Νέα

Warsaw - Βαρσοβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TLEVEND
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 832K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
D

dude901123

Επισκέπτης
τι μας λες ρε ντερτι χαχαχαχ,λες σεμια ουκρανιδα παμε για φαγητο και περιμενεις να το κερδισει το κερασμα?τι μαλακιες μας λες χαχαχαχ.θα μας τρελανεις εσυ,δηλαδη εχει περιπτωση να πληρωσει αυτη η ο καθενας τα δικα του?

Αν δεν μπορείς να πιάσεις αυτό που σου λέω.. δεν... Είναι νομοτελιακό. Όταν χαρίζεις παντού τα πάντα.. αυτά που έχεις και διαθέτεις να χαρίσεις στη διαδικασία ενός φλερτ, το ξεκινάς με εντελώς λάθος τρόπο και μάλλον το αποτέλεσμα θα είναι πάντα το ίδιο. Και όταν πας σε 5 πάρκα και στέκια, μιλάς σε 30 γκόμενες τη μέρα και δεν έχεις την επιτυχία που θέλεις.. πρέπει να βρεις τι φταίει και κάτι να αλλάξεις. Αν επίσης δεν σου αρέσει η δική μου μέθοδος ή με θεωρείς ψεύτη.. έχεις το δικαίωμα βέβαια.. δεν στο αφαιρώ. Αλλά σκέψου.. αφού περνάω χάλια, λέω ψέματα και γαμάω πουτάνες γιατί να έχω φύγει 18 μέρες πάλι, 2 βδομάδες αφότου γύρισα. Μήπως είμαι μεγιστάνας και έχω 2.000-3.000 να χαλάω σε πουτάνες, ταξίδια και σε σποσποσαρισμα κάθε μήνα? Μήπως, λέω μήπως.. λέω αλήθεια? Κράτα το στην άκρη του μυαλού σου.. πως μπορεί να λέω αλήθεια. Και μπορεί ο τρόπος με το Internet να είναι προτιμότερος από το καμάκι στα πάρκα και στις καφετέρειες όταν ανεβαίνεις για λίγες ημέρες πάνω. Όσο για αυτά που είπες στον Πορνοηλίθιο για τα ρούχα.. σε παρακαλώ.. αν δεν ξέρεις τις μάρκες Diesel, Pepe jean, Replay μπορείς να το κοιτάξεις. Καλοκαίρι σε διακοπές δεν ντυνόμαστε σαν να είμαστε σε τσίρκο με στυλ Κλόουν. Ξέρεις που οδηγεί αυτό.. να παρακαλάνε μετά μερικοί τις 35+ πουτάνες στα Sallon..
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
[video] [video]http://www.youtube.com/watch?v=55USbm8NdLA[/video] [/video]  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: akoma na paretiθεις εση????  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  οπου γαμουσ και χαρα η κοτσιδο προτη :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  ειπαμε υπεςρεχεις!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  Υ.Γ ΡΕΝΤ ΜΟΥ ΠΕ ΣΕ ΞΕΡΕΙ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΕΙ σεπτενβρη τελη  ;) ;) ;) ;) ;)
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
αφιστε τα μιση αρχιστε το γαμηση μου ρθε κρασος 100 κιλος απο δομβρενα μερια  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:  αχχχχ πατριδαα γκε γκε!!! θα χουμε πανηγηρη  :rockon: :rockon: :rockon:  τοτ τα πρεςς φτσσσσσσσσ τσιτ ι θομ βρεε !! αι  χανα μουν :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ειπαμε εδο εχουμε σπουδεες προσοπικοτητες  :2funny: :2funny: :2funny:  παντος δεν υπαρχει τετοιο σαιττ παγκοσμιοςς :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
D

dude901123

Επισκέπτης
αφιστε τα μιση αρχιστε το γαμηση μου ρθε κρασος 100 κιλος απο δομβρενα μερια  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:  αχχχχ πατριδαα γκε γκε!!! θα χουμε πανηγηρη  :rockon: :rockon: :rockon:  τοτ τα πρεςς φτσσσσσσσσ τσιτ ι θομ βρεε !! αι  χανα μουν :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ειπαμε εδο εχουμε σπουδεες προσοπικοτητες  :2funny: :2funny: :2funny:  παντος δεν υπαρχει τετοιο σαιττ παγκοσμιοςς :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ρουμουνία ζεις? Σε ποια περιοχή?
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
Τι λες ρε μεγάλε.. ? Ξέρεις πόσοι έχουν σταματήσει να γράφουν εδώ και δεν γουστάρουν να ποστάρουν τις πληρορφορίες που έχουν και τις εμπειρίες τους εξαιτίας του Πορνόβλακα? Άσχετα άτομα που μόνο διάβαζα για χρόνια εδώ και δεν μιλάω για τον Slav αλλά άλλους που συνάντησα στα ταξίδια μου, μου είπαν επί λέξη.. σιγά μην μπαίνω να με βρίζει ο κάθε ηλίθιος (Πορνόβλακας) και να με αμφισβητεί. Εγώ είμαι μεγάλος άνθρωπος. Το συγκεκριμένο το είπε άτομο που όλοι όσοι διαβάζαμε για το εξωτερικό και έχουμε ελάχιστο μυαλό τον σεβόμαστε. Και εγώ πριν μερικές βδομάδες τον συνάντησα μία και μόνη φορά. Μη μιλήσω για τα παιδιά στη Μολδαβία που βρίζει χωρίς να τον έχουν βρίσει. Μη μιλήσω για εμένα που τόλμησα να γράψω πως γάμησα μερικές Μολδαβές σε λίγες ημέρες.. μιλάω για ηλικίες 26 έως 33 και με αποκαλεί ψεύτη εδώ και 3 χρόνια. Αν θέλεις να μιλάς εδώ πρέπει να πάρεις το χρήσμα του, να είσαι το τσιράκι του και να τον αποκαλείς Θεό όταν γράφει παπαριές και προσβάλει εσένα και τους πάντες? Συγνώμη αλλά μερικοί μεγαλώσαμε διαφορετικά.. Και επειδή ζει μόνος του και αποτυχημένος, διωγμένος από όλους και ψάχνει κοινωνική αποκατάσταση μέσα στο ιντερνετ, στα διάφορα forum που κυκλοφορεί σαν μαϊντανός, γνωρίζοντας τα πάντα για τα πάντα και μη δίνοντας καν το δικαίωμα να λέει ο καθένας ότι νομίζει.. ακόμη και ψεματάκια.. άλλωστε όλοι κρίνουμε και κρινόμαστε. Αλλά κανένας δεν τον έχρησε λογοκριτή των εμπειριών μας. Όλοι κρινόμαστε από το σύνολο των συμπαιχτών, αλλά σίγουρα όχι εμμονικά. Δες για τα ίδια πράγματα βρίζει τους ίδιους και τους ίδιους και μετά όταν αντίστοιχα πράγματα αναφέονται από  όσους τον στηρίζουν κάνει μόκο.
μεγαλε διατημηκε πορνοτουριστα ενδιαφερον αποψη !! πεσ μου ονοματα και διευθηνσης !! να σου πο και εγω ποσους εχει φιλοξενησει στην αγια πετρουπολη ποσους εχει βοηθησει με ροσικες μεταφρασεις τρεξιματα ποσους εχει αποκαταστησει γαμιστικα και οικογενειακα!!! και πεσμου επισης τι κατα την γνομη σου πρεπει να γινει!!! με το σαιτ για να γουσταρουμε ολοι!!!! ΚΡΙΤΙΚΗ ΤΟ ΜΟΝΟ ΕΥΚΟΛΟ ΛΗΣΕΙς ΚΑΙ ΙΔΕΕς????!!! αρβανιτικα ξερεις να στηλο καναν κρασο  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
[video] [video]http://www.youtube.com/watch?v=55USbm8NdLA[/video] [/video]  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: akoma na paretiθεις εση????  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  οπου γαμουσ και χαρα η κοτσιδο προτη :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  ειπαμε υπεςρεχεις!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  Υ.Γ ΡΕΝΤ ΜΟΥ ΠΕ ΣΕ ΞΕΡΕΙ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΕΙ σεπτενβρη τελη  ;) ;) ;) ;) ;)

Nαι ρε εχουμε μιλησει με ρεντ, αν και δε τον ξερω προσωπικα
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
Nαι ρε εχουμε μιλησει με ρεντ, αν και δε τον ξερω προσωπικα
 arbanitika ξερης????  [video] [video]http://www.youtube.com/watch?v=ecno1Hx3qnM [/video] [/video]  αφιερομενο το ασμα στην θηβα και στην δοβρενα  :rockon: :rockon: :rockon:  και στης μεγαλες προσοπικοτητες του σαιτ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
αντε αρχιγε ντερτι περιμενο απαντηση!!! 15 αυγουστοςςςς αρχιστε το πιομααα απο τοραα απο την πλευρα της μανα μου ειμαι αρβαν αρβαν τεζααα!!!  η θηβα βγαζει τους καλητερους κρασους και τα καλητερα κομαντα!!!! και που θα κολιμπαμεε στον βοσποροο ιθικοο αιμαααα  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:  ο πιτσιλας εχει κανει εφοδο στα τσερνεουτσικα μορααα μονος και ερημος σε σοβιετικααα πουλμαννννν  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:  βιβααα πιτσιλαααα :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:  [video] [video]http://www.youtube.com/watch?v=MFqeuCIa310[/video] [/video]
 
D

dude901123

Επισκέπτης
μεγαλε διατημηκε πορνοτουριστα ενδιαφερον αποψη !! πεσ μου ονοματα και διευθηνσης !! να σου πο και εγω ποσους εχει φιλοξενησει στην αγια πετρουπολη ποσους εχει βοηθησει με ροσικες μεταφρασεις τρεξιματα ποσους εχει αποκαταστησει γαμιστικα και οικογενειακα!!! και πεσμου επισης τι κατα την γνομη σου πρεπει να γινει!!! με το σαιτ για να γουσταρουμε ολοι!!!! ΚΡΙΤΙΚΗ ΤΟ ΜΟΝΟ ΕΥΚΟΛΟ ΛΗΣΕΙς ΚΑΙ ΙΔΕΕς????!!! αρβανιτικα ξερεις να στηλο καναν κρασο  :2funny: :2funny: :2funny:

Δεν έχω πάρει άδεια από κανέναν να γράψω το όνομά του και δεν είναι και κολητός μου να τον ρωτήσω. Πάντως είναι μεγάλος άνθρωπος και διαπρέπει στην ανατολική ευρώπη. Τα τελευταία 2 με 2,5 χρόνια δεν γράφει σχεδόν καθόλου, ύστερα από κάποιες προσβλητικές αναφορές του ηλίθιου. Και μάλιστα δεν του απάντησε ποτέ. Όταν ανέβηκα πάνω και τον ρώτησα χωρίς καν να ξέρει ποιος είμαι και ότι έχω profile εδώ, αφού του το αποκάλυψα μου είπε επί λέξη ότι σχεδόν ότι έγραψα. Και η αναφορά του ήταν σαφής. Τον διάβαζα πριν αρχίσω να ανεβαίνω, πριν το πρώτο μου ταξίδι.
Όσο για αυτό που λες για τη βοήθεια με μεταφράσεις το ξέρω. Αλλά τι σημαίνει αυτό? Αν έρθεις Θεσσαλονίκη και σε βοηθήσω μετά έχεις δικαίωμα να με προσβάλεις ή να μη διαφωνώ μαζί σου γιατί δεν θα με ξαναβοηθήσεις? Γαμιστικά εννοείς πως τους πήγε σε Sallon? Γιατί τα τελευταία χρόνια όποιος πάει πάνω σε Sallon τον πάει. Και κανένας δεν τον είδε με γκόμενα που να μην είναι εκδιδόμενη. Γιατί δεν τα γράφεις αυτά όταν κοκορεύεται πως γαμαέι 19χρονες Μοσχοβίτισσες και ανεβάζει φωτογραφίες από Super Market να μας δείξει τη γκόμενα του, που παρεπιπτώντος μετά αποκάλυψε πως δεν γάμησε? Αφού τον ξέρεις τα ξέρεις αυτά που λεω. Ποια είναι η άποψη σου όταν ανεβάζει τις φωτογραφίες σου επειδή διαφώνησες μαζί του? Να του λες ναι.. Θεε.. Πάρε την ΠΑΕ. Για εμένα πριν αναγνωρίσουμε σε κάποιον την αξία του, πριν μπούμε σε συζήτηση για αυτό, προηγείται να είναι άντρας και να φέρεται με τιμή. Αν εγώ επειδή διαφωνώ μαζί σου αποκαλύψω το όνομά σου και τις φωτογραφίες σου όπως με απείλησε ήδη και ότι θα κάνει τα πάντα να χάσω τη δουλειά μου.. Αυτά νομίζω είναι αιτίες Μπαναρίσματος και δεν μπαίνουμε καν σε συζήτηση σχετικά με το ποιος έχει δίκιο, άδικο, λέει αλήθεια ή όχι.
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
Δεν έχω πάρει άδεια από κανέναν να γράψω το όνομά του και δεν είναι και κολητός μου να τον ρωτήσω. Πάντως είναι μεγάλος άνθρωπος και διαπρέπει στην ανατολική ευρώπη. Τα τελευταία 2 με 2,5 χρόνια δεν γράφει σχεδόν καθόλου, ύστερα από κάποιες προσβλητικές αναφορές του ηλίθιου. Και μάλιστα δεν του απάντησε ποτέ. Όταν ανέβηκα πάνω και τον ρώτησα χωρίς καν να ξέρει ποιος είμαι και ότι έχω profile εδώ, αφού του το αποκάλυψα μου είπε επί λέξη ότι σχεδόν ότι έγραψα. Και η αναφορά του ήταν σαφής. Τον διάβαζα πριν αρχίσω να ανεβαίνω, πριν το πρώτο μου ταξίδι.
Όσο για αυτό που λες για τη βοήθεια με μεταφράσεις το ξέρω. Αλλά τι σημαίνει αυτό? Αν έρθεις Θεσσαλονίκη και σε βοηθήσω μετά έχεις δικαίωμα να με προσβάλεις ή να μη διαφωνώ μαζί σου γιατί δεν θα με ξαναβοηθήσεις? Γαμιστικά εννοείς πως τους πήγε σε Sallon? Γιατί τα τελευταία χρόνια όποιος πάει πάνω σε Sallon τον πάει. Και κανένας δεν το είδε με γκόμενα που να μην είναι εκδιδόμενη. Γιατί δεν τα γράφεις αυτά όταν κοκορεύεται πως γαμαέι 19χρονες Μοσχοβίτισσες? Αφού τον ξέρεις τα ξέρεις αυτά που λεω. Ποια είναι η άποψη σου όταν ανεβάζει τις φωτογραφίες σου επειδή διαφώνησες μαζί του? Να του λες ναι.. Θεε.. Πάρε την ΠΑΕ. Για εμένα πριν αναγνωρίσουμε σε κάποιον την αξία του, πριν μπούμε σε συζήτηση για αυτό, προηγείται να είναι άντρας και να φέρεται με τιμή. Αν εγώ επειδή διαφωνώ μαζί σου αποκαλύψω το όνομά σου και τις φωτογραφίες σου όπως με απείλησε ήδη και ότι θα κάνει τα πάντα να χάσω τη δουλειά μου.. Αυτά νομίζω είναι αιτίες Μπαναρίσματος και δεν μπαίνουμε καν σε συζήτηση σχετικά με το ποιος έχει δίκιο, άδικο, λέει αλήθεια ή όχι.
σε ροτησα συγγεκριμενα μου απαντας αοριστα σε ροταο λησεις να γουσταρουμε ολοι μου λεσ μπαναρισμα! θελησ κανα κρασο να σινονοιθουμε?? :2funny: :2funny:  αδερφε να ξερης απο παλια οτι λεο ειναι και παντα επαληθευομε !!! χρονια τορα!!! ο μιτσοσ ειναι ΨΥΧΟΥΛΑ ΑΓΙΟ ΠΑΙΔΙ!!!! ακου που σου λεο !!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: αλλα σεβαστη η γνωμη σου !! και περιμενο προτασεις !! θα τησ φαο που θα του φαω τησ κοτσιδες :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: τουλαχιστον να βελτιοσουμε ολοι μαζι την κατασταση :rockon: :rockon: :rockon:  δεν εγραψα οτι θελουμε μοντ να κατεχει τα ανατολικα και να τηρει τα αυτονοητα???? 
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Γενικά η Ανατολική Ευρώπη συγκέντρωνε παλιά τη σάρα και τη μάρα άτομα που απλώς δεν μπορούσαν με τίποτα να γαμήσουν Ελλάδα και κατέφευγαν στις εύκολες λύσεις.Τώρα έχει αρχίσει να συγκεντρώνει ένα συγκεκριμένο είδος γαμέως επενδυτού που ενδιαφέρεται απλώς να έχει καλύτερη απόδοση για την επένδυση χρόνου χρήματος από αυτήν που έχει Ελλάδα.
Η παρουσία αξιόλογων γαμέων στο ανατολικό μπλοκ μπορεί να εκληφθεί σαν προδοσία ή ο,τιδήποτε αλλά εγώ το ονομάζω ευρωπαική ενοποίηση.Ενώνουμε την Ευρώπη με τις πούτσες μας και την υποτάσσουμε στη βαλκανική κυριαρχία.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Εγώ δεν έχω πληρώσει ποτέ να πηδήξω στην Πολωνία και λίγο πολύ είναι όπως τα γράφει ό φίλος..Μπράβο το έθεσε ωραία...Όλοι οι άλλοι απλά σκάνε 3 μέρες εδώ βρίσκουν μια ιερόδουλη τις δίνουν 150 ευρώ την πηδάνε τραβάνε Photos Και μπάίνουν μετά και γραφουν μαλακίες και εμπειρίες για ανατολική Ευρώπη..
Μούφες μην ακούς κανέναν..Όλοι ζόυν στον ψέυτικο κόσμο τους..Να ακούς πάντα αυτούς που μένουν μόνιμα κάπου..

Διαβάζω τα προηγούμενα posts και απλα γελάω με τα παλικάρια..Ποστάρουν photos απο εκδιδόμενες και τις παρουσιάζυν σαν γκόμενες που έριξαν εδώ με το sex appeal τους 150 κιλά με κιλάρες που τυς έκατσε γκόμενα 1.80..Σας βαρέθηκα και βαρέθηκα να ακούω μαλακίες..απέχω για λίγο..

Ενώ εσύ πριν 1 χρόνο όταν έκανες ταξίδια σαν τουρίστας γιατί έγραφες?Η γνώμη σου τότε ήταν άκυρη επειδή δεν ήσουνα μόνιμος?Να δούμε πότε θα φύγεις από την Πολωνία.Ολο λες τελευταίος μήνας εδώ και 6 μήνες και όλο εκεί μένεις.Και του χρόνου τέτοιον καιρό εκεί θα είσαι.
Τα όρια στο σλαβικό κόσμο ανάμεσα σε κανονικές γκόμενες,sponsorettes,πουτάνες είναι δυσδιάκριτα όλοι το ξέρουν αυτό.Η ίδια γκόμενα που γαμιέται τζάμπα με εσένα μπορεί να σπονσοράρεται από κάποιον άλλον.Το ίδιο κάνουν όλες Πολωνέζες,Ουκρανέζες,Ρωσίδες,Τσέχες δεν υπάρχει καμιά διαφορά γαμώ το κέρατό μου όλες Σλάβες είναι τα ίδια γονίδια έχουνε ούνα φάτσα ούνα ράτσα.Σιγά μην είναι σε θέση κάποιος στην Αθήνα να ξεχωρίσει Ρωσίδα από Πολωνέζα ή Ουκρανέζα με την εμφάνιση.Ιδιες του φαίνονται.
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
και για να τελιονουμε με τα προσοπικα !! σας θιμιζο οτι δεκα χρονια ο προτος καντηλαναφτης του μιτσου  :2funny: :2funny: :2funny: ειμουνα εγο!!!! και σοβαρα καντηλια οχι μαλακιες!! αλλα απο ενα σφιριγμα φιλου που σφιριξε τι πεζει απο μεσα !! ΚΑΙ ΦΙΣΙΚΑ ΤΟ ΨΑΞΑ ΜΙΛΗΣΑ ΕΓΟ ΠΡΟΣΟΠΙΚΑ ΜΕ ΤΟΥς ΣΙΝΤΡΟΦΟΥς ΠΟΥ ΒΟΗΘΗΣΕ μιλαμε για μεγαλο αριθμο και παντα αφιλοκερδος σαν μεγας αγαθομαλακας που ειναι!!!!! και οχι μου πανε ακουσα κτλ!! εγο προσοπικα τα μαθα απο προτο χερι!! τον επιασα τον μιτσο στο μπλα μπλα αμασιτα και σταρατα και ανακαληψα οτι οντος ο μιτσος εχει τεραστια μορφοση καμια σχεση με την εικονα που τ ακολοπεδια εδο μεσα του φτιαξαν και καλα για να τον κανουν διασημο !!!! σας εγραψα τη παιζει!! και ΠΡΟΚΑΛΟ οπιον φοραει παντελονια να μιλησει προσοπικα και να γνορισει τον μιτσο πανευκολα βρησκεις το σκαιπ τυου!!! και μετα ΒΓΑΛΤΕ ΣιΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΓΡΑΨΤΕ ΕΔΟ!!! αντε ντεεε μου πανε ακουσα και παπαριεςςς :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:  αχ τρελοκοτσιδουυ τρελοκοτσιδου τι καυλες εχο μαζι σου :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: τεσ πα !!! να μιν πλατιαζοο αλλα παντα γραφο οτι ειναι!!! χρονια τορα!!!!!!  παο για βραδυνη σερενατα με αρβανιτοκρασους και ρουμουνα οπιος δεν εχει πιεει αρβινοτοκρασο και δεν εχει γαμισει ρομουνα δεν ξερει τι πα να πει ζοη!!!!! :tits2: :tits2: :tits2:  τα λεμε μαγκιτες!!!!
 

novas98

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.061
Like
47
Πόντοι
16
και για να τελιονουμε με τα προσοπικα !! σας θιμιζο οτι δεκα χρονια ο προτος καντηλαναφτης του μιτσου  :2funny: :2funny: :2funny: ειμουνα εγο!!!! και σοβαρα καντηλια οχι μαλακιες!! αλλα απο ενα σφιριγμα φιλου που σφιριξε τι πεζει απο μεσα !! ΚΑΙ ΦΙΣΙΚΑ ΤΟ ΨΑΞΑ ΜΙΛΗΣΑ ΕΓΟ ΠΡΟΣΟΠΙΚΑ ΜΕ ΤΟΥς ΣΙΝΤΡΟΦΟΥς ΠΟΥ ΒΟΗΘΗΣΕ μιλαμε για μεγαλο αριθμο και παντα αφιλοκερδος σαν μεγας αγαθομαλακας που ειναι!!!!! και οχι μου πανε ακουσα κτλ!! εγο προσοπικα τα μαθα απο προτο χερι!! τον επιασα τον μιτσο στο μπλα μπλα αμασιτα και σταρατα και ανακαληψα οτι οντος ο μιτσος εχει τεραστια μορφοση καμια σχεση με την εικονα που τ ακολοπεδια εδο μεσα του φτιαξαν και καλα για να τον κανουν διασημο !!!! σας εγραψα τη παιζει!! και ΠΡΟΚΑΛΟ οπιον φοραει παντελονια να μιλησει προσοπικα και να γνορισει τον μιτσο πανευκολα βρησκεις το σκαιπ τυου!!! και μετα ΒΓΑΛΤΕ ΣιΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΓΡΑΨΤΕ ΕΔΟ!!! αντε ντεεε μου πανε ακουσα και παπαριεςςς :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:  αχ τρελοκοτσιδουυ τρελοκοτσιδου τι καυλες εχο μαζι σου :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: τεσ πα !!! να μιν πλατιαζοο αλλα παντα γραφο οτι ειναι!!! χρονια τορα!!!!!!  παο για βραδυνη σερενατα με αρβανιτοκρασους και ρουμουνα οπιος δεν εχει πιεει αρβινοτοκρασο και δεν εχει γαμισει ρομουνα δεν ξερει τι πα να πει ζοη!!!!! :tits2: :tits2: :tits2:  τα λεμε μαγκιτες!!!!
Είσαι πολύ βλάκας  :idiot: για να έχεις αντίληψη πόσο μάλλον για να κρίνεις. Καμία φορά αναρωτιέμαι ποιος από εσάς τους τρεις είναι ο πιο χαζός  :2funny: Πάντως ειστε η αγία τριάδα της διανοητικής αναπηρίας  :2funny:
 

slaviani

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.423
Κριτικές
5
Like
382
Πόντοι
36
Δεν έχω πάρει άδεια από κανέναν να γράψω το όνομά του και δεν είναι και κολητός μου να τον ρωτήσω. Πάντως είναι μεγάλος άνθρωπος και διαπρέπει στην ανατολική ευρώπη. Τα τελευταία 2 με 2,5 χρόνια δεν γράφει σχεδόν καθόλου, ύστερα από κάποιες προσβλητικές αναφορές του ηλίθιου. Και μάλιστα δεν του απάντησε ποτέ. Όταν ανέβηκα πάνω και τον ρώτησα χωρίς καν να ξέρει ποιος είμαι και ότι έχω profile εδώ, αφού του το αποκάλυψα μου είπε επί λέξη ότι σχεδόν ότι έγραψα. Και η αναφορά του ήταν σαφής. Τον διάβαζα πριν αρχίσω να ανεβαίνω, πριν το πρώτο μου ταξίδι.
Όσο για αυτό που λες για τη βοήθεια με μεταφράσεις το ξέρω. Αλλά τι σημαίνει αυτό? Αν έρθεις Θεσσαλονίκη και σε βοηθήσω μετά έχεις δικαίωμα να με προσβάλεις ή να μη διαφωνώ μαζί σου γιατί δεν θα με ξαναβοηθήσεις? Γαμιστικά εννοείς πως τους πήγε σε Sallon? Γιατί τα τελευταία χρόνια όποιος πάει πάνω σε Sallon τον πάει. Και κανένας δεν τον είδε με γκόμενα που να μην είναι εκδιδόμενη. Γιατί δεν τα γράφεις αυτά όταν κοκορεύεται πως γαμαέι 19χρονες Μοσχοβίτισσες και ανεβάζει φωτογραφίες από Super Market να μας δείξει τη γκόμενα του, που παρεπιπτώντος μετά αποκάλυψε πως δεν γάμησε? Αφού τον ξέρεις τα ξέρεις αυτά που λεω. Ποια είναι η άποψη σου όταν ανεβάζει τις φωτογραφίες σου επειδή διαφώνησες μαζί του? Να του λες ναι.. Θεε.. Πάρε την ΠΑΕ. Για εμένα πριν αναγνωρίσουμε σε κάποιον την αξία του, πριν μπούμε σε συζήτηση για αυτό, προηγείται να είναι άντρας και να φέρεται με τιμή. Αν εγώ επειδή διαφωνώ μαζί σου αποκαλύψω το όνομά σου και τις φωτογραφίες σου όπως με απείλησε ήδη και ότι θα κάνει τα πάντα να χάσω τη δουλειά μου.. Αυτά νομίζω είναι αιτίες Μπαναρίσματος και δεν μπαίνουμε καν σε συζήτηση σχετικά με το ποιος έχει δίκιο, άδικο, λέει αλήθεια ή όχι.
στην ανομια φιλε μου οποιος γουσταρει να βγαζει προσωπικα στοιχεια
εσυ γιατι να αποτελεσεις εξαιρεση; μηπως επειδη εισαι κανονικος ανθρωπος; μαλλον γι αυτο!!!...παντως ολα τα νομιμα εχουν πραχθει, ομοιως και οι προσφατες απειλες συντροφου ληφθηκαν υποψη φιλικοτατα παντα
και για να ερθουμε στο θεμα που δεν ειναι αλλο απο την Πολωνια, τι ειδες εκει στο συντομο περασμα σου; εκτος απο την γκομενα, να μας πεις την γνωμη σου γι αυτη την μικρη πολωνικη πολη, τιμες, κοσμος,καιρο κτλ
απο γυναικες ειπες δεν ειχες κατι αλλο εκτος απο την 50αρα  :cheesy: οποτε δεν σε ρωταμε, αλλα απο ματι; το ματι σου εκοψε τιποτα καλα μουνια στο δρομο;
 

novas98

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.061
Like
47
Πόντοι
16
Ναι και εδω δεν είναι γλωσσόφιλο με τον πούστη  :2funny:και αυτοι διπλα στο Σύχαμα δεν είναι αράπηδες  :2funny:
 Παρακαλώ η φώτο να μείνει.Τα πρόσωπα είναι σβισμένα και οι ανθρωποι στη φωτογραφία δεν είναι αναγνωρισιμοι
Τώρα και εσύ μπορείς  :2funny:
 

Συνημμένα

  • 3633315.gif
    3633315.gif
    45,3 KB · Εμφανίσεις: 46

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
επι προσοπικου συνδεση απευθειας με καιρο!!!  : :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  εθχαριστο για τα καλα λογια απο της μεγαλες προσοπικοτητες του σαιτ!!   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: 2 κλονοι απο τον εναν αθηναιο και 3 κλονοι απο τον πανεξιπνο βορεοελαδιτη 1 απο το σπιτι στην θεσσαλονικη και δυο απο την θαλλασαα  πεξτε πεξτε μπαλα!!! 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny  εχει πεσει καταγραφη εδο και 3 μηνες    2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny  γουσταρο αμεααααα!!!!!! 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny τεσπα !!!  ΑΜΕΑ ΑΜΕΑ ΚΥΡΙΟΙΙΙ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  ΠΕΞΤΕΕ ΜΠΑΛΑ ΕΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:   Ο ΚΑΛΟς ΡΟΘΜΑΝΟς ΠΡΟΤΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΙΛΑΕΙ ;) ;) ;) ;)  ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΜΕΑ !!!! ΣΘΠΕΡ ΛΕΜΕ!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  τεσ πα δεκαπενταυγουστος !!  :2funny: :2funny: :2funny:  πανηγηρη μεγαλοο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Το πως είναι εκεί δεν ξέρω αλλά με μπερδευει πολύ αυτά που λες εσύ και η προσέγγιση του DIRTY  :think: . Για να είμαι ειλικρινής εσένα σε πιστεύω γιατί δεν λες τα φίδια και τις βλακειες που λεει ο Πορνοπεπονάς. Από την άλλη και ο DIRTY  δεν μου κάνει για παραμυθάς  :think:   
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
απλα σου υπενθυμιζω οτι τον υποστηριζουν οι φιλοι του για να την σπασουν στον διμητρακι,ειδα στην οδυσσο με τα ματια μου τον φιλο να ειναι με βιζιτα συστημενη απο τον μεγαλο πορνοβιζατοδορο σινοχαρα,να κανει εδρομη να παει καπου να συναντησει αλλη κοπελα που παλι τυχαια την συστησε ο σινοχαρας και την γνωριζει και ο αλλαν χαχαχαχ.πρωσπαθουν να ριξουν οτι το φταιξιμο μου ειναι ο τροπος συμπεριφορας μου και προσεγγισης χωρις να ξερουν πως ετσι την πεφτουν και οι ουκρανοι ενω αυτοι μιλανε μονο στα σιγουρα με βιζιτες απο το ιτερνετ.ειπε και το υπονουμενο για μενα με βλεπουν σαν βλακακο που α κερασει χαχαχαχ.περικλη αν ηξερες τι κοσμος ειναι εκει,ολοι κυπρο  με βλεπουν αστειο,χαμογελαστο,ευγενικο.εκει ρωτα τον διμητρακι που με ειδε πως ειμαι,αγρια κοιταζω ολους και ειμαι ετοιμος να αρχισω ξυλο.πειον νομιζεις θα περνουσε βλακακο μια κοπελα,εμενα που παω απο παιδι εκει,μιλω την γλωσα,ξερω τι παιζει και ειμαι ετοιμος να της δωσω και κανα χαστουκι η καπειον ξενο που μονο γελα και δεν συνενοθυμασται?αυτο πως το εξηγεις περικλη?συνενοηση κουκουτσι αλλα παντα μετα απο μιση ωρα κρεβατωμα.απο πριν εκλισε συμφωνια με τις κοπελες αυτος που τους τις πασαρε,ολα τα παραμυθια ειναι μονο να πολεμουν τον διμητρακι που ειναι γατα και τους παιρνει μυρωδια απο την αρχη χαχαχαχ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom