Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 67 άτομα (0 μέλη και 67 επισκέπτες)

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
:erection: :wanker:
Ψές ώρα 3,32 μ.μ. ...... Αγκύρας 1 !!

.......... Ρέ τί πλάκα έπαθα , έλλείψη ένημερώσεων μέ πήρε ή κατρακύλα......

Τό έλλείψη ( Εύκλείδειο έπίπεδο ) & όχι τό έλειψη βέβαια έχει νά κάνη μέ τήν χειρουργική τομή ( θρίξ ) τής έρμαφρόδιτης Ζωής ........ όχι καί τόσο πετυχημένη τομούλα , μού θύμισε στήν έρμαφροδιολειχία Ρουμάνικο αίδείο.

Εύτυχώς τό game έσωσε ή Μπέττυ πού μάς κατάβρεχε μέ τό άντρικό γεννητικό της όργανο!!

Υ.Γ.  Προσπαθήστε τά σχόλια νά γίνουν σέ εύπρεπή πλαίσια !!
Κόστος duo 50 !!

Σε σπονσοράρει η redbull για να κάνεις τέτοια???
:orchestra: :orchestra: :orchestra:
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.685
Πόντοι
14.156
[size=11pt]Πλατεία Αττικής[/size]


11:15-12:03 (πρωινή βάρδια)

Λεωφ. Ιωνίας 12: Η νεαρή Ελένη˙ με ίσιο κοκκινωπό μαλλί μέχρι τους ώμους πιασμένο σε αλογοουρά, μέτριο πρόσωπο, μεσαίο κρεμασμένο στήθος, νταρντανοειδής. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ, 69.
Αλκαμένους 113: Η μιλφ Ειρήνη —από Διδύμου 16—, με ξανθωπό κοντό μαλλί, μέτριο πρόσωπο, μεσαίο στήθος, σώμα με πιασίματα και χαλάρωση, μέτριο ύψος. Η Τατιάνα˙ με ίσιο ξανθό μαλλί μέχρι την πλάτη, μετριογλυκό πρόσωπο, μεγάλο στήθος, σώμα με πιασιματάκια επίσης, χαμηλότερου αναστήματος. «Στοματικό».
Αλκαμένους 117: Η θηριώδης 'Ολγα˙ με ίσιο καστανό μαλλί μέχρι την πλάτη χαμηλά, γλυκό πρόσωπο, μεγάλο στήθος, φαρδιά κωλάρα. Η 'Αννα˙ με ίσιο ξανθό μαλλί μέχρι την πλάτη, γλυκό πρόσωπο, μεσαίο στήθος, σώμα με λίγα πιασιματάκια, πιο χαμηλό ανάστημα. Σε «σπέσιαλ τσιμπουκάκι», ισπανικό, 69.
Περγάμου 27 αριστερά (ισόγειο): Η Ειρήνη˙ με ξανθό κοντό μαλλί, άσχημο πρόσωπο, μεσαίο στήθος, χαμηλομέτριο ανάστημα και μονοκόμματο γεμάτο κορμί. Η Βικτώρια —από Μ.Α 22 ισόγειο—, μια κοντόχοντρη ξανθιά με άσχημο πρόσωπο με προβληματικά μπροστινά δόντια και μεγάλα βυζιά. Ανακοινώθηκε απλό για τα κορίτσια.
Ρεμούνδου 21 δεξιά (όροφος): Η 'Ελενα˙ μια σιτεμένη με ξανθό μαλλί πιασμένο πίσω, μύτη μποξέρ, μεσαίο στήθος, μονοκόμματο κορμί (φορούσε εσωφόρι). Παρουσιάστηκε μόνη της και μου ανακοίνωσε απλό.
Ρεμούνδου 21 αριστερά (ισόγειο): Η Ρουμάνα μιλφ Λάουρα, με ίσιο μαύρο μαλλί πιασμένο σε κότσο, μέτριο πρόσωπο με λεπτά χείλη, μικρό στήθος, αψηλούτσικη, αδύνατη με φαρδουλή λεκάνη και ωραία πόδια. ΤΑ ΠΑΝΤΑ (και ποδολαγνεία, αυταρχικό), εκτός από ελεύθερο στοματικό και κώλο.
Πληρώθηκε...

DSC09585.jpg


DSC09581.jpg


DSC09587.jpg


Ρεμούνδου 20: Κλασικά η γλυκιά Λώρη με το ταττού αριστερά χαμηλά στην κοιλιά. Απλό.
Περγάμου 1 (ισόγειο): Η Ντάνα˙ μια νεαρή με ίσιο μαύρο μαλλί μέχρι τους ώμους, μέτριο πρόσωπο, μικρό στήθος, χαμηλό ανάστημα, έτσι κι έτσι σώμα. Σε 69.
Αγίου Πέτρου 7: Κλειστό.
Φυλής 200: Κλασικά η Τάνια. Απλό και ΑΥΤΑΡΧΙΚΟ.
...
Λόγω «λίγης άμυνας ρουχισμού» στη βροχή, που λέει και ο ποιητής, δεν συνέχισα...


Σ' ευχαριστώ ΒΑΣΙΛΗ!
Ωραία ενημέρωση και η δική σου www.bourdela.com/forum/index.php?topic=26.msg6529073#msg6529073]εδώ[/url] — και όχι μόνο...

Εγώ. Αλλά ας μην απασχολούμε άλλο τη διαδικασία.
Φανούρης Τζούρας, professorx respect και για τις ενημερώσεις, αλλά και για την άψογη γενική παρουσία στο site. Και όλα τα παιδιά δηλαδή που ενημερώνουν.
Κατ' αρχάς σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.
Τώρα, σε ό,τι αφορά τον Dude, εάν τα πράγματα είναι έτσι όπως μου τα περιέγραψες, πολύ καλά έκανες που τον έθεσες εκτός σάιτ, διότι παραπάνω και από την ενημέρωση βρίσκεται —πρέπει να βρίσκεται— η σωστή συμπεριφορά.


Επίσης μέσα στη βδομάδα πληρώθηκαν...

Η Αλεξάνδρα —από Ιάσονος 2 δεξιά (υπερυψωμένο ισόγειο) , η οποία έχει κάνει κυρίως υπηρεσία στον συγκεκριμένο οίκο—, μία νταρντανοειδής Ρωσίδα μιλφ με ίσιο καστανόξανθο μαλλί μέχρι την πλάτη, μέτριο πρόσωπο, μεγαλούτσικο στήθος, γεροδεμένη και ά-μεση. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ.

DSC09516.jpg


DSC09513.jpg


DSC09518.jpg



Η Κατερίνα —από Κολωνού 27 αριστερά (όροφος), αλλά και Κεραμεικού 13 αριστερά (όροφος) για λίγο—, μια νταρντανοειδής αθιγγανίδα μιλφ με μαύρο μαλλί μέχρι την πλάτη, μέτριο πρόσωπο, μεγάλο στήθος, ευμεγέθη διάστιξη στο αριστερό μπράτσο. Σε ισπανική.

DSC09522.jpg


DSC09531.jpg



Η Κατερίνα —από Λεωνίδου 28 αριστερά (όροφος)—, μια μελαχρινή νεαρή Ρουμάνα με ίσιο σκουροκάστανο καρέ μαλλί, ομορφούτσικο πρόσωπο, μικρό στήθος, καλοσχηματισμένο λεπτό κορμί. Σ' 69 και ισπανική.

DSC09545.jpg


DSC095401.jpg


DSC09537.jpg



Η σιτεμένη Ρωσίδα Ελένη —από Κολωνού 47 δεξιά (όροφος)—, με ξανθό μαλλί μέχρι τους ώμους, μέτριο πρόσωπο, μεσαίο στήθος με μία μικρή δερματοστιξία αριστερά, καλοθρεμμένο κορμί με μία μεγάλη διάστιξη στην οσφύ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ στα βυζιά, 69.

DSC09547.jpg


DSC095611.jpg


DSC09560.jpg


Το www.bourdela.com/forum/index.php?topic=26.msg6227361#msg6227361]δωμάτιο[/url] όπως ήταν πριν την ανακαίνιση.


Η νεαρή Ρωσίδα Βανέσσα —από Ακομινάτου 2 δεξιά (όροφος)—, με ίσιο σκουροκάστανο μαλλί μέχρι τους ώμους, καλογραμμένο πρόσωπο, μικρό στήθος, λυγερόκορμη. Σε απλό.

DSC095801.jpg


DSC09567.jpg


DSC09576.jpg


DSC09571.jpg


DSC09577.jpg


Το Δεληγιώργη 39 από ψηλά  
 

nbc

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2015
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
εχετε συναντησει καμμια γεματη μαυρουλα οπουδήποτε...μπουρδελο,στουντιο...ευχαριστω
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Πρωινή βόλτα στην Φυλής.
Λόγω βροχής & ορδών από Όρκς (που από αλλού τους έδιωχναν & αλλού τους έμπαζαν . . . ), η βόλτα ήταν πολύ σύντομη:

Φυλ. 71 ισ.: η Αντζελίνα τσίτσιδη να επιδεικνύει το σφριγηλό της κορμί.
Φυλ. 65 ισ.: η "Θεσσαλονικιά" νταρντάνα ναζιάρα Έλενα
Φυλ. 74 υπ αρ.: η Άννα & η Έλενα
Φυλ. 72: η Ειρήνη η γνωστή, πρώην Φ.104, Φωκ. 17, η οποία έχει αδυνατίσει πάρα πολύ & έχει στηλιαρέψει.

Φωκ. 17 ισ.: η Αμαλία. Νέα κοπέλα πολύ αδύνατη, αλλά με υπέροχο στητό στήθος, μακρόστενο πρόσωπο και τριχωτό αιδοίο, όπως φάνηκε στο δωμάτιο. Αν και πρόσχαρη κοπέλα, δυστυχώς δεν της αρέσουν τα πολλά φιλάκια στο αγαλματένιο στήθος της. Επίσης ήταν αξύριστη καμιά εβδομάδα, οπότε στο 69 , νόμιζες ότι έβλεπες την Conchita.
474240604-conchita-wurst-speaks-to-the-audience-during-gettyimages.jpg

Παρόλα αυτά, έχει πολύ καλή αίσθηση το μαλλιαρό γατάκι της, καθώς επίσης μιλάει και καλά ελληνικά.
Φωκ. 17 1ος: η Έλενα , η κοπέλα που παίζει και στο ισόγειο, νομίζω.
Φωκ. 25 ισ.: Μια νέα τσαρπεδόνα με καλούτσικο κορμί και φουλ πρόγραμμα.
Φωκ. 27 ισ.: Δύο κοπέλες. Η Γκαμπριέλα & η νέα Ρομπέρτα.
Φωκ. 27 1ος: η Σιμόνα

Αυτά

 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
537
Πόντοι
7.065
Επανοδος της σεξυ μιλφογκιλφ Αλικης,που εργαζοταν στο Προυσης,στο ρεμουνδου 21 πανω απογευματα.Τα δε πρωινα η Νταιανα αποχωρησε και εργαζεται η μιλφογκιλφ Ελενη με ξανθο μαλλι και μεσαιου μεγεθους στηθος,που εργαζοταν παλαιοτερα στο Δροσοπουλου 98 μια μικρη περιοδο
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Επανοδος της σεξυ μιλφογκιλφ Αλικης,που εργαζοταν στο Προυσης,στο ρεμουνδου 21 πανω απογευματα.Τα δε πρωινα η Νταιανα αποχωρησε και εργαζεται η μιλφογκιλφ Ελενη με ξανθο μαλλι και μεσαιου μεγεθους στηθος,που εργαζοταν παλαιοτερα στο Δροσοπουλου 98 μια μικρη περιοδο

Σημαντική πληροφορία. :hi:
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056

Πολύ δυνατή ενημέρωση  :hi:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Λαιβ
Φυλης 61 υπογα η Τζεσικα ωραιο ξανθο με απλο προγραμμα.

Φυλης 59 ανθυπομετρια κυτταριδου.

Φυλης με φωκαιας γωνια η γυρολογος Ειρηνη. Πηγε να μου το παιξει ναζιαρα σεξυ αλλά εφαγε πορτα.

Φωκαιας 17 κατω το στυλιαρη του αμαντεους. Για καβλομενους στιλιαρολαγνους, ισως...

Φωκαιας 19 πωλινα φουλ. Δεν την συστηνω. Στο 10 λεπτο τα φωτα αναβοσβηνουν και... i have to go...επισης ψιλοαθλια πιπα.

Φωκαιας 25 πανω δυο ακυρες με ακα. 30 παρτουζα. Κριμα τα σκαλια που ανεβηκα.

Φωκαιας 25 κατω Νταρια. Δεν την εχω ξαναδει. Μπαμπατσικη. Ετσ κ ετσ.

Φ27 Υπογα η Βιολετα εγγυηση 100 κατασκευαστες ψωλων τη συστηνουν.

Φ27 με τα σκαλακια καινουρια κοπελα με ακα νομιζω. Η Ελληνιδα τσατσα π δεν χτυπαει πορτα μου ειπε οτι ειναι πολυ καλη. Την ψιλοεμπιστευομαι.

Διδυμου 18 κατω Καριολινα. Εμενα μου αρεσε αρκετα, αλλα εχει φουλ δωματια, οποτε αλλη φορα.

Δ18 πανω Κατερινα η κ καλα Σερβα με φουλ φουλ.

Δ20 χοντρουλα με βυζους για μερακληδες.

Δ22 μετριο μπαμπατσικο γυφτε με τσατσα την Ελληνιδα απο μαραθωνος κ βεργας3.
Το μπουρδελακι στην πενα.

Δ27 ενημερωθηκα οτι βικυ ειναι δωματιο κ την εκανα.

Αν εχει κανεις το τηλεφωνο του ευνειδων παρακαλω πμ μι.
Θελω την Ευα κ μην τραβιεμαι αδικα.
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
Λαιβ
Φυλης 61 υπογα η Τζεσικα ωραιο ξανθο με απλο προγραμμα.ΦΟΛΑ!!! Εχει δουλεψει Κολωνου 11,Λεωνιδου 28,Ρεμουνδου 21,Φωκαιας 24.

Φυλης με φωκαιας γωνια η γυρολογος Ειρηνη. Πηγε να μου το παιξει ναζιαρα σεξυ αλλά εφαγε πορτα.ΦΟΛΑΡΑ! Προσποιητα τα ναζια για να σε πεισεις να περασεις στο δωματιο

Φωκαιας 17 κατω το στυλιαρη του αμαντεους. Για καβλομενους στιλιαρολαγνους, ισως... Αμαλια?

Φ27 Υπογα η Βιολετα εγγυηση 100 κατασκευαστες ψωλων τη συστηνουν.  Καλο!!! :2funny:

Διδυμου 18 κατω Καριολινα. Εμενα μου αρεσε αρκετα, αλλα εχει φουλ δωματια, οποτε αλλη φορα. Αυτη εχει συνεχεια δωματιο! Μπορει να περιμενεις και τρια τεταρτα! :rockon:

Δ22  με τσατσα την Ελληνιδα απο μαραθωνος κ βεργας3. Καυλώνω με τις βυζαρες της ελλεηνιδας! :wanker:
Ωραια ενημερωση! :hi:
 

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Tommy kai xilnik  :hi:

Ωραια, θα τσεκαρω τηλεφωνικως την Ευα την οποια ετσι κι αλλιως δεν εχω ελπιδα να την πετυχω ποτε.
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Μια μικρή συνεισφορά κι από μένα ,σήμερα , στο υπέροχο , μουντό , φθινοπωρινό Μεταξουργείο ...

Ιάσωνος 1α  - Η γνωστή Μαρίνα . Αδύνατη , μαυροτσούκαλο , σχετικά ψηλή , πρέπει να της έλειπαν τα μισά δόντια , πολύ άσχημη . Ελεύθερο στοματικό , δίνει και εξάτμιση .
Ιάσωνος 2α  - Η Αλεξάνδρα , η πρώην τσατσά στο μαγαζί . Σκούρο ξανθό μαλλί και γεμάτο κορμί ,  κοινό πρόσωπο , αδιάφορη . Τα γνωστά + ελεύθερο στοματικό . Οσο περίμενα πήγαινε από δωμάτιο σε δωμάτιο για να εξυπηρετήσει τους πορνιάρηδες και όταν βγήκε για παρουσίαση , έχωσε μέσα κι εναν πακιστανό  που καθόταν δίπλα μου και έζεχνε ....  :S
Ιάσωνος 2β  - Η Μαργαρίτα ,Ρωσίδα με οξυζενέ μαλλί , ευτραφής με κωλάθρα . Πλησιάζει τα ήντα . Παλιά που είχα πάει σε δαύτη καναδυο φορές πέρασα καλά . Μου έκανε μασαζάκι , πηδιόταν σκυλίσια και ρουφούσε καλά τα φλόκια . Τελευταία άρχισε το ... ξεπετέισιον. Η μαλάκω η υπηρεσία χτυπά γλήγορα την πόρτα .
Μεγ.Αλεξάνδρου 15 - Η καβλάρα Καίτη , απαστράπτουσα ,χαμογελαστή , έτοιμη να ρουφήξει γυμνές ψωλές . Αν και γνωστή θα πω πως πρόκειται για νταρντάνα ξανθιά με πολύ κοντό μαλλί , νορμάλ στήθος και τεράστια κωλάρα με μπουτάρες . Στις καλές της κάνει γαμηστερό κρεβάτι αλλά τελευταία ψιλοβιάζεται , ειδικά αν είναι μόνη της στον οίκο .
Κολωνού 53 - Η Χριστίνα , ψηλή μελαχρινή και όμορφη κοπέλα . Πηδιόταν στο δωμάτιο και δεν περιμέναμε να βγει μιας και την ξέρουμε. Νορμάλ πρόγραμμα. Ο Πορνίδης πέρασε μέτρια μαζί της και δεν μου την προτείνει.
Κολωνού 48 - Η Αντζελα ... μεταμιλφ , κοντό μαλλί , αποδεκτό σώμα . Σε αυτήν κατέθεσα το dna μου , θα ακολουθήσει κριτική . Μια χαρά πέρασα. Ελεύθερο στοματικό τελειωτικό .

Αυτά τα ολίγα σε μια γρήγορη καταδρομική παρέα με τον Πορνίδη.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.967
Κριτικές
490
Like
36.585
Πόντοι
41.447

Πρωινή βόλτα στην Φυλής.
Λόγω βροχής & ορδών από Όρκς (που από αλλού τους έδιωχναν & αλλού τους έμπαζαν . . . ), η βόλτα ήταν πολύ σύντομη:

Αυτά

[size=11pt]Πλατεία Αττικής[/size]

γρηγορη βολτα πριν λιγο φωκαιας

Σύντομο πέρασμα όπου είδα τα εξής :


[move] :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:[/move]

http://[URL unfurl="true"]www.reactiongifs.com/wp-content/uploads/2013/11/pacino.gif[/img[/URL]]

[img]http://[URL unfurl="true"]www.reactiongifs.com/wp-content/uploads/2013/05/idgaf.gif[/img[/URL]]
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.329
Κριτικές
15
Like
5.866
Πόντοι
1.496
Σε αναζητηση της Αντελινας-Γκαμπριελας-Αννας.

Πρωινη βαρδια.
Διαβαζοντας οτι στη Φωκαιας παιζει μια κοπελα Ρουμανα που ψαχνω εδω και καιρο με το ονομα Γκαμπριελα,πηγα στο

-Φωκαιας 27 κατω μια μικρουλα,μικρο στηθος,ωραιο σωμα,στυλιαρι που λενε για οσους αρεσκονται

-Φωκαιας 27 ανω 2 κοπελες,μικρες,αδιαφορο προσωπο.Χαμος απο κοσμο,ειχαν πιασει το ψηστηρι μπας και περασει κανεις στο δωματιο.Αλλα με τετοιο επιθετικο σαλοναρισμα λεγοντας Σεξ,σεξ,γαμας;γαμας;,ολοι γιναν μπουχος.Ειπαμε δεν εχουν τη χαρη που εχουν οι μιλφαρες,αλλα οχι κι ετσι.

-Φωκαιας 24 μια ξανθια,ψηλη,που μολις μπηκα ειχε διπλαρωσει εναν συναγωνιστη και την ειχα πλατη.Φοβερο σωμα.Μολις γυρισε ομως ασχημο προσωπο,για τα γουστα μου παντα.

-Ιουλιανου 71 μια τρομακτικη μεγαλοκοπελα μελαχρινη,μεσαιο στηθος,κλασικα για το συγκεκριμενο σπιτι με κομπινεζον.Σε ερωτηση μου για την Ευα αν και την εχω παρει προσφατα στο Περγαμου 27 κατω,η τσατσα μου ειπε οτι για 2 μηνες θα ειναι στη πατριδα της,αλλα μπορει να ειναι απο τα συνηθη ψεματα.

-Παιωνιου Η Κωνσταντινα πρωην τσατσα.Ηθελα να τη δω οπωσδηποτε μια και η ιδεα να παω με υπηρεσια μ αρεσει πολυ.Στο κατω κατω μερικες φορες ειναι καλυτερες απ τις κοπελες που παρουσιαζουν αλλα δε περνανε σε δωματιο.Αυτη τη φορα με προυπαντησε υπηρεσια που δεν εμφανιστηκε αλλα με πληροφορησε απο το κουζινακι Καθιστε,η κοπελα ειναι στο δωματιο.Δε με προυπαντησε μονο αυτη αλλα και ο κακιασμενος σκυλος που μολις μπηκα εκανε κλασικα κινηση να μουρνταρει.Με δυσκολια τον συγκρατησε η τσατσα.Περιμενοντας καθισμενος στη μπαμπου πολυθρονα ακουγα να αγωνιζεται η Κωνσταντινα ακριβως απεναντι απο μενα,διπλα στο δωματιο της εισοδου.Απο τις παλιες ξυλινες πορτες εχασκε μια μεγαλη τρυπα και ομολογω οτι μπηκα στο πειρασμο να κοιταξω.Η καμερα ομως διπλα στο κουζινακι πανω πανω στο τοιχο,με απετρεψε.Μετα απο λιγο βγηκε και η Κωνσταντινα.Προσωπο καλο,βυζια κρεμαστα,ωραια ρογα,αλλα τεραστια κωλαρα.Δε μ αρεσουν οι κωλαρες.Μιλαμε για πολυ φαρδια ελληνικη περιφερεια την οποια καλυπτε με ρουχο.Ευγενικη παρουσια.

-Βεργας 6α υπογειο Η Σονια.Γνωστη και μη εξαιρετεα.Με το πανωφορι που αφηνει χυτες κι ελευθερες τις θεσπεσιες βυζαρες.Προσωπο που αρχιζει να σπαει και μαλλια σε ασχημη κατασταση.Ισως γι αυτο και η ασχημη συνηθως  συμπεριφορα της εντος.Της ειπα οτι εχω περασει ηδη 2-3 φορες μαζι της και αποχωρησα.Εκεινη απλως εγνεψε συγκαβατικα χωρις δραματα.

-Βεργας 6β ανω Η Αντριαννα μουμια για τους λατρεις του Τουταγχαμων.Η ευγενεστατη υπηρεσια σε συνομιλια που ειχαμε με ενημερωσε οτι η Μαριαννα απο Τριτη παλι.Σε αντιθεση με την υπηρεσια η Αντριαννα με το που βγηκε απο τη κουζινα εσπευσε να με παρει απ το χερι και να με οδηγησει στο δωματιο.Πως,γιατι κι απο που;Εδωσα εγω το εναυσμα για κατι τετοιο;Δειγμα της αναδουλειας.Οταν της ειπα ορθα κοφτα οτι ηρθα για τη Μαριαννα,στραβωσε,εμφανως.

-Αγκυρας 12 δεξια. Η Ελενα που εχω παρει αρκετες φορες και δε προκειται αλλη φορα και μια αλλη κοπελα που δεν ειδα.Ρωτησα για Λανα και η τσατσα με ενημερωσε οτι θα ειναι απογευμα.Τη Λανα την εχω δει και φαινεται γλυκια κοπελα,οχι με τοσο βυζαρες οσο θα ηθελα,αλλα μια και εχει καλες κριτικες θα τη δοκιμασω οπωσδηποτε.

Να κλεισω με τον αρχικο τιτλο.Αν καποιος συναγωνιστης μπορει να ενημερωσει που βρισκεται η κοπελα που ψαχνω,καλα θα ηταν.Την ειχα πρωτοδει στο Διδυμου 27 ως Αντελινα.Οπως εχει πει ο προφεσσορ εμφανιστηκε και ως Αννα και τωρα τελευταια ως Γκαμπριελλα.Εχει κανει αναφορα σ αυτην και ο Ντουντ.Ταιριαζει η περιγραφη της με κοπελα που εχει κριτικες στο Φωκαιας 24 και 27.Αλλα επειδη ειναι γυρολογος εχει εμφανιστει στο Αγιου Πετρου 7,Λιοσιων 79,Περγαμου 1,Κολωνου 48,Ιασωνος 19,γι αυτο δε την εχω πετυχει.Αν την εχει δει καποιος.Ρουμανα,μικρο βυζακι,μαλλι μεχρι τους ωμους,ωραιο προσωπο,κανονικα κιλα και φοβερο κωλο.
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
-Βεργας 6α υπογειο Η Σονια.Γνωστη και μη εξεραιτεα.Με το πανωφορι που αφηνει χυτες κι ελευθερες τις θεσπεσιες βυζαρες.Προσωπο που αρχιζει να σπαει και μαλλια σε ασχημη κατασταση.Ισως γι αυτο και η ασχημη συνηθως  συμπεριφορα της εντος.Της ειπα οτι εχω περασει ηδη 2-3 φορες μαζι της και αποχωρησα.Εκεινη απλως εγνεψε συγκαβατικα χωρις δραματα.

Που είναι οι εποχές , χρόνια πριν στο Αλκιβιάδου ... που είχε την απίστευτη κορμάρα ... και της παίρναμε την κωλότρυπα .
Η κάβλα δεν είχε όρια ...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom