Νέα

Να σου βάζει κωλοδάχτυλο η γυναίκα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα eki10
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 349K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Σας αρέσει το... δάχτυλο ?

  • ΟΧΙ!

    Ψήφοι: 442 32,4%
  • Αν ξέρει πως να το κάνει η γκόμενα... ΝΑΙ!

    Ψήφοι: 663 48,6%
  • Μόνο δάχτυλο? Και κανένα δονητή αν έχει...

    Ψήφοι: 260 19,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.365

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.402
Κριτικές
40
Like
2.005
Πόντοι
1.206
Πρέπει η γκόμενα να ξέρει να ερεθίζει τον προστάτη, όχι απλά να βάζει δάκτυλο.
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
Όντως τόσο απήχηση ρε τύποι το δάχτυλο;;; Γι'αυτό τώρα με αυτή που τραβιέμαι πήγε προς την περιοχή στην πρώτη πίπα που μου πήρε.... Την τσίμπησα από τα μαλλιά και την άρχισα στον πούτσο να αποφύγω την φάση. Την 2η φορά πήγε ξανά και απλά της πήρα το χέρι από εκεί. Τι φάση;; Τι τους έχετε κάνει;
χαλαρωσε και απόλαυσε το!! Αν δεις και αγοράσει στραπ ον χώρισε την!
 

2deepMK

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2017
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
χαλαρωσε και απόλαυσε το!! Αν δεις και αγοράσει στραπ ον χώρισε την!

Άσε ρε τύπε μην έχουμε τίποτα άλλα. Δεν πολυψήνομαι. Έχουμε πολλά να κάνουμε ακόμα, γιατί είναι καινούργιο το σκηνικό και πολλά υποσχόμενο στον τομέα. Ας γίνουν όλα τα άλλα που έχω στο κεφάλι μου και βλέπουμε.
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
Άσε ρε τύπε μην έχουμε τίποτα άλλα. Δεν πολυψήνομαι. Έχουμε πολλά να κάνουμε ακόμα, γιατί είναι καινούργιο το σκηνικό και πολλά υποσχόμενο στον τομέα. Ας γίνουν όλα τα άλλα που έχω στο κεφάλι μου και βλέπουμε.
το ότι είναι απελευθερωμενη είναι καλο θα βγάλεις γοουστα! 
 

dimitris69696969

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2014
Μηνύματα
51
Like
16
Πόντοι
0
Όντως τόσο απήχηση ρε τύποι το δάχτυλο;;; Γι'αυτό τώρα με αυτή που τραβιέμαι πήγε προς την περιοχή στην πρώτη πίπα που μου πήρε.... Την τσίμπησα από τα μαλλιά και την άρχισα στον πούτσο να αποφύγω την φάση. Την 2η φορά πήγε ξανά και απλά της πήρα το χέρι από εκεί. Τι φάση;; Τι τους έχετε κάνει;

απλα ειναι σωστα εκπαιδευμενη, μην μασας αστην να παιξει μπαλα θα γουσταρεις!
 

dimitris69696969

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2014
Μηνύματα
51
Like
16
Πόντοι
0
ειναι ποιο μεγαλη η ηδονη οταν βαζει η γυναικα δαχτυλο στον ανδρα απο το να το κανουμε μονοι μας?? :think: :think:
αμα ξερει να ερεθισει σωστα τον προστατη και να σ κανει σωστο μασαζ τοτε ναι ειναι μεγαλυτερη ηδονη θεωρω!
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Ρε παιδιά βάλτε ένα κωλοδάχτυλο σε nik1410, barock και acapoeira μπας και σταματήσουν να μου πρήζουν τα αρχίδια.  :2funny:
 

skatharozoumhs

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2010
Μηνύματα
430
Κριτικές
5
Like
13
Πόντοι
1
:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

Συνημμένα

  • what-it-feels-like-to-have-a-prostate-orgasm-body-image-1462543600.jpg
    what-it-feels-like-to-have-a-prostate-orgasm-body-image-1462543600.jpg
    43,2 KB · Εμφανίσεις: 25
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Ρε παιδιά βάλτε ένα κωλοδάχτυλο σε nik1410, barock και acapoeira μπας και σταματήσουν να μου πρήζουν τα αρχίδια.  :2funny:
επειδή πουστεψες εσυ θες να πουστεψουν και αλλοι για να μην αισθάνεσαι μειονεκτικα ως πουστης αναμεσα σε πραγματικούς αντρες, πουτανακι νεγροπαππουδων
 

skatharozoumhs

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2010
Μηνύματα
430
Κριτικές
5
Like
13
Πόντοι
1
σε οικο ανοχης εχω πει στη κοπελα να μου βαλει δαχτυλο και μου αρεσε τωρα δε το κανω και ολο το βλπεπω στον υπνο μου οτι μου το κανουν γκομενες :think: :think:
 

skatharozoumhs

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2010
Μηνύματα
430
Κριτικές
5
Like
13
Πόντοι
1
Φίλος,σου άρεσε;πόσο βαθιά στο έβαλε;εγω γαμούσα μθα 30αρα ιεραποστολικά και χωρίς να το ζητήσω μου το έβαλε μέχρι την μέση,τρελάθηκα απο καύλα,απο τότε ψάχνω τέτοια φλάσή
ελα νομιζω ολο μεσα το εβαλε και εχυνα συναιχια μετα !!
 

periergosbi

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
21
Like
4
Πόντοι
0
πως να την πισω να μου βαλει δαχτυλο ρε παιδια? πως να το φερω με τροπο?
 

dimitris69696969

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2014
Μηνύματα
51
Like
16
Πόντοι
0
πως να την πισω να μου βαλει δαχτυλο ρε παιδια? πως να το φερω με τροπο?

να της δωσεις να καταλαβει οτι ειναι απολαυση για εσενα αυτο! αρχικα πες της να σε γλυψει απο πισω και μετα πες της να σε πιεσει με τη γλωσσα της, κατοπιν πες της οτι ΚΑΙ ο ανδρας εχει σημειο P=prostate και δειξε της πως ερεθιζετε κλπ..
 

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
276
Πόντοι
6
της εξηγεις τι ακριβως κανει ο προστατης και πως ερεθιζεται ! αν ειναι δεκτικη θα κατσει να ακουσει και να πειραματιστειτε μαζι! αρχικα της λες να σου γλυψει κωλο και μετα της λες πιο εντονα με τη γλωσσα και να δοκιμασει δαχτυλο σιγα σιγα

προσωπικα εμενα μ το ειχε κανει μια 45αρα δικηγορος , μ λεει ξαπλωσε, αφου την ειχα εκτελεσει 2 φορες! και αρχισει πιπα και παιξιμο μαζι, χαιδευε φουλ και αρχιδομπαλες και ολα! κωλο ομως δεν μ ειχε πειραξει. λιγο πριν τελειωσω μ λεει πριν χυσεις να μου το πεις, χωρις να ξερω εγω λεω οκ! και πριν χυσω της το λεω και με γεμιζει παντου λαδι, και παει το δαχτυλο της προς τα πισω.. και κανει μια απαλη κινηση και το χωνει ολο μεσα !! το χυσιμο που εκανα ηταν ενα απο τα καλυτερα μου !!!!! το συστηνω ανεπιφύλακτα μαγκες!

Κ γαμω ακουγετε τυπε!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom