Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Aroma Spa, Μπακνανα 47, Νέος Κόσμος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα byron0711
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.713
Κριτικές
24
Like
3.394
Πόντοι
2.846
  Τελικα  η  Αλιναρα μας  και το  λεπτο ξανθο Ευακι  γνωριζει  κανεις αν  γυρισαν  στο  μαγαζι παλι  για  δουλεια  η αν  βρηκαν  καπου  αλλου στεγη ???  Αν  γνωριζει  κανεις  ας  ενημερωσει  και τον  Chicha  :hi: :hi: :hi:
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.713
Κριτικές
24
Like
3.394
Πόντοι
2.846
 Μια  χαρα  ειναι τα κοριτσια  φιλε  lucky ,και η  Αλινα και η Ευα ,  μην  δινεις σημασια  σε  χορχε   ο τυπος τρολαρει ασυστολ οταν  δεν εχει κεφια , ουτε  σαυρες ουτε  σαυροειδη  δεν  ειναι , αλλωστε  τις  ξερει  καιρο  και τις δυο , αν  ξαναπερασεις  απο εκει και δεις οτι  δουλευουν ακομα  εκει τα κοριτσια γραψε  ενα  ρεπορτο για το αν ειναι εκει  ακομα  κι  αν εφεραν και κατι  καινουργιο  :hi: :hi: :hi:
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
καλά πόσο μαλάκας είσαι?
εγώ δεν έχω πεί ποτέ κακό λόγο για τις Εύα και Αλίνα
πηγαίνω μαζί τους χρόνια
Διάβαζε γκάβακα πριν μιλήσεις...
μαλακίες πάλι σήμερα μη σου τρολάρω το κωλί άσχετε παντού ξεπηδάς και λες την μπαρούφα σου...
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Περασα χθες
Ηταν μια σαυρα

ορίστε ρε τυφλέ τσικαριτάσχετε

Καλημέρα!!! Εύα και Αλίνα που δούλευαν στο μαγαζί αποχώρησαν? Σαύρες και 35+ 40+ δεν περιγράφουν σίγουρα τα δυο αυτά κορίτσια... ξέρει κανείς νεότερα? αυτό που ξέρω είναι ότι έψαχναν για καινούριο χώρο... μήπως τελικά έφυγαν και αντικαταστάθηκαν με άλλες?

και να και ο άλλος ο εντεταλμένος που βγάζει βρώμα δήθεν ότι φύγαν τα κορίτσια...

που τις λέω εγώ σαύρες ρε ούφο?
αντιθέτως τον ρωτάω παραπάνω για να αναδείξω ότι δεν πήγε ποτέ να δει και αναπαράγει μαλακίες...

όπως και κάποιοι άλλοι παλιότερα που μιλάγαν για το βυζί της Αλίνας χωρίς να το έχουν δει ποτέ...

Ωραια  αφρατα βυζοκοριτσα  ειναι η  Μπελλα και η  Αλινα  στο Μπακνανα και η Αλινα εχει ωραιο μεγαλουτσικο  βυζο

τράβα τώρα...
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.713
Κριτικές
24
Like
3.394
Πόντοι
2.846
 Γλενταω  και  κατουραω  πολυ  κοσμο  τελευταια  αν  θες παρε κι εσυ  σειρα για το  συντριβανι του  Chicha  ,  με  μερικους  δεν ασχολουμε καν κιολας , στο μπου  γραφω οποτε κι αν μου την  καπνισει  κι αν ξερω και  γνωριζω  κατι , αποφευγω  επισης  να φαντασιωνομαι , ... κι ετσι οπου  εχω  φαει γνωριζω  και  γραφω ,   δεν  γραφω 2 προτασεις με  γενικες εννοιες και μισολογα , τις καλημερες μου και  παλι  τυπε χορχε  :hi: :hi: :hi: :hi:
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
  Γλενταω  και  κατουραω  πολυ  κοσμο  τελευταια

εμ βέβαια... ξέρεις τίποτα άλλο να κάνεις?
απάντησες τώρα στις μαλακίες που έγραψες πιο πριν?
μπααα που τέτοια τύχη...
 

arrogant1

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
135
Like
2
Πόντοι
1
Ξέρει κανείς να μας πει εάν η νέα διεύθυνση του μαγαζιού έχει υιοθετήσει το σύστημα - στις 3 επισκέψεις η τρίτη -20 ευρώ?
 

Sailock

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
281
  Γλενταω  και  κατουραω  πολυ  κοσμο  τελευταια  αν  θες παρε κι εσυ  σειρα για το  συντριβανι του  Chicha  ,  με  μερικους  δεν ασχολουμε καν κιολας , στο μπου  γραφω οποτε κι αν μου την  καπνισει  κι αν ξερω και  γνωριζω  κατι , αποφευγω  επισης  να φαντασιωνομαι , ... κι ετσι οπου  εχω  φαει γνωριζω  και  γραφω ,  δεν  γραφω 2 προτασεις με  γενικες εννοιες και μισολογα , τις καλημερες μου και  παλι  τυπε χορχε  :hi: :hi: :hi: :hi:
για πες ρε αδερφέ τι θέμα έχεις ; Θες να δίνουμε ραπόρτο στο μπου για το τι και πως ; ότι θελουμε μοιραζόμαστε και λέμε τα πραματα όσο εκεί που χρειάζονται . Εγώ πήγα και είχα μια δυσάρεστη εμπειρία , δεν είπα τίποτα για την εμφάνιση των κοριτσιών διότι είναι καθαρά υποκείμενο ζήτημα , άσε που για να μιλάω για φραπέ σημαίνει ότι τουλάχιστον τη μια τη κεφάρα . Τώρα τι θες ; Τα ονόματα δε τα συγκράτησα, ήμουν στο γραφείο 11 ώρες στο Κορωπι και μετά έτρεχα να πάω Νέο Κόσμο.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.964
Κριτικές
490
Like
36.554
Πόντοι
41.447
σημερινο περασμα
Υποδοχη οπως παντα η γλυκια κα Ινκα
Κοπελες 4 στο σύνολο
Αλινα και Ευα τα ουκρανικα καλλιγραμμα αλογα κουρσας
Ιζαμπελλα - Μπελλα Η μπαμπατσικη ομορφη και καμπυλωτη Ταυλανδεζα
Και η Αλεξανδρα (Ουκρανη νομιζω επισης) που ηταν στο δωματιο  :hi:
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Για ναναι η Αλίνα και η Ευα εξω... και η Αλεξανδρα δωμάτιο πρέπει ναναι καλή!
Επίσης η Ιζαμπέλλα δεν πρεπει ναναι Ταυλανδή αλλά πρώην Σοβιέτ με ασιατικά χαρακτηριστικά...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.964
Κριτικές
490
Like
36.554
Πόντοι
41.447

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
607
Like
55
Πόντοι
6
σημερινο περασμα
Υποδοχη οπως παντα η γλυκια κα Ινκα
Κοπελες 4 στο σύνολο
Αλινα και Ευα τα ουκρανικα καλλιγραμμα αλογα κουρσας
Ιζαμπελλα - Μπελλα Η μπαμπατσικη ομορφη και καμπυλωτη Ταυλανδεζα
Και η Αλεξανδρα (Ουκρανη νομιζω επισης) που ηταν στο δωματιο  :hi:
Αλεξάνδρα χαρακτηριστικά? ψαχνω μια απο την μεσογειων που εκλεισε και ηταν λιγο καιρο, μελαχρινη μιλφ...Καλημέρα
 

thelw_vyzares

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Ποια Χαρα?????Αυτη που δουλευε στο παλιο Μπαγκνανα???? Εχω λυσαξει να τη βρω,κοβω φλεβες, ξερει κανεις??????
ναι φιλε μου και εγω ψαχνω αλλα τιποτα!!!την Μπελλα την εχεις παρει?απο βυζι τι λεει?
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom