Νέα

Blue Vision τσοντοσινεμά Πειραιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thomas115656
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 331K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

arizale

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2012
Μηνύματα
191
Κριτικές
2
Like
39
Πόντοι
1
γενικα εχω παει 5-6 φορές και δεν παίζει τίποτα το ιδιαίτερο ενώ είναι ωραίος χώρος (αν και παρατημένος ) . Αν ψήνεται κανείς ενργ για σήμερα ας γραψει ή ας στείλει . Λέω να πάω μετά τις 9 . Αν βέβαια κανείς έχει αντιπρόταση ας στείλει πμ . Πολλές κάβλες να γαμηθώ σήμερα :)
 

arizale

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2012
Μηνύματα
191
Κριτικές
2
Like
39
Πόντοι
1
χθες δε μπόρεσα , μιας και δεν είχα και κάποιο ... μήνυμα και είπα να μην πάω και ρισκάρω τηυν ξενέρα του αδειου μαγαζιού. Σήμερα μετά τις 10 θα είμαι εκεί . Όσοι ..πιστοι και ενεργητικοί προσέλθετε . Ευκολο να με γνωρίσετε μιας και θα είμαι με το στρινγκ μόνο :)
 

akanos

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2012
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
2
Like
315
Πόντοι
36
ανεβασε καμια φωτο  :erection: :erection:
 

ggg777

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2008
Μηνύματα
631
Κριτικές
2
Like
276
Πόντοι
26
Παίζει κανα κρασάκι σήμερα ;
 

ggg777

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2008
Μηνύματα
631
Κριτικές
2
Like
276
Πόντοι
26
Πάω να ρίξω μια μάτια  :walkingpenis:
 

giwrgos@

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
360
Like
40
Πόντοι
1
Καλησπερα σε ολους ευχομαι να μην γελασετε δυσκολο ξερω..
Ειλικρινα ομως δεν εχω παει και δεν ξερω τι παιζει μεσα σε αυτα τα σινεμα.Βλεπω που λετε σε ενα δωματιο ειδα αυτην στο αλλο αυτον και παει λεγοντας.Αν θελει καποιος μου λεει τι και πως.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.380
Κριτικές
124
Like
6.591
Πόντοι
5.097
Καλησπερα σε ολους ευχομαι να μην γελασετε δυσκολο ξερω..
Ειλικρινα ομως δεν εχω παει και δεν ξερω τι παιζει μεσα σε αυτα τα σινεμα.Βλεπω που λετε σε ενα δωματιο ειδα αυτην στο αλλο αυτον και παει λεγοντας.Αν θελει καποιος μου λεει τι και πως.

Καλησπέρα τύπε,μπορείς άνετα να μάθεις ότι θέλεις απλά διαβάζοντας τις προηγούμενες σελίδες του θρεντ,έχουν γραφτεί όλα αναλυτικά.Ρίξε μια ματιά και στα υπόλοιπα τσοντάδικα να έχεις μια γενική γνώμη.
 

giwrgos@

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
360
Like
40
Πόντοι
1
Καλησπέρα τύπε,μπορείς άνετα να μάθεις ότι θέλεις απλά διαβάζοντας τις προηγούμενες σελίδες του θρεντ,έχουν γραφτεί όλα αναλυτικά.Ρίξε μια ματιά και στα υπόλοιπα τσοντάδικα να έχεις μια γενική γνώμη.
Πριν γραψω διαβασα αρκετες σελιδες αλλα δεν βγαζω ακρη γι συτο ρωτησα..
 

arizale

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2012
Μηνύματα
191
Κριτικές
2
Like
39
Πόντοι
1
Καλησπέρα ..παντρεμένος , και σήμερα ''εκλεψα'' χρόνο το βράδυ και ψάχνομαι για κανεναν καλό γαμιά ! έχω να γαμηθώ κανα ...εξάμηνο και δεν ..κρατιεμαι :)  :fuck1: Αν κάποιος ( ή και κάποιοι :P ) ενδιαφέρονται μου λένε εδω η σε Pm . Το έβαλα εδώ το post μιας και μένω Πειραια (χώρο προφανώς δεν έχω) και οι επολογές είναι ή στο blue vision ΄η σε κάποιο χώρο στον Πειραια , ή σε αμάξι αν έχει κάποιος ... αυτά και αν τώρα κάποιος αργόσχολος θέλει να μαλακιστεί ή κάποιος προβληματικός προτείνει κάτι ...άλλο κάποια ... άλλη μέρα ας μην μπει στην διαδικασία , αν και να μπει μόνος του θα τα λέει ..  :pipa1:
 

akanos

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2012
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
2
Like
315
Πόντοι
36
Καλησπέρα ..παντρεμένος , και σήμερα ''εκλεψα'' χρόνο το βράδυ και ψάχνομαι για κανεναν καλό γαμιά ! έχω να γαμηθώ κανα ...εξάμηνο και δεν ..κρατιεμαι :)  :fuck1: Αν κάποιος ( ή και κάποιοι :P ) ενδιαφέρονται μου λένε εδω η σε Pm . Το έβαλα εδώ το post μιας και μένω Πειραια (χώρο προφανώς δεν έχω) και οι επολογές είναι ή στο blue vision ΄η σε κάποιο χώρο στον Πειραια , ή σε αμάξι αν έχει κάποιος ... αυτά και αν τώρα κάποιος αργόσχολος θέλει να μαλακιστεί ή κάποιος προβληματικός προτείνει κάτι ...άλλο κάποια ... άλλη μέρα ας μην μπει στην διαδικασία , αν και να μπει μόνος του θα τα λέει ..  :pipa1:

με την γυναίκα μαζι παίζει καμια φαση ?
 

arizale

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2012
Μηνύματα
191
Κριτικές
2
Like
39
Πόντοι
1
δεν ειναι τι μαρεσει και τι οχι ... απλά να γαμηθώ ψάχνω σήμερα , όχι να κουβεντιάσουμε τι ξέρει η δικιά μου και τι όχι
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
167
Πόντοι
16
Αντε καντε ενα ψυχικο και γαμηστε τον καποιος αυτον με το στρινγκακι μπας και ησυχασουμε!!!
 

niceman

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
422
Κριτικές
2
Like
72
Πόντοι
1
Καλησπέρα ..παντρεμένος , και σήμερα ''εκλεψα'' χρόνο το βράδυ και ψάχνομαι για κανεναν καλό γαμιά ! έχω να γαμηθώ κανα ...εξάμηνο και δεν ..κρατιεμαι :)  :fuck1: Αν κάποιος ( ή και κάποιοι :P ) ενδιαφέρονται μου λένε εδω η σε Pm . Το έβαλα εδώ το post μιας και μένω Πειραια (χώρο προφανώς δεν έχω) και οι επολογές είναι ή στο blue vision ΄η σε κάποιο χώρο στον Πειραια , ή σε αμάξι αν έχει κάποιος ... αυτά και αν τώρα κάποιος αργόσχολος θέλει να μαλακιστεί ή κάποιος προβληματικός προτείνει κάτι ...άλλο κάποια ... άλλη μέρα ας μην μπει στην διαδικασία , αν και να μπει μόνος του θα τα λέει ..  :pipa1:

εισαι cd ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom