Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 251 άτομα (19 μέλη και 232 επισκέπτες)

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
477
Κριτικές
284
Like
4.488
Πόντοι
10.751
Μπετυ απο Λιοσιων 73, ηταν μονη της ειπα να περασω για αυταρχικο, τελικα λεει δεν κανει. Το αναφερω επειδη στη σελιδα του οικου λεει οτι κανει, ωστε να μην τρεχουν κι αλλοι οπως εγω αδικα.
 

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
558
Κριτικές
37
Like
1.811
Πόντοι
1.076
στις 2 το βράδυ, πήρα την Μπιάνκα ( για πρώτη φορά !)

Πολυ ομορφη γενικα,τελειο βυζι αλλα ο κωλος μετριος.Θεατρινισμοι ταχα οτι ποναει και "ελα αγορι μου χύσε"στο 5'.
Η εμπειρία μου πολύ μακριά απο αυτο που περίμενα διαβάζοντας τις κριτικές.

Μια από τα ίδια, από τις χειρότερες εμπειρίες. Η μαλάκω δαγκώνει κιόλας προσοχή.  :jerking:
 

enterpreneur

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
354
Κριτικές
30
Like
345
Πόντοι
1.505
ξερουμε στην πιπινου ποιες κοπελες είναι σημερα????

και η αθηνα η πειραιωτισσα επεστρεψε στην βαρδιες στην φωκαιας????
Η Αθηνάρα επέστρεψε ...την τίμησα πριν από λίγο. Εξαιρετικό μωρό, από τα αγαπημένα μου εκείνης της περιοχής.
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Μπορουμε να 'χουμε μια υπευθυνη ενημερωση σχετικα με την Ελενα, απο Φωκαιας 7 (υπόγα) ?

Δεν την εχω πετυχει τωρα τελευταια.

Η Έλενα έλειπε για 8 ημέρες αλλά έχει επιστρέψει πλέον.
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.729
Κριτικές
6
Like
8.945
Πόντοι
1.686
Καλα με σιλικονατα βυζομπαλα θα γινει καραμουναρα κ πορνοσταρ!!! Ξεροχυνω!!! :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:


Απότι είπε, φίλε Ντε Βίτο
πήγε σε μεγάλο όνομα χειρουργό
και έβαλε υλικό νέο που μοιάζει με φυσικό
όρθιο βυζί !  :rockon:

:wanker:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.729
Κριτικές
6
Like
8.945
Πόντοι
1.686
Μια από τα ίδια, από τις χειρότερες εμπειρίες. Η μαλάκω δαγκώνει κιόλας προσοχή.  :jerking:

Χτές βράδυ Κυριακή 22.01.2017, η Μπιάνκα ήταν μόνη
στο Φωκαίας 17β και είχε πολλούς στην ΑΝΑΜΟΝΗ πελάτες.
Όποιος έβγαινε, δήλωνε ευχαριστημένος.
Εγώ πέρασα κατά τις 1 , και ήταν καλή μέσα.
Ο συναγωνιστής Εκλεκτικός, επίσης δήλωσε ότι
πέρασε καλά και αρκετοί άλλοι.
Όμως , μπορεί λόγω κόπωσης να μην είχε καλή απόδοση
με κάποιους.
Με τη Ροδικα π.χ.που την εκθειαζαν
κάποιοι δεν πέρασαν καλά.
Δεν είναι μηχανές οι κοπέλες,
κάποτε είναι κουρασμένες.
 

cretan_nudist

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
451
Κριτικές
8
Like
828
Πόντοι
81
ΙΩΑΝΝΑ ΤΙ ΣΠΑΣΙΚΛΑ ΑΔΕΛΦΕ ΜΟΥ..
Σήμερα επισκέφτηκα το Αγκυρας12 ήθελα να πάρω την Ιωάννα που άκουσα οτι έχει ωραία βυζιά. Μπαίνω στο σαλόνι και σε λίγο εμφανίζεται η Ιωάννα, χοντρούλα Ρουμάνα, 30ρα, με βυζιά 4αρια- ωραίο κώλο, στρογγύλο σαρκώδες πρόσωπο και μακρύ σχετικά ξανθό μαλλί. Εκείνο το οποίο μου ξίνισε ήταν ένα χαμόγελο μάλλον χαζό. Τέλος πάντων ένα 20κο είπα είναι ας περάσω να δω τι παίζει και μεσα.Είσοδος μου στο δωμάτιο αριστερά στο σαλόνι , ωραίος άνετος χώρος με ζεστό νερό και καλό χαρτί .Σε λίγο μπαίνει η κοπέλα, με το σλιπάκι μόνο και τα βυζιά έξω προσφέροντας ένα ωραίο θέαμα, ξαπλώνει και αρχίζω να φιλάω τις βυζάρες και τον λαιμό της και να την τρίβω. Φιλία στο στόμα δεν δίνει- ελευθέρα πιασίματα -ναι, σε λίγο έχω φτιαχτεί για τα καλά...και... μου περνάει καπότα για πίπα.. πολύ καλή σε αυτό χωρίς χέρια. Κάποια στιγμή την γύρισα και την έστησα στα τέσσερα και άρχισα να την σφυροκοπώ αλύπητα, εκείνη έβγαζες μικρές κραυγές ψεύτικες όμως πράγμα που με εκνεύρισε λιγο,τελος της λέω θέλω να τελειώσω από πάνω σου. Γυρνάει
εγώ από πάνω και αυτή από κάτω στο έτσι και τότε συμβαίνει κάτι απίστευτο βάζει τα γέλια......ακριβώς την ώρα που εγώ την χύνω τι σπασίκλα αδελφέ μου δεν μου χι τύχει ποτέ Τέλος μου βγάζει την καπότα και με σκουπίζει. Έφυγα και δεν το ξανακάνω ποτέ μαζί της ούτε και τζάμπα.

Ίσως ήταν από τη χαρά της που θα φύγει για Ελβετία και θα μείνει εκεί για δουλειά γύρω στις 10 ημέρες.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
52
Like
16.743
Πόντοι
10.686
Η Αννίτα επέστρεψε στον... φυσικό της χώρο,στο Λεωνίδου 28 όροφος,μετά την ολιγοήμερη μετακίνησή της στο Ιάσονος 19 πάνω,πάλι σε διπλοβάρδιες!
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.176
Κριτικές
496
Like
62.345
Πόντοι
39.662
Η Αννίτα επέστρεψε στον... φυσικό της χώρο,στο Λεωνίδου 28 όροφος,μετά την ολιγοήμερη μετακίνησή της στο Ιάσονος 19 πάνω,πάλι σε διπλοβάρδιες!

Η μουνα η Λώρη που να πήγε αραγες ? Λες να είχαμε τίποτα μουνομαχίες με τις κορασίδες για την θέση στον οίκο ?
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.787
Πόντοι
2.537
Η Έλενα έλειπε για 8 ημέρες αλλά έχει επιστρέψει πλέον.

Εκανα αυτοψια, πριν λιγο...
Αλλά δεν ειχα λεφτα για να γαμησω.

Επεστρεψα στο σπιτι με ταχυπαλμιες.

:headbang:  :headbang:  :headbang:
 
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Μετά από καιρό αποχής από το άθλημα, μου έλειψε η καλτίλα του σαλονιού αναμονής.
Οπότε , πετάχτηκα μια Φυλής, για ποδαρικό . ..

Φωκ. 17α: η Μαρία
Φωκ. 7β (αρ): Η Σύλβια και μια άλλη μπάζο , που τις παρουσίασε ο πουστρότσατσος του Φ.66Δ.

Φυλ. 84β: Άντζελα ένα μέτριο ξανθό μεταμίλφ σε φουλ.
Φυλ. 86α: Μαρίνα και Λάουρα
Φυλ. 65β: η Νικόλ
Φυλ. 69 ισ.: η Τζούλια με το φουλ της
Φυλ. 68 1ς: η Μαρία.

Δεν είχα χρόνο για περισσότερα, καλή συνέχεια.
 

Fantomass

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2016
Μηνύματα
862
Like
78
Πόντοι
6
Μετά από καιρό αποχής από το άθλημα, μου έλειψε η καλτίλα του σαλονιού αναμονής.
Οπότε , πετάχτηκα μια Φυλής, για ποδαρικό . ..

Φωκ. 17α: η Μαρία
Φωκ. 7β (αρ): Η Σύλβια και μια άλλη μπάζο , που τις παρουσίασε ο πουστρότσατσος του Φ.66Δ.
Ο "Βιολάρης",δηλαδή. :cheesy:
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Απότι είπε, φίλε Ντε Βίτο
πήγε σε μεγάλο όνομα χειρουργό
και έβαλε υλικό νέο που μοιάζει με φυσικό
όρθιο βυζί !  :rockon:

:wanker:

Ωραιο πλαστικο βυζι ειχε η Μαρμπαρα με τη λορδωση. Ηταν ανωτερο σε αισθηση απο φυσικο βυζι. Οι περισσοτερες ομως βαζουν κατι τορπιλες.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.729
Κριτικές
6
Like
8.945
Πόντοι
1.686

pipinolagnos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2010
Μηνύματα
217
Like
546
Πόντοι
81
Η Ιονελα από τα λιγα κορίτσια που είναι τιμια και δεν κλεβουν στο γαμησι.Μια φορα που ελειπε αυτή τιμησα την Μπιανκα ,όλα στα γρηγορα και όταν τη γυρισα στα 4  να την γαμησω με πηρε μια μποχα που ξενερωσα τη ζωη μου,ωραιο μουνι αλλα.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
52
Like
16.743
Πόντοι
10.686
Η μουνα η Λώρη που να πήγε αραγες ? Λες να είχαμε τίποτα μουνομαχίες με τις κορασίδες για την θέση στον οίκο ?
Μην έρθουν τα άγρια να διώξουν τα ήμερα! :2funny: Μια προσωρινή εξυπηρέτηση έκανε το κορίτσι...
 

agios69

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.141
Κριτικές
6
Like
123
Πόντοι
16
Η Έλενα έλειπε για 8 ημέρες αλλά έχει επιστρέψει πλέον.


Πέρασα πριν στις 23.50 και δεν ήταν εκεί,δουλεύει μια Εμιλυ τώρα. Την Εβδομάδα που μας πέρασε τα απογεύματα δούλευε μια Άννα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom