Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 61 άτομα (9 μέλη και 52 επισκέπτες)

ermis1964

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
22
Like
242
Πόντοι
2.017
Γιά τήν κυρία αυτή .Τά λέγαμε μέσω μέιλ παλαιότερα καί τότε ζήταγε 60 ευρώ.Κλείνουμε ημέρα καί ωρα ραντεβού,της δίνω καί τό τηλέφωνό μου.Τέλικά μού απαντά ότι δέν ερχεται σέ χοτέλ.Μετάνιωσε ή μαζεύει τηλέφωνα?
 

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
73
Like
7.975
Πόντοι
24.436
Γιά τήν κυρία αυτή .Τά λέγαμε μέσω μέιλ παλαιότερα καί τότε ζήταγε 60 ευρώ.Κλείνουμε ημέρα καί ωρα ραντεβού,της δίνω καί τό τηλέφωνό μου.Τέλικά μού απαντά ότι δέν ερχεται σέ χοτέλ.Μετάνιωσε ή μαζεύει τηλέφωνα?
εμένα μου ειπε στείλε μου ώρα και τηλέφωνο και θα σε παρω ή περιμένεις και θα σου στειλω αύριο τηλέφωνο. Όσο μου έστειλες εσυ τηλέφωνο τόσο μου έστειλε και αυτή.
 

ermis1964

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
22
Like
242
Πόντοι
2.017
εμένα μου ειπε στείλε μου ώρα και τηλέφωνο και θα σε παρω ή περιμένεις και θα σου στειλω αύριο τηλέφωνο. Όσο μου έστειλες εσυ τηλέφωνο τόσο μου έστειλε και αυτή.
Εχει κάποιο προβλημα μάλλον η κυρία ή είναι κανενα πουσταριό συλλέκτης τηλεφώνων.
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.819
Like
404
Πόντοι
36

ermis1964

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
22
Like
242
Πόντοι
2.017
Η κυρία ανταλλάσει μηνύματα γιά ραντεβού,ζητά τό τηλέφωνο καί προφασιζόμενη κάποια δικαιολογία ακυρώνει τό ραντεβού.Προσωπικά μού το ακύρωσε,γράφοντας ότι δέν πάει σέ ξενοδοχείο ενω σέ προηγούμενο μήνυμα,μου εγραψε ότι ερχεται σέ ξενοδοχείο.Στο μέλος napoleonV1,τού ζήτησε τηλέφωνο καί ωρα ραντεβού καί μετά εξαφανίστηκε.
 

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
73
Like
7.975
Πόντοι
24.436
Η κυρία ανταλλάσει μηνύματα γιά ραντεβού,ζητά τό τηλέφωνο καί προφασιζόμενη κάποια δικαιολογία ακυρώνει τό ραντεβού.Προσωπικά μού το ακύρωσε,γράφοντας ότι δέν πάει σέ ξενοδοχείο ενω σέ προηγούμενο μήνυμα,μου εγραψε ότι ερχεται σέ ξενοδοχείο.Στο μέλος napoleonV1,τού ζήτησε τηλέφωνο καί ωρα ραντεβού καί μετά εξαφανίστηκε.
εγω ομως δεν έδωσα τηλέφωνο γιατι κατι δε μου πήγαινε καλα και της είπα να μου στείλει αυτη οταν μπορεί το δικό της. Μου ειπε αυριο και ακόμα στέλνει
 

ermis1964

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
22
Like
242
Πόντοι
2.017
εγω ομως δεν έδωσα τηλέφωνο γιατι κατι δε μου πήγαινε καλα και της είπα να μου στείλει αυτη οταν μπορεί το δικό της. Μου ειπε αυριο και ακόμα στέλνει
Εκανες πολύ καλά συναγωνιστή.Εγω εχω "πορνοτηλέφωνο" καί ετσι δεν καίγομαι.Απλά γιά ενημέρωση των συναγωνιστών,γινεται ο ντόρος.
 

ALBIZIOS

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
39
Like
2
Πόντοι
0
Να πω κι εγω το κομματι μου.Πρωτη φορα στο ειδος του μασαζ...

Το ραντεβου κλειστηκε με την Αγνη.Απο τις φωτο εβλεπα αυτο που ηθελα,δηλαδη βυζαρες.Για ολα τα υπολοιπα δεν ηξερα τι θα εβγαινε απο το ραντεβου.
Με μερικα sms και λιγο τηλεφωνο,κλεισαμε για το bill που μου προτεινε και η ιδια.Ανοιγοντας την πορτα ειδα μια κοντουλα κοπελα,πολυ γλυκο προσωπο...βυζαρες και αρκετα ωραιο ντυσιμο.
Στον αγωνα δεν ξερω να πω και πολλα μιας και δεν εχω να την συγκρινω με καποια αλλη μασερ...αν και κοντουλα εχει δυναμη στα χερια...στην πλατη το ευχαριστηθηκα να πω την αληθεια μιας και κανω χαμαλοδουλεια.τωρα οταν πηγε να παει στους γλοτους..λιγο που γαργαλιωμουν,λιγο που αισθανομουν αβολα,της ζητησα ευγενικα να σταματησει.Καποι εκει μου ζητησε εκεινη να γυρισω...και αρχισε το θαυμα...τα βυζια τη μια ηταν στο στομα μου και την επομενη αγκαλιαζαν το φιρφιρικο μου....χορτασα να χουφτωνω.Πιπα πολυ καλη και δουλεμενη με πολυ περιποιηση και στις μπαλες....περασμα σκουφου και δωστου.να πω την αληθεια δεν κρατηθηκα πολυ γιατι ηδη ημουν ετοιμος απο το τσιμπουκι και το χουφτωμα.Γενικα σε αυτα τα λεφτα φανηκε vfm.
Ειναι αυτή που έχει τατουάζ με αγκυλωτούς σταυρούς ?
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Υπάρχει κάποιος που εχει μιλήσει μαζι της ή εχει κανει κατι μαζι της;
Έχω μιλήσει εγώ μαζί της. Δεν έχω κλείσει ακόμα γιατί το άστατο ωράριο που δουλεύω δεν συμπίπτουν με το δικό της ωράριο. Υπάρχουν τουλάχιστον 3 άτομα που έχουν κάνει μασάζ μαζί της αλλά δεν ξέρω γιατί δεν γράφουν να πουν λεπτομέρειες. Εκτός αν έχουν γράψει και τους σβήνει τα μηνύματα η διαχείριση.

Τώρα όλοι εσείς που διαμαρτύρεστε ότι δεν σας στέλνει τηλέφωνο ή σας ακυρώνει ραντεβού, μήπως την πρήζετε με μαλακίες για σεξ κλπ και την τρομάξατε την κοπέλα; Διότι εμένα τόσο στα email όσο και στο τηλέφωνο μου ξεκαθάρισε ότι ΔΕΝ προσφέρει σεξ και ότι το κάτω εσώρουχο δεν το βγάζει  για λόγους υγιεινής.
Αν την πιέζετε να κάνει κάτι που δεν θέλει, λογικό να μην δεχτεί να βρεθεί με τέτοια άτομα.
 

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
73
Like
7.975
Πόντοι
24.436
Έχω μιλήσει εγώ μαζί της. Δεν έχω κλείσει ακόμα γιατί το άστατο ωράριο που δουλεύω δεν συμπίπτουν με το δικό της ωράριο. Υπάρχουν τουλάχιστον 3 άτομα που έχουν κάνει μασάζ μαζί της αλλά δεν ξέρω γιατί δεν γράφουν να πουν λεπτομέρειες. Εκτός αν έχουν γράψει και τους σβήνει τα μηνύματα η διαχείριση.

Τώρα όλοι εσείς που διαμαρτύρεστε ότι δεν σας στέλνει τηλέφωνο ή σας ακυρώνει ραντεβού, μήπως την πρήζετε με μαλακίες για σεξ κλπ και την τρομάξατε την κοπέλα; Διότι εμένα τόσο στα email όσο και στο τηλέφωνο μου ξεκαθάρισε ότι ΔΕΝ προσφέρει σεξ και ότι το κάτω εσώρουχο δεν το βγάζει  για λόγους υγιεινής.
Αν την πιέζετε να κάνει κάτι που δεν θέλει, λογικό να μην δεχτεί να βρεθεί με τέτοια άτομα.
Φίλε μου δεν συνηθίζω να υιοθετώ τέτοιες συμπεριφορές. Πόσο μάλλον στο γραπτό λόγο μου σε μια άγνωστη είμαι πάντα τυπικός.
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Εσυ ναι. Είσαι σωστός και το κάνεις.. Αλλα υπάρχουν εκατοντάδες εδώ . Δεν ξερουμε πως φέρεται ο καθένας.
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.977
Like
927
Πόντοι
96
Από εμφάνιση δε λέει πολλά η Ιουλία. Πολύ ψηλή και πολύ αδύνατη με μέτριο πρόσωπο ενώ καμπουριάζει και λίγο. Ηλικία 35-40. Πάντως κάνει από τα καλύτερα μασάζ αν όχι το καλύτερο και πιστέψτε με έχω αρκετή εμπειρία σε μασάζ. Δέχεται στον χώρο της (αρκετά καλό διαμέρισμα) και μένει με τη μανούλα της μαζί η οποία κάθεται διακριτικά στο διπλανό δωμάτιο και σιδερώνει, βλέπει τηλεόραση, πλένει τα μπαλκόνια κλπ.
η φωτογραφια που εχει στο viber ειναι αληθινη?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom