Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.983
Κριτικές
490
Like
36.650
Πόντοι
41.447
Κωνσταντινουπόλεως 128 - ντουέτο η ξανθιά Λίζα με την ξανθιά Ζωή. Μιλφς.
Η πρώτη τίποτα το ιδιαίτερο. Βαρύ κορμί με αφράτο κώλο και δουλεμένο μαμαδίστικο βυζί.
Απλό πρόγραμμα στην ανακοίνωση. "Κρύο" κι άκρως επαγγελματικό σαλονάρισμα.

Και κάπου εκεί "έσκασε μύτη" η Ζωή...

Ήρεμη δύναμη με πολύ χαρακτηριστικό βλέμμα και χαμόγελο.
Ωραίο κορμί απαλλαγμένο από περιττό λίπος, θηλυκό όσο απαιτείται για να μου βγάλει
αληθινό σενάριο στο παθιασμένο μου μυαλό. Δεν έχει "ρίξει χρήμα" στο κορμί της
και τα ζουμερά βυζιά της κοιμόντουσαν ανέμελα στο σέξι εσώρουχο που τα νανούριζε.
Ο λιτός αλλά φωτεινός χαιρετισμός της Ζωής μαζί με το εντελώς αυθόρμητο χαμόγελο
που με κέρασε, δημιούργησε τρανταχτές σηκωμάρες στο παντελόνι μου. Ένα σύννεφο ερωτηματικών
σκέπασε το μυαλό μου...για κάποιες υπηρεσίες που δεν ανακοινώθηκαν
μιας που δηλώθηκε απλό πρόγραμμα. Νομίζω ότι πάνω κάτω βρήκα αυτό που ήθελα.
Νομίζω ότι αυτό το απλό πρόγραμμα είναι πιο εμπλουτισμένο κι ίσως πολύ πιο ποιοτικό
από την ταπεινή έννοια της λέξης. Νομίζω ότι είδα την φωτιά στα μάτια της...

πολυ ωραια περιγραφη της Ζωης!
Ενδιαφερουσα περιπτωση , ηλικια περιπου?
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Γυρω στα 40,ωραια γυναικα,ξανθια με κανονικο κορμι και αρκετα γοητευτικο προσωπο και βλεμμα γυναικας που ξερει τι θελει
Aπο αυτές που θα σου αρέσουν πιστευω
 

livornezos

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
3.111
Κριτικές
2
Like
721
Πόντοι
96
Καλησπέρα. Ξέρουμε κάτι για τη Ρόζα?
Στις φωτογραφίες πάντως ΤΑ ΣΠΑΕΙ!!!
χορευτρια σε στριπτιτζαδικο μαζι με τη σαρα σπο το ιδιο στουντιο αρα ωραιο μουνι χλιαρες υπηρεσιες , ομως σου απανταω βασει εμπειριας μ με σαρα
 

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
516
Πόντοι
26

mangre

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
χορευτρια σε στριπτιτζαδικο μαζι με τη σαρα σπο το ιδιο στουντιο αρα ωραιο μουνι χλιαρες υπηρεσιες , ομως σου απανταω βασει εμπειριας μ με σαρα
Τη Σάρα έχεις πάρει? Οχι αυτήν?
 

ANGELS XXX

Sex Studio
Εγγρ.
7 Ιαν 2015
Μηνύματα
111
Like
2
ΚΑΛΗΜΕΡΑ σε ολους σήμερα λεωφόρος αθηνων 343 Πρωι ΡΩΞΑΝΝΑ ΒΡΑΔΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ & ΡΩΞΑΝΝΑ .. ΣΥΓΓΡΟΥ 108 πρωί ΛΙΝΑ βράδυ ΝΕΛΛΗ ... Σας περιμένουμε .!!!!  :hi:
 

ghost7

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2014
Μηνύματα
99
Like
10
Πόντοι
0
σε ποιο στριπ χορευουν?

bre βρε βρε το καυλακι-καριολακι η βαλερια. ξεκινησε μαζι με την αλλη την σαρα ή καρολινα απο το σιν στην νικαια να χορευει στον στυλο. τωρα ειναι στο αθενς. τελευταια φορα που ημουν πανω και μιλησαμε μου ειπε να την πηδηξω με 80ευραιους σε δωματιο που εχουν εκει γιατι δεν πηγα λεει να την πηδηξω οταν ηταν στο στουντιο χαχαχα τωρα ξαναβγηκε στο κλαρι απο οτι βλεπω.....ειχε πει οτι δεν θα ξαναπηγαινε... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: απο οτι εχω ακουσει απο συναγωνιστες και αυτη και η φιλη της λιγα πραγματα μεσα στο δωματιο. δεν ξερω βεβααι κατα ποσο θα κανουν πιο πολλα σε ατομα που τα γνωριζουν αλλα κατα την γνωμη μου δεν νομιζω. ειναι στιγνες επαγγλεματιες(και καλα....)
 

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
516
Πόντοι
26
bre βρε βρε το καυλακι-καριολακι η βαλερια. ξεκινησε μαζι με την αλλη την σαρα ή καρολινα απο το σιν στην νικαια να χορευει στον στυλο. τωρα ειναι στο αθενς. τελευταια φορα που ημουν πανω και μιλησαμε μου ειπε να την πηδηξω με 80ευραιους σε δωματιο που εχουν εκει γιατι δεν πηγα λεει να την πηδηξω οταν ηταν στο στουντιο χαχαχα τωρα ξαναβγηκε στο κλαρι απο οτι βλεπω.....ειχε πει οτι δεν θα ξαναπηγαινε... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: απο οτι εχω ακουσει απο συναγωνιστες και αυτη και η φιλη της λιγα πραγματα μεσα στο δωματιο. δεν ξερω βεβααι κατα ποσο θα κανουν πιο πολλα σε ατομα που τα γνωριζουν αλλα κατα την γνωμη μου δεν νομιζω. ειναι στιγνες επαγγλεματιες(και καλα....)

ναι μαπα το καρπουζι στο δωματιο τουλαχιστον με σαρα,καραγκιοζιλικι η φαση αλλα δε βαριεσαι εχει κωλαρα τουλαχιστον.
 

ghost7

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2014
Μηνύματα
99
Like
10
Πόντοι
0
ναι μαπα το καρπουζι στο δωματιο τουλαχιστον με σαρα,καραγκιοζιλικι η φαση αλλα δε βαριεσαι εχει κωλαρα τουλαχιστον.

nai ρε μαν ειχει ΚΟΛΑΡΑΑΑΑΑ α΄λλα τ να τ κανεις;;;;; για να δεις την κολαρα και να φας φολα σε ολο το αλλο;;; πας και βλεπεις κολαρες και εξω και δεν πληρωνεις μια... κακο δικο τους κανουν αν και δεν νομιχω να βελτιωσουν ποτε τισ υπηρεσιες τουσ
 

the__undertaker

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
128
Like
28
Πόντοι
1
οι φοτο της αλινα εχουν βγει απο τη σελιδα των στουντιο των βριλησσου κτλ κι χει χαθει κι απο τις βαρδιες...

ξερει κανει τπτ?εγκατελειψε?
 

HC Photography

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2014
Μηνύματα
640
Like
308
Πόντοι
26
Νέες φωτογραφίες Βανέσας από Μελαντίας 50!  :kissass: :kissass2: :fuck2:
01bou.jpg

Πρόγραμμα:

 

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
516
Πόντοι
26
nai ρε μαν ειχει ΚΟΛΑΡΑΑΑΑΑ α΄λλα τ να τ κανεις;;;;; για να δεις την κολαρα και να φας φολα σε ολο το αλλο;;; πας και βλεπεις κολαρες και εξω και δεν πληρωνεις μια... κακο δικο τους κανουν αν και δεν νομιχω να βελτιωσουν ποτε τισ υπηρεσιες τουσ

σκεψου ειχα παει με ενα φιλο και πηδαγα εγω σαρα και αυτος ροζα την ιδια ωρα σε διπλανα δωματια και οι χαζες χασκογελαγανε και φωναζανε ταχα απο καυλα,λεγανε μαλακιες μεταξυ τους φωναχτα να ακουσει η μια την αλλη στο αλλο δωματιο και εμεις πηδαγαμε σα μλκες και λεγαμε τι ρολο βαραμε εμεις τωρα ρε πουστη...χαχαχα ε κοροιδια ναι,πεταμενα λεφτα,αλλα εστω για μια φορα για τη συλλογη καλα ητανε....1.50 γκομενα...κωλος δηλαδη με λιγο απο ανθρωπο στην ουσια
 

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
516
Πόντοι
26

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.289
Κριτικές
19
Like
9.237
Πόντοι
9.095
Ενας ποδολαγνος εχει γράψει κριτική,αποτι κατάλαβα πρεπει κ να τον στραπονιασε  :orchestra:
 

Trapshooter

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Οκτ 2015
Μηνύματα
857
Κριτικές
12
Like
9.867
Πόντοι
1.336
Λία, από Αριστοτέλους (μαλλον μονο Σαββατα) εχει παρει καποιος μάγκες ????
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom