Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Δε χρειάζεται,το λύνουμε το κυπριακό όταν γυρίσετε από τα σλαβικά μουνολίβαδα.

Κοιμήσου τώρα να ξεκουραστείς για να ριξεις αυριο τρεις πούτσες και δυο καυλιά να μας postάρεις φωτό

να δουμε αυριο παλι τι θα γραψει ο κμαν2  :think:

τι μυθυστορημα θα σκαρφηστει παλι το σατανικο μυαλο του  :grin:

 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Αν δεις κάποιο εκ των παρακάτω Νικ
Redpeainz το αυθεντικό
Balkan Express
Midas 69 το βοηθητικό
Dentyboy
Judge Dred

και δεν είμαι εδώ να ξέρεις

το νικ balkan express το παρατησε εδω απο το 2016 ο μιδας

και εγινε μιδας  :hi:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
ψαχνεσε τωρα να καταλαβεις τι εγινε  ρολογα..... :think:

ξεσκεπασα και την συμπατριωτησα σου απο την ροδο την pentagiotissa

διοτι γνωριζα κοινους γνωστους της

ειδες που σταματησε πλεον να γραφει  :think:
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
ψαχνεσε τωρα να καταλαβεις τι εγινε  ρολογα..... :think:
Δεν έχω κενά κατανόησης σε αυτό το νήμα όπως και στο παραπάνω!  Είναι και τα δύο ευαγγέλια με πολλούς καρδυναλίους Πάπες βουδες και λοιπούς θρύλους...

υγ σε είχαν πει κάποτε slaviani και ποτέ δεν το διεψευσες

Αυτά για αυτό το βραδι !
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Δεν έχω κενά κατανόησης σε αυτό το νήμα όπως και στο παραπάνω!  Είναι και τα δύο ευαγγέλια με πολλούς καρδυναλίους Πάπες βουδες και λοιπούς θρύλους...

υγ σε είχαν πει κάποτε slaviani και ποτέ δεν το διεψευσες

Αυτά για αυτό το βραδι !

εμενα δεν με ειπαν ποτε slaviani

διοτι ο σλαβιανι ειναι 43 χρ. και εγω ειμαι 35 χρ.

τωρα που λες για τον σλαβιανι

ο φιλος σου ο σινοχαρας που χαθηκε εχεις νεα του
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Οντως το νημα πηρε μπροστα  μετα την πρωτοχρονια (βγαινουν οι καλλικαντζαροι). Εχουμε μαζευτει ολα τα τρολλ απο κατω και διψαμε για Bit πληροφοριων. Τωρα μετα τα φωτα θα ηρεμησουμε! μετα την υπερδιεγερση πρεπει να χωνεψουμε τα terrabites.
υγ. πρεπει να μαζευτουν καπου τα λινκς του πληρωμενου ερωτα!

με ολα αυτα εδω μεσα πως να ξαναερθει ο Δασκαλος, δεν προκειτε να ξαναερθει στον αιωνα τον απαντα! θα αρχησω το αυτομαστιγωμα!
παρεξηγηση χωρις εξηγηση! απλα ο αρχηγος της σχολης βαλκανικου πολεμου βλεπει τα πραγματα τρις(3)-διαστατα.

ΠΟΤ πουρι¨

Παράθεση από: koble  (χθες στις 01:44) γινεται κβαντικος ανα προγραμματισμος στον χωροχρονο
Τύπε σε φόρουμ για ρδελα γράφεις όχι σε φιλόσοφοεπιστημονικο. Θυμίζεις λίγο Ζουράρι.
το φορουμ εδω ειναι πορνο-επιστημονικο!  φιλοσοφουμε μετ ευτελιας και ανευ ....!

εχει χαθει η μπαλα σε αυτο το νημα, Κριμα για τα καποτε ενημερωτικα θρεντ, αυτα που ο μεγας Ιωσηφ Μπλασκος εγραφε οτι οποιος παει στην ουκρανια για να παρει πουτανες ειναι μαλακας επειδη πληρωνει τριπλα για κατι που θα μπορουσε να το αγορασει εδω τσαμπα και πως ολοι οι καμμενοι πανε στο κιεβο και οταν φανε τα μουτρα τους στο καμακι, πανε και αγοραζουνε πουτανες για να το παιξουνε στους φιλους τους εραστες. ,ελεος δλδ!Ντροπη! Εχετε χασει τη μπαλα
Τύποι μέσα σε 2 μέρες έχετε γράψει τα αντερα σας στο νήμα. Επαναλαμβάνετε όμως τα ίδια και τα ίδια κι έχει γίνει κουραστικό για τους περισσότερους αναγνωστες. Ειδικά όταν μιλάτε για τα κατορθώματα σας.Είναι προτιμότερο να δημιουργήσετε έναν οδηγό διασκέδασης και σεξοτουρισμου για το Κίεβο παρά να μας εξιστορειτε τις περιπέτειες σας με τις γκομενες. Δείχνετε πολύ εγωπαθεις.
ολα μπορουν σαν συνυπαρχουν εδω...Αποδειξη μια εβδομαδα δινουμε πληροφοριες και εγινε χαμος απο κοσμο αν αρχισετε παλι τους βλακοτσακωμους θα φυγουν ολοι και .
Σεληνιαστικαμε!!!

Συμφωνώ με μια επισήμανση: 40άρης μέτριας εμφάνισης Έλληνας χωρίς εμπειρία άμα πάει να κάνει ότι ο kman θα χαλάσει λεφτά και δεν θα γαμήσει κιόλας. Δες πόσους αραβότουρκους τους γλεντάνε έτσι. Το 90% των αραβότουρκων θα είχαν ινδαλμα τον kman αν τον ξέρανε.
πρεπει να γυριστει ντοκυμαντερ με τον αρχηγο της βαλκανικης σπορας απο το αλτσαζιρα, να ξεκινησουμε κραουντ φαουντικ η φακινγκ
Ότι να ναι παιδί μου...Οι Ισπανοί των προηγούμενων χρόνων που τις έβγαζαν μόνο με την αναφορά της χώρας τους τώρα έγιναν Γάλλοι που μόνο η μητρική τους γλώσσα φτάνει...Να μας πει ο ...koble πότε θα γίνουμε οι Έλληνες μόδα ή η σεξουαλική προτοκαθεδρία μας έληξε στην δεκαετία του 90 με των ... καλτσον...
Θα γινουμε μοδα στη αλλη ζωη! Μετα τον Γαμα παγκοσμιο πολεμο! (ειμαι λιγο απαισιος-δοξος)
Anyway μακάρι παιδία να πηγαίνουμε παντού και να γράφουμε αντικειμενικά τι βλέπουμε για τους επόμενους ταξιδευτες..Το θέμα όμως τα λεφτά εχουν περιοριστεί λογω κρίσης πρέπει να κάνουμε ανα χρονικη περίοδο την καλύτερη επιλογή είτε στο love κομμάτι είτε στο πληρωμένο. Και η καλύτερη επιλογή έρχεται μέσα απο τις καλές πληροφορίες που τελικά διαπιστωνω μετα λύπης δεν δίνονται ή δεν δίνονται με αντικειμενικό τρόπο.
υπαρχει αναγκη για οργανωση λαικης αυτοαμυνας εναντια στην κριση

(υγ μηπως ειμαι τρολλ?)
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
θα πρεπει να υπαρξει καποια στιγμη η επανεμφανηση του

δασκαλου Ιωσηφ Μπλασκου χρειαζονται οι συμβουλες του για μας τους νεοτερους
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
maybe, my last post as troll,here, τα λεμε στα καλαντα του Λαζαρου!

Παράθεση από: DR_LOVE  (χθες στις 23:54)
Το θέμα όμως τα λεφτά εχουν περιοριστεί λογω κρίσης πρέπει να κάνουμε ανα χρονικη περίοδο την καλύτερη επιλογή είτε στο love κομμάτι είτε στο πληρωμένο. Και η καλύτερη επιλογή έρχεται μέσα απο τις καλές πληροφορίες


εδω κολλαει και κατι που ειδα σημερα στην ολυμπο και μου αρεσε, κανω κλοπυ παστε, ασε που το εκανε ποστ ο ιγκορ, σημαδιακο.

Αρχαίος κινεζικός θρύλος

Κάποτε ένας μαθητής ρώτησε τον δάσκαλό του:
«Ποια είναι η διαφορά ανάμεσα στον Παράδεισο και στην Κόλαση;».

Ο δάσκαλος του απάντησε: «Πολύ μικρή αλλά καθοριστική. Έλα, θα σου δείξω την Κόλαση».
Μπήκαν σε ένα δωμάτιο, όπου μια ομάδα ανθρώπων καθόταν γύρω από μια τεράστια χύτρα γεμάτη ρύζι. Όλοι όμως έμοιαζαν απελπιστικά πεινασμένοι. Ο καθένας είχε από ένα παράξενο κουτάλι, που το κρατούσε από την άκρη του με προσοχή και έφτανε ως τη χύτρα. Κάθε κουτάλι όμως είχε τόσο μακρύ χερούλι που δεν μπορούσαν να το φέρουν στο στόμα τους. Η πείνα και η ταλαιπωρία ήταν φοβερή.
«Έλα», είπε μετά ο δάσκαλος, «τώρα θα σε πάω στον Παράδεισο». Μπήκαν σε ένα άλλο δωμάτιο, πανομοιότυπο με το πρώτο, όπου υπήρχε η ίδια χύτρα ρυζιού, οι ίδιοι άνθρωποι και τα ίδια περίεργα κουτάλια. Εκεί όμως όλοι έμοιαζαν πραγματικά ευτυχισμένοι.
«Δεν καταλαβαίνω», είπε ο μαθητής. «Γιατί εδώ είναι όλοι ευτυχισμένοι, ενώ στο άλλο δωμάτιο είναι τόσο δυστυχισμένοι, τη στιγμή που όλα είναι πανομοιότυπα;».
Ο δάσκαλος χαμογέλασε και απάντησε: «Εδώ έμαθαν να ταΐζουν ο ένας τον άλλον».

ΝΙ ΗΑΟ!
υγ
ο Δασκαλος περιμενει να φτασουν οι μαθητες σε ενα επιπεδο πραξεων! θα εμφανιστει λιγο πριν το τελος! το γραν φιναλε!
υγ2. ηρθε η ωρα για πορνο-directory .
υγ3. ελπιζω καποια στιγμη να αξιωθω να παρω την ευχη του δασκαλου.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
maybe, my last post as troll,here, τα λεμε στα καλαντα του Λαζαρου!

Παράθεση από: DR_LOVE  (χθες στις 23:54)
Το θέμα όμως τα λεφτά εχουν περιοριστεί λογω κρίσης πρέπει να κάνουμε ανα χρονικη περίοδο την καλύτερη επιλογή είτε στο love κομμάτι είτε στο πληρωμένο. Και η καλύτερη επιλογή έρχεται μέσα απο τις καλές πληροφορίες


εδω κολλαει και κατι που ειδα σημερα στην ολυμπο και μου αρεσε, κανω κλοπυ παστε, ασε που το εκανε ποστ ο ιγκορ, σημαδιακο.

Αρχαίος κινεζικός θρύλος

Κάποτε ένας μαθητής ρώτησε τον δάσκαλό του:
«Ποια είναι η διαφορά ανάμεσα στον Παράδεισο και στην Κόλαση;».

Ο δάσκαλος του απάντησε: «Πολύ μικρή αλλά καθοριστική. Έλα, θα σου δείξω την Κόλαση».
Μπήκαν σε ένα δωμάτιο, όπου μια ομάδα ανθρώπων καθόταν γύρω από μια τεράστια χύτρα γεμάτη ρύζι. Όλοι όμως έμοιαζαν απελπιστικά πεινασμένοι. Ο καθένας είχε από ένα παράξενο κουτάλι, που το κρατούσε από την άκρη του με προσοχή και έφτανε ως τη χύτρα. Κάθε κουτάλι όμως είχε τόσο μακρύ χερούλι που δεν μπορούσαν να το φέρουν στο στόμα τους. Η πείνα και η ταλαιπωρία ήταν φοβερή.
«Έλα», είπε μετά ο δάσκαλος, «τώρα θα σε πάω στον Παράδεισο». Μπήκαν σε ένα άλλο δωμάτιο, πανομοιότυπο με το πρώτο, όπου υπήρχε η ίδια χύτρα ρυζιού, οι ίδιοι άνθρωποι και τα ίδια περίεργα κουτάλια. Εκεί όμως όλοι έμοιαζαν πραγματικά ευτυχισμένοι.
«Δεν καταλαβαίνω», είπε ο μαθητής. «Γιατί εδώ είναι όλοι ευτυχισμένοι, ενώ στο άλλο δωμάτιο είναι τόσο δυστυχισμένοι, τη στιγμή που όλα είναι πανομοιότυπα;».
Ο δάσκαλος χαμογέλασε και απάντησε: «Εδώ έμαθαν να ταΐζουν ο ένας τον άλλον».

ΝΙ ΗΑΟ!
υγ
ο Δασκαλος περιμενει να φτασουν οι μαθητες σε ενα επιπεδο πραξεων! θα εμφανιστει λιγο πριν το τελος! το γραν φιναλε!
υγ2. ηρθε η ωρα για πορνο-directory .
υγ3. ελπιζω καποια στιγμη να αξιωθω να παρω την ευχη του δασκαλου.

:hi:  :respect:
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
Γειά σας παίδες. Συστήθηκα πριν 2 μέρες στο νήμα για το Κισινάου καθώς είμαι εκεί τώρα. Αν δε βαριέστε ρίξτε μια μιατιά για να μην επαναλαμβάνομαι. Έχω κανονίσει ταξιδάκι για Κίεβο, να συνδυάσω ΑΕΚΑΡΑ, με Πολωνία κια αδερφό Fidele και έχω ψήσει και τον φίλο Ρολογά, καθώς είμαστε αυθεντικά καμάκια και θεωρώ θα συνθέσουμε φονικό δίδυμο Λιβάγια-Αραούχο, όπως και θα ανταλλάξουμε πολύτιμη τεχνονωσία. 15 είναι το πρώτο ματς. 16 φεύγω Βαρσοβία και έχω μπροστά μου 20 μέρες. 22 ο επαναληπτικός. Θα μπω ταλιμπάν λεοφωρείο στα πρώην Σοβιετικά εδάφη να θυμηθώ τα παλιά καλά χρόνια του 2007 και 2008 που είχα πάει Κίεβο και απλά καθόμουν στο Κρεσάτικ σε ένα παγκάκι που να έχει μουνί, έπαιρνα το φίλο μου τηλέφωνο στο Κίεβο να του μιλήσω Ελληνικά για να με ακούσει η γκόμενα και μετά από 1 λεπτό έκλεινα και περίμενα να μου πει το μαγικό, Ατ κούντα τι?

Λογικά τέτοια πράγματα δε θα παίζουν πλέον, αλλά θα το παλέψω... Το παιχνίδι ήταν τόσο απλό τότε.. Μετά έλεγα Hotel, photos, Gre4ia i podom taksi, i pay diengi, ja, καθώς τότε ήταν σε πολύ πρώιμο στάδιο τα ρωσικά μου και αγγλικά σχεδόν καμία. Οι επιδόσεις μου ήταν τρομερές και το κόστος μικρό... Κέρναγα 1-2 ποτά τα οποία τα παράγγελνα βαριά, εκπαιδεύοντας τον μπάρμαν, το ταξί για χοτέλι και μετά στην επιστροφή εκεί που ήταν να δωσω 2 ευρώ για ταξί, έδινα 5, έτσι να με δει και λίγο λαρτζ και έλεγε και κανα δυο φορές ευχαριστώ. Αχ, ωραίες εποχές... Τώρα δεν ξέρω τι μυστήριο με περιμένει, αλλά θα το παλέψω.... Τα χρόνια είναι πολλά... Τότε βγάζαμε με Hi5 και κρεσάτικ παγκάκια, τώρα έχουμε tinder κ badoo.. Είδωμεν! Όπως κ να χει είμαι σίγουρος θα περάσω τέλεια, καθώς και να στραβώσει το θέμα, θα έχω τέλεια παρέα, φίλο Ρολογά!

Εν τέλει, την παράτησα την Ουκρανία, γιατί μου έβγαζε μία μαυρίλα και μιζέρια και παράλληλα ανακάλυψα το Ποζνανάκι, που εκείνη την εποχή, 2009 γαμούσε και έσπερνε και το ερωτεύτηκα παράφορα (τώρα ούτε ζωγραφιστό να το δω), καθώς μπορεί να μην είχε το κρύο αίμα του ψηλού, ξανθού σλαβόμουνου, σαν γυναικεία μετενσάρκωση του Ντράγκο από το ρόκυ, αλλά είχε εκπλητικά next door girls, πολλές πρόθυμες φοιτήτριες, γλυκά πρόσωπα, ωραία κορμάκια, βυζάρες-κωλάρες, μα πάνω απόλα χαμόγελο και όχι ουκρανική μαυρίλη και εκπληκτική παλιά πόλη με διασκέδαση.

Τελικά την παράτησα και την Πολωνία μετά, αλλά είπα να επιστρέψω στον τόπο του εγκλήματος, γιατί έχω κανά 2 σταθερά από τότε που ερχόντουσαν να με δουν Ελλαδα που και που, να δω Fidele, να κάνω ίσως καμιά επαρχία στυλ Λούμπλιν που δεν έχω πάει ποτέ και μετά να μπω να θυμηθώ τα παλιά Κίεβο και ότι γίνει! Θα έχω αρκετό χρόνο και ελπίζω να μην φάω φόλα όπως τρώω τώρα Μολδαβία. Βέβαια θα έχω καλή παρέα, πράγμα πλέον πολύ σημαντικό, καθώς δε διανύουμε εποχές που το μουνί και η ευκολία του ήταν τόσο άπλετη, που το πολύ να πίναμε ένα εσπρεσάκι με το φίλο η βόλτα στο μπαρ για 10-15 λεπτά καθώς είχε ήδη γνωρίσει κάποιος, κάποια.

Μύστες μου, ότι γουστάρετε για κουβεντούλα και ανάλυση περί καμακίου εδώ είμαι. Δεν είμαι του πληρωμένου, οπότε κάνω μόνο καμακοσυζητησούλες. Αν κάποιος έχει εμπειρία πρόσφατη από Κίεβο μόνο, όχι Βίνιτσες και πράσινα άλογα, θα χαρώ να τα πούμε και να μου αναλύσει το συντελεστή δυσκολίας. Πάντως στο τίντερ, δεν προλαβαίνω ματς, σε μια μέρα έκανα σχεδόν 20! Βρε, λες?...

υγ: Έχω μεγάλη περιέργεια να δω τη δίδυμο θα συνθέσω με τον Ρολογά... και προερχόμενος ήδη από ένα πολύ καλό δίδυμο με DIRTY το οποίο το επαινεί συνεχώς, αυτό σημαίνει ότι έχει ανεβεί ΗΔΗ ο πήχυς για το δικό μας πορνοτάξιδο !!!

υγ2: ρίξτε μια ματιά νήμα Κισινάου, Σόφια και Βουλγαρία.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Βλάκας είσαι εσύ kamn.Και δεν το λέω έγω το λένε τύποι που σε έχουν συναντήσει και γελάνε μαζί σου αλλά δεν θέλω να εκθέσω άτομα έχε χάρη!!!

Εσύ δεν μας πόσταρεις πιο πάνω πως γινόταν χαμός στην πίστα στο caribbean αυτές τις μέρες και μετά λες τελικά δεν έιχε κόσμο!! Αυτό δεν είναι ψέμα? Και δεν είναι απλό ψέμα είναι αυτο που ενδιαφέρει επι της ουσίας τα άτομα έδω..Αν εσυ παιρνεις 2 πουτάνες πας σε ενα καναπέ σε ένα άδειο μαγαζί και λές Μάγκες χαμός!!! Δαχτυλιάσματα κλπ σκέψου ποιος ειναι ο καραγκιόζης και ψέυτης και παραπλανέι το κόσμο.

Το ψέμα που λές για μένα που κολλάει? Οτι και καλά σε έιδα και λέω τωρα πως δεν σε είδα??  Οχι δεν σε είδα και δεν λέω κανένα ψέμα.

Τάσο κάνεις λάθος το αν είχε κόσμο δεν είναι δευτερέυων είναι προτεύων!! Ειναι τι περνάει ο άλλος με το post και κατευθύνει τον κόσμο. Στο παραθέτω πάλι:

"Τρέλα σκηνικά και σήμερα Carribean με τριολε με γκόμενα 185(μόνιμη σπονσορετ) και τη φίλη της 180.
Δαχτυλιαζα και φίλαγα και τις δύο ταυτόχρονα στο μαγαζί."

Ένας που διαβάζει αυτό τι συμπερασμα βγάζει? Ειναι η εικόνα του μαγαζιου που πόσταρα? 3 καναπέδες απο 3 άτομα?

Το ξαναλέω μάθετε να αξιολογείται αυτά που γράφονται αν ισχύουν ή όχι. Ωραιος ο τεχνητός κόσμος του kman που μας ανεβάζει την διάθεση αλλά υπάρχει και η real life και αυτή ενδιαφέρει τους συναγωνιστές.

Ρε μαλακα αυτό το ποστ είναι απο Σάββατο και η φωτο που τράβηξες απο Κυριακή.Το Σάββατο φυσικά και είχε κόσμο όπως έχουν τα κλαμπ,την Κυριακή δεν είχε.
Γιατί διαστρεβλώνεις τα λεγόμενα του αλλου?Το ποστ ειναι απο το Σάββατο.
Είσαι στόκος ρε φίλε,είσαι ο βλακας λες το ένα ψεμμα πίσω απο το άλλο και ξεσκεπαζεσαι συνεχώς.Ψεμματα ότι δεν ήμουν στο κλαμπ το Σαββατο,ψεμματα ότι δεν ήμουν την Κυριακή,ψεμματα πτι έγραψα για την Κυριακή ότι δεν είχε κόσμο.Γιατί λες συνέχεια ψέματα ρε βλήμα?Σε ποιους νομίζεις ότι απευθύνεσαι?
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Ήρθε τζαμπε για τα ωραία μου μάτια.Την κέρασα όμως στο τέλος ένα κατοστάρικο για να με θυμάται.

No comments απλά . Τάσο και clock σας το ξαναλέω..Rethinking πριν γραφεται τα Ευγε.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Δεν καταλαβαίνεις το παιγνιο.Έρχεται τζάμπα αλλα εγω της δίνω λεφτά.Δεν καταλαβαίνεις την ανωτερότητα του αρχοντος.Ο τσιπης θα εδραττε την ευκαιρία να γαμησει τζάμπα,ο αρχων τα σκάει γιατί είναι ανώτερος.Έτσι κολλάει η γκομενα.
Σου λέει αυτός είναι ανώτερος,διαφορετική πάστα αφου μου έδωσε λεφτά στο τέλος ενω μπορούσε απλα να πει good bye.Μετα θα φέρει και τη φίλη της και τα αλλα μοντέλα όταν μαθευτεί η ιστορία.
Αλλιώς θα πει άλλος ενας μαλακας που εκμεταλλεύτηκε την κατάσταση και τράβηξε πουτσο σε αθώα κοπέλα.

Το ξαναβάζω για να μην ξεχνίομαστε..Και μετα υπάρχουν ακόμα άνθρωποι που τον υποστηρίζουν. Δεν έχω να πω κάτι αλλο. Πήγε το μοντέλο το μικρό με τον kman δωρεάν για τα ωραία του μάτια. Όποιος τα πιστέυει καλά κάνει εγω όμως το αμφισβητώ ανοιχτά. Γιατί τον αμφισβητώ? Γιατί ναι η ηλικία δεν πάιζει ρόλο αλλά για να σου κάτσει κάτι τέτοιο πρέπει να πουλήσεις κάτι. Η να είσαι ιδιαίτερα γοητευτικός εμφανησιακά ή να πουλήσεις και καλά δεσμό κλπ. και να πασ 2-3 ραντεβού να την ψήσεις. Δεν νομίζω ότι τα έχει ή τα εκανε ο kman αυτα και το ξέρετε μέσα σας.

Κμαν αν συνεχίζεις να βρίζεις (ενω εγώ βλέπεις δεν σου γράφω τέτοιους χαρακτηρισμούς) ενω ανταλλάξαμε 2 λόγια πάνω στην ένταση προχτές φοβαμαι θα φτάσει σε άλλο επίπεδο η σχέση μας. Οποτε τέλος τα βρισίδια. Πες ότι θές και αν δεν το πιστεύω η δεν το πιστεύεις γράφτο.

"Ρε μαλακα αυτό το ποστ είναι απο Σάββατο και η φωτο που τράβηξες απο Κυριακή.Το Σάββατο φυσικά και είχε κόσμο όπως έχουν τα κλαμπ,την Κυριακή δεν είχε. Γιατί διαστρεβλώνεις τα λεγόμενα του αλλου?Το ποστ ειναι απο το Σάββατο...Είσαι στόκος ρε φίλε,είσαι ο βλακας.."
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Έρχονται μερικές και για την ελπίδα.Βαριεμαι να τα περιγράψω είναι περίπλοκο το σκηνικό.Δεν έχει μεγάλη σχέση με τη λογική.Απλα βλέπουν κάποιον που ψάχνει να γαμήσει,σκέφτονται θα είναι απογοητευμένος από το δυτικό κόσμο και δείχνουν καλοσύνη γιατί θέλουν διέξοδο.
Κάπως έτσι αν και είναι πιο περίπλοκο.
Οι Σλάβες είναι psycho κοπέλες έτσι κι αλλιώς.Σε κρίνουν και με ψυχολογικά κριτήρια.
Φίλε αν και περίπλοκο το θέμα όπως γράφεις εξηγείται πλήρως απο αυτό που μάλλον υποθέτω σου συνέβη στα θεοφάνεια !!! :grin: :grin:

 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1515395412025.jpg
    FB_IMG_1515395412025.jpg
    126,5 KB · Εμφανίσεις: 19

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Το ξαναβάζω για να μην ξεχνίομαστε..Και μετα υπάρχουν ακόμα άνθρωποι που τον υποστηρίζουν. Δεν έχω να πω κάτι αλλο. Πήγε το μοντέλο το μικρό με τον kman δωρεάν για τα ωραία του μάτια. Όποιος τα πιστέυει καλά κάνει εγω όμως το αμφισβητώ ανοιχτά. Γιατί τον αμφισβητώ? Γιατί ναι η ηλικία δεν πάιζει ρόλο αλλά για να σου κάτσει κάτι τέτοιο πρέπει να πουλήσεις κάτι. Η να είσαι ιδιαίτερα γοητευτικός εμφανησιακά ή να πουλήσεις και καλά δεσμό κλπ. και να πασ 2-3 ραντεβού να την ψήσεις. Δεν νομίζω ότι τα έχει ή τα εκανε ο kman αυτα και το ξέρετε μέσα σας.

Κμαν αν συνεχίζεις να βρίζεις (ενω εγώ βλέπεις δεν σου γράφω τέτοιους χαρακτηρισμούς) ενω ανταλλάξαμε 2 λόγια πάνω στην ένταση προχτές φοβαμαι θα φτάσει σε άλλο επίπεδο η σχέση μας. Οποτε τέλος τα βρισίδια. Πες ότι θές και αν δεν το πιστεύω η δεν το πιστεύεις γράφτο.

"Ρε μαλακα αυτό το ποστ είναι απο Σάββατο και η φωτο που τράβηξες απο Κυριακή.Το Σάββατο φυσικά και είχε κόσμο όπως έχουν τα κλαμπ,την Κυριακή δεν είχε. Γιατί διαστρεβλώνεις τα λεγόμενα του αλλου?Το ποστ ειναι απο το Σάββατο...Είσαι στόκος ρε φίλε,είσαι ο βλακας.."
welcome to kman world.φιλε μου καλε,ασε τωρα τον βαλκανιο αρχοντα να μας λεει τα δικα του.τι χαλας την υγεια σου.δεν πιανεται τον αρχοντα τι ενοει.οταν λεει γεματο κλαμπ δεν ενοει τιγκα κοσμο.30- με 40 πουτανες να εχει καριμπιαν ειναι αρκετες για αυτες που ψαχνει.σας γραφει ο κμαν γαμησα την κοπελα και της εδωσα 100 ευρο απο μονος.αρπαζεσται ολοι και λενε σιγα να μην γαμησε τζαμπα ενω εσυ λες 5 στα 5και 3 στα 3 απο τιντερ μονο ραντεβουδακια))  χαλαρωσε λοιπον.ο κμαν ξερει πουτανα ηταν η γκομενα,δεν του ζητησε και εβγαλε 100 για να παρει μετα τα εξτρα δηλαδη τις φιλες της.δες την εγραφα για οδυσσο με γκομενα που γνωρισα.μετα απο 2 λεπτα λεει παμε σπιτι.την γαμουσα και ελεγε θελει μονο σεξ γιατι μου γουσταρει.την εδιωχνα και δεν εφευγε.λεει βαζεισ στοιχημα θα τελειωσεις ξανα,στοιχημα 100 ευρο?ξαναχησα και παλι δεν εφευγε.λεω σου περνω ταξι της εδωσα 600 γριβνα και δρομο.δεν ζητησε λεφτα και ελεγε δεν θελω τιποτα μονο σεξ!τι νομιζεις ρε λοβ δεν καταλαβα πουτανα ειναι?την επομενη μερα την περνω και λεω φερε μου τις 2 φιλες σου που εχεις.απαντησε απο 1000 γριβνα ειμασται πουτανες!φυσικα δεκτηκα,αφου απο την αρχη το ηξερα ασχετα απο οτι δεν ηθελε λεφτα και ελεγε συνεχεια της αρεσω και δεν εφευγε.αν δεν της εδινε λεφτα δεν θα εφευγε μεχρι να της δωσει.καλα ο κμαν εμεπιρος ειναι,την εβγαλε με 100 ευρο ενω αυτη αν ζητουσε απο μονη θα ζηταγε 300
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
ο σαλονικιος παλι ειναι κιεβο.μετα παει οδυσσο και αιγυπτο.για το τιντερ θα δω μονος οταν παω κιεβο και θα σας πω πραγματικα τι παιζει γιατι και στο μαμπα ο σαλονικιος εβγαινε και ξοδευωταν αδικα
λεγωντας μου εχει νορμαλ γκομενες χαχαχαχ.τελικα ολες πουτανες ηταν που το επαιζαν κυριες σε αγαπουληδες και ολες εκτος απο ραντεβουδακια και φαγητα τιποτε δεν του εδωσαν ποτε.στην αρχη μου ελεγε δεν ειναι πουτανα ενα καφε πηρε η κοπελα.και σε μενα πολλες ενα καφε επερναν οπως η μικρη τωρα οδυσσο.μετα μου ελεγε για τον γαλοεβρεο 55 που βρηκε η αδερφη της και την γαιναιοδωρια του.της ειπα ελα σπιτι να σε εχω και εγω γαιναιοδωρα και απαντησε βαρεθηκα παω να βρω τους φιλους μου.τι εψαχνε?μαλακα σπονσορα χωρις γαμησι ετσι τις εδειξα την πορτα εξοδα,την εβγαλα και απο φιλους μου.5 χρονια την γνωριζω τωρα 22 ειναι.ποτε δεν ειδα φωτο με γκομενο ουτε την ειδα ποτε με γκομενο.ο σαλονικιος τιντερ γνωρισε πρωην καραπουτανα που τον περνει για καφε και καμια σαλατα αλλλα μονο βολτες κανουν.αυτη εχει καλο αμαξι,δωρεαν μαλλον αλλου χαζου ξενου.αυτες δεν πανε για 1000 γριβνα με καθε ξενο γιατι ξερουν παιζοντας τον ρολο καλη,νορμαλ γκομενα που περασε ο χρονος και ξεμεινε γιατι δεν εχει αξιολογους και σοβαρους αντρες να τυς εμπιστευτει το κολπο πιανει με πολλους χαζους αγαπουληδες.οταν λενε σοβαρο ανδρα ενοουν σοβαρο επενδυτη.αυτο με τα ραντεβουδακια για μενα μια γκομενα που θα δει ενα ξαναμενο τουριστα και οχι ενα σοβαρο επενδυτη θα σε αποστειλει στισ γκομενες τον 1000 γριβνα γιτι δεν εισασται για αυτη χαχαχα.μην μου αρχισετε καπιοι μαλακιες λεω γιατι αν σας τα ελεγε ο ιδιος ο δασκαλος δεν θα τον αμφησβητουσατε.ειμαι σιγουρος τα ιδια θα σας ελεγε και ο δασκαλος που αμφισβητα παντα τους ιτερνετ καμακες χαχαχαχ
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.341
Like
7.616
Πόντοι
2.356
χαχα πεστα ρε Χαρη ... ο κμαν τους πειραξε που ειπε για μια οτι δεν του ζητησε λεφτα ενω εχει γραψει επανηλειμμενα ποσες αλλες καθαρα πουτανες εχει παρει αναφεροντας και τις τιμες.
Εδω μπηκε καινουργιος και μολις διαβασα που εγραψε οτι γαμησε 390 γκομενες απο καμακι :helpplea:
η πολυ παρεα με τον moldo αυτο κανει θα προσθεσω :grin: /// anyway

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom