Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (2 μέλη και 40 επισκέπτες)

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.181
Κριτικές
35
Like
4.509
Πόντοι
2.046
Καλησπερα συναδελφοι και καλη ανασταση! Μετα απο εξετασεις που εκανα για να δω τι γινεται και αν εχω κολησει κατι(κανω αραια και που κανα γυμνο) τσιμπησα κατι, οπως γραφει και στα αποτελεσματα. Ουρεοπλασμα το οποιο απο τι με ειπε ο γιατρος δεν ειναι κατι σοβαρο και αντιμετωπιζεται σχετικα ευκολα,ξεκινησα να παιρνω κατι χαπια τα οποια θα με πανε δυο βδομαδες.Υποψιαζομαι ποια κοπελα μπορει να μου το κολλησε αλλα δεν ειμαι 100% σιγουρος, γιατι με ειπε ο γιατρος οτι μπορει να το εχω αρκετο καιρο αυτο και δεν το καταλαβαινεις επιδης δεν εχει συμπτωματα.Εγω προσωπικα θα σταματησω καθε γυμνη επαφη με ιεροδουλη που αυξανη τις πιθανοτητες να κολλησεις κατι γιατι οπως καταλαβαινουμε ολοι στο βωμο του χρηματος δεν μας υπολογιζουν καθολου..Καλο θα ηταν οσοι κανετε συχνα γυμνα να επισκευτεστε κανα γιατρο! Τελος να πω οτι η ολη φαση με στοιχισε περα απο το αγχος και περιπου 80 ευρω! γιατι πηγα πρωτα σε αφροδισιολογο και μετα με εστειλε σε μικροβιολογο.
Ενω αν γνωρισεις τυπε καμμια εξω θα εισαι σιγουρος οτι θα ναι οκ και θα της τον δωσεις ακα ε?
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.465
Κριτικές
165
Like
25.261
Πόντοι
34.168
Ενω αν γνωρισεις τυπε καμμια εξω θα εισαι σιγουρος οτι θα ναι οκ και θα της τον δωσεις ακα ε?
Ενταξει μην κοροιδευουμε τους εαυτους μας..
Οτι ειναι το ιδιο επικινδυνες οι...ΕΞΩ, με τις ΠΟΥΤΑΝΕΣ!!

Παντου μπορεις να το παθεις,αλλα οι πιθανοτητες με τις ΠΟΥΤΑΝΕΣ,
ειναι πολλες πολλες φορες πιο πολλες..
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.181
Κριτικές
35
Like
4.509
Πόντοι
2.046
Ενταξει μην κοροιδευουμε τους εαυτους μας..
Οτι ειναι το ιδιο επικινδυνες οι...ΕΞΩ, με τις ΠΟΥΤΑΝΕΣ!!

Παντου μπορεις να το παθεις,αλλα οι πιθανοτητες με τις ΠΟΥΤΑΝΕΣ,
ειναι πολλες πολλες φορες πιο πολλες..
τα ιδια σκατα ειναι δε μπορεις ποτε να ξερεις με ποσους μπορει να γαμιεται η αλλη σιγουρα θα ναι λιγοτεροι απο μια πουτανα αλλα και παλι μπορει να ναι αρκετοι και φυσικα οι εξω γκομενες γαμιουνται πολλη ευκολα χωρις σκουφακι οι πουτανες σχεδον ποτε
 
  • Like
Αντιδράσεις: maldi

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
τα ιδια σκατα ειναι δε μπορεις ποτε να ξερεις με ποσους μπορει να γαμιεται η αλλη σιγουρα θα ναι λιγοτεροι απο μια πουτανα αλλα και παλι μπορει να ναι αρκετοι και φυσικα οι εξω γκομενες γαμιουνται πολλη ευκολα χωρις σκουφακι οι πουτανες σχεδον ποτε
Εισαι σιγουρος οτι οι πουτανες δε γαμιουνται ακαποτα ?
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.181
Κριτικές
35
Like
4.509
Πόντοι
2.046
Εισαι σιγουρος οτι οι πουτανες δε γαμιουνται ακαποτα ?
Σε οσες το εχω προτεινει σαν τεστ οχι οτι θα τις καρφωνα ακα αρνηθηκαν τωρα με κανα γκομενο σιγουρα θα πηδηχτουν ακα
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Σε οσες το εχω προτεινει σαν τεστ οχι οτι θα τις καρφωνα ακα αρνηθηκαν τωρα με κανα γκομενο σιγουρα θα πηδηχτουν ακα
Το 80 % γαμιουνται ακα φιλε μου. Απλα ειμαστε χωριο και δεν γινεται να ακουστουν αυτα δημοσια.Εδω στην Αθηνα που μερικοι τολμησαν να τα γραψουν ...... Σταματησαν
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.181
Κριτικές
35
Like
4.509
Πόντοι
2.046
Το 80 % γαμιουνται ακα φιλε μου. Απλα ειμαστε χωριο και δεν γινεται να ακουστουν αυτα δημοσια.Εδω στην Αθηνα που μερικοι τολμησαν να τα γραψουν ...... Σταματησαν
σου ειπα σε οσες το προτεινα δε δεχτηκε καμμια
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.181
Κριτικές
35
Like
4.509
Πόντοι
2.046
Να μην το ξαναπροτεινεις τις αγχωνει και δεν δεχονται
Αν δε το προτεινα δε θα ξερα αν πει ναι η οχι μετα αν ειχε δεχτει καποια εκτος οτι θα επερνα τα φραγκα μου πισω και θα την εκανα θα την ειχα δωσει στεγνα εδω μεσα εγω δεν ειμαι σαν καποιους κολησα αυτο και δε λεω απο ποια η εστω απο ποια υποψιαζομαι στεγνα ολες και στα παπαρια μου
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Αν δε το προτεινα δε θα ξερα αν πει ναι η οχι μετα αν ειχε δεχτει καποια εκτος οτι θα επερνα τα φραγκα μου πισω και θα την εκανα θα την ειχα δωσει στεγνα εδω μεσα εγω δεν ειμαι σαν καποιους κολησα αυτο και δε λεω απο ποια η εστω απο ποια υποψιαζομαι στεγνα ολες και στα παπαρια μου
Εισαι ωραιος
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.181
Κριτικές
35
Like
4.509
Πόντοι
2.046
Οταν υπαρχουν τετοιες μαλακιες η υποψια για καποια πρεπει να το λεμε δε πεταμε κατι και μετα δε γαμιεται αν δε θελουμε να πουμε ποια ειναι η εστω ποια υποψιαζομαστε δεν αναφερουμε τιποτα και το κραταμε για τον εαυτο μας
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Οταν υπαρχουν τετοιες μαλακιες η υποψια για καποια πρεπει να το λεμε δε πεταμε κατι και μετα δε γαμιεται αν δε θελουμε να πουμε ποια ειναι η εστω ποια υποψιαζομαστε δεν αναφερουμε τιποτα και το κραταμε για τον εαυτο μας
Γιαυτο δεν τα λεει κανεις
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
Αν δε το προτεινα δε θα ξερα αν πει ναι η οχι μετα αν ειχε δεχτει καποια εκτος οτι θα επερνα τα φραγκα μου πισω και θα την εκανα θα την ειχα δωσει στεγνα εδω μεσα εγω δεν ειμαι σαν καποιους κολησα αυτο και δε λεω απο ποια η εστω απο ποια υποψιαζομαι στεγνα ολες και στα παπαρια μου
ναι και την αλλη μερα θα εκτινασες την πελατεια της κατα 50% ...δε σε τιμαει αυτο που λες
Δουλεια ενος μελους αυτου του φορουμ δεν ειναι να δοκιμαζει τις ανοχες μιας κοπελας με σκοπο να την ρουφιανεψει εδω μεσα την αλλη μερα,δουλεια ενος μελους ειναι να αξιολογει τη συμπεριφορα της κοπελας για τη δουλεια που κανει.

Η ανωνυμια μας εδω μεσα δε μας καθιστα δικαστες των παντων και ειδικα για ενα θεμα για το οποιο παντα υπηρχε και πολυ μεγαλη ζητηση και επιλεκτικη προσφορα

 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.844
Κριτικές
379
Like
5.328
Πόντοι
10.647
ναι και την αλλη μερα θα εκτινασες την πελατεια της κατα 50% ...δε σε τιμαει αυτο που λες
Δουλεια ενος μελους αυτου του φορουμ δεν ειναι να δοκιμαζει τις ανοχες μιας κοπελας με σκοπο να την ρουφιανεψει εδω μεσα την αλλη μερα,δουλεια ενος μελους ειναι να αξιολογει τη συμπεριφορα της κοπελας για τη δουλεια που κανει.

Η ανωνυμια μας εδω μεσα δε μας καθιστα δικαστες των παντων και ειδικα για ενα θεμα για το οποιο παντα υπηρχε και πολυ μεγαλη ζητηση και επιλεκτικη προσφορα

:rockon:

Η ''εχεμυθεια'' η δικια μας προς την πουτανα (εως ενα οριο γιατι τις αξιολογουμε εδω μεσα) και το αντιστοιχο ειναι αυτο που μας ξεχωριζει και τους δυο απο τους...πουστηδες.!
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.181
Κριτικές
35
Like
4.509
Πόντοι
2.046
ναι και την αλλη μερα θα εκτινασες την πελατεια της κατα 50% ...δε σε τιμαει αυτο που λες
Δουλεια ενος μελους αυτου του φορουμ δεν ειναι να δοκιμαζει τις ανοχες μιας κοπελας με σκοπο να την ρουφιανεψει εδω μεσα την αλλη μερα,δουλεια ενος μελους ειναι να αξιολογει τη συμπεριφορα της κοπελας για τη δουλεια που κανει.

Η ανωνυμια μας εδω μεσα δε μας καθιστα δικαστες των παντων και ειδικα για ενα θεμα για το οποιο παντα υπηρχε και πολυ μεγαλη ζητηση και επιλεκτικη προσφορα
Σοβαρα μιλας ρε φιλε αν κανει τετοια μαλακια η χ πουτανα δε θα τη δωσω στεγνα μη λετε οτι σας κατεβει στο κεφαλι καποιοι αλλο το θεμα των υπηρεσιων της χ πουτανας και αλλο αν παιζει με τη υγεια ολων μας εκει δεν υπαρχει εχεμυθεια τη δινεις θεοστεγνα τελος αν εκτιναξω την πελατεια της 50% εξτρα σημαινει οτι ολοι αυτοι που πανε στη επικινδυνη χ γκομενα ειναι ποιο χαζοι και απο τις πετρες
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.181
Κριτικές
35
Like
4.509
Πόντοι
2.046
:rockon:

Η ''εχεμυθεια'' η δικια μας προς την πουτανα (εως ενα οριο γιατι τις αξιολογουμε εδω μεσα) και το αντιστοιχο ειναι αυτο που μας ξεχωριζει και τους δυο απο τους...πουστηδες.!
Πουστης θα ναι καποιος αν ξερει οτι μια χ γκομενα ειναι επικινδυνη και δε λεει απολυτος τιποτα να προφυλαξει τους υπολοιπους οχι αυτος που προφυλασει τους υπολοιπους
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
:rockon:

Η ''εχεμυθεια'' η δικια μας προς την πουτανα (εως ενα οριο γιατι τις αξιολογουμε εδω μεσα) και το αντιστοιχο ειναι αυτο που μας ξεχωριζει και τους δυο απο τους...πουστηδες.!
Εισαι παλιος συναγωνιστης,γνωριζεις και θυμασαι πραγματα...καποτε γραφαμε 10 ανθρωποι,ασχολουμασταν με την ουσια,μπορει να διαφωνουσαμε και καμια φορα αλλα παντα με σεβασμο προς τη γυναικα και αυτο που μας ενοιαζε ηταν η ενημερωση.Συμπληρωνε ο ενας τον αλλον.Υπηρχε ενα επιπεδο το οποιο με την παροδο των χρονων τεινει να εξαφανιστει...

Αυτη που θεωρουν οτι ο ρολος τους εδω μεσα ειναι να σηκωσουν το δαχτυλο για να δειξουν,πισω απο την ανωνυμια παντα και με ενα nickname μαλλον εχουν διαλεξει λαθος site για να περασουν την ωρα τους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom