Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (0 μέλη και 52 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 852 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 170 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 499 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 320 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.899

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
392
Πόντοι
306
Δυστυχως ισχυει τυπε... οσο ομορφες και καυλιαρες ειναι τοσο αγενεις, ξινομουρες και χωρις παιδεια και τροπους ειναι ο ελλεεινηδες...
μπορει να τις λατρευω σα γυναικες, αλλα θεωρω οτι καμια φορα το θελουν το σκουπιδιασμα τους!
Πάντα το θέλουν.
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
σφηνακια τις κερασαν δεν γαμιουνται οι μπαλοτσες?

αν επιναν καφε να τις κερασουν 2ρο καφε?

μαλακισμενες φοβηθηκαν μη μεθησουν
και τους βιασουν τα χρυσα μουνια τους

Φίλε μου δεν είναι κατακριτέο να απορρίψουν αυτό που τους προσφέρεις εσύ επειδή αρέσει σε εσένα ας είναι και σφηνάκι. Το κατακριτέο είναι ό τρόπος που αντιδρούν και όπως έχω γράψει σε προηγούμενο μήνυμα είναι προσβλητικός και επιθετικός. Αυτό εξακολουθώ να πιστεύω ότι οφείλεται στη συμπλεγματική ανασφάλεια που κουβαλάνε. Κατά 90% γουστάρανε τη φάση αλλά για τον παραπάνω λόγο κολώνουν.
 

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
392
Πόντοι
306
Φίλε μου δεν είναι κατακριτέο να απορρίψουν αυτό που τους προσφέρεις εσύ επειδή αρέσει σε εσένα ας είναι και σφηνάκι. Το κατακριτέο είναι ό τρόπος που αντιδρούν και όπως έχω γράψει σε προηγούμενο μήνυμα είναι προσβλητικός και επιθετικός. Αυτό εξακολουθώ να πιστεύω ότι οφείλεται στη συμπλεγματική ανασφάλεια που κουβαλάνε. Κατά 90% γουστάρανε τη φάση αλλά για τον παραπάνω λόγο κολώνουν.
:hi: :hi:
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.955
Like
23.456
Πόντοι
6.056
Φίλε μου δεν είναι κατακριτέο να απορρίψουν αυτό που τους προσφέρεις εσύ επειδή αρέσει σε εσένα ας είναι και σφηνάκι. Το κατακριτέο είναι ό τρόπος που αντιδρούν και όπως έχω γράψει σε προηγούμενο μήνυμα είναι προσβλητικός και επιθετικός. Αυτό εξακολουθώ να πιστεύω ότι οφείλεται στη συμπλεγματική ανασφάλεια που κουβαλάνε. Κατά 90% γουστάρανε τη φάση αλλά για τον παραπάνω λόγο κολώνουν.
εκει ειναι το θεμα ολο
δεν θελουν να πιουν αλκοολ? οκ
το να γυρισουν πλατες σαν ακοινωνητα βοδια
δεν χρειαζοταν

αλλα το εκαναν για να πρασβαλουν ετσι και αλλιως
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.707
Πόντοι
606
Χθεσινοβραδινό σκηνικό.Έχω βγει με 3 φίλους στο μαγαζί ενός άλλου φίλου.Αράζουμε και μαλακιζόμαστε και κάποια στιγμή 2 από τους φίλους θέλουν να στείλουν σφηνάκια σε 2 γκόμενες που κάθονταν δίπλα Και να πουν ότι τα έστειλα εγώ.Η μία γκόμενα κοντή και χοντρή, η άλλη πιο ψηλή,καλό σώμα αλλά μέτρια φάτσα.Οι φίλοι μου, ο ένας γυμναστής και ο άλλος πρωταθλητής σε θαλάσσιο άθλημα.Παίρνουν σφηνάκια για όλους και δίνουν και σε αυτές.Και τι λένε;Είμαστε καλά με αυτό που πίνουμε,δεν πίνουμε αλκοόλ!!Και γυρνάνε πλάτη.  :uzi: :uzi:

Μόνο μια φορά πήγαμε να κεράσουμε ποτό σε άγνωστες Ελλεηνίδες.Και μας κοιτάζανε εμένα και τον φίλο μου σαν να ήμασταν ο Παπαχρόνης με τον Πάσσαρη.Από τις στιγμές στη ζωή που τις θυμάσαι και λες 'πόσο μαλάκας ήμουν'.Τουλάχιστον από τις μαλακίες σου μαθαίνεις και δεν τις ξανακάνεις.
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
167
Πόντοι
16
Και τι πινανε οι καργιολες στο μπαρ; τροπικους χυμους η γρανιτες;;; :vomit:
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
Παλικάρια το φάρμακο είναι το θράσος. Γίνετε όσο πιο θρασείς μπορείτε, στα όρια της ευπρέπειας βέβαια, και αφήστε τα κεράσματα  και τις γλυκανάλατες παπαριές. Φερθείτε αυθόρμητα σαν να μιλάτε με κάποιον φίλο σας και μη κολώσετε στην πρώτη αντίδραση που θα δεχτείτε. Είναι σχεδόν δεδομένο ότι θα είναι αρνητική  Όλα τα άλλα έρχονται μόνα τους...
 

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
392
Πόντοι
306
Παλικάρια το φάρμακο είναι το θράσος. Γίνετε όσο πιο θρασείς μπορείτε, στα όρια της ευπρέπειας βέβαια, και αφήστε τα κεράσματα  και τις γλυκανάλατες παπαριές. Φερθείτε αυθόρμητα σαν να μιλάτε με κάποιον φίλο σας και μη κολώσετε στην πρώτη αντίδραση που θα δεχτείτε. Είναι σχεδόν δεδομένο ότι θα είναι αρνητική  Όλα τα άλλα έρχονται μόνα τους...
:rockon: :hi:
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
167
Πόντοι
16
Ενα κλεισιμο του ματιου...
Μια αντρικη ρουφιξια στο τσιγαρο σου...
Μια αρρενωπη γουλια απο το ουισκι/ουζο/μπιρα σου.. (ποτε φλωροπουστοκοκτειλ!!)
Ενα κοιταγμα του ακριβου ρολογιου σου...
Ενα στρωσιμο του μαλλιου...

Αυτα μπορουν να μετρησουν απειρα παραπανω απο 2 γαμοσφηνακια κερασμενα σε ενα μπαρακι....
 

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
392
Πόντοι
306
Ενα κλεισιμο του ματιου...
Μια αντρικη ρουφιξια στο τσιγαρο σου...
Μια αρρενωπη γουλια απο το ουισκι/ουζο/μπιρα σου.. (ποτε φλωροπουστοκοκτειλ!!)
Ενα κοιταγμα του ακριβου ρολογιου σου...
Ενα στρωσιμο του μαλλιου...

Αυτα μπορουν να μετρησουν απειρα παραπανω απο 2 γαμοσφηνακια κερασμενα σε ενα μπαρακι....
Πρώτη φορά που συμφωνούμε!
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Πλεον δε ντρεπομαι να κοιταω τις γυναικες στο μουνι και τα βυζια επιμονα και να με βλεπουν οτι το κανω. Τελος το κρυφτουλι που παιζαμε στο γυμνασιο. Αλλαξαν αυτες, να αλλαξουμε και εμεις. Δε ντρεπεσαι εσυ να δειχνεις το μουνι σου, δε ντρεπομαι εγω να το κοιταω. Αντε γιατι γιναμε γελοιοι οι Ελληνες.
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
167
Πόντοι
16
Χτες κοντεψα να τρακαρω... κυκλοφορουσε μια με τοσο πολυ κοντο σκισμενο τζιν σωρτσακι που το ενα της κωλομερι ηταν εντελως εξω....
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Παλικάρια το φάρμακο είναι το θράσος. Γίνετε όσο πιο θρασείς μπορείτε, στα όρια της ευπρέπειας βέβαια, και αφήστε τα κεράσματα  και τις γλυκανάλατες παπαριές. Φερθείτε αυθόρμητα σαν να μιλάτε με κάποιον φίλο σας και μη κολώσετε στην πρώτη αντίδραση που θα δεχτείτε. Είναι σχεδόν δεδομένο ότι θα είναι αρνητική  Όλα τα άλλα έρχονται μόνα τους...
Αν είναι αρνητική τύπε,αυτό που θα έρθει μόνο του είναι η απόρριψη. Κάπως διαφορετικά ήθελες να το γραψεις αλλά δεν σου βγήκε. Στη θετική περίπτωση γράφουμε συνήθως ότι τα άλλα θα έρθουν μόνα τους.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Ενα κλεισιμο του ματιου...
Μια αντρικη ρουφιξια στο τσιγαρο σου...
Μια αρρενωπη γουλια απο το ουισκι/ουζο/μπιρα σου.. (ποτε φλωροπουστοκοκτειλ!!)
Ενα κοιταγμα του ακριβου ρολογιου σου...
Ενα στρωσιμο του μαλλιου...

Αυτα μπορουν να μετρησουν απειρα παραπανω απο 2 γαμοσφηνακια κερασμενα σε ενα μπαρακι....
Τύπε το ρολεξ μαϊμού που φοράει κι ο γνωστός πλεον Καρατσιωλης, ο δικηγόρος, μετράει ;
Στα ουζερί ρε τύπε τι καμάκι να κάνεις ; Στην γκομενα της παρέας απέναντι ;
Εμείς οι αντικαπνιστες ρουφιξιες τσιγάρου δεν κάνουμε.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Τυπε εχουν μουνι... αρα εχουν το πρωτο λογο!
τα παντα περιστρεφονται γυρω απο αυτες και το ξερουν
και το εκμεταλλευονται...

Τωρα για χτες δε μπορεις να της κατηγορησεις που δε δεχτηκαν τα σφηνακια... το κερασμα συνεπαγεται οτι θα ακολουθουσε και γνωριμια!
ε μπορει οι τυπισσες να μη γουσταρανε τους πρωταθλητες για γνωριμια... δε μπορεις να υποχρεωσεις μια γκομενα να σε θελει! δε γινεται...

συμφωνω βεβαια οτι οι ελληνιδες ειναι πολυ αγενεις σ αυτο το θεμα! μπορουν να σε προσβαλλουν κανονικα και στη ψυχρα! ενω εξω ειναι πιο δεκτικες... θα δεχτουν το κερασμα η θα πουνε οχι ευγενικα...

Εδω μ εχουν προσβαλλει κατα καιρους καποιες που ηθελα να τις κερασω, μια μαλιστα τη σκουπιδιασα κανονικα με χριστοπαναγιες μεσα στο μαγαζι κι εφυγα... δεν ειχε δεχτει να μου πει το ονομα της...ειχα πιει και τα ποτα μου, θολοσα...  :headbaning1:
Τύπε και λίγα έκανες. Έπρεπε να αφήσεις λίγο από τα ουζακια να την περιουλουσεις με αυτά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom