Νέα

Τραβεστί/Transexual/CD σε μπουρδέλα/στούντιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cube
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 395
  • Εμφανίσεις 192K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
.......

.... τό κορίτσι αύτό τό έχετε πάρει ??


τ κοριτσι τουτο στα νιατα του ηταν φωτια ....αλλα που να τα βρεις αυτά τωρα !!!!!ελαχιστα τεμαχεια πρεπει να ειμουν 15 όταν την εβλεπα στην τηλ κ καυλωνα που να φανταστω ότι μετα από μερικα χρονια θα γουσταρα να κανω τετιου ειδους παιχνίδια....
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.396
Κριτικές
2
Like
5.573
Πόντοι
2.356
Και εδώ να προσθέσω, μιας και είμαστε στο συγκεκριμένο thread (νήμα στην ελληνική) ότι οι τρανσ κοπέλες (αναφέρομαι στις επαγγελματίες του σεξ) στην Ελλάδα είναι πάρα πολύ λίγες (συγκριτικά με τις άλλες γυναίκες) και όσοι γνωρίζουν λίγα πράγματα παραπάνω μπορούν και προσανατολίζονται πανεύκολα στο τι υπηρεσίες και κοπέλες θα επιλέξουν... Δεν είναι δα και πολλές οι "κοπέλες".
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Άσχετο. Αναμνήσεις. Αυτή τη Μαριάννα τη θυμάμαι πολλά χρόνια. Αγκύρας νομίζω. Επίσης θυμάμαι στην Αγκύρας όταν ήμουν πιτσιρικάς και ένα άλλο μαγαζάκι στη γωνία (όχι με Αχαρνών αλλά μέσα, νομίζω 11 αριθμός) που έφερνε πότε τρανσ και πότε μια θεία ώριμη "ψιλομπαζούτσικη"
εφεσσου 11? εκει ειχα παρει την ελσα που τωρα κανει καριερα στην αγγλια!
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
συμφωνώ και ενημερώνω για σήμερα :hi:




τ κοριτσι τουτο στα νιατα του ηταν φωτια ....αλλα που να τα βρεις αυτά τωρα !!!!!ελαχιστα τεμαχεια πρεπει να ειμουν 15 όταν την εβλεπα στην τηλ κ καυλωνα που να φανταστω ότι μετα από μερικα χρονια θα γουσταρα να κανω τετιου ειδους παιχνίδια....
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
ιερα οδος κ κωνσταντινουπολεως αν δεν κανω λαθος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom