Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.317
Κριτικές
10
Like
1.639
Πόντοι
5.975
Πάμε σε αυτές που μου έρχονται πρόχειρα-για τις άλλες θα το ψάξω το θέμα...

7.Η Ελένη δουλεύει πρωινά στο Κολωνού 30 όροφος.

20:Την Κατερίνα την είδα πριν από δυο-τρεις ημέρες να μπαίνει αργά το βράδυ στο μαγαζί της.
Φόραγε ένα καυλωτικό μαύρο κολάν.
Είναι γνωστό ότι δουλεύει αραιά και που-πολλές φορές όταν υπάρχει κενό στο μαγαζί.
(Εάν την έχεις τόσο ανάγκη στειλτης π.μ.!!!Επίσης είναι γνωστό ότι είχε βάλει αγγελία και δούλευε και σαν  call girl-με νορμάλ τιμή.)

23.Η Τζανίνα προ Χριστουγέννων είχε μετακομίσει στη Φυλής και δούλευε Φυλής 84 α και β και Φυλής 65α και β.
Έφυγε για την πατρίδα της αλλά από τα τελευταία μαγαζιά που δούλεψε δηλώνουν ότι θα επιστρέψει-αν και θα αργήσει.

26.Για την Νικόλ, η Λάουρα μού έχει πει ότι αποφάσισε να σταματήσει.
εγγύηση μιλάμε!!!  :rockon: :rockon: :rockon:

URL]]
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.389
Κριτικές
15
Like
5.993
Πόντοι
1.496
Η Αννα,η μελαχρινη με το κοντο μαλλι χοντρουλα, απο Εξηκιου 20 που ηταν για χρονια στην απογευματινη βαρδια και λεγανε οτι της ανηκε και ο οικος εξαφανιστηκε.Ηταν σταθερη επιλογη μαζι με αλλες φυσικα για πανω απο 10 χρονια.Εκανε καλο κομποδεμα και απεσυρθη η πηγε αλλου;Απο τοτε μαλιστα ο οικος ειναι κλειστος.
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Η Αννα,η μελαχρινη με το κοντο μαλλι χοντρουλα, απο Εξηκιου 20 που ηταν για χρονια στην απογευματινη βαρδια και λεγανε οτι της ανηκε και ο οικος εξαφανιστηκε.Ηταν σταθερη επιλογη μαζι με αλλες φυσικα για πανω απο 10 χρονια.Εκανε καλο κομποδεμα και απεσυρθη η πηγε αλλου;Απο τοτε μαλιστα ο οικος ειναι κλειστος.

Φίλε μου η συγκεκριμένη είχε την επινοικίαση του οίκου.

Όταν λοιπόν έληξε η σχετική συμφωνία και άρχισαν οι διαπραγματεύσεις με τον ιδιοκτήτη, άρχισαν τα προβλήματα, δεν ευοδώθηκε η κατάσταση και έκλεισε.

Για ένα διάστημα μάλιστα το μαγαζί άνοιξε με νέο ενοικιαστή, δίχως την Άννα, αλλά πολύ σύντομα έκλεισε και δεν ξανάνοιξε.

Από τότε χάθηκε η Άννα και δεν εμφανίσθηκε ξανά κάπου αλλού.

 

Arhidatos!

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2014
Μηνύματα
73
Κριτικές
1
Like
92
Πόντοι
0
Πού έχει πάει η Ίρα Τατάρα;
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
εγγύηση μιλάμε!!!  :rockon: :rockon: :rockon:

http://[URL unfurl="true"]www.poulato.gr/uploads/18plbook.jpg[/img[/URL]]
[/quote]Απλώς δεν... υπάρχει!!!Αφού αρχίζω να τρέμω στην ιδέα ότι θα μάθει αν γάμησα καλά ή όχι την τάδε τάνα... :)
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.389
Κριτικές
15
Like
5.993
Πόντοι
1.496
Φίλε μου η συγκεκριμένη είχε την επινοικίαση του οίκου.

Όταν λοιπόν έληξε η σχετική συμφωνία και άρχισαν οι διαπραγματεύσεις με τον ιδιοκτήτη, άρχισαν τα προβλήματα, δεν ευοδώθηκε η κατάσταση και έκλεισε.

Για ένα διάστημα μάλιστα το μαγαζί άνοιξε με νέο ενοικιαστή, δίχως την Άννα, αλλά πολύ σύντομα έκλεισε και δεν ξανάνοιξε.

Από τότε χάθηκε η Άννα και δεν εμφανίσθηκε ξανά κάπου αλλού.
Ναι,το επινοικιαζε,το δουλευε.Ιδιοκτητης ηταν ενας αντρας και μαλιστα σε μια απο τις παμπολες επισκεψεις μου τον ειχα πετυχει.Ειμαι λοιπον στο δωματιο αφου προηγουμενως εχω κανει τις παρατηρησεις στην υπηρεσια ως τακτικος πελατης.Βαλτε καμια λαμπα παραπανω,φτιαξτε λιγο τπ πατωμα,Το συγκεκριμενο σπιτι σε αντιθεση με τα αλλα δεν ειχε κανει καμια ανακαινιση.Τα λεει τα παραπονα η υπηρεσια στον ιδιοκτητη κι αυτος αγνοωντας τη παρουσια μου απανταει,δε φτιαχνω τιποτα.Παντως την Αννα αν τη πετυχω πουθενα αλλου η ακομα εκει παλι,θα τη ξανατιμουσα ανετα.
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Απλώς δεν... υπάρχει!!!Αφού αρχίζω να τρέμω στην ιδέα ότι θα μάθει αν γάμησα καλά ή όχι την τάδε τάνα... :)

Έχω δύο πληροφορίες επί του συγκεκριμένου θέματος αλλά πρέπει πρώτα να τις διασταυρώσω! :grin:
 

gorginos

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2009
Μηνύματα
32
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα συνμπουρδελιάρηδες, καλή χρονιά με υγεία! Να κάνω κι εγώ μια ερώτηση: Άννα ξανθούλα γύρω στα 22-23 καλο κορμί που έλεγε πως είναι από τα Ιωάννινα και δούλευε το καλοκαίρι, το πρωί στο φυλής 134 και το απόγευμα στο Περγάμου 1 ξέρουμε τίποτα;
 
Εγγρ.
28 Δεκ 2013
Μηνύματα
136
Κριτικές
7
Like
216
Πόντοι
1
μια ερωτηση προς ολους, η Ιζαμπελα το ατι που δουλευε φυλής 59 και μετέπειτα Φωκ 27 ημιόροφος, θα γυρίσει ποτέ? πάπυρους λαρούς dudanika ξέρεις κάτι ?
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.317
Κριτικές
10
Like
1.639
Πόντοι
5.975
μια ερωτηση προς ολους, η Ιζαμπελα το ατι που δουλευε φυλής 59 και μετέπειτα Φωκ 27 ημιόροφος, θα γυρίσει ποτέ? πάπυρους λαρούς dudanika ξέρεις κάτι ?

:2funny: :2funny: :2funny: Έχεις την καλωσύνη να ενημερώσεις και εμένα;
 

Arhidatos!

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2014
Μηνύματα
73
Κριτικές
1
Like
92
Πόντοι
0
Καθημερινές είναι πρωινή; Αν είναι μόνο πρωινή μέχρι τί ώρα;

Αν δεν την προλαβαίνουμε, βαράμε καμιά πρωινή δηλαδή;
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.317
Κριτικές
10
Like
1.639
Πόντοι
5.975

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Καθημερινές είναι πρωινή; Αν είναι μόνο πρωινή μέχρι τί ώρα;

Αν δεν την προλαβαίνουμε, βαράμε καμιά πρωινή δηλαδή;

Η πρωινή βάρδια είναι ως τις 5 το απόγευμα.

Και αύριο θα δουλεύει αλλά επειδή αυτή είναι περίεργη δεν ήταν σίγουρο αν θα δουλέψει πρωί ή απόγευμα.
 

Arhidatos!

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2014
Μηνύματα
73
Κριτικές
1
Like
92
Πόντοι
0
Dude007 πού ξέρεις όλες αυτές τις λεπτομέρειες;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom