Νέα

Βίκυ Τράνς η Θεά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 168K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stranger88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
28
Πόντοι
16
Επαναλαμβανω σε περιπτωση που ειτε με εγραψες η δεν ειδες το μνμ... :grin:
Μαριαννα κουκλαρα μου που μπορω να σε βρω?Το εννοω δεν κανω πλακα.


Αγκύρας 1 ρε φίλε ακόμα και ο πάπιας το ξέρει...........  :grin:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Επαναλαμβανω σε περιπτωση που ειτε με εγραψες η δεν ειδες το μνμ... :grin:
Μαριαννα κουκλαρα μου που μπορω να σε βρω?Το εννοω δεν κανω πλακα.


Η Μαριαννα ειναι Δευτερα Τεταρτη Πεμπτη Παρασκευη Σαββατο απο της 10 το πρωι μεχρι της 5 απογευμα ... αγκυρας 1 μωρο μου  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

Naruto-Sasuke

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Ευάκι μωρό μου !!! Μη μου συγχυζεσαι !!! Δεν κάνει ! Χαλάς την επιδερμιδα σου!!! Και εσύ Μαριαννάκι άστον, μην ασχολησε μαζί του !!! Κορίτσια Ηρεμήστε !!! Σας θελουμε κεφ΄΄ατες και καυλιάρες!!!!

Πολύ σωστά μίλησες!!!
Μην χάνετε τον καιρό σας Μαριάννα και Εύα. Σας κάνω εκκληση να μην χαλατε το κεφι σας!!!!
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Πολύ σωστά μίλησες!!!
Μην χάνετε τον καιρό σας Μαριάννα και Εύα. Σας κάνω εκκληση να μην χαλατε το κεφι σας!!!!


Αχ Μαρουλινο μου ειναι η πεινασμενοι Αληγατορες που μας την πεσανε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ε οχι να χαλαση η επιδερμιδα μου για μια πεσμενη μουνοτριχα μου που  εχει μεγαλυτερη αξια απο εναν σαν αυτον-ην  Ημαρτων  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

stranger88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
28
Πόντοι
16
Φιλε μου ειμαι καινουργιος εδω μεσα,οποτε εχω δικαιολογια. :grin:
Ευχαριστω παντως για την απαντηση σου.

Μόλις βγεις πλατεία Βικτωριάς κατηφορίζεις την Χέυδεν πρώτο στενό δεξιά Φυλής περνάς Φωκαίας στο επόμενο στενό μπαίνεις μέσα Φιλιππίδου,κόβεις στο πρώτο στενό δεξιά  και μετά ξανακόβεις αριστερά στο πρώτο στενό και θα βγεις στην Αγκύρας.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
master.ioannis ολα σου τα ποστ με κεφαλαια, αρκετα εκ των οποιων προκλητικα σβηστηκαν..
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Μόλις βγεις πλατεία Βικτωριάς κατηφορίζεις την Χέυδεν πρώτο στενό δεξιά Φυλής περνάς Φωκαίας στο επόμενο στενό μπαίνεις μέσα Φιλιππίδου,πρώτο στενό δεξιά κόβεις και μετά κόβεις αριστερά πρώτο στενό και θα βγεις στην Αγκύρας.
 

Συνημμένα

  • niaoy111.JPG
    niaoy111.JPG
    27 KB · Εμφανίσεις: 46

Επισκέπτης
Μόλις βγεις πλατεία Βικτωριάς κατηφορίζεις την Χέυδεν πρώτο στενό δεξιά Φυλής περνάς Φωκαίας στο επόμενο στενό μπαίνεις μέσα Φιλιππίδου,πρώτο στενό δεξιά κόβεις και μετά κόβεις αριστερά πρώτο στενό και θα βγεις στην Αγκύρας.

        Ναι μωρο μου εκει σε περιμενουν
 

Συνημμένα

  • marianna _______work.jpg
    marianna _______work.jpg
    87,5 KB · Εμφανίσεις: 74

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
γκαυλες και οι δυο (μαριαννα ευα)

ολα τα ευρω ---- γαμησια  :boobies:
 

Naruto-Sasuke

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
Μόλις βγεις πλατεία Βικτωριάς κατηφορίζεις την Χέυδεν πρώτο στενό δεξιά Φυλής περνάς Φωκαίας στο επόμενο στενό μπαίνεις μέσα Φιλιππίδου,κόβεις στο πρώτο στενό δεξιά  και μετά ξανακόβεις αριστερά στο πρώτο στενό και θα βγεις στην Αγκύρας.
Ευχαριστω και παλι εισαι πολυ σωστος!Μπραβο ρε μαγκα! :thumbsup:
Ειδα και τι με περιμενει...Ευα-Μαριαννα ειστε μεσα στην καυλα! :smitten:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10


Και οι δυο μας
 

Συνημμένα

  • marianna___eva2.JPG
    marianna___eva2.JPG
    31,1 KB · Εμφανίσεις: 37

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Από τη φωταγραφία της Εύας και τον πίνακα στα αριστερά της, σε περιμένει ο κήπος της Ζιβερνί  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΚΟΚΟ

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2006
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
παιδες μαριαννα ολα τα λεφτα ειναι απιστευτη.το μονο κακο οι ωρες που δουλευει για μας που σχολαμε αργα.μια φορα δοκιμασα και την ετερη κουκλα την ευα ,το μονο μειονεκτημα της ειναι οτι βιαζεται(μπορει να ετυχε βεβαια και η μερα.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
      Πω πω πω πως καρφωνεις πως σουβλιζεις δεν μου λες μηπως εισαι και εσυ σουβλισμενος και ξερεις καλα  τι εστι βερικοκο κομπλεξαρα :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
οΧΙ ΑΓΟΡΗ ΜΟΥ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΑΓΟΡΗ  ΤΟΝ ΑΦΗΣΑ ΠΕΡΙΣΥ στο κολαρακι σου αλλα τετειο που ειναι που να τον καταλαβεις  αλλα σε ειχαν και σιριαλ ρε λαλακα το θημασε που εκανες την πρωταγονιστρια στο ΧΩΑΝΑ Η ΠΑΡΘΕΝΑ ???????? ΕΚΕΙ  ειχα βαλη την πουτσα μου στον βρωμοκολο σου μεσα   ΑΕΙ ΣΗΧΤΗΡ βρωμοκολεεεε

Μην συγχίζεστε βρε κορίτσια! Οι κομπλεξικοί(ές) πάντα θα υπάρχουν!
Το εχετε αποδείξει ποιές είστε, τι είστε και που είστε. Θεές και εγγύηση. :think:

Μπράβο Αλίκη που γιά πρώτη φορά σε είδα να παραδέχεσαι κάποιες που το αξίζουν εδώ μέσα. Και το αξίζουν και με το παραπάνω! :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom