Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
4
Πόντοι
16
Το ερώτημα μου είναι το εξής στην Bangkok μένουμε Sukhumvit ή Khaosan?? H δεύτερη περιοχή δείχνει να έχει πολύ φτηνά καταλύματα αλλά δεν γνωρίζω αν παρέχουν τις ίδιες ανέσεις με αυτά της Sukhumvit.
Σύντροφε. Ας λέει ότι θέλει ο Κώστας, εγώ συνιστώ ανεπιφύλακτα Khaosan. Και αυτό γιατί είανι ο πλέον ιστορικός - τουριστικός δρόμος της Μπανκονκ, γιατί έχεις μπροστα στα πόδια σου μια ζωντανή-κινούμενη (θα το καταλάβεις αν πας τι εννοώ) 24ωρη αγορά, που μπορείς να βρεις σχεδόν τα πάντα σε καλές τιμές, έχει φτηνά καταλύμματα αρκετά εν των οποίων δεν υπολείποινται σε τίποτα από τα 3αστερα και 4αστερα ξενοδοχεία άλλων περιοχών με τις μισές σχεδόν τιμές και γενικά έχει οτιδήποτε θα χρειαστεί ο ταξιδιώτης. Ένα μειονέκτημα έχει. Είναι μακριά από τη δράση (και όταν λέω δράση εννοώ  :boobies: ), αν και οι τελευταίες μου πληροφορίες αναφέρουν ότι εθεάθησαν αρκετές φρεελάνσερς και κατοέϋ τις μικρές ώρες. Το μειονέκτημα αυτό υπερνικάται εύκολα αν μετακινείσαι στα πεδία δράσης με καραβάκι μέχρι την Ταξίμ Μπιτζ όπου και η αφετηρία του Σκαϊτραιν, η με τα πολυάριθμα ταξί.
Η Σούκουμβιτ ναι μεν είναι πολύ κοντα στα κέντρα δράσης, αλλά είναι τεράστια, πολύβοη, γεμάτη καυσαέριο και σύγχρονα τερατουργήματα. Στερείται δε γραφικότητας και οι τιμές είναι κατά πολύ ακριβότερες από την Κάοσαν σε όλα.
Αν αποφασίσεις Κάοσαν στείλε πμ για περισσότερες λεπτομέρειες.
Και άσε το Κώστα να σκούζει.
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
4
Πόντοι
16
Ξερεις τι σημαινει να εχεις κατασταση με τη πεθερα του ντοχτωρα;
Οχι μονο θα σε λεει μπαμπα ΑΛΛΑ θα κυκλοφορας και με το τζιπ που αυτος θα εχει πληρωσει και ΔΕΝ θα τον βαζεις μεσα. :2funny:
Γουστάρω !! Δεν το είχα σκεφτει , αλλά με εξιτάρει αφάνταστα η ιδέα.
Άσε που θα μπορώ να τον στέλνω για θελήματα του στυλ "πούσαι μικρέ πάρε μου τσιγάρα, ένα πακέτο καμάγκρα και κράτα τα ρέστα".  :2funny:
 

doctortilac

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
688
Like
2
Πόντοι
6
lord  kai vonmakoulis πειγενεται βολτα με αυτο και μετα κανεται ορεξει για JEEP. :'(





 

doctortilac

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
688
Like
2
Πόντοι
6
AAAAAΞεχασα παρται και μερικα για να με χαρτσιλικονεται,φιλοι μου lord kai von. :rockon:


 

doctortilac

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
688
Like
2
Πόντοι
6
μην ξεχασεται να παρεται για βολτα και τον φιλο σας τον F16 και ξερω πολη καλα θα σας ζηλευει και ο φαντομας ακομα. :-*


 

alexis_gr

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
hi.28 tou minos petao(epitelous)gia proti fora  thailandi..16 meroules tha katso.tha pao bangok,pouket kai pattaya.mporeite na mou peite me liga logia merika aparaitita gia to kathe meros kai ti na prosexo? sas euxaristo...(tha fero kai poli uliko) :boobies:
 

th69

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
208
Like
0
Πόντοι
1
πρωτα ο θεος σε 29 ωρες θα ειμαι στο αεροπλανο.
αντε να δουμε :think:
 

Gambino

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
307
Like
304
Πόντοι
21
hi.28 tou minos petao(epitelous)gia proti fora  thailandi..16 meroules tha katso.tha pao bangok,pouket kai pattaya.mporeite na mou peite me liga logia merika aparaitita gia to kathe meros kai ti na prosexo? sas euxaristo...(tha fero kai poli uliko) :boobies:
Εκτος του φαγητου,τρελα ΠΑΖΑΡΙΑ παντου(ειδικα σε ρουχα,αρωματα κτλπ) και μετα αυτο που ειπε ο δασκαλος KostasF16.
PHUKET FOR EVER IN MY HEART..
 

mgreek

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2006
Μηνύματα
369
Like
0
Πόντοι
1
Υ.Γ. Ο γαμος εαν γινει θα γινει με ποντιακη λυρα αφου βαφτιστει χριστιανη και ποντια η  νυφη.....

Φιλική συμβουλή: Καλό θα είναι να το σκεφτείς σοβαρά και να το συζητήσεις πάρα πολύ μαζί της το θέμα θρησκείας... είναι αρκετά δύσκολο για τις ταϋλανδές...
 

spirosbof

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.578
Like
2
Πόντοι
16
kalhmera paidia ki apo emena,an den to ziseis telika den mporeis na to pistepsis,tha sas po perisotera otan gyriso.
th69 min agxonese ka8olou,pistepse me  ;)
 

doctortilac

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
688
Like
2
Πόντοι
6
Φιλική συμβουλή: Καλό θα είναι να το σκεφτείς σοβαρά και να το συζητήσεις πάρα πολύ μαζί της το θέμα θρησκείας... είναι αρκετά δύσκολο για τις ταϋλανδές...

το να το συζητησει αυτος θα το συζητησει αυτη θα τον καταλαυει. :headbang:
 

takis loutraki

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2007
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
Γυρησα χθες επειτα απο ταξιδι 15 ημερων στο Πουκετ
ολα ηταν ΥΠΕΡΟΧΑ.ΠΡΙΝ ενα χρονο πηγα Παταγια καμια
συγκρηση κατ εμαι, ολα πιο φτηνα κ πολυ πιο ωραια.
hotel παταγια 800β w plaza με κατσαριδες 600β πουκετ
40m2 πεντακαθαρο 10 λεπτα με μηχανακι κ εκανες μπανιο
οπου ηθελες.ακομη κ φαγητα καλητερα κ ολα στα ποδια σου
οποιος φυλος θελη καποια πληροφορια ας στηλει ΠΜ
πολλα χαιρετιματα στα παιδια απο Περδικα.....  :dancing:
 

akis51

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2008
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Πολλούς βλέπω να "τρώγονται" για παντρειές,(εξαιρούνται οι έμπειροι..),ΠΡΟΣΟΧΗΗΗ ! :headbang:
 

Συνημμένα

  • waterhole.jpg
    waterhole.jpg
    65,3 KB · Εμφανίσεις: 17
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
135
Πόντοι
66
mgreek  χαθηκες ρε θηριο.
ουτε ενα τηλεφωνο?
αντε και εχω νεα.
ξερω ομως,
με ζηλευεις, χε χε
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Πολλούς βλέπω να "τρώγονται" για παντρειές,(εξαιρούνται οι έμπειροι..),ΠΡΟΣΟΧΗΗΗ ! :headbang:

Φιλε μου
Εαν η μαλακεια ζυγιζοτανε ξερεις ποσο υπερβαρο θα πληρωνανε μερικοι στις πτησεις για Ταυλανδη;
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
μανια βρε λορδε που εχεις και συ με το ζυγισμα  λολ



 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
135
Πόντοι
66
ΡΕ ΛΟΡΔΕ ΑΜΑΝ!
παντα εχεις ενα καλο λογο.
bmw η ασιατισα στο αβαταρ ειναι κινεζα?
υποκλινομαι
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
142
Πόντοι
16
Τα μαθαμε,τα μαθαμε τα νεα...
Αντε βρε...Σας ευχομαι μεσα απο τη καρδια μου "Να ζησετε"!
Αντε...καλως να τη δεχτεις..και καλους απογονους...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom