Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
εγω κυριοι ξαναπηδηξα την τινα...εις διπλουν...και το φχαριστηθηκα....το κοριτσι ειναι τσοντα λεμε..!..κιτρινη στο πρακτορειο ..γιατι στην αρχη μου δωσε λαθος δωματιο..και μου βγηκε ενα hobit...!!...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.078
Κριτικές
46
Like
3.219
Πόντοι
3.820
Λέμε για φουλ σέρβις με anal,cim και πάντα σύμφωνα με τον τιμοκαταλογό της,450 πάει  :grin: :grin: :grin:
ακριβως. αν ειναι να δωσω 300 για να τον βαλω μονο ,καλυτερα σε μπουζοκλειδο!!σαν να εχεις φεραρι και να την πηγαινεις με 100...γινεται;δεν γινεται!!450 δεν δωνωωωωωωωωωω!!
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.398
Κριτικές
216
Like
17.307
Πόντοι
35.697
Τύπε μήπως είχε δίκιο?

Γιατί η ενημέρωσή σου για σίτι τουρ είναι απλά ανύπαρκτη(μόνο από μπουρδέλα κάτι κάνεις)

αλλά κι εσύ ο ίδιος έγραψες το 2011 ότι δεν σκαμπάζεις και πολλά

να το ΠΡΩΤΟ ΣΟΥ ΜΗΥΝΥΜΑ  στο ΣΑΙΤ το 2011

παιδια καλησπερα αν και εχω κανει την εγγραφη αρκετα χρονια πριν τωρα αποφασησα να μιλησω.ξερει κανεις τιποτα καλο στην πολη μας?ακουω και διαβαζω για μασατζιδικα δεν εχω ιδεα,για call girls καλες(οχι βαλουτες και πατσοχες) εχουμε τιποτα?

Κλωνε του εξτραμαλακα,εκατσες και εκανες εγγραφη για να διαβάσεις και συ το προφιλ μου;
Εχω πέραση τελικα ο μπαγασας,φαντάσου εσυ μεχρι το 2011 έφτασες!!!
Κατσε γράψε καμια κριτική τωρα μπάς και προσφέρεις και συ τιποτα εδω μεσα,γιατι ολοι καλοί είστε στα λογια..
Πρωτα θα γράψω κριτική για τον εξτραμαλακα και μετα θα ασχοληθώ με την πάρτη σου  :birdman:
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.078
Κριτικές
46
Like
3.219
Πόντοι
3.820
Κλωνε του εξτραμαλακα,εκατσες και εκανες εγγραφη για να διαβάσεις και συ το προφιλ μου;
Εχω πέραση τελικα ο μπαγασας,φαντάσου εσυ μεχρι το 2011 έφτασες!!!
Κατσε γράψε καμια κριτική τωρα μπάς και προσφέρεις και συ τιποτα εδω μεσα,γιατι ολοι καλοί είστε στα λογια..
Πρωτα θα γράψω κριτική για τον εξτραμαλακα και μετα θα ασχοληθώ με την πάρτη σου  :birdman:
σε λιγο θα σε ψαξουνε και στην εφορια ρε!!
 

bardaris1983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2010
Μηνύματα
459
Κριτικές
36
Like
953
Πόντοι
991
παιδια μια παρατηρησις.....αν καμμια κοπελα κανει εξτρα χωρις να χρεωνει.παρ ολο που το γραφειο τα χρεωνει..δεν χρειαζεται να το γραφουμε ολοι. :jerking:..για λογους ευνοητους...
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.485
Κριτικές
165
Like
25.327
Πόντοι
34.168
παιδια μια παρατηρησις.....αν καμμια κοπελα κανει εξτρα χωρις να χρεωνει.παρ ολο που το γραφειο τα χρεωνει..δεν χρειαζεται να το γραφουμε ολοι. :jerking:..για λογους ευνοητους...
Τα εξτρα λογικα τα τσεπωνει η κοπελα...
Αρα ειναι θεμα δικο της,τι χρεωνει και τι οχι,περα απο τη βασικη τιμη...
Ετσι νομιζω τουλαχιστον...
 

bardaris1983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2010
Μηνύματα
459
Κριτικές
36
Like
953
Πόντοι
991
δεν ξερω..λογικα εχεις δικιο.....σε καθε περιπτωση...ομως....φαινονται σαν....χρεωσεις....!αν τωρα μια κοπελλα ειναι 'φιλοτιμη"....και εχει καταγραφει...ε δεν χρειαζεται...συνεχεια επαναληψη....περα απο το γραφειο....υπαρχουν και οι ανταγωνιστες....τα σχολικα....κλπ...
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.725
Κριτικές
185
Like
24.301
Πόντοι
33.598
δεν ξερω..λογικα εχεις δικιο.....σε καθε περιπτωση...ομως....φαινονται σαν....χρεωσεις....!αν τωρα μια κοπελλα ειναι 'φιλοτιμη"....και εχει καταγραφει...ε δεν χρειαζεται...συνεχεια επαναληψη....περα απο το γραφειο....υπαρχουν και οι ανταγωνιστες....τα σχολικα....κλπ...

Αγχώνεσαι μη μαζέψουν το αστέρι της βίζιτας;
Τα έξτρα είναι της πουτάνας....Απλά το συγκεκριμένο γραφείο του κώλου κάνει copy-paste τα προφίλ και τα έχει αφήσει έτσι σε όλες...Μπορεί να απομακρύνει και επίδοξους πελάτες....τόσο μυαλό έχουν τα ζώα...
 

bardaris1983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2010
Μηνύματα
459
Κριτικές
36
Like
953
Πόντοι
991
Αγχώνεσαι μη μαζέψουν το αστέρι της βίζιτας;
Τα έξτρα είναι της πουτάνας....Απλά το συγκεκριμένο γραφείο του κώλου κάνει copy-paste τα προφίλ και τα έχει αφήσει έτσι σε όλες...Μπορεί να απομακρύνει και επίδοξους πελάτες....τόσο μυαλό έχουν τα ζώα...
μπορει μπορει αλλα δεν μιλησα για κανενα συγκεκριμενο ...γραφειο και καμμια...συγκεκριμενη πουτανα....!...οσο για το αγχος...ειναι το χαρακτηριστικο μου... :sunglasses:...!στο κατω κατω...καντε οτι θελετε... :hi:.......φθανει να καταληγουμε στο ...γαμησαν αυτοι καλα..και εγω καλυτερα!
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.725
Κριτικές
185
Like
24.301
Πόντοι
33.598
μπορει μπορει αλλα δεν μιλησα για κανενα συγκεκριμενο ...γραφειο και καμμια...συγκεκριμενη πουτανα....!...οσο για το αγχος...ειναι το χαρακτηριστικο μου... :sunglasses:...!στο κατω κατω...καντε οτι θελετε... :hi:.......φθανει να καταληγουμε στο ...γαμησαν αυτοι καλα..και εγω καλυτερα!

Για συγκεκριμένη μιλάμε που τα έγραψαν όλοι στις κριτικές τους...Μη φοβάσαι ότι θα την κάψεις, περαστικιά είναι..
 

bardaris1983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2010
Μηνύματα
459
Κριτικές
36
Like
953
Πόντοι
991
Για συγκεκριμένη μιλάμε που τα έγραψαν όλοι στις κριτικές τους...Μη φοβάσαι ότι θα την κάψεις, περαστικιά είναι..
no coment φιλε....και ας δουμε το ματσακι....επαιξα ιταλια...!!
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Θα συμφωνήσω με μαλλια-τζιμιαδη,τα εξτρα είναι της κοπέλας και απ'όσο έχω διαπραγματευτεί με διάφορα γραφεία κατά καιρούς ποσώς τους ενδιαφέρει για τα έξτρα.Απλώς δε θέλουν να πιέζουν την κοπέλα να τα κάνει τζάμπα,αυτό μόνο.
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.078
Κριτικές
46
Like
3.219
Πόντοι
3.820
Θα συμφωνήσω με μαλλια-τζιμιαδη,τα εξτρα είναι της κοπέλας και απ'όσο έχω διαπραγματευτεί με διάφορα γραφεία κατά καιρούς ποσώς τους ενδιαφέρει για τα έξτρα.Απλώς δε θέλουν να πιέζουν την κοπέλα να τα κάνει τζάμπα,αυτό μόνο.
εγω ενα ξερω..αν κανει πως ανεβαινει το γκλαμουρ θεσσαλονικη,με τετοια μουνια και τιμες και υπηρεσιες θα βαρανε μυγες οι υπολοιπες και θα ριξουνε και τις τιμες..
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
εγω ενα ξερω..αν κανει πως ανεβαινει το γκλαμουρ θεσσαλονικη,με τετοια μουνια και τιμες και υπηρεσιες θα βαρανε μυγες οι υπολοιπες και θα ριξουνε και τις τιμες..
:rockon: :rockon: :rockon: μακαρι....
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Δέν σας δίνουμε ρε τις γυναίκες μας, εσεις εχετε το Ριτς που δεν στέλνει πιά Αθήνα!
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
εγω ενα ξερω..αν κανει πως ανεβαινει το γκλαμουρ θεσσαλονικη,με τετοια μουνια και τιμες και υπηρεσιες θα βαρανε μυγες οι υπολοιπες και θα ριξουνε και τις τιμες..

:2funny:  :2funny:  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom