Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
Γιατί φοβασε μην στον φιστηκοσο; Είμαι καλό αγοροκόριτσο δεν κανό ποτέ κάτι που δεν αρέσει στον άλλον .
δεν φοβαμαι μωρο ξερω τ θελω!! εσυ μπορεις να τ παρεχεις???
 
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
17
Like
40
Χρονια πολλα καλη χρονια καυλακια...Απο τις 5 του μηνος θα τα λεμε απο κοντα στην Αθηνα... :rose: :rose: :rose:
 

panhdonisths13

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2014
Μηνύματα
97
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες καλή χρονιά και από μένα! Να ρωτήσω κάτι. Έχει κανείς να μου πει εμπειρία με την Έλενα Sunrise; Είδα είναι Αθήνα και αναρωτιέμαι αν είναι καλή. Εμφανισιακά βλέπω ότι είναι τρελό μωρό. Από συμπεριφορά όμως ξέρουμε τι παίζει;
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
17
Like
40
Σε αυτη την δουλεια δεν υπαρχουν στανταρ ωραρια.Αλλα το τελευταιο μου ραντεβου θελω να τελειωνει στις 1 το βραδυ. :rose: :rose: :rose: :rose:
 

jef23ath

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
158
Κριτικές
2
Like
119
Πόντοι
1
η εβελυν μεγαλη καυλα γουσταρει αυτο που κανει. ;)ενας νεος σου πελατης ;) :-*
 

Algegario

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
112
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Παιδια καλησπερα χρονια πολλα καλη χρονια....μια ερωτηση οποιος γνωριζει....Η τζουλια και η Μπετυ υπαρχουν ακομα στη Λουκα Νικα 1 ψυρρη??
εχω περασει καποιες φορες μερες που ηταν δεν τις εχω πετυχει ...μηπως ξερουμε εαν εχουν μετακομισει καπου αλλου??ευχαριστω
 

marpet

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2017
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Yπάρχει κάποια παθητική που να είναι...καλό παιδί?Ξέρω ακούγεται περίεργο αλλά δεν θέλω να αφήνω λεφτά σε ξεπέτες που δεν τα αξίζουν με συμπεριφορά χωριάτη...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom