Νέα

Η εξέλιξη της sex σκηνής στην Ανατολική Ευρώπη. Μύθοι και Αλήθειες.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mindreader
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 137
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.582
Πόντοι
4.765

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606

Ακόμα και ο Γκαίμπελς αυτός ο απόλυτος Αρειος προπαγανδιστής κεράτωνε την καθαρόαιμη Γερμανίδα σύζυγό του με Τσέχα.Αυτό τα λέει όλα νομίζω.
Να αμφισβητείς τις Τσέχες είναι ιεροσυλία μιλάμε για τα τοπ μουνιά στην Ευρώπη μαζί με Σουηδέζες άντε και Σέρβες.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Γιατί Τσεχία,Πολωνία δεν βλεπεις τρελά mismatch όπως Ουκρανία,Ρωσία όπου ο άντρας είναι ένα κεφάλι πιο κοντός και δέκα χρόνια μεγαλύτερος από τη γκόμενα?Για να δεις τέτοια Γερμανία πρέπει να ψάξεις πολύ και πάλι Ανατολική θα είναι η γκόμενα.
Γενικά άπαξ και περάσεις τον Οντερ στα ανατολικά σου έρχεται να αυτοκτονήσεις με τους συνδυασμούς που βλέπεις νιώθεις μεγάλος μαλάκας.Διακτινίζεσαι απλά εκρήγνυσαι προς διάστημα.

Γιατι mismatch?Ο μεσος 30ρης Πολωνος ειναι ψηλος, γυμνασμενος, εχει καλη δουλεια και δουλευει απο τα 22. μενει μονος και πολλες φορες εχει δικο του σπιτι και αυτοκινητο, καλοντυμενος και καθαρος.
Ο μεσος αντιστοιχος ελληνας ειναι ενας μαυριδερος κοντοπιθαρος ντυμενος οπως ναναι,αξυριστος και απεριποιητος ζει με το χαρτζιλικι των γονιων η του παππου και της γιαγιας κοιμαται στο παιδικο του δωματιο κοιταει να κυκλοφορησει λαθραια με το μετρο η στην καλυτερη περιπτωση εχει κανα μισοδιαλυμενο παπακι.
Μη νομιζεις οτι και πολλοι ιταλοι η ισπανοι αυτης της γενιας ειναι σε πολυ καλυτερη μοιρα.Δε μπορω να καταλαβω γ ιατι ειναι mismatch.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Μάλλον το γαμησες και ψόφησε

Αν εχεις παει πολλες φορες Πολωνια Τσεχια Σλοβακια και μπορεις να κανεις συγκριση των γυναικων επαναλαμβανω κατω των 25 με Ελλαδα, η γνωμη σου καλοδεχουμενη.
Αν το εχεις κανει ομως . Μη μας γραψεις τι βλεπεις στις τσοντες στο ιντερνε
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Αν εχεις παει πολλες φορες Πολωνια Τσεχια Σλοβακια και μπορεις να κανεις συγκριση των γυναικων επαναλαμβανω κατω των 25 με Ελλαδα, η γνωμη σου καλοδεχουμενη.
Αν το εχεις κανει ομως . Μη μας γραψεις τι βλεπεις στις τσοντες στο ιντερνε

φιλε πισω απο τις τσοντες στο ιντερνετ μερικες φορες κρυβονται οι μεγαλυτερες αληθειες
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
BAN  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Kάτσε,έχω gifάκι που αντιπροσωπεύει 100% αυτό που ένιωσα όταν σε διάβασα

computer-suicide-cannot-unsee-what-has-been-seen-eccbc87e4b5ce2fe28308fd9f2a7baf3-337_zps20f63d94.gif


:2funny: :2funny: :2funny:

To ξαναγραφω ετσι για να το χονεψετε. Οι ΚΑΤΩ ΤΩΝ 25 ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ειναι πολυ πιο ωραιες, σεξουαλικες και προσεγγισιμες απο τις κατω των 25 τσεχοπολωνοσλοβακο τετοιες. Γκεγκε? Βιδωστε το καλα στην γκλαβα σας .
Η μεγαλη πλειψηφια των κατω των 25 ολων αυτων ειναι ΜΠΑΖΑ.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Γιατι mismatch?Ο μεσος 30ρης Πολωνος ειναι ψηλος, γυμνασμενος, εχει καλη δουλεια και δουλευει απο τα 22. μενει μονος και πολλες φορες εχει δικο του σπιτι και αυτοκινητο, καλοντυμενος και καθαρος.
Ο μεσος αντιστοιχος ελληνας ειναι ενας μαυριδερος κοντοπιθαρος ντυμενος οπως ναναι,αξυριστος και απεριποιητος ζει με το χαρτζιλικι των γονιων η του παππου και της γιαγιας κοιμαται στο παιδικο του δωματιο κοιταει να κυκλοφορησει λαθραια με το μετρο η στην καλυτερη περιπτωση εχει κανα μισοδιαλυμενο παπακι.
Μη νομιζεις οτι και πολλοι ιταλοι η ισπανοι αυτης της γενιας ειναι σε πολυ καλυτερη μοιρα.Δε μπορω να καταλαβω γ ιατι ειναι mismatch.

Ελα ρε τώρα χτες ήμουν Πόζναν και το τι ελεεινοί άντρες είχαν τις γκόμενες δεν περιγράφεται.Να μην πω για Βρότσλαβ πιο αληταρία φάση όπου κυκλοφοράνε με άσπρη κάλτσα σορτσάκι και πεδιλο και δίπλα η γκόμενα στην τρίχα με τακούνια φόρεμα ή σούπερ μίνι.
Να τραβάς τα βυζιά σου για χιλιετίες.Ελλάδα ποτέ των ποτών τέτοια σκηνικά άντρας με πέδιλο και τα τριχωτά πόδια έξω με τη γκόμενα δίπλα στολισμένη στο μάξιμουμ ούτε κατά διάννοια.
Και εμφανισιακά επίσης για το πέος λες και το κάνουν επίτηδες διαλέγουν τους πιο underwhelming να τους τονώσουν το ηθικό.Μπορεί και για λόγους ανασφάλειας.Και Τσεχία τα ίδια βέβαια πολλές μούνες με κακάσχημους χάλιες,άφραγκους.Μία Τσέχα μου είπε οτι είναι στη μόδα οι μουνάρες να πάνε με τους πιο άσχημους.Καλό βέβαια από γενετική άποψη αφού βελτιώνει τον πληθυσμό συνολικά.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
φιλε πισω απο τις τσοντες στο ιντερνετ μερικες φορες κρυβονται οι μεγαλυτερες αληθειες

Οτι πειτε. Καθενας οτι θελει πιστευει. Εγω εχοντας μεινει σε πολωνικη πολη κοντα στα συνορα με τσεχια και  σλοβακια, δλδ για καφε πεταγομουνα εκει,εχω αυτη την αποψη. Ξαναλεω για κατω των 25.
Για πανω των 40 μπορω να πω οι Πολωνες ( για τσεχες δε ξερω)ειναι οι καλυτερες στην ευρωπη.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Ελα ρε τώρα χτες ήμουν Πόζναν και το τι ελεεινοί άντρες είχαν τις γκόμενες δεν περιγράφεται.Να μην πω για Βρότσλαβ πιο αληταρία φάση όπου κυκλοφοράνε με άσπρη κάλτσα σορτσάκι και πεδιλο και δίπλα η γκόμενα στην τρίχα με τακούνια φόρεμα ή σούπερ μίνι.
Να τραβάς τα βυζιά σου για χιλιετίες.Ελλάδα ποτέ των ποτών τέτοια σκηνικά άντρας με πέδιλο και τα τριχωτά πόδια έξω με τη γκόμενα δίπλα στολισμένη στο μάξιμουμ ούτε κατά διάννοια.
Και εμφανισιακά επίσης για το πέος λες και το κάνουν επίτηδες διαλέγουν τους πιο underwhelming να τους τονώσουν το ηθικό.Μπορεί και για λόγους ανασφάλειας.Και Τσεχία τα ίδια βέβαια πολλές μούνες με κακάσχημους χάλιες,άφραγκους.Μία Τσέχα μου είπε οτι είναι στη μόδα οι μουνάρες να πάνε με τους πιο άσχημους.Καλό βέβαια από γενετική άποψη αφού βελτιώνει τον πληθυσμό συνολικά.

Ποτε δεν ειδα στο wroclaw αντρα με πεδιλο και ασπρη καλτσα (!!??)
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.929
Κριτικές
26
Like
2.317
Πόντοι
6.955
Εγω κι φίλος μου (απο τον στραταό φίλος straight είμαστε!)  λέμε τον Μάρτιο να πάμε ενα ταξιδάκι εις τα βαλκάνια. Βουκουρέστι ή Βελιγράδι να παμε ?  
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Ακόμα και ο Γκαίμπελς αυτός ο απόλυτος Αρειος προπαγανδιστής κεράτωνε την καθαρόαιμη Γερμανίδα σύζυγό του με Τσέχα.Αυτό τα λέει όλα νομίζω.
Να αμφισβητείς τις Τσέχες είναι ιεροσυλία μιλάμε για τα τοπ μουνιά στην Ευρώπη μαζί με Σουηδέζες άντε και Σέρβες.

Μιλάμε για μια χώρα με ίσο πληθυσμό με την Ελλάδα,που έχει τροφοδοτήσει όλες τις πασαρέλες του κόσμου και που συρρέουν χιλιάδες άντρες προκειμένου να δουν την μουνοπηγή από κοντά.
Και συγκρίνουμε με Ελλάδα,έστω και στις μικρές ηλικίες,που ούτε ΕΝΑΣ(1) άντρας σε όλη μου τη ζωή δε μου έχει πει ότι επισκέφτηκε την Ελλάδα γιατί έχει ωραίες γυναίκες.

Μην πούμε για γκάλοπ με το που υπάρχουν οι πιο όμορφες γυναίκες και οι Τσέχες πάντα είναι στις πρώτες θέσεις ενώ εμείς ούτε καν στη λίστα..

Στην Τσεχία πας στο Privat και λόγω υπερπροσφοράς μουνιών γαμάς με 50ευρω γυναίκα που αν ήταν ελληνίδα θα έπαιρνε 200 την ώρα και θα είχε και ένα σκασμό πυρφοροαγαπούληδες να την προσκυνούν.

 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Μιλάμε για μια χώρα με ίσο πληθυσμό με την Ελλάδα,που έχει τροφοδοτήσει όλες τις πασαρέλες του κόσμου και που συρρέουν χιλιάδες άντρες προκειμένου να δουν την μουνοπηγή από κοντά.
Και συγκρίνουμε με Ελλάδα,έστω και στις μικρές ηλικίες,που ούτε ΕΝΑΣ(1) άντρας σε όλη μου τη ζωή δε μου έχει πει ότι επισκέφτηκε την Ελλάδα γιατί έχει ωραίες γυναίκες.

Μην πούμε για γκάλοπ με το που υπάρχουν οι πιο όμορφες γυναίκες και οι Τσέχες πάντα είναι στις πρώτες θέσεις ενώ εμείς ούτε καν στη λίστα..

Στην Τσεχία πας στο Privat και λόγω υπερπροσφοράς μουνιών γαμάς με 50ευρω γυναίκα που αν ήταν ελληνίδα θα έπαιρνε 200 την ώρα και θα είχε και ένα σκασμό πυρφοροαγαπούληδες να την προσκυνούν.

Θελετε να μαζεψω απο τα διαφορα τσεχοθρεντ τα ποστ συναγωνιστων που εχουν παει και ΟΛΟΙ μα ΟΛΟΙ γραφουν οτι " πουθενα δεν ειδα τα περιφημα " μουνια", οι γυναικες τιποτα το ιδιαιτερο, δε μο εκαναν εντυπωση, δυσαρεστη εκπληξη κλπ".
Βρειτε μου ΕΝΑ ποστ απο την Τσεχα που να λεει καποιος οτι εντυπωσιαστηκε απο τις γυναικες που βρηκε εκει.
Και Λατινοαμερικανες κερδιζουν στα καλλιστεια αλλα το 95 % ειναι καραμπαζα. Η μεση καθημερινη Τσεχα δλδ το 95 % δεν ειναι ΟΥΤΕ μουναρα, ΟΥΤΕ προσεγγισιμη, ΟΥΤΕ θερμη σεξουαλικα. Ειναι ενα απλο απαξιωμενο ΜΠΑΖΟ.
Οποιος εχει παει και ειδε κατι διαφορετικο να το γραψει
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Ποτε δεν ειδα στο wroclaw αντρα με πεδιλο και ασπρη καλτσα (!!??)

Θα πάω τώρα το καλοκαίρι να ποστάρω ντουζίνες.Ειδικά Βρότσλαβ είναι ελεεινοί χυμαδιό τελείως.Και οι γκόμενες βέβαια χυμένες στη μάπα αλλά οι πιο εύκολες στην Πολωνία ίσως.
Παλιά δεν πήγαινα καθόλου γιατί ήταν πολύ μπάζα σε σχέση με Πόζναν,Κράκωβ.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Μιλάμε για μια χώρα με ίσο πληθυσμό με την Ελλάδα,που έχει τροφοδοτήσει όλες τις πασαρέλες του κόσμου και που συρρέουν χιλιάδες άντρες προκειμένου να δουν την μουνοπηγή από κοντά.
Και συγκρίνουμε με Ελλάδα,έστω και στις μικρές ηλικίες,που ούτε ΕΝΑΣ(1) άντρας σε όλη μου τη ζωή δε μου έχει πει ότι επισκέφτηκε την Ελλάδα γιατί έχει ωραίες γυναίκες.

Μην πούμε για γκάλοπ με το που υπάρχουν οι πιο όμορφες γυναίκες και οι Τσέχες πάντα είναι στις πρώτες θέσεις ενώ εμείς ούτε καν στη λίστα..

Στην Τσεχία πας στο Privat και λόγω υπερπροσφοράς μουνιών γαμάς με 50ευρω γυναίκα που αν ήταν ελληνίδα θα έπαιρνε 200 την ώρα και θα είχε και ένα σκασμό πυρφοροαγαπούληδες να την προσκυνούν.

Εδώ τα πρακτορεία μοντέλων πάνε στα σχολεία για να στρατολογήσουν μοντέλες.Τσεχία σκέψου το 2005 υπήρχαν τουλάχιστον 10 εβδομαδιαία περιοδικά με γυμνές φωτό γυναικών από όλη την Τσεχία που τους έδιναν 200 κορώνες.Σα να λέμε η Σούλα από τα Τρίκαλα γδύνεται για 10 ευρώ και τη φωτό της τη βλέπει όλη η Ελλάδα.Ενώ μπορεί να είναι μαθήτρια,πωλήτρια ο,τιδήποτε.Δεν έχουν κανένα κόμπλεξ σε αυτό τον τομέα.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Θα πάω τώρα το καλοκαίρι να ποστάρω ντουζίνες.Ειδικά Βρότσλαβ είναι ελεεινοί χυμαδιό τελείως.Και οι γκόμενες βέβαια χυμένες στη μάπα αλλά οι πιο εύκολες στην Πολωνία ίσως.
Παλιά δεν πήγαινα καθόλου γιατί ήταν πολύ μπάζα σε σχέση με Πόζναν,Κράκωβ.

Δεν ελεγες παλια οτι στο βροτσλαβ ειναι οι πιο καλες γιατι ειναι απο τις ουκρανικες περιοχες?
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Δεν ελεγες παλια οτι στο βροτσλαβ ειναι οι πιο καλες γιατι ειναι απο τις ουκρανικες περιοχες?

Το αντίθετο.Βρότσλαβ είναι τα πιο μπάζα.Είναι όντως από Ρόβνο κτλ.Οι πιο μουνάρες είναι Wielkopolska δηλαδή Πόζναν και περίξ.Αυτό είναι ένα από τα ελάχιστα θέματα που συμφωνώ με τον Dr. Love.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
To ξαναγραφω ετσι για να το χονεψετε. Οι ΚΑΤΩ ΤΩΝ 25 ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ειναι πολυ πιο ωραιες, σεξουαλικες και προσεγγισιμες απο τις κατω των 25 τσεχοπολωνοσλοβακο τετοιες. Γκεγκε? Βιδωστε το καλα στην γκλαβα σας .
Η μεγαλη πλειψηφια των κατω των 25 ολων αυτων ειναι ΜΠΑΖΑ.

Στη Κρακοβία πλέον έχω πάει αρκετές φορές.
Δε θα σου πω για τις γκόμενες στα Club που είναι μουνάρες,αφού δεν μας κάθονται και είναι ψυχρές όπως έγραφες πριν αποκτήσω άποψη από κοντά.

Θες να postάρω 3 πουτάνες από Κρακοβία των 150 Zloty και να μας πει το φιλοθεάμων κοινό,αν θα έσκαγαν ή όχι σαν city tour Ελλάδα με 200 ευρώ την ώρα;
Να δούμε πως κοστολογούν την μφάνιση λόγω υπερπληθώρας καλού μουνιού:

Μπορεί κάτω των 25 τα πράγματα να έχουν βελτιωθεί στην Ελλάδα,το έχω διαπιστώσει και εγώ όποτε έχω κατέβει,αλλά την αναλογία καλού μουνιού στον γενικό πληθυσμό Σλαβικών χωρών,δεν την φτάνουμε.


Θελετε να μαζεψω απο τα διαφορα τσεχοθρεντ τα ποστ συναγωνιστων που εχουν παει και ΟΛΟΙ μα ΟΛΟΙ γραφουν οτι " πουθενα δεν ειδα τα περιφημα " μουνια", οι γυναικες τιποτα το ιδιαιτερο, δε μο εκαναν εντυπωση, δυσαρεστη εκπληξη κλπ".
Βρειτε μου ΕΝΑ ποστ απο την Τσεχα που να λεει καποιος οτι εντυπωσιαστηκε απο τις γυναικες που βρηκε εκει.
Και Λατινοαμερικανες κερδιζουν στα καλλιστεια αλλα το 95 % ειναι καραμπαζα. Η μεση καθημερινη Τσεχα δλδ το 95 % δεν ειναι ΟΥΤΕ μουναρα, ΟΥΤΕ προσεγγισιμη, ΟΥΤΕ θερμη σεξουαλικα. Ειναι ενα απλο απαξιωμενο ΜΠΑΖΟ.
Οποιος εχει παει και ειδε κατι διαφορετικο να το γραψει

Τα post αυτά που λες υπάρχουν,αλλά αν νόμιζαν οι τύποι ότι θα περπατάνε και θα είναι τριγύρω τους τα αγγελάκια της Victoria Secret,αυτό δεν υπάρχει πουθενά.

Εχω μιλήσει με αρκετά μέλη που έχουν πάει Πράγα και οι περισσότεροι περπατούσαν μαζί με τους τουρίστες,σε μέρη που ανάθεμα να υπήρχε μία Τσέχα..
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Να συνεισφέρω μια άποψη για να τα βρείτε κάπου στη μέση;;; Καθότι υποψιάζομαι ότι και οι 2 πλευρές έχετε δίκαιο κάτα κάποιο τρόπο...

Οι φίλοι που υποστηρίζουν ότι τα μιλφάκια και πάνω έχουν συγκεκριμένα χαρακτηριστικά έχουν δίκαιο εφόσον κοιτάνε εκεί περισσότερο.Ο φίλος ιππότης ίσως είναι στοχευτής μικρότερων ηλικιών όπου πάλι έχει δίκαιο διότι πολύ απλά θυμηθείτε εμάς στη δεκαετία 90!!!!!

Είχαμε λίγο χορτάσει ψωμάκι, έστω και δανεικό, καμια δεκαετία.Μας είχε φύγει η ψωμόλυσσα και το κόμπλεξ του πειναλέου.Και τι μας βγήκε;;;;;!!!!! Το ψώνιο του νεόπλουτου!!!!!!! :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:

Και αυτό κράτησε και το 2000 μέχρι σχεδόν την κρίση!!! Επομένως μάλλον περνάνε τη φάση τους οι συγκεκριμένοι λαοί!!!

Όσον αφορά τις Ελληνίδες σήμερα θα έλεγα ότι πράγματι έχει ένα δίκιο ο ιππότης.Αυτό έχει να κάνει και με την κρίση αλλά ίσχυε και λιιίγο πιο πριν.Υποθέτω ότι συμβαίνει διότι έχουμε ήδη μια γενιά αγάμητων, κομπλεξικών Ελλεηνίδων.Αυτές που ήταν 20 το 1995 είναι 42 σήμερα..και προφανώς μόνες τους ή στην καλύτερη περίπτωση χωρισμένες με παιδί.Προσπαθώντας να σπουδάσουν, να δουλέψουν για να είναι οικονομικά ανεξάρτητες, να γλέντήσουν με τα λεφτά που έβγαζαν και να βρούν παράλληλα και τον πρίγκηπα που αξίζουν διότι είναι κάτι "μοναδικό", κάπου έχασαν το τραίνο.Η επόμενη γενιά λοιπόν  που βλέπει αυτά χαλάρωσε και προσπάθησε να βάλει ένα καρπούζι κάτω από μια μασχάλη και όχι δυο!!!

Τώρα όσον αφορά την ομορφιά λογικό είναι ρε μάγκες!!! Καλύτερη τροφή, γιατρός, καλυτερες συνθήκες παιδικής ζωής...Λογικό δεν είναι να ομορφύνει η επόμενη γενιά;;
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Στη Κρακοβία πλέον έχω πάει αρκετές φορές.
Δε θα σου πω για τις γκόμενες στα Club που είναι μουνάρες,αφού δεν μας κάθονται και είναι ψυχρές όπως έγραφες πριν αποκτήσω άποψη από κοντά.

Θες να postάρω 3 πουτάνες από Κρακοβία των 150 Zloty και να μας πει το φιλοθεάμων κοινό,αν θα έσκαγαν ή όχι σαν city tour Ελλάδα με 200 ευρώ την ώρα;

Μπορεί κάτω των 25 τα πράγματα να έχουν βελτιωθεί στην Ελλάδα,το έχω διαπιστώσει και εγώ όποτε έχω κατέβει,αλλά την αναλογία καλού μουνιού στον γενικό πληθυσμό Σλαβικών χωρών,δεν την φτάνουμε.


Τα post αυτά που λες υπάρχουν,αλλά αν νόμιζαν οι τύποι ότι θα περπατάνε και θα είναι τριγύρω τους τα αγγελάκια της Victoria Secret,αυτό δεν υπάρχει πουθενά.

Εχω μιλήσει με αρκετά μέλη που έχουν πάει Πράγα και οι περισσότεροι περπατούσαν μαζί με τους τουρίστες,σε μέρη που ανάθεμα να υπήρχε μία Τσέχα..

Αν πας σε τσεχική πόλη με 90% Τσέχες όπως το Πίλσεν χάνεις τη μπάλλα.Καταρχάς ο μέσος όρος ύψους στις Τσέχες είναι το 172 με 15% πάνω από 180.Βλέπεις παντού άλογα.Υστερα οι Τσέχες έχουν σλαβικές ποδάρες και πολύ μεγάλα οβούζια είναι σπάνιος συνδυασμός από ψηλές γκόμενες με αξιόλογο κώλο βυζιά.Μόνο οι Σουηδέζες συγκρίνονται επίσης ψηλές και βυζαρούδες.
Το 1999 που πρωτοπήγα Πράγα όλες ήταν σα μοντέλα.Τώρα με τις πολλές ξένες χοντρές έχει αλλοιωθεί ο πληθυσμός οπτικά.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Στη Κρακοβία πλέον έχω πάει αρκετές φορές.
Δε θα σου πω για τις γκόμενες στα Club που είναι μουνάρες,αφού δεν μας κάθονται και είναι ψυχρές όπως έγραφες πριν αποκτήσω άποψη από κοντά.

Θες να postάρω 3 πουτάνες από Κρακοβία των 150 Zloty και να μας πει το φιλοθεάμων κοινό,αν θα έσκαγαν ή όχι σαν city tour Ελλάδα με 200 ευρώ την ώρα;
Να δούμε πως κοστολογούν την μφάνιση λόγω υπερπληθώρας καλού μουνιού:

Μπορεί κάτω των 25 τα πράγματα να έχουν βελτιωθεί στην Ελλάδα,το έχω διαπιστώσει και εγώ όποτε έχω κατέβει,αλλά την αναλογία καλού μουνιού στον γενικό πληθυσμό Σλαβικών χωρών,δεν την φτάνουμε.


Τα post αυτά που λες υπάρχουν,αλλά αν νόμιζαν οι τύποι ότι θα περπατάνε και θα είναι τριγύρω τους τα αγγελάκια της Victoria Secret,αυτό δεν υπάρχει πουθενά.

Εχω μιλήσει με αρκετά μέλη που έχουν πάει Πράγα και οι περισσότεροι περπατούσαν μαζί με τους τουρίστες,σε μέρη που ανάθεμα να υπήρχε μία Τσέχα..

Οχι. Να πεις ποιες ειναι καλυτερες 20χρονες. Ελληνιδες η Τσεχοπολωνες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom