Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

dm34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2012
Μηνύματα
88
Like
1
Πόντοι
0

Καλά όλα παίζουν… απλά εμένα η ιστορική αναδρομή μου καταλήγει σε τέτοια στατιστικά.  Μαζί σου είμαι Kossss στο ότι άμα θέλει ένας άνθρωπος προχωρεί, άμα δε θέλει κάθεται και κοσκινίζει το μακρύ και το κοντό. Άσε μην αρχίσω τα κόμπλεξ των ελληνίδων μόλις αναφέρω ότι είμαι polyamorous και θα θελα σχέση και μαζί τους… Με κοιτάζουν σαν εξωγήινο
 

dm34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2012
Μηνύματα
88
Like
1
Πόντοι
0

Anyway, είμαστε και off topic και είναι και αργά η ώρα… Καλή συνέχεια
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
καλήμερα!!
μπαίνω και εγώ πρωί πρωί να δω αν έχει γράψει κάνεις από την χθεσινή βραδιά τίποτα και βλέπω kossss,ζαβαρακατρενεμια ,και dm34 να είναι off topic με 5 σελίδες μαλακίες. :headbang: :headbang: .
ρε σοβαρευτείτε και κράτιστε το topic κει που πρέπει .υπάρχουν και τα προσωπικά μηνύματα . :kneel:
 

Ironhead

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2015
Μηνύματα
270
Like
0
Πόντοι
1
Ναι ρε έχει δίκιο. Αλλάξτε pm και πείτε κάτι άλλο εδώ μέσα  :hi:
 
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16
Ναι ρε έχει δίκιο. Αλλάξτε pm και πείτε κάτι άλλο εδώ μέσα  :hi:

sorry παιδια ειμαστε οντως εκτος θεματος.....η συζητηση ξεκινησε με καποιον που ειπε οτι ειδε τον γκλετσο εκει... και καναμε χαβαλε.... <δε θελουμε και πολυ .....> ...
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
sorry παιδια ειμαστε οντως εκτος θεματος.....η συζητηση ξεκινησε με καποιον που ειπε οτι ειδε τον γκλετσο εκει... και καναμε χαβαλε.... <δε θελουμε και πολυ .....> ...
συνχωρεισαι επειδη εισαι μεγαλο μουτρο και σε εχουμε ολοι αναγκη . :tits2: :rockon:
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.391
Κριτικές
2
Like
5.572
Πόντοι
2.356
Thomas έλα αναμένουμε διηγήσεις απο χθες βράδυ με Νικόλ. Αν μάθεις φώναξε. Έμαθα πέρασε καλά.
 

ariana288

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
109
Like
0
Πόντοι
1
εχω μια απορια,γινονται ολα αυτα χυμα στο κυμα μες το σινεμα; :o :o
 
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.409
Κριτικές
124
Like
6.671
Πόντοι
5.097
συνχωρεισαι επειδη εισαι μεγαλο μουτρο και σε εχουμε ολοι αναγκη . :tits2: :rockon:

Τύπε άλλαξε το σχόλιο στο προφίλ σου  :uglystupid: :uglystupid: :jerking: :jerking:.Δεν θυμάμαι να έχεις γράψει κάτι για φάσεις σε σουίνγκ ούτε καν εδώ μέσα εκτός από κανα σι-ντι που βρίσκεις που και που  :tickedoff: :headbang: :headbang:
 

nimertis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.049
Κριτικές
1
Like
51
Πόντοι
16
Ζαβαρα, να σε πω κι εγώ έχω καταλήξει τελικά στο ότι με τις γυναίκες που με πλησιάζουν – φλερτάρουν αυτές εξ αρχής καλυτέρα στεριώνω… με όσες κυνηγούσα εγώ, όχι ότι δεν έχω ζήσει ωραίες σχέσεις, αλλά κάπου κάποτε κάτι χάλασε αργότερα ή γρηγορότερα. Για παράδειγμα από τις 4 σχέσεις που βρίσκομαι τώρα, οι 3 μου την πέσαμε αυτές (μια πριν 9 χρόνια η άλλη πριν 2+ και η τρίτη το καλοκαίρι) και την μια την γνώρισα μέσω φίλης της (σκηνικό που ξεκίνησε για 3ιο παρτουζιτσα και κατέληξε σε κοντά 6 χρόνια σχέση τώρα). Προσωπικές εμπειρίες παραθέτω απλά, έτσι σαν παρέμβαση στην κουβέντα σας. Αυτή την τελευταία δεκαετία πέρασαν και διάφορες άλλες για εβδομάδες η και χρόνια, αλλά με αυτές τις 4 έχουμε και βαθύ συναισθηματικό δέσιμο εκτός από καλοπέραση

Αυτό ισχύει  :sunglasses:
Μπράβο τύπε μου που το συνειδητοποίησες

 

Marios27

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2008
Μηνύματα
193
Like
70
Πόντοι
1
Δεν αφήνετε τις off topic κουβέντες και να πάμε τώρα το μεσημέρι σιναμεδακι να κάνουμε κανένα όμορφο σκηνικό?????
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.409
Κριτικές
124
Like
6.671
Πόντοι
5.097
Δεν αφήνετε τις off topic κουβέντες και να πάμε τώρα το μεσημέρι σιναμεδακι να κάνουμε κανένα όμορφο σκηνικό?????

Tύπε οι μύστες και οι τύπισσες δεν αντέχουν την μέρα και τον ήλιο  :rockon: :rockon:.Απλά περιμένουν να νυχτώσει για τα καλά και να ξεκινήσουν την αναζήτηση της ηδονής  :orchestra: :hi:. Τα πρωινά και τα μεσημέρια μόνο παππούδια κυκλοφορούν στα τσοντάδικα  :jerking: :tickedoff: :headbang:
 
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16
Tύπε οι μύστες και οι τύπισσες δεν αντέχουν την μέρα και τον ήλιο  :rockon: :rockon:.Απλά περιμένουν να νυχτώσει για τα καλά και να ξεκινήσουν την αναζήτηση της ηδονής  :orchestra: :hi:. Τα πρωινά και τα μεσημέρια μόνο παππούδια κυκλοφορούν στα τσοντάδικα  :jerking: :tickedoff: :headbang:

σωστα... αν και δενε χω παει ...αυτο φανταζομαι και εγω....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom