Νέα

Που εχουμε ταξιδεψει; ειναι τα μελη του μπου πολυταξιδεμενα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 289
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Muratti_ambassador

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
876
Κριτικές
9
Like
144
Πόντοι
286
Ας πω και τις δικες μου εμπειριες:

Ευρωπη: Ιρλανδια, Αγγλια, Γαλλια, Βελγιο, Λουξεμβουργο, Ολλανδια, Αυστρια, Γερμανια, Ελβετια, Ιταλια, Ισπανια, Βουλγαρια, Ρουμανια, Σερβια, Ουγγαρια  :think: δεν ξερω αν ξεχασα καποια

Αμερικη: ΗΠΑ

Αφρικη: Μαροκο, Τυνησια, Αλγερια, Αιγυπτος, Νοτιο Αφρικη

Μεση ανατολη: Τουρκια, ΗΑΕ (Dubai, Quatar) Σαουδικη Αραβια

Ασια: Ιαπωνια Σιγκαπουρη

Ωραιο thread παντως να ψαξεις να θυμηθεις που εχεις παει παντως  :rockon:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Δυστυχώς  βέβαια  μάγκες να πούμε.πώς με τις γυναίκες  που έχουμε στην Ελλάδα δεν φαντάζει και άσχημα η μόνιμη μετανάστευση  μας αλλού.Εγώ πάντως θα πάρω ίσως όταν είναι να γίνει κάποια ξενη για σχεση :erection:
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.900
Πόντοι
366
 :hi: :hi:
Ακριβως αυτο φίλε !!

Προσωπικα ταξιδευα για επαγγελματκους λογους τις περισσοτερες φορες.

Αλλα αν το δει κσνεις μονο τουριστικα το θεμα ειναι αλιως.

Κατά την ταπεινή μου λοιπόν άποψη. Όποιος άντρας πηγαίνει στην άλλη άκρη του κόσμου μόνο για να γαμήσει  πουτανες, είναι  άνθρωπος  σχετικά περιορισμένης διανοητικής ικανότητος, και μάλλον σχετικά στερημένος σεξουαλικά.

Αυτό διότι χρηματοοικονομικά η εξίσωση δεν βγαίνει αν λάβεις υπ όψιν τα μεγάλα έξοδα του ταξιδίου και της διαβίωσης με ευρωπαϊκά στάνταρτ σε τριτοκοσμικές χώρες. Αν θέλεις λοιπόν να γαμησεις κάτσε στη χώρα σου και σν τo ψάξεις λίγο όλες τις εθνότητες σε πουτάνες θα τις βρεις και θα σου στοιχίσει και πολύ φθηνότερα.


Όποιος όμως γουστάρει να ταξιδεύει σε μέρη μακρινά και εξωτικά, επειδή θέλει να δει το κόσμο, επειδή του αρέσουν οι ποιοτικές διακοπές, επειδή θέλει να ανοίξει τους ορίζοντές του, και να καθαρίσει τη σκέψη του, και παράλληλα γουστάρει σαν άντρας να δοκιμάσει και τις γυναίκες του κάθε τόπου, είναι πιστεύω αλιώς.

Αποτελεί άλλη διαφορετική περίπτωση. Είναι αυτό που οι παλιοί λέγανε ταξιδευτής, και του έδιναν ιδιαίτερη αξία και βαρύτητα.

Αμπελοφιλοσοφίες ρε τυπάκλα.

Πριν από 6-7 χρόνια και οπωσδήποτε προ κρίσης ένα από τα πλέον δημοφιλή νήματα του bou.com ήταν το " Ταϊλάνδη sex trip..."

Εκείνες τις καλές εποχές, μπορούσε ο καθένας, χωρίς πολλά - πολλά να κάνει ένα ταξιδάκι στην Ταϋλάνδη.

Πολλοί το κάναν και δύο φορές το χρόνο.

Άλλο δημοφιλές νήμα και προορισμός ήταν η Κούβα.

Βασικά τα μέλη του bou.com έχουν πάει σε όλα τα μέρη του κόσμου.

Μόνον στο Μπουτάν δεν έχει πάει κανένας.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Αμπελοφιλοσοφίες ρε τυπάκλα.

Πριν από 6-7 χρόνια και οπωσδήποτε προ κρίσης ένα από τα πλέον δημοφιλή νήματα του bou.com ήταν το " Ταϊλάνδη sex trip..."

Εκείνες τις καλές εποχές, μπορούσε ο καθένας, χωρίς πολλά - πολλά να κάνει ένα ταξιδάκι στην Ταϋλάνδη.

Πολλοί το κάναν και δύο φορές το χρόνο.

Άλλο δημοφιλές νήμα και προορισμός ήταν η Κούβα.

Βασικά τα μέλη του bou.com έχουν πάει σε όλα τα μέρη του κόσμου.

Μόνον στο Μπουτάν δεν έχει πάει κανένας.

Τα νηματα της Κουβας και της Ταιλανδης ειναι και σημερα πολυ δημοφιλη νομιζω !! Κσι εγω τα σκολουθω !!

Τωρα το που εχουν παει τα μελη του bou.com δεν μπορω να ξερω, περα απο καποια που προσωπικα γνωριζω. Για τον εαυτο μου εγραψα.

Θελεις να αναφερεις που ακριβως "απτεται" το  post μου της αμπελοφιλοσοφιας ??  :2funny: :hi:

 

Altinho

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουλ 2008
Μηνύματα
434
Κριτικές
10
Like
88
Πόντοι
1.992
Ιταλία, Ισπανία, Γαλλία, Αυστρία, (Γιουγκοσλαβία, Ουγγαρία επί κομμουνισμού) Αυστρία, Ισραήλ, Κύπρος και Βραζιλία.

Πουθενά σαν την Ελλάδα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Τα νηματα της Κουβας και της Ταιλανδης ειναι και σημερα πολυ δημοφιλη νομιζω !! Κσι εγω τα σκολουθω !!

Τωρα το που εχουν παει τα μελη του bou.com δεν μπορω να ξερω, περα απο καποια που προσωπικα γνωριζω. Για τον εαυτο μου εγραψα.

Θελεις να αναφερεις που ακριβως "απτεται" το  post μου της αμπελοφιλοσοφιας ??  :2funny: :hi:

Απτεται μάλλον στο "άλλα λόγια ν' αγαπιώμαστε", καθώς ο συνάδελφος ενώ κατάλαβε απολύτως τι γράφεις, θέλει ίσως να κάνει "το κομμάτι του".
Τώρα, ως Βολταίρος, θα έχει σίγουρα άποψη περί φιλοσοφίας και αμπελοφιλοσοφίας.  :grin:
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.900
Πόντοι
366
Απτεται μάλλον στο "άλλα λόγια ν' αγαπιώμαστε", καθώς ο συνάδελφος ενώ κατάλαβε απολύτως τι γράφεις, θέλει ίσως να κάνει "το κομμάτι του".
Τώρα, ως Βολταίρος, θα έχει σίγουρα άποψη περί φιλοσοφίας και αμπελοφιλοσοφίας.  :grin:

Έλα ρε τύπε.

Προφανώς αναφέρομαι και σε αυτό:

Αυτό διότι χρηματοοικονομικά η εξίσωση δεν βγαίνει αν λάβεις υπ όψιν τα μεγάλα έξοδα του ταξιδίου και της διαβίωσης με ευρωπαϊκά στάνταρτ σε τριτοκοσμικές χώρες. Αν θέλεις λοιπόν να γαμησεις κάτσε στη χώρα σου και σν τo ψάξεις λίγο όλες τις εθνότητες σε πουτάνες θα τις βρεις και θα σου στοιχίσει και πολύ φθηνότερα.

Εγώ επεσήμανα ότι μία χαρά είχε λύση η εξίσωση και μάλιστα στους πραγματικούς και όχι στο μιγαδικό επίπεδο.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Δυστυχώς μάγκες .μέχρι την Ταϋλάνδη  έστειλαν  οι ελλεινηδες τους άντρες τους για λίγο ερωτα.φαντάσου  τι θα έχει τραβήξει  Καποιος στην Ελλάδα για να κάνει ένα τόσο μακρινό Ταξίδι  Για λίγο ερωτα...Ένα μεγάλο μπράβο ελλεινηδες
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Έλα ρε τύπε.

Προφανώς αναφέρομαι και σε αυτό:

Εγώ επεσήμανα ότι μία χαρά είχε λύση η εξίσωση και μάλιστα στους πραγματικούς και όχι στο μιγαδικό επίπεδο.
βγαίνει και εγώ  νομιζω
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.210
Κριτικές
35
Like
5.870
Πόντοι
6.796
Δυστυχώς μάγκες .μέχρι την Ταϋλάνδη  έστειλαν  οι ελλεινηδες τους άντρες τους για λίγο ερωτα.φαντάσου  τι θα έχει τραβήξει  Καποιος στην Ελλάδα για να κάνει ένα τόσο μακρινό Ταξίδι  Για λίγο ερωτα...Ένα μεγάλο μπράβο ελλεινηδες

Σιγά μη τρέχω στη Ταυλάνδη να γαμήσω φτωχές κοπελίτσες 3ης διαλογής επειδή πεινάνε..
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Σιγά μη τρέχω στη Ταυλάνδη να γαμήσω φτωχές κοπελίτσες 3ης διαλογής επειδή πεινάνε..
ερωτα κάνουνε.δεν γαμανε.συνελθε.οι περισσότερες  κάθονται  τσάμπα χωρίς να δώσεις τίποτα.Επειδή γουστάρουν...
 

tnick

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2013
Μηνύματα
418
Like
242
Πόντοι
21
ΓΕΡΜΑΝΙΑ
ΙΤΑΛΙΑ
ΑΥΣΤΡΙΑ
ΑΜΕΕΡΙΚΗ
ΣΙΓΚΑΠΟΘΡΗ
ΤΑΙΒΑΝ
ΓΑΛΛΙΑ
ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ
ΙΑΠΩΝΙΑ
ΚΙΝΑ
ΧΙΛΗ
ΜΕΞΙΚΟ
ΙΣΠΑΝΙΑ
ΑΙΓΥΠΤΟ
ΝΟΡΒΗΓΙΑ

:erection:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom