Νέα

Έπεσε ελληνικό μαχητικό μετά από αναχαίτιση τουρκικών αεροσκαφών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα company of heroes tho
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 628
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
656
Πόντοι
146
Σε όλα τα υπόλοιπα συμφωνώ.
Αυτό με τους ελληναράδες πως ακριβώς δένει όμως?
Αυτοί θα αποφασίσουν κάπως για το ζήτημα?

Εννοώ ότι δεδομένης της κρισιμότητας της κατάστασης με τα ελληνοτουρκικα ο καθένας μας πρέπει πλέον σε προσωπικό επίπεδο να αποφασίσει τι είναι πρόθυμος να θυσιάσει.

Η πολεμική της ξάπλας, τα παχιά λόγια, και η αφ υψηλού κριτική από τον καναπέ δεν έχει χώρο πλέον.

Ο έξυπνος που το παίζει εθναμυντορας στα λόγια πχ από την αλλοδαπή η το απυρόβλητο είναι πλέον  το ίδιο ξεφτίλας με αυτόν που έκανε εντός οικονομικής  κρίσης υποδείξεις με τις τραπεζικές καταθέσεις και τα συμφέροντα του εξασφαλισμένα στο εξωτερικό.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.176
Κριτικές
496
Like
62.351
Πόντοι
39.662
εμεινε απο καυσιμα στον αερα ακουστηκε
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
αντε να μαθουμε τωρα εγγυημενα αν εκανε μαλακια ο πιλοτος, αν επεσε μονο του το ρημαδι λογω ανυπαρκτης συντηρησης η αν το ριξανε τα μεμετια με κανα πυραυλο...
 

epirrepis

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
108
Like
2
Πόντοι
1
από το 2015 πάντως που έχουμε σύριζα και σκοτώνει κόσμο ή πουλάει την πατρίδα σου, δεν φαίνεται να έχεις κάνει κάτι για την οικογένεια ή την πατρίδα σου...  :S οι τούρκοι σε  :erection: μόνο...
είσαι και επιρρεπής ρε γαμώτο...  :S
ειμαι μειοψηφια και δεν μπορουσα να κανω κατι.
αν χρειαστει οχι απλα θα κανω.θα τους φαω τα λαρυγγια.
λυπαμαι για τον πρωθυπουργο μας.πραγματικα τον οικτιρω
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.620
Κριτικές
1
Like
30.320
Πόντοι
8.006
Το μαχητικό επεσε λεει κατα την επιστροφη στη βαση. Τι διαολο, απο καυσιμα εμεινε?
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.176
Κριτικές
496
Like
62.351
Πόντοι
39.662
.
 

Συνημμένα

  • Screenshot from 2018-04-12 15-13-11.png
    Screenshot from 2018-04-12 15-13-11.png
    870 KB · Εμφανίσεις: 15

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Εννοώ ότι δεδομένης της κρισιμότητας της κατάστασης με τα ελληνοτουρκικα ο καθένας μας πρέπει πλέον σε προσωπικό επίπεδο να αποφασίσει τι είναι πρόθυμος να θυσιάσει.

Η πολεμική της ξάπλας, τα παχιά λόγια, και η αφ υψηλού κριτική από τον καναπέ δεν έχει χώρο πλέον.

Ο έξυπνος που το παίζει εθναμυντορας στα λόγια πχ από την αλλοδαπή η το απυρόβλητο είναι πλέον  το ίδιο ξεφτίλας με αυτόν που έκανε εντός οικονομικής  κρίσης υποδείξεις με τις τραπεζικές καταθέσεις και τα συμφέροντα του εξασφαλισμένα στο εξωτερικό.

1: Η κρισιμότητα της κατάστασης είναι εντελώς σχετικό μέγεθος. Σημαντικές πλειοψηφίες εντός του ελλαδικού χώρου δεν βλέπουν καν την κατάσταση έτσι. Για αυτούς πχ τα δικαιώματα συγκεκριμένων κατηγορίων είναι το ύψιστο ζήτημα. Συννενοούμαστε νομίζω και δεν χρειάζεται να μπούμε σε λεπτομέρειες.

2: Το θέμα θυσίες είναι σχετικό επίσης. Ούτε κανείς ήρθε να μας ρωτήσει, ούτε κανείς ήρθε να ελέγξει το αληθές των δηλώσεων μας. Κ ούτε πρόκειται βεβαίως να συμβεί. Πχ εγώ δηλώνω δίνω και την ζωή μου. Και? Τι θα αλλάξει με αυτήν μου την δήλωση? Ή δίνω ένα μήνα τον χρόνο προσωπικά για εκπαίδευση στα όπλα πχ. Πιο ελέγξιμο αυτό. Τι θα κάνει το ανύπαρκτο κράτος που ζούμε για αυτό? Τπτ απολύτως βεβαιώς. Οπότε προς τι ο θόρυβος? Να χάμε να λέγαμε λοιπόν...

 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.620
Κριτικές
1
Like
30.320
Πόντοι
8.006
καλησπερα αλεξ. ΤΑ ΣΕΒΗ ΜΟΥ.
λες να υπαρχει πιθανοτητα καταρριψης?
Οπως φαινεται οχι. Επεσε λεει ενω επεστρεφαν κοντα στη Σκυρο, και ο αλλος πιλοτος ξαφνικα τον ειδε να πεφτει στη θαλασσα. Αλλά δεν θα εξεπεμπε ενα ΣΟΣ, κατι? Τι στο καλο, λιποθυμησε?
 

tourne

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2017
Μηνύματα
57
Like
2
Πόντοι
0
Ολα ειναι υπο ελεγχο :jerking: :jerking:
 

Συνημμένα

  • Explosion Nothing To See Here GIF-source.gif
    Explosion Nothing To See Here GIF-source.gif
    890,9 KB · Εμφανίσεις: 43

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.620
Κριτικές
1
Like
30.320
Πόντοι
8.006
τυπε σιγα μην τον επιασε και λαστιχο    :S :S :S

Ετσι μαλλον θα ειπαν και οι ποδοσφαιριστες της Σαπεκοενσε οταν αρχισαν να πεφτουν επειδη το αεροπλανο εμεινε απο καυσιμα.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.413
Κριτικές
16
Like
13.586
Πόντοι
6.515
η ΕΡΤ θα δειξει εκτακτο κυριακη στο χωριο ακουσα  :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom