Νέα

Nomads ANT1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nickpie2008
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 162K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποια η σκεψη σας για το επερχομενο reality

  • O Αρναου ειναι πολυ βλαξ

    Ψήφοι: 119 50,0%
  • Ο ΑΝΤ1 ολο μκιες reality ψαχνει να βρει

    Ψήφοι: 44 18,5%
  • Ντανος για δημαρχος

    Ψήφοι: 75 31,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    238

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.229
Κριτικές
49
Like
22.145
Πόντοι
24.596
τυπε ο μιστερ τραβελ την πιανει την πετρα και τη στιβει
με το που μιλαει φαινεται κατευθειν και η στρατιωτικη θητεια στο μεγαλο πευκο και τα μαθηματα κραβ μαγκα
τυπε κανεις δεν αμφισβητησε τη θητεια του στο Μεγαλο Πευκο :S :S :S
 

Συνημμένα

  • 458a419334781bc8a84587896e0b786d.23.jpg
    458a419334781bc8a84587896e0b786d.23.jpg
    29,5 KB · Εμφανίσεις: 18

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.079
Κριτικές
2
Like
8.767
Πόντοι
2.456
Eσύ προφανώς θα είσαι με το λόμπι του χτικιάρη Μαυρίδη και της σαβουρογάμας ψηλής !! Περαστικά και όνειρα γλυκά !
Η ψηλή έπαθε εγκεφαλικό με την νίκη της Αποστολίας..
Άσε που της πήρε όλα τα στριγγακια στα αγωνίσματα το αποστολακι.. :takethis:
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Η ψηλή έπαθε εγκεφαλικό με την νίκη της Αποστολίας..
Άσε που της πήρε όλα τα στριγγακια στα αγωνίσματα το αποστολακι.. :takethis:

Για να γουστάρει Κατσινόπουλο, το γούστο της ψηλής στους άντρες είναι επιπέδου λαχαναγορίτη    :grin:
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
εμενα απο ολες οσες ηταν στο νοματσ πρωτη με καυλωνε η μελαχρινη ψηλη απο τους νομαδες της ζουγκλαε που πηρε το μπουλο πρωτη και δευτερη με καυλωνε η αποστολια
σαν χαρακτηρας με εκνευριζε αλλα σαν εμφανιση με καυλωνε γιατι εχει φοβερο σωμα το κοντοπουτανο και αυτο το κινεζοειδες που εχει στη φατσα κατι μου κανει δεν ξερω
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.367
Κριτικές
3
Like
3.172
Πόντοι
786
Ωραία ήταν η πρώτη. Αλλιώς θα βλέπαμε και την Μαντώ αν δεν ήταν σούργελο.
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
Ωραία ήταν η πρώτη. Αλλιώς θα βλέπαμε και την Μαντώ αν δεν ήταν σούργελο.
τυπε η μαντω εχει μεν εμφανιση αλλα ειναι μονο για πουτσα μπαλα και καρατε
για κανα ταβλακι με τσιπουρακι χωρις γλυκανισο και μεζε, αντε να πας και κανα γηπεδο παρεα να βρισεις τον εποπτη και να φας πασατεμπο
για γκομενα δεν κανει
εχει πιο μεγαλα αρχιδια κι απο τον κοκλωνη
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
τυπε η μαντω εχει μεν εμφανιση αλλα ειναι μονο για πουτσα μπαλα και καρατε
για κανα ταβλακι με τσιπουρακι χωρις γλυκανισο και μεζε, αντε να πας και κανα γηπεδο παρεα να βρισεις τον εποπτη και να φας πασατεμπο
για γκομενα δεν κανει
εχει πιο μεγαλα αρχιδια κι απο τον κοκλωνη

Έκανε όμως την τεράστια κίνηση να πάρει Οροκλό στην ομάδα των κόκκινων που έκρινε και πολλά στο παιχνίδι.Αυτή ήταν η παρακαταθήκη της...
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.367
Κριτικές
3
Like
3.172
Πόντοι
786
τυπε η μαντω εχει μεν εμφανιση αλλα ειναι μονο για πουτσα μπαλα και καρατε
για κανα ταβλακι με τσιπουρακι χωρις γλυκανισο και μεζε, αντε να πας και κανα γηπεδο παρεα να βρισεις τον εποπτη και να φας πασατεμπο
για γκομενα δεν κανει
εχει πιο μεγαλα αρχιδια κι απο τον κοκλωνη

Πάραυτα αν κοιμόταν ο Θεός ανάμεσα στα καφριλίκια και έσκαγε με κανα μινι και γόβες ντίρλα ένα μανίκι και μπουχός
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
138
Πόντοι
166
ψαξε bizarre τυπε μου

αν και γράφει και από πάνω το site, θα ψάξω και με αυτή την κατηγορία... ελπίζω να δω τίποτα καλό, γιατί έχω βαρεθεί να βλέπω όλο με ζώα και με σκατ :cheesy:  :grin: χαχα

σκατά στην τριάδα, τους έμεινε η ελληνική σημαία...  :2funny: :2funny: :2funny:
 

giatioxi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
10.027
Κριτικές
1
Like
347
Πόντοι
186
Πίπα κώλο εμπλοκη τους πήγε η Ελεεϊνίδα  :S :S :S



Nomads: Οι πρώτες δηλώσεις της Αποστολίας Ζώη μετά τη νίκη στον τελικό!

http://[URL unfurl="true"]www.zappit.gr/wp-content/uploads/2017/12/apostolia5-682x384.jpg[/img[/URL]]

«Ξέρω ότι κάποιες στιγμές μπορεί να μην ήμουν ο εαυτός μου, αλλά αυτά είναι για να πας παρακάτω και να μαθαίνεις».

Το Nomads έριξε αυλαία απόψε το βράδυ, με την Αποστολία Ζώη να κατακτά τη νίκη στον μεγάλο τελικό και να παίρνει το έπαθλο των 100.000 ευρώ. Η γνωστή τραγουδίστρια, λίγη ώρα μετά το τέλος του αγώνα, έκανε και τις πρώτες της δηλώσεις.

«Μόλις τελείωσε ο αγώνας, αυτό το αγαλματίδιο έγινε δικό μου. Για μένα είναι πάρα πολύ σημαντική αυτή η νίκη, μου έχει δώσει πολύ μεγάλη ώθηση. Αλλά το πιο σημαντικό είναι, μετά από αυτό, η ψηφοφορία που με στήριξε ο κόσμος και αυτό το αφιερώνω σε εσάς. Μου δώσατε μεγάλη χαρά όσοι μπήκατε στη διαδικασία να ψηφίσετε.

Ελπίζω να μην σας απογοήτευσα. Ξέρω ότι κάποιες στιγμές μπορεί να μην ήμουν ο εαυτός μου, αλλά αυτά είναι για να πας παρακάτω και να μαθαίνεις. Είμαι σούπερ χαρούμενη, ανυπομονώ να γυρίσω στην Ελλάδα και να αγκαλιάσω όλους τους δικούς μου ανθρώπους», είπε μεταξύ άλλων η Αποστολία Ζώη.

[facebook][MEDIA=facebook]https://www.facebook.com/nomadsant1/videos/1377608085700396/[/facebook[/MEDIA]]
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
138
Πόντοι
166
Δουλειά που κάνουν τα ψυχοφάρμακα όμως ε? Ούτε ένα κλάμα χαράς, από συγκίνηση, όπως συμβαίνει με όλους τους ανθρώπους όταν κερδίζουν σε τέτοια παιχνίδια...
Εύγε στην ιατρική.
 

giatioxi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
10.027
Κριτικές
1
Like
347
Πόντοι
186
H επίσημη ανακοίνωση του ΑΝΤ1 για τη συμμετοχή του Μαυρίδη στο Nomads: «Η συμφωνία ήταν...»
Πλήρη επιβεβαίωση όσων υποστήριξε ο Γιώργος Μαυρίδης για τη συμφωνία που είχε κάνει με τον ΑΝΤ1 για τη συμμετοχή του στο Nomads έκανε το ίδιο το κανάλι μετά το τέλος του παιχνιδιού επιβίωσης.

«Ο Γιώργος Μαυρίδης συμμετείχε στο Nomads με αντάλλαγμα την ανακαίνιση του παιδοογκολογικού τμήματος του νοσοκομείου ΑΧΕΠΑ, από τον ΑΝΤ1. Ακόμα και τα χρήματα που κέρδισε από τα επιμέρους έπαθλα θα διατεθούν για τον σκοπό αυτό. Δεν είχε ανακοινωθεί για να μην επηρεάσει τις ψηφοφορίες εις βάρος των άλλων παικτών. Η συμφωνία ήταν είτε έμενε 1 εβδομάδα είτε 3 μήνες, η ανακαίνιση θα γινόταν» αναφέρει η ανακοίνωση του καναλιού του Αμαρουσίου για τον γνωστό παρουσιαστή και tattoo artist.

www.gossip-tv.gr/media-tv/story/518994/h-episimi-anakoinosi-toy-ant1-gia-ti-symmetoxi-toy-mayridi-sto-nomads-h-symfonia-itan#ixzz526Jcr9aN]Πηγή[/url]
 

Συνημμένα

  • ......png
    ......png
    298,4 KB · Εμφανίσεις: 21

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.604
Πόντοι
2.606
Μας συγκινησε  :S :S :S

tenor.gif
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom