Νέα

Πιάτσα στο Ρουφ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikosxp
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 183
  • Εμφανίσεις 73K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.792
Κριτικές
8
Like
2.588
Πόντοι
506
που ακριβως ειναι αυτην η πιατσα?
 

SnakeSpir

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2005
Μηνύματα
338
Κριτικές
4
Like
61
Πόντοι
1
κων.πολεως μετα το 1+1 δεξια πως πας για καλιθεα πριν την γεφυρα
 

SnakeSpir

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2005
Μηνύματα
338
Κριτικές
4
Like
61
Πόντοι
1
μετα γεφυρα πετρου ραλη πριν τουνελ πειραιως. πριν λιγο περασα εκει ηταν
 

NIKOS1986

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
329
Κριτικές
3
Like
77
Πόντοι
1
η μελαχρινή με το καρέ (σόνια) μάλλον μου είπε σήμερα το φουλ στο αμάξι ενα 30αρι,αξίζει?έχει κωλάρα πάντως
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.286
Κριτικές
11
Like
279
Πόντοι
1.520
Καλτιλα και κωλαρα στα 30 ευρω,πισω απο το πρακτικερ,στο πισω καθισμα του αυτοκινητου της πρωην μου  :rockon: :rockon: :rockon: ωραιες εποχες!!!
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.286
Κριτικές
11
Like
279
Πόντοι
1.520
την αμόλησες και της πήρες και το αμάξι τύπε?
Οχι ρε τυπε είπαμε...απλά εκεινη την εποχή μου το παιζε δυσκολη,δανειστηκα το αμαξι της να παω για κατι δουλειές,πηγα για καφε και στον γυρισμο φορτωσα και την σόνια.Μάλιστα τρελαθηκε που σταματησα εξω απο το παρκακι και την ρωτησα ποσο παει γιατι ήταν ντυμενη σεμνά.Που να ξερε οτι εδω εχει γινει σουπερ χαρτογραφηση στις πουτανοπιατσες.
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.495
Πόντοι
2.756
η μελαχρινή με το καρέ (σόνια) μάλλον μου είπε σήμερα το φουλ στο αμάξι ενα 30αρι,αξίζει?έχει κωλάρα πάντως
φιλε μου να πας...αξιζει και πολυ...και αν σε γουσταρει κιολας, θα ζησεις στιγμες ανεπαναληπτες με την Σονια...Η γυναικα ειναι μεγαλη καυλα και απο τα καλυτερα κομματια που εχει να μας δωσει ο δρομος σημερα...
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
Οχι ρε τυπε είπαμε...απλά εκεινη την εποχή μου το παιζε δυσκολη,δανειστηκα το αμαξι της να παω για κατι δουλειές,πηγα για καφε και στον γυρισμο φορτωσα και την σόνια.Μάλιστα τρελαθηκε που σταματησα εξω απο το παρκακι και την ρωτησα ποσο παει γιατι ήταν ντυμενη σεμνά.Που να ξερε οτι εδω εχει γινει σουπερ χαρτογραφηση στις πουτανοπιατσες.
χαχαχα τοτε καλα εκανες τυπε! :dancing:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.475
Κριτικές
125
Like
6.870
Πόντοι
5.097
φιλε μου να πας...αξιζει και πολυ...και αν σε γουσταρει κιολας, θα ζησεις στιγμες ανεπαναληπτες με την Σονια...Η γυναικα ειναι μεγαλη καυλα και απο τα καλυτερα κομματια που εχει να μας δωσει ο δρομος σημερα...

Μιλάει πολύ όμως τύπε και σου σπάει τ αρχίδια  :jerking: :jerking: :headbang: :headbang:.Εγώ προτιμώ την άλλη αλβανίδα που πιατσάρει στο σημείο κι έχει και κάτασπρο δερματάκι  :cum: :cum:
 

SnakeSpir

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2005
Μηνύματα
338
Κριτικές
4
Like
61
Πόντοι
1
Εχει δαγκωσει το μν της απο το κρυο και πιανει την κουβεντα να ζεσταθει το κολαρακι της για λιγο παραπανω. Κραταει υγρασια εκει το σημειο.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.475
Κριτικές
125
Like
6.870
Πόντοι
5.097
Εχει δαγκωσει το μν της απο το κρυο και πιανει την κουβεντα να ζεσταθει το κολαρακι της για λιγο παραπανω. Κραταει υγρασια εκει το σημειο.

:2funny: :2funny: :rockon: :rockon:,ωραία ατάκα τύπε,πάντως πλάκα πλάκα όντως έχει φουλ υγρασία εκεί και το πάρκινγκ που σε πάνε πλέον είναι μέσα σ'ένα πάρκο  :orchestra: :erection: :erection:.Όταν γαμάς εκεί είναι σαν να εφαρμόζεις το ''επιστροφή στη φύση΄΄  :grin: :grin:
 

ta

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
6
Από τι ώρα είναι εκεί αυτή η σόνια?
 

ta

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
6
Να σαι καλά φίλε. Είναι καλή η Σονια, τουλάχιστον εγώ πέρασα καλά μαζί της όταν την πήρα
με μηχανη αν κατέβω που γίνεται παιχνίδι?

στα ορθια στο ψωλοκρυο ή παίζει κανένα χοτελ εκει κοντά?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom