Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Καλησπέρα... Πήγα τελικά sith απλά δεν πρόλαβα εχθές να γράψω...λοιπόν έχουμε κ λέμε...
Καταρχάς ασκώ το σπορ από το 11 απλά δεν γράφω εδώ Γτ έχω ξεχάσει τους κωδικούς από 4-5 λογαριασμούς, ελπίζω αυτός να μακροημερευσει...
Στην κορασίδα λοιπόν να ξεκινήσω λέγοντας πως το γράφειο μάλλον είναι κουκουρουκου κ στη δική μας συνεννόηση αυτό μου έδειξε αφού 15' πριν την συνάντηση μου έστειλε ξενοδοχείο για Αθήνα κ μετά κατάλαβε ότι μιλάμε για Θεσσαλονίκη κ την Eva αλλά και από αυτά που είπε στον sith περί έξτρα... Η κοπέλα είναι μια πολύ όμορφη ξανθιά ρωσιδουλα με σφιχτό κορμί πολύ ωραίο κολο κ στήθος, έχει ελάχιστα σημάδια ακμής στο πρόσωπο αλλά ούτε που φαίνονται... Γλυκιά ευγενική, φιλί με γλώσσα κανονικά κ όχι έξτρα, ανταποκρίνεται πολύ καλά στο γλύψιμο καθώς έτσι ξεκίνησε ο αγώνας, λέει όχι μόνο στο δάχτυλο για λόγους υγιεινής μου είπε... Τσιμπουκι ακαποτο κανονικά κ όχι έξτρα, όχι κάτι ιδιαίτερο η αλήθεια είναι.... Στο σεξ αρκετά καλή αλλά όχι για πολύ ζόρισμα.... Τελείωμα την δεύτερη φορά πάνω της χωρίς έξτρα επίσης.... Social εξαιρετικό κ πολύ ευχάριστο με καλά αγγλικά όχι Λονδίνου αλλά όχι με Google translate όπως οι περισσότερες πλέον.... Γενικά μου άφησε καλή εντύπωση κ θα της έβαζα ένα 7/10...
Αν ανέβει προφίλ θα γράψω κριτική κ εκεί...
Δεν με θέλουν για πελάτη...δεν εξηγείται αλλιώς  :rolleyes:
Στενοχωρέθηκα πολύ τώρα...  :happy:
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
36
Like
4.434
Πόντοι
2.846

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
καλα μαλακα μου την αλλη φορα που θα παμε για τσιπουρα θα ερθεις για να σε ξεμαυρισουν τα κοριτσια.
Να με ξεμαυρίσουν ή να με ξεματιάξουν;  :rolleyes:
Τι είναι τούτο το πράγμα που μας φέραν μωρέ;  :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.722
Κριτικές
184
Like
24.212
Πόντοι
33.598
Έχει ξαναπαίξει αυτή αλλά δεν θυμάμαι όνομα. Νομίζω με το golden....
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Να με ξεμαυρίσουν ή να με ξεματιάξουν;  :rolleyes:
Τι είναι τούτο το πράγμα που μας φέραν μωρέ;  :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
Σιθ γιατί εμαυρίσθεις ?? Αλήθεια αυτό με τα τατού δεν το γουστάρω μια, γυναίκες γκράφιτι να πούμε ...αι σιχτίρ, νεκροκεφαλές και παπάρια 
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.691
Πόντοι
2.560
Καλησπέρα έχω κλείσει με Eva το βραδάκι αν και με αποθαρρύνε ο sith... Αν έχει κανεις εμπειρία από την συγκεκριμένη ας με προλάβει αλλιώς θα κάνω το κασκαντέριλικι και θα ενημερώσω εγώ το βράδυ ... Τουλάχιστον φαίνεται όμορφη....
Μαγκιτη παρτο με χιλια το ευακι το ξανθο εννοοω κ δεν θα τ μετανιωσεις!!!φοβερο μωρο κ γαματο υλικο.....Νικ Ευοσμος!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom