Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 264 άτομα (18 μέλη και 246 επισκέπτες)

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
Να ρωτησω λιγο οποιον ξερει. Πριν 2 περιπου χρονια στη Φρανκφουρτη, ειχα παρει ενα κοντοπουτανακι ξανθο βουλγαρικης προελευσης το οποιο ετυχε και εκανε guest εμφανιση εκει. Οταν καταλαβε οτι ημουν Ελληνας, χαρηκε και μου ειπε οτι ενα χρονο περιπου πριν, δουλευε Μεταξουργειο στο 10αρικο και νομιζω μου ειπε στο λεωνιδου 28 για μεγαλο διαστημα. Ποια ηταν ρε παιδια;; εχει κριτικες;; Αν καταλαβε κανεις ποια λεω, να ξερει οτι η συγκεκριμενη για τα δεδομενα της Φρανκφουρτης, ειναι απιαστο ονειρο.
Εμενα το μυαλο μου πηγε στη Νικολ :wanker: , που δουλευε το 2013 στο Μεταξουργειο.Εχει πολλες κριτικες στο Λεωνιδου 28 και μια κριτικη Κολωνου 30β.Εγω την ειχα παρει :zfuck: στο Κολωνου 30β.Ειναι μια νεαρη ξανθια κοπελιτσα με αρκετα ομορφο προσωπο / baby face , μακρυ μαλλι που πολλες φορες το ειχε μαζεμενο , κοντη σε αναστημα , ωραια μικρα στητα βυζακια και ωραιο αδυνατο κορμι.Νομιζω για αυτην ειχε γραψει καποιος οτι εφυγε Γερμανια.
:hi:
 
Εγγρ.
18 Μαΐ 2008
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
9
Πόντοι
1
Εμενα το μυαλο μου πηγε στη Νικολ :wanker: , που δουλευε το 2013 στο Μεταξουργειο.Εχει πολλες κριτικες στο Λεωνιδου 28 και μια κριτικη Κολωνου 30β.Εγω την ειχα παρει :zfuck: στο Κολωνου 30β.Ειναι μια νεαρη ξανθια κοπελιτσα με αρκετα ομορφο προσωπο / baby face , μακρυ μαλλι που πολλες φορες το ειχε μαζεμενο , κοντη σε αναστημα , ωραια μικρα στητα βυζακια και ωραιο αδυνατο κορμι.Νομιζω για αυτην ειχε γραψει καποιος οτι εφυγε Γερμανια.
:hi:

Μαλλον την ιδια λεμε. Γραφει ο αλλος οτι του ειπε "βενζινη μυριζει" χαχαχαχα
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Να ρωτησω λιγο οποιον ξερει. Πριν 2 περιπου χρονια στη Φρανκφουρτη, ειχα παρει ενα κοντοπουτανακι ξανθο βουλγαρικης προελευσης το οποιο ετυχε και εκανε guest εμφανιση εκει. Οταν καταλαβε οτι ημουν Ελληνας, χαρηκε και μου ειπε οτι ενα χρονο περιπου πριν, δουλευε Μεταξουργειο στο 10αρικο και νομιζω μου ειπε στο λεωνιδου 28 για μεγαλο διαστημα. Ποια ηταν ρε παιδια;; εχει κριτικες;; Αν καταλαβε κανεις ποια λεω, να ξερει οτι η συγκεκριμενη για τα δεδομενα της Φρανκφουρτης, ειναι απιαστο ονειρο.
:offtopic: Μιας και είσαι γνώστης της... πορνοκατάστασης ''στας Ευρώπας'',αν έχεις την καλοσύνη κάνε μας ένα συγκριτικό με την εδώ κατάσταση,ή ακόμα καλύτερα άνοιξε καινούργιο thread.Αυτή που ανέφερες για παράδειγμα,πόσο κόστισε,για πόσην ώρα,τι υπηρεσίες παρείχε,πώς ήταν ο χώρος,οι τσατσάδες πώς φέρονται; κ.ά.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.152
Κριτικές
1.245
Like
194.784
Πόντοι
45.465
τωρα live

Φυλης 71α Αντζελα κλασσικα η ξανθια μουναρα με των ωραιο κωλο και το 1.5αρι βυζι απλο προγραμμα σαλοναρισε μόνο με τις μπότες της.

Φυλης 69β Μαιρη μελαχρινη νταρντανα με ποκυ ωραία κωλαρα 2.5αρι βυζι, απλο προγραμμα.

Φυλης 67Μαρία από Φυλης 66δ,Φωκαιας 19 κλπ ξανθια κανονικο ωραιο κορμι 2αρι βυζι, με ακα και Κλαουντια ξανθια λεπτη πιτσιρικα με 1.5αρι βυζι, απλο προγραμμα, κανουν και παρτουζα.

Φυλης 65β Χριστιαννα πρώην Χριστινα Κου ξανθια κανονικο σωμα 3αρια βυζια, απλο προγραμμα

Φυλης 65α Νατασσα καστανοξανθη κοντη λεπτη με 1.5αρι βυζι, απλο προγραμμα.

Φυλης 84α Αντελινα μελαχρινη με πιασιματακια 2.5αρι βυζι, με ακα και Λαουρα ξανθια νταρντανα με 3αρι βυζι, με ακα, κανουν και παρτουζα.


Φυλης 86β Αλινα ξανθια κανονικο σωμα ωραιο κωλο 1.5αρι βυζι, απλο ανακοινώθηκε
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.152
Κριτικές
1.245
Like
194.784
Πόντοι
45.465
συνεχεια live

Φυλης 74 δεξια Μαρια ξανθια κοντη κατσαρομαλλα κανονικο σωμα 2.5αρια βυζια με ακα και κωλο.

Φυλης 74 αριστερα Χριστινα καστανη λεπτη με 1.5αρι βυζι και Λαουρα ξανθια κατσαρομαλλα με πιασιματακια 1.5αρι βυζι, αμφοτερες με κωλο, κανουν και παρτουζα.

Φυλης 66δ Αντζελα μελαχρινη κατσαρομαλλα κανονικο σωμα μικρο βυζι, με κωλο.

Φωκαιας 17α Μαρια μελαχρινη κανονικο σωμα 3.5αρια βυζια, με ακα τελειωτικο στο στηθος.

Φωκαιας 19 Ανναμαρια η ξανθια λεπτη μιλφ με 2αρι βυζι, απλο προγραμμα.

Φωκαιας 25α Λουιζα μελαχρινη κοντη κανονικο σωμα μικρο βυζι, απλο προγραμμα, συνήθως δουλευει στο κάτω.

Φωκαίας 27Β κατω Αθηνα κλασσικα στο δωματιο... με ακα τελειωτικο στο σωμα και αυταρχικο.
 

zaras33

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
589
Κριτικές
5
Like
37
Πόντοι
6
Κωνσταντινουπολεως …..
166 ισογειο ,….. και η παχουλη προgilf μαρια η οποια σωματικα αλλα και στο περπατημα θυμιζε  Μαραντονα στα πολυ παχια του
    :cheesy: :thumbsup:
=-----------------------------------
Πολύ σωστό. Θηριώδους εμφανίσεως.  Ειχαμε περάσει προ καιρού με συναγωνιστή και φύγαμε τρέχοντας, Πρόκειται  για γκιλφ  με > αντρικο κούρεμα, αντρικο παρουσιαστικο, πόδια ποδοσφαιριστή
…. αλλά..  :o 7αρια ή 8άρια  βυζιά  :o :tits: :tits: Παρ' ολα  αυτά, δεν  .. αντεχόταν
Υπερβολες ..7αρια
 
Εγγρ.
18 Μαΐ 2008
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
9
Πόντοι
1
:offtopic: Μιας και είσαι γνώστης της... πορνοκατάστασης ''στας Ευρώπας'',αν έχεις την καλοσύνη κάνε μας ένα συγκριτικό με την εδώ κατάσταση,ή ακόμα καλύτερα άνοιξε καινούργιο thread.Αυτή που ανέφερες για παράδειγμα,πόσο κόστισε,για πόσην ώρα,τι υπηρεσίες παρείχε,πώς ήταν ο χώρος,οι τσατσάδες πώς φέρονται; κ.ά.

Καποια στιγμη θα το κανω κι αυτο, αν και δε θεωρω οτι ειδα οσα επρεπε να δω... Συνοπτικα θα αναφερω μονο οτι το επιπεδο εμφανισης του μεταξουργειου ειναι ανωτερο απο της Φρανκφουρτης. Καταρχας εκει δεν πεφτεις κατω απο 50 ευρω, αλλα οτι υπηρεσια ζητησεις χρεωνεται αναλογα (πχ εξτρα χρονος). Το ελευθερο στοματικο και 69 ειναι στανταρ στο απλο προγραμμα που λεμε εμεις, αλλα εκει δεν κυκλοφορει η τοση βρωμια και απλυσια των πακιδων του Μεταξουργειου. Επισης επικρατει και η καταρταση της πασαρελας (οπως γινοταν με τις μαυρουλες πισω απο το δημαρχειο), τα τσαρδια που γαμας ειναι μεν καποιας παλαιοτητας, αλλα καλοδιατηριμενα και καθαρα. Φανταστειτε τα δικα μας στουντιο, αλλα μεσα αντι για μοντελαρες που εχουν τα δικα μας, να εχουν πατσαβουρες! Και για το τελος, οι τσατσαδες δεν ειναι οπως εδω που σου παρουσιαζουν το προγραμμα. Ειναι λιγο φαση στριπτιζαδικου, που τα βρισκεις μονος σου με την κοπελα. Με λιγα λογια μαλακιες, η τιμη του αγοραιου ερωτα που παιζει στην Ελλαδα, δεν υπαρχει πουθενα. Η κοπελιτσα αυτη που πηρα εκει που δουλευε μεταξουργειο μου κοστισε 50 ευρω για περιπου 15 λεπτα, αλλα μπορουσα να την κρατησω κι αλλο αν ηθελα. Ε, και απο υπηρεσιες.... μαπα το καρπουζι. μια αεροπιπα, μετα πηρε μια σταση τυπου: να το μουνι, βρες ακρη, και τελος επειδη ηταν ξεπατωμενη και τιγκα στην κρεμα, μου ζητησε να γυρισω πισωκολλητο για να εχω αισθηση μπας και χυσω.
 

nikiko

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2006
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια καλησπερα να κανω μια ερωτηση. Αυτη η σοφια απο φωκαιας την εχει παρεικανεις ? κρητηκες της που μπορουμε να δουμε?
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Παιδια καλησπερα να κανω μια ερωτηση. Αυτη η σοφια απο φωκαιας την εχει παρεικανεις ? κρητηκες της που μπορουμε να δουμε?
Στο Αχαρνών 85 όταν δουλεύε με μένα ήταν σούπερ παντα,τις τέσσερις-πέντε φορές που την πήρα
Εκει ωστόσο ήταν πολύ πιο ήσυχα και πολύ πιο ήρεμα τα πράγματα
Στη Φώκαιας δεν το επιχείρησα ποτε γιατί προαισθανομουν λόγω πίεσης χρόνου αλλα και περιβάλλοντος δεν θα μου έβγαινε εμένα το ίδιο
Εμφανισιακά πάντως ήταν πολύ πιο προσεγμένη στην Αχαρνών
Πιο ωραια ντυμένη,σολαριουμ που αναδείκνυαν τα υπέροχα πόδια της και το ωραιότατο πίσω σύστημα
Επιπλέον η προσθήκη πρωκτικού σε οικο για μένα ήταν ένας επιπλέον ανασταλτικός παράγοντας για να περάσω
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.205
Κριτικές
35
Like
5.853
Πόντοι
6.796
δοκιμαστηκε χθες η Μαγια στο Φωκαιας 27. το Δυνατο της σημειο ειναι η αργη ζουζουνιαρικη πιπα, τα μεγαλα μουνοχειλα, και το στησιμο στο πισωκολλητο. Κατα τ'αλλα οκ, δεν ηταν και κατι το τρελο. Βεβαια ειχα φαει κολλημα με μια Τζουλια που ειχα δει νωριτερα στο Φυλης 109 αλλα μου μυριζε πιο πολυ ξεπετα απο τη Μαγια, ειδικα οταν ανακοινωσαν φουλ προγραμμα. Αληθεια, τι παιζει με τη συγκεκριμενη;; μπηκα να διαβασω κριτικες αλλα δε βγαζω ακρη, γιατι μαλλον εχουν δουλεψει καμποσες με το ιδιο ονομα (και διαφορετικης εμφανισης βαση περιγραφης) στο συγκεκριμενο σπιτακι

Αν λες τη κοντη μοντελε μελαμψη πιτσιρικα με το απιστευτο κωλι και το τελειο natural βυζι, ειναι μονο για να φυγουν τα πολλα οι υπηρεσιες της.
Σε φαση να βλεπεις οτι γαμας τετοιο μωρο και το ευχαριστιεσαι σαν ιδεα, γιατι απο υπηρεσιες η κοπελα ειναι υπο το μηδεν. Στη πιπα ok βαζει
ρουμανικο ταλεντο αλλα μονο εκει το χει. Αφου παρει το 20ρικο μετραει αντιστροφα για να χυσεις και πολλες φορες σου λεει "αντε χυσε-αντε χυσε".
Επισης ειναι φουλ καψουρα με τον νταβα της του οποιου του χει παρει BMWX6 να κυκλροφορει. Καβλα μεν φολα δε.
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2015
Μηνύματα
1.361
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Μια γρήγορη Φωκαίας εχθές. :hi:

27 πάνω Σιμόνα και Γκάμπι ακεντράριστη
27 ισόγειο Σόφι
27 υπόγειο Χριστίνα τα πάντα όλα
25 πάνω Λίζα
24 Μιχαέλα μελαχρινή

Φυλής 66 στο δεξιά όπως βλέπουμε,μια ωραία μιλφ Ρενάτα μας είπε η υπηρεσία ήταν δωμάτιο δεν την είδα.

Ρε Σκαραμάνγκα, πως έχεις Ο μηνύματα, αφού ήδη έχει κάνεις αυτή την μικρή Ενημέρωση από Φωκαίας;;;;;;;

:think:
:think:
:think:
 

maras

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2007
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
Το Φυλης 69 με την τζουλιαννα είναι ανοιχτο?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.152
Κριτικές
1.245
Like
194.784
Πόντοι
45.465
τωρα live

Τροφωνιου 13 οροφος κλειστο.

Τροφωνιου 13 ισογειο Νατασσα ξανθια χοντρη μιλφογκιλφ με 2.5αρια βυζια, με ακα και Ειρηνη καστανη μιλφογκικφ με πιασιματα σιλικονατα βυζια, με ακα.

Τροφωνιου 11οροφος Ναντια η ξανθια χοντρη κοπέλα με τα 5αρια βυζια, απλο προγραμμα.

Τροφωνιου 11 ισογειο Τζοαννα ξανθια χοντρη με τατου 2.5αρια βυζια, με ακα και κωλο.

Βεργας 6β Αντριαννα ξανθο γκρανι με πιασιματα σιλικονατα βυζια και καλοχτενισμενη περούκα... με ακα τελειωτικο και αυταρχικο.

Βεργας 6α Ναταλι καστανη γκιλφ με μαλλι μεχρι τους ωμους χοντρη με 2.5αρια βυζια, με ακα τελειωτικο και κωλο.
 

giannispeiraias

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2009
Μηνύματα
57
Κριτικές
4
Like
63
Πόντοι
0
καλησπερα σε ολη την ομαδα!ρε παιδες την τζουλιανα απο φ69 που μπορουμε να την βρουμε?αγνοειται πολυ καιρο!hanks
 

blindedbyfear

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
11
Like
40
Πόντοι
0
καλησπερα σε ολη την ομαδα!ρε παιδες την τζουλιανα απο φ69 που μπορουμε να την βρουμε?αγνοειται πολυ καιρο!hanks

Λειπει αυτεσ τις μερες. Κατι διαβασα οτι επιστρεφει τελος του μηνα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.152
Κριτικές
1.245
Like
194.784
Πόντοι
45.465
Παιδια καλησπερα να κανω μια ερωτηση. Αυτη η σοφια απο φωκαιας την εχει παρεικανεις ? κρητηκες της που μπορουμε να δουμε?
πολύ λάδι και από τηγανιτα τίποτα... μετρια είναι μέσα, ενώ μελαχρινη μου άρεσε πιο πολύ σε σχέση με τώρα που είναι ξανθια
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom