?

Αν δεν είχε αυτή τη μαλακιά με τη ζέστη...
Αλλά στα αρχιδια μου εγώ δε χαλιεμαι ισα ίσα είναι πιο primal ,ούτε για τις μανταμιτσες με πειράζει αφού είναι ευθύνη του μαγαζιού να έχει aircondition ας τρώνε ιδρώτα, εδώ έχουν στη φίλη τόσο δύσκολο είναι να βάλουν εκεί?


 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
τύπε απλά οι καιροι αλλαξαν,για τον πορνοτουριστα που πάει ακομα με μπαρμπουνακι,καλαμαρακι ,γαλακτομπουρεκο τα σλαβικα μουνολιβαδα θα ειναι αφιλοξενα τα μερη,παγωμενες οι καρδιες,πορνοτουριστας τη σημερον  σημαινεις πυραύλους......
HFwqtIW.gif

Το γαλακτομπούρεκο είναι σταθερή αξία για τις Τσέχες.Μολαμε για υπεροπλο.
Δε θα ξεχάσω όταν μια Τσεχα περιέγραφε στην άλλη την εμπειρία της στην Ελλάδα και το δεύτερο πράγμα που ανέφερε ήταν ο εκστασιασμος της με το γαλακτομπούρεκο.Για κάποιο λογο πωρώνονται πολύ οι Τσέχοι με αυτό το γλυκό,το λατρευουν.Οπως οι Πολωνέζες με τα Mesulid χάπια.
Δηλαδή το συνηθισμένο είναι να στέλνεις γαλακτομπούρεκα Τσεχία και Mesulid Πολωνία.
 
  • Like
Αντιδράσεις: poppop

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
ΚΜΑΝ, αυτο με τα περιοδικα με τις γυμνες τσεχες μεχρι ποτε ηταν?

BALKAN PEOS UBER ALLES!
Kman εχει μαζευτει αρκετος κοσμος για το Magic bus για βαλκανικη πορνοεκδρομη στις στεπες! Ειτε για δαχτυλιασματα σε σεμι.προ η για να τα σκασει σε προ! Πρεπει να ηγηθεις αποστολης!
Μπες και στην ημερησια ενημερωση για μπουρδελα, προσπαθουμε να ενωσουμε τα νημα με το Κιεβο στην μαυρη ζωνη! Εχει μαζευτει ρωσσοφιλος πληθυσμος!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Νιφλαμολ δεν κανει?
ΚΜΑΝ, αυτο με τα περιοδικα με τις γυμνες τσεχες μεχρι ποτε ηταν?

Πάντα ήταν.Εγω μιλάω με αλληγορίες.Φυσικα δε γαμάς μια Τσέχα με ένα γαλακτομπούρεκο μόνο,όπως δε γαμάς μια γκόμενα επειδή έχεις μόνο αίσθηση του χιούμορ.Απλα το γαλακτομπούρεκο βοηθάει όπως βοηθάει και το χιούμορ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom