Νέα

Μπαρακια στην Αθηνα για καμακι-γνωριμια με μουνια (οχι πορνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dopamina
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 292K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Τύπε ωραίος για την κίνηση σου με το τηλ. Είμαι 40.
Εγώ στο κέντρο δεν πήγα Κολωνάκι. Μόνο Σύνταγμα, Θησείο, Μοναστηράκι. Πολύ νεκρα ! Εβλεπες πολύ σπάνια γυναικόπαρεες, κάποια ζευγάρια, αλλοδαπους, λίγους τουρίστες. Ακόμη και το Μοναστηράκι που έσφυζε το προηγούμενο ΠΣ αυτή τη φορά ήταν σχεδόν άδειο στην πλατεία. Λίγο πριν φθάσω στην πλατεία από τον πεζόδρομο στο Θησείο (Ανδριανού ) για λίγα δευτερόλεπτα πριν στρίψω αριστερά το μόνο που είδα μπροστά μου ήταν μια μαύρη γάτα. Τα δε περισσότερα φαγαδικα είχαν σχεδόν κλείσει από τις 1:30 και οι εργαζόμενοι είχαν σβησει φώτα, καθοντουσαν έξω και κουβεντιαζανε.
Στην Ερμού ελάχιστοι πάλι κυκλοφορούσαν. Έλειπε κι ο καλλιτέχνης που μάζευε τα γκομενακια γύρω του.

Καλημερα στην Παρεα.

Και εγω 39 στα 40 ειμαι .

Ηξερα  οτι δινοντας το τηλ μου και οχι περνωντας το δικο της μπορει και να μην παρει ποτε , αλλα αδιαφορο (γιατι ηδη γαμαω).

Οψομεθα τυποι. Σημερα μια αλλη μερα.

Η αληθεια ειναι οτι θελω να ανανεωσω τα μουνακια που γαμαω. Ελπιζω να μου βγει.


Εχω κανει και λαθη, εννοωντας οτι ενω εχω δωσει το τηλ μου και μετα απο 3 μερες επικοινωνησε η γκομενα εγω της χωθηκα κατευθειαν για χοτελι και γαμησι. Σταματησε την επικοινωνια το γκομενακι, αν δεν το ειχα κανει τοσο γιουργια στο γαμησι μπορει να το ειχα φαει (δηλαδη κανω το δυσκολο κομματι να την πορσεγγιζω και να παρω-παρει το τηλ μουκαι μετα το καιω ο απαραδεκτος. Εχω πιασει τον εαυτο μου γιατι το κανει αυτο, απλα γιατι ηδη γαμω ....και ειμαι εκ του ασφαλους. αλλα ειναι λαθος μου γιατι ακυρωνω την προσπαθεια μου και εχω χασει περιπτωσεις) . Τετοιες εχω 2 περιπτωσεις τελευταια χασει. Θα το ρεγουλαρω λιγο γιατι δεν μου βγαινει αυτη η τακτικη με το γιουργια για πηδημα.

Αν γαμας ηδη, δεν το παλευεις τοσο να βγαλεις γκομενα και εισαι ανετος και στα παπαρια σου. Αυτο ειναι χλιδα.....και φαινεται στις γκομενες...

εκ του ασφαλους
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.900
Πόντοι
366
πριν 5 χρονια περιπου ηταν να γινει τετοια μπαροτσαρκα με εμενα κ τον νωντα
κ θα ερχοτανε κ ο ιπποτης σεφαλιες

τα μπαρ ηταν κιμπουμπου στο γαλατσι γκαζακι κ μπρικι


θα πηγαιναμε με ενα σκουτερ που ειχα τοτε εγω δικαβαλο με νωντα κ ο σεβαλιες θα ερχοταν εκει να μας βρει

τελικα δεν συναντηθηκαμε ποτε

Μπρίκι ποιό;

Μαβίλη ή Παγκράτι;

Γιατί ο Ιππότης είναι τεράστιος και δε χωράει σε αυτό του Παγκρατίου.
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.900
Πόντοι
366
Speakeasy
Αν το έτερον ήμισυ αγαπάει τη μυσταγωγία, την εποχή της ποτοαπαγόρευσης, τα καθαρά ποτά και εσείς θέλετε να τονώσετε τη σχέση σας με ένα «ταξίδι» σε ένα καλαίσθητο και ερωτικό παρελθόν, κατευθυνθείτε στο μυστικό μπαρ της Αθήνας. Αν πάλι δεν έχετε κάποιον, ντυθείτε όμορφα και επιλέξτε πάλι το Speakeasy. Κάτω από τον χαμηλό φωτισμό, με τη μουσική και την  ατμόσφαιρα film noir να συνθέτουν ένα ιδανικό σκηνικό γνωριμιών, δεν υπάρχει περίπτωση να φύγετε παραπονεμένος.
Λέκκα 12, Αθήνα

Σιγά μην πάνε τουρίστριες στο Speakeasy ή στο Dude αν και εκεί στην Καλαμιώτου πήρε το μάτι μου κάτι τουρίστριες να βγαίνουν από ένα σα Hostel.
 

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Τυποι, εχθες το βραδυ ενιωσα πολυ χαλαρα. Βγηκα , εκανα την βολτα μου , καλοκαιρινο βραδυ , ζεστο, ηπια τις μπυρες μου ( 3 ειναι πολλες , 2 θαταν καλυτερα) , κοζαρα γκομενακια, και εκανα την κινηση. Τωρα τ θα βγει δεν ξερω.

Και σε αλλο μερος που εκανα χθες περατζαδα κοζαρα γκοεμνακια με ματιες. Χρειαζεται ομως νασαι με αλλον εναν, οχι για να κανει κατι αυτος, αλλα φαινεται πιο στρωτο!  Θα εκανα και σε αυτο το μερος, αλλα εκει χρειαζοταν ναμαι με εναν αλλον για το στρωτο της υποθεσης.

Θα προσπαθησω να βγω και αποψε...να κανω παλι περασμα....
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.492
Κριτικές
31
Like
1.332
Πόντοι
6.305
Τυποι, εχθες το βραδυ ενιωσα πολυ χαλαρα. Βγηκα , εκανα την βολτα μου , καλοκαιρινο βραδυ , ζεστο, ηπια τις μπυρες μου ( 3 ειναι πολλες , 2 θαταν καλυτερα) , κοζαρα γκομενακια, και εκανα την κινηση. Τωρα τ θα βγει δεν ξερω.

Και σε αλλο μερος που εκανα χθες περατζαδα κοζαρα γκοεμνακια με ματιες. Χρειαζεται ομως νασαι με αλλον εναν, οχι για να κανει κατι αυτος, αλλα φαινεται πιο στρωτο!  Θα εκανα και σε αυτο το μερος, αλλα εκει χρειαζοταν ναμαι με εναν αλλον για το στρωτο της υποθεσης.

Θα προσπαθησω να βγω και αποψε...να κανω παλι περασμα....
Σαφώς και φαίνεται καλύτερα να είσαι με κάποιον. Όταν όμως δεν υπάρχουν οι σωστές προυποθέσεις, καλύτερα μόνος! Από μια ηλικία και μετά, οι φίλοι/γνωστοί αποκτούν υποχρεώσεις (γάμοι,παιδιά,δουλειά).. αν πχ περίμενα εγώ να βγω με παρέα, θα έβγαινα κάθε 2 μήνες.. Επιπρόσθετα όταν βγαίνω ακόμα και μόνος, πάντοτε γνωρίζομαι με τα παιδιά του εκάστοτε μαγαζιού και τη δεύτερη φορά με θυμούνται.
 

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Σαφώς και φαίνεται καλύτερα να είσαι με κάποιον. Όταν όμως δεν υπάρχουν οι σωστές προυποθέσεις, καλύτερα μόνος! Από μια ηλικία και μετά, οι φίλοι/γνωστοί αποκτούν υποχρεώσεις (γάμοι,παιδιά,δουλειά).. αν πχ περίμενα εγώ να βγω με παρέα, θα έβγαινα κάθε 2 μήνες.. Επιπρόσθετα όταν βγαίνω ακόμα και μόνος, πάντοτε γνωρίζομαι με τα παιδιά του εκάστοτε μαγαζιού και τη δεύτερη φορά με θυμούνται.

"Όταν όμως δεν υπάρχουν οι σωστές προυποθέσεις, καλύτερα μόνος!".

Σωστοτατο.


ΠΧ εχω εναν φιλο, που ειναι ομως παρα πολυ κοντος ας πουμε 1,65 και εγω ειμαι 1,94. Ε ειμαστε σαν γελοιοι.....οποτε αποφευγω να βγαινω μαζι του για τετοιες φασεις. Για καφε οκ, αλλα για πεσιμο δεν λεει ειμαστε γελοιοι....ασε που δεν το εχει το μπλα μπλα κιολας.

 

kairotwra

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
134
Like
2
Πόντοι
1
"Όταν όμως δεν υπάρχουν οι σωστές προυποθέσεις, καλύτερα μόνος!".

Σωστοτατο.


ΠΧ εχω εναν φιλο, που ειναι ομως παρα πολυ κοντος ας πουμε 1,65 και εγω ειμαι 1,94. Ε ειμαστε σαν γελοιοι.....οποτε αποφευγω να βγαινω μαζι του για τετοιες φασεις. Για καφε οκ, αλλα για πεσιμο δεν λεει ειμαστε γελοιοι....ασε που δεν το εχει το μπλα μπλα κιολας.

και γαμω τους φιλους εισσι φιλε
 

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
και γαμω τους φιλους εισσι φιλε


ΒΓΑΙΝΩ ΓΙΑ ΓΚΟΜΕΝΕΣ, αρα δεν θα βγω μαζι του γιατι ο σκοπος ειναι να βγω για γκομενες ΜΟΝΟ!. Αν θελησω ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ , τοτε φυσικα θα τον συναντησω.

ΟΛΕΣ ΟΙ ΩΡΕς ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ.

Τοσο απλα.
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
167
Πόντοι
16
Τυποιδεν τπαρχουν φιλιες μπροστα στις γκομενες! Να πα να γαμηθει και ο φιλος και ο κολλητος μπροστα στη γκομενα!

Πολυ καλακανει το παλικαρι που δε παιρνει μαζι του το ζουμπα!!!!
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
167
Πόντοι
16
Τυποι, εχθες το βραδυ ενιωσα πολυ χαλαρα. Βγηκα , εκανα την βολτα μου , καλοκαιρινο βραδυ , ζεστο, ηπια τις μπυρες μου ( 3 ειναι πολλες , 2 θαταν καλυτερα) , κοζαρα γκομενακια, και εκανα την κινηση. Τωρα τ θα βγει δεν ξερω.

Και σε αλλο μερος που εκανα χθες περατζαδα κοζαρα γκοεμνακια με ματιες. Χρειαζεται ομως νασαι με αλλον εναν, οχι για να κανει κατι αυτος, αλλα φαινεται πιο στρωτο!  Θα εκανα και σε αυτο το μερος, αλλα εκει χρειαζοταν ναμαι με εναν αλλον για το στρωτο της υποθεσης.

Θα προσπαθησω να βγω και αποψε...να κανω παλι περασμα....


Δε γαμησες ομως τυπε...κι ειχες και γκαβλες... εγω στο πα δεν ειναι η εποχη μας γιακαμακωματα και τετοια χαζα...ειδικα μονος!!!
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Τυποιδεν τπαρχουν φιλιες μπροστα στις γκομενες! Να πα να γαμηθει και ο φιλος και ο κολλητος μπροστα στη γκομενα!

Πολυ καλακανει το παλικαρι που δε παιρνει μαζι του το ζουμπα!!!!
Πολυ τρολαρεις μικρε κουλαρησε.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Δε γαμησες ομως τυπε...κι ειχες και γκαβλες... εγω στο πα δεν ειναι η εποχη μας γιακαμακωματα και τετοια χαζα...ειδικα μονος!!!
Αν δεν είναι η εποχή τώρα το καλοκαιράκι ρε τύπε με τα μπούτια, βυζιά και τα κωλαρακια που πετάγονται σε παραλία και δρόμο, κλαμπ, μπαρ κτλ, πότε θα είναι ;
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
167
Πόντοι
16
Τυπε εννοω στην εποχη που ζουμε... οχι την εποχη του χρονου!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Σιγά μην πάνε τουρίστριες στο Speakeasy ή στο Dude αν και εκεί στην Καλαμιώτου πήρε το μάτι μου κάτι τουρίστριες να βγαίνουν από ένα σα Hostel.

dont feed the troll που λενε και στο χωριο μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom